Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Belhor написа:

Ако се инвестираше, срещу дълга си ние щяхме да имаме активи. Както например Гърция има огромен дълг, но има и огромни активи. Срещу дълга ние слагаме Бентлита, Ролс Ройси и Майбаси, което дори да се приеме за някакъв актив, той е светкавично обезценяващ се.

IИ какво му е лошото на Майбаха-а? Имал пари, човека купил си го. Да не е забранено нещо? Или викаш, след 100 години, като вземете някои избори, ще забраните такива коли да се продават> Плебей

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5028

• miro20

3415

• Мойра

3144

• FusE

2174

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 17 минути, street racer написа:

Тцъ... Всичко е по закон! Счетоводните къщи за какво им плащам ако не завъртят някой данък?

Нищо не е по закон и никой не спазва закона. Гледат да го заобиколят. Аз не познавам някой да е работил в България с трудов договор. Също така като отдава своята къща под наем наемодателят, също няма договори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

IИ какво му е лошото на Майбаха-а? Имал пари, човека купил си го. Да не е забранено нещо? Или викаш, след 100 години, като вземете някои избори, ще забраните такива коли да се продават> Плебей

Абе бакшишев, ако дълга не се превърне в актив, след това ще продаваш себе си за да го връщаш. Тва му е лошото на Майбаха- че е краткотраен актив, защото бързо се обезценява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

уау по цели 40 лева месечно ! Та това си е повече от 1 кафе дневно . Направо ще се дрогират хората работещи на минимална!😀

ти като искаш върни тези 40 лева, но не го правиш - защо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

Заплати и пенсии в България, не са намалявани дори в годините на дефицити, а си растат стабилно и по време на кризата.
Всеки може да сметне с каква минимална заплата влизаме в ЕС и с каква пенсия, за дълговете вече ги написах.
2007 година влизаме в ЕС с мин. заплата 180 лева, 2012 е 290 лева, а сега е 610, а от първи януари другата година става 650.
От 180 до 650 колко процента са ...
България влиза в ЕС с минимална пенсия от 90 лева с колко % нараства тя и пак подчертавам, с почти минимално увеличение на външния ни дълг за тези 13-14 години

А на негъра в Бурунди преди 10 години са му плащали долар на месец. Сега, като му плащат 1000% повече, ще му обясниш ли как се движи стабилно, докато пие вода от локвите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Абе бакшишев, ако дълга не се превърне в актив, след това ще продаваш себе си за да го връщаш. Тва му е лошото на Майбаха- че е краткотраен актив, защото бързо се обезценява.

И като се обеценява, кво? Нали си го карал, продаваш и толкова. Бахти цървула си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

искайте промяна в закона това да не стане, оставката не спира да се купи Майбах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, street racer написа:

И като се обеценява, кво? Нали си го карал, продаваш и толкова. Бахти цървула си

Майбаха е купен с кредит. Като го продадеш обезценен ще му вземеш 10 000 лева, а си го купил с кредит от 200 000 лева. Демек хем ще го продадеш, хем ще дължиш почти същата сума. Сещаш ли се, кой е цървула сега? И защо си беден? Защото устата е голяма, а мозъчето малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Майбаха е купен с кредит. Като го продадеш обезценен ще му вземеш 10 000 лева, а си го купил с кредит от 200 000 лева. Демек хем ще го продадеш, хем ще дължиш почти същата сума. Сещаш ли се, кой е цървула сега?

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

искайте промяна в закона това да не стане, оставката не спира да се купи Майбах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Belhor написа:

Майбаха е купен с кредит. Като го продадеш обезценен ще му вземеш 10 000 лева, а си го купил с кредит от 200 000 лева. Демек хем ще го продадеш, хем ще дължиш почти същата сума. Сещаш ли се, кой е цървула сега? И защо си беден? Защото устата е голяма, а мозъчето малко.

Далеч си от истината. Всеки бизнес се държи на кредити, независимо дали имаш стиф. Просто е. Колата (луксозната) ти дава имидж и ти смъква данъците 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

ти като искаш върни тези 40 лева, но не го правиш - защо

Аз мой човек заплата не получавам вече 30 години така че нямам какво да връщам. Чудя се на хората дето разчитат на заплата как изобщо преживяват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lsmurf написа:

Аз мой човек заплата не получавам вече 30 години така че нямам какво да връщам. Чудя се на хората дето разчитат на заплата как изобщо преживяват.

тогава кога ти е намалена пенсията, както казах минималната пенсия като влязохме в ЕС бе 90 лв , сега толкова ли е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Далеч си от истината. Всеки бизнес се държи на кредити, независимо дали имаш стиф. Просто е. Колата (луксозната) ти дава имидж и ти смъква данъците 

На активи се държи всеки бизнес. Нямаш ли активи, луксозната кола е като на свинче звънче. Дори не знаеш какво ти говоря нали? :)

Активите, това са производствените мощности, които притежаваш. Най- просто казано. И ако някой инвеститор се подлъже по Майбаха ти да работи с теб, той все пак ще иска да види с какво разполагаш. И като види три колиби, в които се работи ангария ръчно, ще си бие шута с 200, ако ще и 5 майбаха да имаш. Кажи речи, затова и няма сериозни инвеститори у нас- щото баровците ни са цървули, а сериозните инвеститори не работят с цървули.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

също казах че ако се сравняваме с Румъния - трябва да изтеглим още 20 милиарда, съгласен ли си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

Тая явно познава сестра ми, и явно сестра ми наистина смята да ме прати в лудница.:(

Не знам коя е тази и защо така се заяжда с мен, но много искам да разбера.

Но пък аз не общувам с приятелите на сестра ми и не знам те дали биха се държали така с мен, но явно да.:(

хайде пак-ти си жертва,ти защо не кажеш колко хора си клела,обиждала.Вечната жертва,а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Айнщайн написа:

хайде пак-ти си жертва,ти защо не кажеш колко хора си клела,обиждала.Вечната жертва,а?

А ти коя си? И колко си нормална, щом ме преследваш и тормозиш?

Приятелка на сестра ми ли си?

Или на сем. Изатовски?

Или някоя простачка и със психически отклонения и без работа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

тогава кога ти е намалена пенсията, както казах минималната пенсия като влязохме в ЕС бе 90 лв , сега толкова ли е

Слава на бога и на пенсия също не разчитам.  А иначе минималната пенсия е под линията на бедност. Тоест бъхти човек цял живот и накрая става беден . Доколкото виждам сега минималната пенсия е 250 лева тоест както го смяташ за 13 години 160 лева увеличение по цели 12 лева годишно е браво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

А ти коя си? И колко си нормална, щом ме преследваш и тормозиш?

Приятелка на сестра ми ли си?

Или на сем. Изатовски?

Или някоя простачка и със психически отклонения и без работа?

кой е с психически отклонения,мисля е ясно.Ти също преследваш хора и то по доста престъпен начин,но тук се правиш на света вода.ДАНО ТИ ПРОЧЕТАТ ТЕМИТЕ,НЕ САМО ТУК-ТОГАВА ЩЕ ГОВОРИМ КОЙ Е ИСТИНСКАТА ЖЕРТВА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Айнщайн написа:

кой е с психически отклонения,мисля е ясно.Ти също преследваш хора и то по доста престъпен начин,но тук се правиш на света вода.ДАНО ТИ ПРОЧЕТАТ ТЕМИТЕ,НЕ САМО ТУК-ТОГАВА ЩЕ ГОВОРИМ КОЙ Е ИСТИНСКАТА ЖЕРТВА

Не ги "преследвам" отдавна. Това, че четеш стари теми, нищо не значи. Относно премахването им - не зависи от мен а от админите. Админа тук не иска да махне темите. В другия форум е мъртвило.

Не обвинявай мен, а Дани. Не съм виновна, че кукуто ме издири да ме тормози. Не знам какво си е мислела, че нейното ще остане без последствия ли?

Както ти казах, това е стара тема. Що не се кротнеш и не си гледаш живота?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Anne написа:

Не ги "преследвам" отдавна. Това, че четеш стари теми, нищо не значи. Относно премахването им - не зависи от мен а от админите. Админа тук не иска да махне темите. В другия форум е мъртвило.

Не обвинявай мен, а Дани. Не съм виновна, че кукуто ме издири да ме тормози. Не знам какво си е мислела, че нейното ще остане без последствия ли?

Както ти казах, това е стара тема. Що не се кротнеш и не си гледаш живота?

Ето пак обиждаш и обвиняваш,хора които нямат нищо общо,а да не говорим,че си се разписала преди няколко дни,и там ни обвиняваш,че ти завиждаме и колко си над нас,а ние сме завистливи боклуци.Да го кача,ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

Ето пак обиждаш и обвиняваш,хора които нямат нищо общо,а да не говорим,че си се разписала преди няколко дни,и там ни обвиняваш,че ти завиждаме и колко си над нас,а ние сме завистливи боклуци.Да го кача,ли?

Дами, измествате звездата в тази тема. Бойко стар.

Имам си прекрасна родина С гербери -цяла градина! Слънчицето тука не залязва, Защо ли? Бойко то се казва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Айнщайн написа:

Когато обиждам, е с основание.

Какво, да не е лъжа казаното.

Ти я кажи коя си, че много искам да знам.

Замислих се................ти да не си онази от космото, Илияна?

преди 2 минути, acnekt написа:

Дами, измествате звездата в тази тема. Бойко стар.

Тя измества. трябваше да е с доживотен бан.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Когато обиждам, е с основание.

Какво, да не е лъжа казаното.

Ти я кажи коя си, че много искам да знам.

Замислих се................ти да не си онази от космото, Илияна?

нали знаеш,че същото важи и за мен,и пиши в другата тема,100 си ги напраскала,ама търсиш там,където ще те съжаляват,докато не прочетат реално какво представляваш,но типично за теб

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

Ами да работи за себе си за 10 минимални

Няма как всеки да работи за себе си .  Трябва да има и хора работещи за държавата или за други които също да получават доходи покриващи поне жизнения минимум. От там нататък вече всеки да си прави сметката дали да поема риск да прави собствен бизнес или да си живее спокойно работейки за някой друг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

също казах че ако се сравняваме с Румъния - трябва да изтеглим още 20 милиарда, съгласен ли си

Не. Румъния също има активи. Ние нямаме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване