Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Belhor написа:

Бакшишо са наежи. Дръж цезар!!! 🤣

Основателно се съмнявам , че ти е доста скучно , за да се спреш да разговаряш с един бакшиш.

На бакшиш се казва само едно !  Адресът , на който да те закара.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5349

• miro20

3555

• Мойра

3330

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 2 минути, Inana.. написа:

Основателно се съмнявам , че ти е доста скучно , за да се спреш да разговаряш с един бакшиш.

На бакшиш се казва само едно !  Адресът , на който да те закара.

Не е от скука. За разобличаване на елементарни лъжци, винаги е подходящ момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Не е от скука. За разобличаване на елементарни лъжци, винаги е подходящ момента.

Мило , бъркаш "лъжата " с Невежеството и примитивизмът.

Аз на този и на още 1,2 -ма бих им дала червен картон форевър и  да ходят да лазят по поляната да си пият ракията и да замезват доматите с колците и да вият срещу Луната !

То вони бе , пиле .... Маниерът и поведението , Словосъчетанията му Вонят !

Как можеш изобщо да го четеш ? 

Да си вземеш душ преди да легнеш. Този замърсява. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Inana.. написа:

Аз на този и на още 1,2 -ма бих им дала червен картон форевър и  да ходят да лазят по поляната да си пият ракията и да замезват доматите с колците и да вият срещу Луната !

Никога не бъркам лъжата с нещо друго. Но за душа ще те послушам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Жалко , че има цензура голяма тук , иначе щях да си Развържа острият език и да си отворя торбата с шамарите.

Много "обичам " Невежи , нагли , дебилни Бай Ганьовци да ми сърбат попарата , знаеш ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Inana.. написа:

Абе, вий от завист и злоба, ще си докарате големи здравословни проблеми. Да, кофти е да си беден, ама трябват и индианци 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, street racer написа:

Абе, вий от завист и злоба, ще си докарате големи здравословни проблеми. Да, кофти е да си беден, ама трябват и индианци 

С 3 двореца сигурно е бедна. Ай у лево бакшиш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Надали ще опрем до теб- индианци валяло...

Дано....

И какво всъщност искаш...пари, нали? Ами, има, но не за плебеи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Дано....

И какво всъщност искаш...пари, нали? Ами, има, но не за плебеи

Пари си имам. Винаги съм имал! Дори по комунизма. Искам крадците в затвора- просто е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Пари си имам. Винаги съм имал! Дори по комунизма. Искам крадците в затвора- просто е.

Е, искаш, но.....не става, нали? Няма и да стане - изключението са червените касички. Но нека и те да си живеят нормално, само да им се вземат кинтите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Belhor написа:

преди 43 минути, Belhor написа:

Кой го казва.. кой го казва... :) 

И ти си ми в колекцията разобличени фейкомети, ама на приказки много сте големи  :) 

Жалка работа... сулю и пулю се пише важен

По темата

Боко тиквата пак ви го наби яко  :

Обичам да опровергавам лъжите с факти. Освен, че няма спрени пари за земеделие и корупция в усвояването на европейските средства - сега получаваме най-големия финансов пакет за подкрепа на фермерите в България. Еврофондовете са спирали, но при друго управление. Оставям обаче машинациите на опонентите ни, в тях са по-добри.

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Belhor написа:

Е, скоро няма да имаш! Не само кинта....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Belhor написа:

Знам го аз- Наполеон от Аспарухово!

Остави човека бре. Преди няколко дни каза, че яде креМвирши вместо кренвирши, сигурно носи и адиБас щото няма пари за адидас...

По всичко личи, че в истинския живот е една голяма мишка. Остави го поне тук да се чувства значим. Що така му чупиш хатъра?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, street racer написа:

Е, скоро няма да имаш! Не само кинта....

Аслан гиби гитти, н****н гиби гелди

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

Кой го казва.. кой го казва... :) 

И ти си ми в колекцията разобличени фейкомети, ама на приказки много сте големи  :) 

Жалка работа... сулю и пулю се пише важен

По темата

Боко тиквата пак ви го наби яко  :

Обичам да опровергавам лъжите с факти. Освен, че няма спрени пари за земеделие и корупция в усвояването на европейските средства - сега получаваме най-големия финансов пакет за подкрепа на фермерите в България. Еврофондовете са спирали, но при друго управление. Оставям обаче машинациите на опонентите ни, в тях са по-добри.

:hush:

Има само един малък проблем Мирчо. Думите на Бойко Борисов, не струват и хартията на която са отпечатани!

Също като твоите, впрочем.

преди 6 часа, ivottoshev написа:

Остави човека бре. Преди няколко дни каза, че яде креМвирши вместо кренвирши, сигурно носи и адиБас щото няма пари за адидас...

По всичко личи, че в истинския живот е една голяма мишка. Остави го поне тук да се чувства значим. Що така му чупиш хатъра?

Преди малко повечко дни, Човека написа и че Костадинов, навремето по комсомолска линия бил разрушавал човешки съдби! Оказа се, че би трябвало да го е правил на 8-9 годишна възраст това... по комсомолска линия. Разбираш ли за какви гнусни клевети говорим?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Belhor написа:

Като си имаш защо толкова старателно трупаш постове тук ? Винаги си личи кой е тук за развлечение и кой работи тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Belhor написа:

Има само един малък проблем Мирчо. Думите на Бойко Борисов, не струват и хартията на която са отпечатани!

Също като твоите, впрочем.

Няма как да има малък или голям проблем, след като това не е казано и определено от ББ или от мен , а от ЕС.

Благодрение на доверието което имат към управлението. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lsmurf написа:

Като си имаш защо толкова старателно трупаш постове тук ? Винаги си личи кой е тук за развлечение и кой работи тук.

И защо да не трупам? Нещо нередно ли има?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Belhor написа:

навремето по комсомолска линия бил разрушавал човешки съдби!

Това се отнася за предишното подобие на президент, любимец на тиквата. Оня, който вече не е детутат, защото се мъчеше сда уволнява в ефир беше изкарал документи че тоя в състава на комисия е определял кой е пригоден и кой не е за издигане в научната кариера. Естествено по политически признак. Точно както болшевиките винаги са го правили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Филипов написа:

Това се отнася за предишното подобие на президент, любимец на тиквата. Оня, който вече не е детутат, защото се мъчеше сда уволнява в ефир беше изкарал документи че тоя в състава на комисия е определял кой е пригоден и кой не е за издигане в научната кариера. Естествено по политически признак. Точно както болшевиките винаги са го правили.

Е да но въпросния "човек" ги Приписа на д- р Костадинов. Трябва ли да си затваряме очите за такива неща?

преди 5 минути, miro20 написа:

Няма как да има малък или голям проблем, след като това не е казано и определено от ББ или от мен , а от ЕС.

Благодрение на доверието което имат към управлението. :hush:

Ти бай дъ уей, успя ли да намериш поста на Калоян Методиев във фейсбук? Дето го цитира кой ли не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Belhor написа:

Ти бай дъ уей, успя ли да намериш поста на Калоян Методиев във фейсбук? Дето го цитира кой ли не.

Е чети де : https://btvnovinite.bg/bulgaria/nachalnikat-na-kabineta-na-rumen-radev-napusna-posta.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

БТВ новините не са фейсбук. Линк към поста във фейса Мирко!!!

Още снощи го поисках тоя линк. Веднага след като видях новината. Няма и няма...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов пак отхвърли оставка: Казал съм - като видя "Хемус", ще се пенсионирам

Цитат

"Не сме се отчаяли, вижда се едните, които работят, и другите какво искат. Догодина има избори, ако си кажат програмите, народът може да ги избере. Всеки има право да действа. Миналата година имахме два избора - за евродепутати и за местна власт. Нека да си прожектират филмчета, не е лошо. На кой да се предадем? Ние искаме, но няма на кой", каза на хората Борисов по повод антиправителствените протести през последните месеци.

https://m.dir.bg/dnes/politika/borisov-39

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Борисов пак отхвърли оставка: Казал съм - като видя "Хемус", ще се пенсионирам

https://m.dir.bg/dnes/politika/borisov-39

КО не ти е много къса паметта, Борисов каза същото и за Белене, и Южен поток.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боко е много точен този път -  няма на кой да се предаде.  И Радев още не е уточнил на кой да се предава властта!   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване