Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

Тук явно са го ударили на уволнение, почти час ми стои скрит пост.

А най-интересното е, че в него няма нищо, което да нарушава правилата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4964

• miro20

3397

• Мойра

3086

• FusE

2138

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 48 минути, Айнщайн написа:

е,сега вече ще те докладвам

ти си мързел, точка, уврежданията ти нямат и 20% ако лъжа-ДОКАЖИ

Какви лъжи, бе? А твърдиш, че ме познаваш! Ако ме познаваше, щеше да знаеш, че всичко това е истина!

Я върви си пий хапчетата, писна ми от луди! Не ми стига Даниела, та и ти! Живот нямаш ли си, работа нямаш ли си, та с мен си се заяла? С какво ти преча?

Уврежданията ми са си доказани, това, че твоят антисемитски болен мозък отказва да ги признае, не е мой проблем. Нещо много си се наточила на нашите пари!

Нямам намерение да си развявам медицинските документи в интернет.

Нали си от Берковица, уж, питай който щеш и всеки ще ти потвърди за операциите ми от сплетени черва, изобщо не са лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Какви лъжи, бе? А твърдиш, че ме познаваш! Ако ме познаваше, щеше да знаеш, че всичко това е истина!

Я върви си пий хапчетата, писна ми от луди! Не ми стига Даниела, та и ти! Живот нямаш ли си, работа нямаш ли си, та с мен си се заяла? С какво ти преча?

Уврежданията ми са си доказани, това, че твоят антисемитски болен мозък отказва да ги признае, не е мой проблем. Нещо много си се наточила на нашите пари!

Нали си от Берковица, уж, питай който щеш и всеки ще ти потвърди за операциите ми от сплетени черва, изобщо не са лъжа.

Аз защото знам, за това го казвам и операцията ти е била преди+10 години, оправдавай се още

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ане - и аз имам операция - но не съм тръгнал да рева из форумите - от тогава корема ми е малко по чувствителен към някои храни

а съм сигурен че в форума има и други, но само ти ревеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Anne написа:

Не знам изобщо защо ги четеш тези гниди. Специално това нещо го блокирах без да прочета и една негова дума, след като видях кретенските му ухилени емотикони на твои постове, в които споделяш болката си. И искаш с тези да говорим ... говори се с хора, с домашни любимци, даже и с растения, те, дори и да не те разбират (не е сигурно), ще ти дадат любов, красота, спокойствие ... но не можеш да говориш с някакви дегенерирали отрепки, в които не е останало дори и елементарно човешко чувство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама пак си е дълг, когато ние почнем да раздаваме дългове на други държави тогава ми се хвали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, M.Николов написа:

Ама пак си е дълг, когато ние почнем да раздаваме дългове на други държави тогава ми се хвали.

Ананиев  е горд с този дълг сякаш този дълг е  дълга , който държавата търси от Божков.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Без умствен капацитет написа:

Ананиев - за вашия дълг разбрахме, ами нашия ... как е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, crazy katon написа:

Не знам изобщо защо ги четеш тези гниди. Специално това нещо го блокирах без да прочета и една негова дума, след като видях кретенските му ухилени емотикони на твои постове, в които споделяш болката си. И искаш с тези да говорим ... говори се с хора, с домашни любимци, даже и с растения, те, дори и да не те разбират (не е сигурно), ще ти дадат любов, красота, спокойствие ... но не можеш да говориш с някакви дегенерирали отрепки, в които не е останало дори и елементарно човешко чувство.

вземи си я вкъщи, бъди полезен/на, тогава няма да си гнида, пожелавам ти една такава у вас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Без умствен капацитет написа:

ако успееш да махнеш това ЩЕ и да покажеш някакъв документ

Мая Костинбродска Галевица ще измисли нещо ново . Аз се чудя, след като и съда се произнесе че манипулации не е могло да има в Костинброд, защо не подведоха под отговорност заедно с Барека - административна и наказателна, за золумите които причиниха на изборите ??

Това отделно от моралния аспект на въпроса - че тая има наглостта все още да се появява в политиката и да е на екрана дори ! След  предлагането на Пеевски, след костинбродската фейк манипулация, след връзките и заради които я наричат Галевица, след посещенията при Черепа.... що з анаглост  и безочие да се правиш ни лук яла, ни лук мирисала... и движения да прави,  на протести "срещу мутри" да се намества....

Гьонсурат от класа !

Ама какво се чудя... в БСП си избраха за лидер колежката на Пеевски, уволнена заедно с него от своите си черени управляващи за корупция , че и имат амбиции да стават управляващи...  кво да говорим...

И то заедно със своя Румен Гечев, икономиста и финансов министър на Жан Виденов, дето докараха пенсиите до 5 $ ...

Тия хора, видиш ли, ще ни водят към европейски заплати , европейски пенсии, европейски стандарти и доходи ! :) 

преди 12 часа, M.Николов написа:

Споко, и други "велики" преди вас е имало.И вие ще си заминете по ред.

Нещо заплашваш ли ? :)  Не ти изнасят хора дето не са с вашето промито червено мислене.

Мечтаете си за тричленки като "едно време" , ама няма да стане...

преди 12 часа, street racer написа:

Тук тия фигури водят до случайни инциденти! Фигуранта не ги знае. Най много оная костинбродската да поскимти малко

Той фигуранта пряк оне може да повлияе, но ще помогне със всички сили за подобни манипулации.

Най малкото ще излезе да размаха юмруче след някоя тип костинбродска, нова червена манипулация за подсилване на ефекта :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Без умствен капацитет написа:

ако успееш да махнеш това ЩЕ и да покажеш някакъв документ

Каза ли нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Мая Костинбродска Галевица ще измисли нещо ново . Аз се чудя, след като и съда се произнесе че манипулации не е могло да има в Костинброд, защо не подведоха под отговорност заедно с Барека - административна и наказателна, за золумите които причиниха на изборите ??

Това отделно от моралния аспект на въпроса - че тая има наглостта все още да се появява в политиката и да е на екрана дори ! След  предлагането на Пеевски, след костинбродската фейк манипулация, след връзките и заради които я наричат Галевица, след посещенията при Черепа.... що з анаглост  и безочие да се правиш ни лук яла, ни лук мирисала... и движения да прави,  на протести "срещу мутри" да се намества....

Гьонсурат от класа !

Миро20 Костинбродски...

Мирчев, забрави да напишеш за автобуса с двойно дъно където е возил бюлетини... и манипулацията чудовищната...

От тролската централа на герп трябва да ти набият канчето защото си забравяш опорките.

Бойко Борисов разкрива костинбродската манипулация

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, gagodrago написа:

Миро20 Костинбродски...

Мирчев, забрави да напишеш за автобуса с двойно дъно където е возил бюлетини... и манипулацията чудовищната...

От тролската централа на герп трябва да ти набият канчето защото си забравяш опорките.

Бойко Борисов разкрива костинбродската манипулация

Да, освен с колажи , друго не можете да измислите :)

Факта е че Костинброд бе тотална ченгесарска червена манипулация. И си взехте няколкото процента повече.

Защото освен с манипулации и лъжи, по друг начин проценти на избори НЕ МОЖЕТЕ да вземете :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

Да, освен с колажи , друго не можете да измислите :)

Факта е че Костинброд бе тотална ченгесарска червена манипулация. И си взехте няколкото процента повече.

Защото освен с манипулации и лъжи, по друг начин проценти на избори НЕ МОЖЕТЕ да вземете :hush:

Факта е, че ГЕРБ бяха изловени във фалшифициране на изборни резултати. Ето защо и сега народа не иска избори, организирани от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Цветан Цветанов обяви, че хора, които искат сегашната власт да остане, са вкарали провокаторите в протеста на 2 септември, при който се стигна до сблъсъци, видя Narod.bg. Пред bTV той заяви, че тогава и полицията не си е свършила добре работата, като за него причината са заповедите, които са получавали хората на терен.

източник

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, crazy katon написа:

Тая явно познава сестра ми, и явно сестра ми наистина смята да ме прати в лудница.:(

Не знам коя е тази и защо така се заяжда с мен, но много искам да разбера.

Но пък аз не общувам с приятелите на сестра ми и не знам те дали биха се държали така с мен, но явно да.:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще отговори ама друг път! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автомагистрала "Тракия" в отсечката Чирпан - Стара Загора:

https://www.facebook.com/watch/?v=955243264975872

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Belhor написа:

Факта е, че ГЕРБ бяха изловени във фалшифициране на изборни резултати. Ето защо и сега народа не иска избори, организирани от тях.

Ma той Цецко имаше главна роля в аферата в Костинброд и да сега ще се повтори да си угоди на неговата партия да влезе в парламента .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване