Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 20 минути, Мойра написа:

Понякога стават и чудеса :)

Внимавай какво си пожелаваш - може и да се сбъдне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5331

• miro20

3545

• Мойра

3309

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 26 минути, Мойра написа:

Понякога стават и чудеса :)

Тцъ билетчетата на черепа ги няма! Остава тото...ама ти ...нямаш акъл за там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, street racer написа:

Тцъ билетчетата на черепа ги няма! Остава тото...ама ти ...нямаш акъл за там

Бойкоо пускай лафките , еврошанса  еврофутбола , че хората не издържат вече :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си прав, за времето 1944-1989г хора които преди 1944г са работили за две филии хляб на чорбаджията успяха да си построят къщи и живеят достойно, за този период от 45г ние бяхаме и все още сме с най много собствени жилищи в Европа и не само.

Ако броиш и „панелките” - дето в Германия ги събориха …
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Мойра написа:

Днес четох нещо по въпроса, но не става дума за ново правителство на ГЕРБ, а за служебен кабинет.

Ето част от опасностите и щетите които може да нанесе един служебен кабинет на Фигуранта

https://faktor.bg/bg/articles/petak-13-vazmozhni-shteti-varhu-natsionalnata-sigurnost-i-otbranata-pri-sluzhebno-pravitelstvo-na-rumen-radev

https://faktor.bg/bg/articles/petak-13-novo-sluzhebno-pravitelstvo-na-rumen-radev-golyam-shlem-za-ruskiya-revansh-protiv-evroatlanticheskiya-pat-na-balgariya

Имаме  дори пример какво успя да сътвори при предишното с служебно правителство Фигуранта :

https://breaking.bg/analizi/радев-плаши-със-служебен-кабинет-то-си-е-заради-предишния-му/

Това са реалностите а не помпозните "пожелания" за светло бъдеще при служебен.

Не знам за другите, аз не съм окей с това.

преди 9 часа, Мойра написа:

Засега не можем да бъдем сигурни, че това ще се случи, можем само да си го пожелаем.

За радост, малко сте феновете на мутроолигарсите и фигуранта им, които да желаят такива щети на България.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, miro20 написа:

За радост, малко сте феновете на мутроолигарсите и фигуранта им, които да желаят такива щети на България.

На кои мутроолигарси сме фенове Мирко? Назови двама.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Мойра написа:

Ако все още никой мутролюбец не е направил такова предложение, направи го ти, щом толкова уважаваш мутрите.

Не ми се занимава с безсмислени глупости като Вас.  Гледам някои пак сънуват служебно правителство на БСП , съставено от Радев и Нинова.  Как ще се случи това при сегашния парламент?  При оставка, Боко ще бъде заместен от друг премиер с друго правителство.  Кога ще Ви дойде акъла? Разформировайте си седянките и се гответе за избори, че март наближава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ZTE 17 написа:

Онанирането пред снимката на тиквоча сериозно е увредило малкото мозък в главата ти.

Вашите простотии водят до анархия с хаос и никакви надежди за нещо добро   https://www.24chasa.bg/novini/article/8999787

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Belhor написа:

Е той си е голям фен на Пеевски. Само неговите медии чете.

Зарежда и от руските горива на Марешки. Остана само да признае, че и билетчетата на Божков е търкал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, attj написа:

Разформировайте си седянките и се гответе за избори, че март наближава.

,,Седянките" няма да се махнат,до падението на вашата мутра!Колко по дълго продължават,толкова повече хора ще се събират там,докато подаде оставката си. Всеки нов ден,той губи хиляди потенциални гласоподаватели,с неговите глупави действия.Така,че ако не се махне сега,на изборите ще го измете народа,заедно с некадърната му сган ГЕРБ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, jhoro написа:

А жертвите от „Народния съд” - някои осъдени посмъртно?
А загиналите от партизанския терор?
А косвените жертви - най-вече деца-„партизани”?
А по-късно - жертвите на чистката, срещу „врага с партиен билет”? Трайчо Костов, Горуня …

1. Българинът не трябва да съчувства и да реве за доказани национални предатели и хора,  които в името на откачена идеология са били готови да сътрудничат за масови убийства и геноцид. Мястото на тези е на бунището на историята,  това дори хора не са. Съжалявам, но за мен всеки, който обиди, принизи или отнеме гражданските права на евреите, комунистите/социалистите и хората с увреждания, не е човек а долен боклук!

2. Какъв партизански терор бълнуваш? Не споделям богаташкото извратено мислене за класите. Мандрите са си били на народа и хората са си взимали полагащото им се. Ако говориш пък за убийствата и терора над предателите - напълно заслужени са.

3. Децата - партизани са избити от народни врагове и предатели. Родителите им не носят вина. Митко Палаузов е бил достатъчно голям, за да схване каква е ситуацията в страната и в семейството му. Включил се е в партизанските отряди по собствено желание, бил е наясно с рисковете. Докато неговите връстници днес не са наясно, че автомобилите не са играчки и не са за деца (визирам наскоро самоубилия се с колата 14 - годишен пикльо). А ястребинчетата - били са разстреляни нарочно от изверги с мания за прочистване. Децата нямат никаква вина за политическите възгледи на близките си и не трябва да бъдат виновни.

4. Враговете се премахват,защото иначе създават проблеми.  Най - добрият враг е мъртвият враг. Мъртвият не може да говори и да издава тайни,  да прави саботажи и революции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, jhoro написа:

Ако не бъркам, мисля че ги санираха. Има доста стари сгради, но не мисля че са съборени. На някои пише построена 1930, има и от 60.

https://www.welt.de/regionales/berlin/article757813/Lichtenberger-Plattenbau-als-Energiesparriese.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, acnekt написа:

Гео Милев се е бил за България през Първата Световна Война и загубил окото си да брани България. Един от нашите герой. Едва е оцелял по чудо в окопите след артилерийски огън от англичаните.  Правили са му многобройни операции в Берлин и именно там се запознава с експресионизма.

И да го наричаш СГАН? Да го удушиш с тел в полицията по време на разпит заради една поема, която е написал?

Аз съм просто без коментар...

За съжаление мразещите различните стилове изкуство са готови да стигнат до крайности, само и само да наложат своето.

И аз не съм фен на експресионизма, но нямам абсолютно нищо против различните стилове в изкуството. Наскоро по един канал гледах едни от най - известните германски филми отпреди нацистката ера - "Кабинетът на доктор Калигари"и "Метрополис", чакам да повторят "Носферату" и "Синият ангел".  Гледам тези филми и си мисля колко нормална и свободна е била Ваймарската република, а хората не са я оценили.

Да, декорите и като цяло "Кабинетътна доктор Калигари" е мрачен и неприятен филм, но страшен не бих го нарекла. "Метрополис" е интересен, но е жалко, че са изгубени отделни кадри.........

Гледала съм архивни кадри с "дегенеративното изкуство", както и снимки. Не ми харесва, странни изловещи са творбите, но не бих изпратила скулторите им на смърт.  Относно картините - някои от тях са интересни, особено онази с войниците, играещи карти.

Обаче пък архитектурният стил от тогава ми е любим. Влюбих се в комплекса "Вайзенхоф" в Щутгарт - вярно, стаите са малки, мебелите не изглеждат удобни, но пък плюса са чистите линии и големите прозорци, харесвам и плоските покриви. Не знам кой нацистки малоумник е казал, че тези покривки са комунистически........... Първите жилища на хората в зората на цивилизацията са били плоски. И даже през отвори от тавани са влизали и излизали. Много харесвам архитектурният стил ар деко. Радвам се, че много от отречените от нацистите неща са оцелели.

Гледала съм един - два игрални филма от епохата на нацистка Германия. Интересни са, но не показват реалността в Германия.

преди 9 часа, jhoro написа:

Молим, не ни давай за пример нация, която не умее да мисли критично и самостоятелно и все си търси месии, които накрая се оказват диктатори. Германският морал не го искаме.

Германците имат голям опит в събарянето на какво ли не. Питай ги не ги ли е срам, че домовете им са вдигнати върху останките на някогашни къщи и  апартаменти, обитавани от евреи. Не ги ли е срам, че не са възстановили и една разрушена синагога...........

Да си събарят каквото си искат, но на нас морал да не ни дават.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Димитър 59 написа:

,,Седянките" няма да се махнат,до падението на вашата мутра!Колко по дълго продължават,толкова повече хора ще се събират там,докато подаде оставката си. Всеки нов ден,той губи хиляди потенциални гласоподаватели,с неговите глупави действия.Така,че ако не се махне сега,на изборите ще го измете народа,заедно с некадърната му сган ГЕРБ...

Направете промяната без да замервате с домати и с яйца.  Спечелете избори и си избирайте премиер.   Ама Вие не знаете кой е подходящ.  Аз бих предпочел Марешки, ама никой не ме пита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Belhor написа:

Черепа, Маджо, цв.Василев ?

Трима даже казах :) 

преди 1 час, ZTE 17 написа:

Онанирането пред снимката на тиквоча сериозно е увредило малкото мозък в главата ти.

Виждал съм тук да се прехласват и да възхвалявате само по снимки на Фигуранта.  :)  На ББ не виждам нито един да се е възхищавал патосно  както на пРезидента :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, FusE написа:

Не си прав, за времето 1944-1989г хора които преди 1944г са работили за две филии хляб на чорбаджията успяха да си построят къщи и живеят достойно, за този период от 45г ние бяхаме и все още сме с най много собствени жилищи в Европа и не само. За тези 45г се построи иконимика която да бъде конкурент на други силни и по големи държави, иконимика която десетилиетие и повече след 1989г се разграбваше. Никой не отрича, че в онова време имаше заводи работещи на загуба, но не означава фалирала държава, всички живяли във времето преди 1989г добре знаят че държавата не беше фалирала и не е фалирала до преди това, а напротив бяхме в челните позиции в икономиката за разлика от сега 30г по късно когато сме държава на услугите. 

Нещо за ТКЗС ще кажеш ли? Как ограбваха земите на хората?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, attj написа:

Направете промяната без да замервате с домати и с яйца.  Спечелете избори и си избирайте премиер. 

Това също е възможност, която няма да бъда пропусната. Но за нея още не е дошло времето. Сега възможностите са другаде и те ще бъдат използвани. Нещата могат да се случат по един или по друг начин и да свеждаш възможностите до една е ограничаване. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, attj написа:

Направете промяната без да замервате с домати и с яйца.  Спечелете избори и си избирайте премиер.   Ама Вие не знаете кой е подходящ.  Аз бих предпочел Марешки, ама никой не ме пита.

Аз вече казах Тончо Токмаджиев и Слави Трифонов.

Управление КУКУ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

На ББ не виждам нито един да се е възхищавал патосно  както на пРезидента :)  

Ами тя простащината струи от него - какъв патос очакваш? А и при Бойко всичко е бизнес. При него и емоциите са само когато са му заплашени интересите. Като несдържния страх и ярост, когато публикуваха снимка на която спи. Не знаеше къде се намира.

Патосът е увереност в победата и в чистотата на каузата. Защо ли ги има при едните и липсват при другите? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Anne написа:

Митко Палаузов е бил достатъчно голям, за да схване каква е ситуацията в страната и в семейството му. Включил се е в партизанските отряди по собствено желание, бил е наясно с рисковете.

Само за този ... недей приказва, моля! Познавах лично Трифон Палаузов - беше си хвърлил партийния билет.
Пп. Ето ти нещо за четене - „Как бе развенчан митът за Митко Палаузов

преди 36 минути, acnekt написа:

Ако не бъркам, мисля че ги санираха. Има доста стари сгради, но не мисля че са съборени. На някои пише построена 1930, има и от 60.

https://www.welt.de/regionales/berlin/article757813/Lichtenberger-Plattenbau-als-Energiesparriese.html

Мислиш, ама не си сигурен. Колко са санирани (не топлоизолирани - ако знаеш разликата) и колко - съборени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, jhoro написа:

Само за този ... недей приказва, моля! Познавах лично Трифон Палаузов - беше си хвърлил партийния билет.
Пп. Ето ти нещо за четене - „Как бе развенчан митът за Митко Палаузов

Мислиш, ама не си сигурен. Колко са санирани (не топлоизолирани - ако знаеш разликата) и колко - съборени.

Нито един въпрос не можа да отговори. Хубаво, че бе Севда иначе щеше да избухне.

Няма нужда от превод. Подразбира се.

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Stadterneuerung_Berlin

Das Programm wurde 1993/95 aufgelegt. Es wies 22 Sanierungsgebiete aus:[53]

• In Mitte:
Spandauer Vorstadt, Rosenthaler Vorstadt(Karte Nr. XVI und XVII), Beusselstraße, Stephankiez, Soldiner Straße.
  • In Friedrichshain-Kreuzberg:
Samariterviertel, Warschauer Straße, Traveplatz-Ostkreuz.
  • In Pankow:
Helmholtzplatz, Kollwitzplatz, Teutoburger Platz, Winsstraße, Bötzowstraße, Komponistenviertel (Weißensee), Wollankstraße.
  • In Neukölln:
Kottbusser Damm Ost, Weserstraße.
  • Treptow-Köpenick:
Altstadt/Kietzer Vorstadt, Oberschöneweide.
  • In Lichtenberg:
Kaskelstraße, Weitlingstraße.

Insgesamt handelt es sich um über 2500 Grundstücke auf einer Fläche von 539 Hektar[66] mit 74.668 Einwohnern. Eingeplant sind 216 Millionen Euro. Zur Finanzierung wurde eine Reihe verschiedener „Töpfe“ vorgesehen.

Außer in Friedrichshain-Kreuzberg und Lichtenberg mit zehn Jahren sind als Durchführungsfrist für die Sanierungsmaßnahmen 15 Jahre vorgegeben.

[\spoiler]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мутрата Борисов реди пачки и кюлчета и спи с пистолет;

През юли продажбите на дребно на годишно база в Мутроландия СПАДНАЛИ със 17,5%

За сравнение: в ЕС с 0,8%. ...

За 1 година животът в Мутроландия се е влошил почти 22 пъти спрямо живота в ЕС.

А Тулупа се хвали, че Управлявал най-добре БОКОВИД-19... Тулупа живее на друга планета. Барбa Ганьос е за освидетелстване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://m.fakti.bg/bulgaria/508973-novo-prouchvane-pokaza-koi-partii-vlizat-v-parlamenta-ako-izborite-baha-dnes

Ето резултата от електоралните нагласи за момента...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Anne написа:

Да си събарят каквото си искат, но на нас морал да не ни дават.

А ти ако искаш вземи да говориш за себе си, щото си точно никоя да говориш от името на всички.  Като много ти харесва панелния архитектурен стил - възхищавай му се.  

току-що, Лудият Учен написа:

https://m.fakti.bg/bulgaria/508973-novo-prouchvane-pokaza-koi-partii-vlizat-v-parlamenta-ako-izborite-baha-dnes

Ето резултата от електоралните нагласи за момента...

Пак манипулативно представени данни,  на едно място с дребен шрифт отбелязано "сред гласуващите". А истината е, че и на тези избори партията на негласуващите ще отнесе останалите с много. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване