Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

Вчера пак закани от триото колко страшно щяло да бъде тази вечер ай да видим :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4985

• miro20

3400

• Мойра

3107

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 50 минути, Belhor написа:

И защо да не трупам? Нещо нередно ли има?

Не нищо нередно няма. Според мен такава работа е малко гнусничка , ама всеки си преценява сам какво да работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Не нищо нередно няма. Според мен такава работа е малко гнусничка , ама всеки си преценява сам какво да работи.

Последно има ли нередно или е гнусничка? Аз работя монтьор и всяка една стотинка е изкарана със здраво бачкане! Да работата е доста мръсна, но парите са чисти!!! Друг някакъв опит да ме оцапаш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Belhor написа:

Последно има ли нередно или е гнусничка? Аз работя монтьор и всяка една стотинка е изкарана със здраво бачкане! Да работата е доста мръсна, но парите са чисти!!! Друг някакъв опит да ме оцапаш?

Интересно как ти остава време да работиш монтьор като си по цял ден във форума. То срамна работа няма. Просто някои работи са по неприятни и си мислех че ги вършат само хора принудени от обстоятелствата  и ми стана интересно като каза че имаш достатъчно пари . Не се опитвам да те цапам мисля че това изобщо не е необходимо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, attj написа:

Боко е много точен този път -  няма на кой да се предаде.  И Радев още не е уточнил на кой да се предава властта!   

Радев да не е диктатор, да казва кой ще поема властта ? Решава се на избори от НАРОДА.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филип Димитров: Като се махнат тези политици, от съседна галактика ли ще внасяме други?!

Цитат

Хубаво би било хората, които виждаме на протестите, вместо да повтарят 3-4 мантри да имаха някакво по-широко разбиране за нещата. Това заяви бившият премиер и лидер на СДС Филип Димитров, сега конституционен съдия и зам.-председател на венецианската комисия в интервю за transitionstories.eu "Чух някакви хора да говорят (сред тях имаше и млади) „сега ние ще махнем тези и след тях ще дойдат добри и честни хора и политици“. Не знам от чужбина ли ще ги внасяме, от някаква съседна галактика ли ще дойдат? Не видях да ми ги посочват. Когато човек казва такова нещо трябва да има някого предвид.  Идеята, че ние сега ще махнем това и другото ще падне от небето дори и за млади хора не е препоръчителна. Тези, които искат да променят държавата и да я правят по-добра, може би трябва да хвърлят усилията си в това не само да бъдат на площада, което е лесно, а и в своята подготовка за това, което може да предложат", категоричен е той.

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/filip-dimitrov-kato-se-makhnat-tezi-polititsi-ot-ssedna-galaktika-li-shche-vnasyame-drugi_news770976.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

Те са цвета на нацията тези политици. Все отбрани спецове и няма как да бъдат заместени.

Не, не са, но с кого да бъдат сменени? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си. Само тия могат да носят бремето на това да си депутат. А какво ли ще правим, когато измрат от старост? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, attj написа:

Боко е много точен този път -  няма на кой да се предаде.  И Радев още не е уточнил на кой да се предава властта!   

Те искат да я предадат на Кой. Обаче Кой си няма все още нова кукла на конци. Затуй бате Бойко стои като Марко Тотев на поста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Belhor написа:

БТВ новините не са фейсбук. Линк към поста във фейса Мирко!!!

Още снощи го поисках тоя линк. Веднага след като видях новината. Няма и няма...

Абе умен, казах ти чети. Пенчо не чете...

Пише си в статията, и се вижда че поста не е публичен, а е със знак "приятели".

Пак се изложи. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворено писмо до Бойко: Виж какво, охранено човече, хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, а ти си простак с джипка

spacer.png

Spoiler

Охранено човече, хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, а ти си простак с джипка! Това пише Радослав Бимбалов в отворено писмо до премиера Бойко Борисов.

Narod.bg публикува пълния текст:

ПОРЕДНО ОТВОРЕНО ПИСМО
До Началник-джипа на държавата

Уважаеми Бойко,

Не съм писал толкова много писма от ученическите си години. Не знам защо не ми отговаряш, при условие, че се опитвам да ти вляза в тона и да ме разбереш, колкото и да е трудно това.

Не съм вярвал, че ще се обръщам на Ти към един министър-председател. Ама не мога – чувствам те близък, свой, не ми се обръща езика да ти говоря на Вие. Все едно да говоря на Вие със задника си – няма как. Той си е мой, знам му всички проблеми, мръсотии и кусури.
Бойко, позволявам ти да ме наричаш както искаш. Тулуп, маргинал, стадо, маймуна, както решиш. Няма да се засягам, честна дума. Обаче днес те чух да се подиграваш с едни много по-кротки и очукани от живота хора, при това зад гърба им. Докато си караше джипката из родопските села изръси това:
“Глей, Швейцария… кравички пасят, мляко дават…”

Не знам как да го кажа по-внимателно, затова от тук нататък ще карам като теб – както ми иде отвътре.

Виж какво, охранено човече, ти може и да се чувстваш като на сафари, обикаляйки с бронирания джип из места, забравени от всички богове. Сигурно тръпката е голяма, но КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да се гавриш и да сравняваш с Швейцария едни родни селца, в които:

• хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, колкото да вържат насъщния
  • и те като теб не са съвем образовани, но не защото така им харесва, а защото няма излишно време за учене, когато има кравешки лайна за чистене
  • децата им, между другото, бягат да чистят лайната на испански и английски крави, вместо на тия, дето видя през джипа. Правят го, за да пращат пари на възрастните си родители, които да не умрат от липса на лекарства, а от мъка и самота.
  • в тия села път няма, но и да им направиш път, по него няма как да дойде линейка, щото такива няма достатъчно и за близкия град
  • цял живот прекарват в почти довършена къща, която са дигнали с две ръце, ама е за децата им, от които не биха се отказали така лесно като теб
  • и те като теб кътат пари по шкафчета и дюшеци ама на цената на противни лишения, за които нямаш достатъчно въображение. През целия си живот успяват да скатаят сумата, равна на две-три от ония твоите банкноти и ги завещават на децата си все едно им оставят имане.

Кой си ти бе, полуграмотнико, че да отиваш там като в резерват и заради две крави от другата страна на бронираното си стъкло да наричаш това място Швейцария?

Иначе държавата, която управляваш от джипа, наистина е като швейцарско сирене – на дупки, мирише и ни струва скъпо.

С никакво уважение:
Радослав Бимбалов, обикновен маргинал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lsmurf написа:

Интересно как ти остава време да работиш

image.png.136a4637f6b031a355820c428e7caf2a.png

Питай ги де.

Бойно поле фейсбук - войната с опонентите на ГЕРБ във Варна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Отворено писмо до Бойко: Виж какво, охранено човече, хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, а ти си простак с джипка

spacer.png

Затвори скритото съдържание

Охранено човече, хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, а ти си простак с джипка! Това пише Радослав Бимбалов в отворено писмо до премиера Бойко Борисов.

ПОРЕДНО ОТВОРЕНО ПИСМО

Уважаеми Бойко,

Не съм писал толкова много писма от ученическите си години. Не знам защо не ми отговаряш, при условие, че се опитвам да ти вляза в тона и да ме разбереш, колкото и да е трудно това.

Не съм вярвал, че ще се обръщам на Ти към един министър-председател. Ама не мога – чувствам те близък, свой, не ми се обръща езика да ти говоря на Вие. Все едно да говоря на Вие със задника си – няма как. Той си е мой, знам му всички проблеми, мръсотии и кусури.
Бойко, позволявам ти да ме наричаш както искаш. Тулуп, маргинал, стадо, маймуна, както решиш. Няма да се засягам, честна дума. Обаче днес те чух да се подиграваш с едни много по-кротки и очукани от живота хора, при това зад гърба им. Докато си караше джипката из родопските села изръси това:

Не знам как да го кажа по-внимателно, затова от тук нататък ще карам като теб – както ми иде отвътре.

Виж какво, охранено човече, ти може и да се чувстваш като на сафари, обикаляйки с бронирания джип из места, забравени от всички богове. Сигурно тръпката е голяма, но КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да се гавриш и да сравняваш с Швейцария едни родни селца, в които:

• хората нямат време да направят твоето шкембе, защото са по цял ден на къра, колкото да вържат насъщния
  • и те като теб не са съвем образовани, но не защото така им харесва, а защото няма излишно време за учене, когато има кравешки лайна за чистене
  • децата им, между другото, бягат да чистят лайната на испански и английски крави, вместо на тия, дето видя през джипа. Правят го, за да пращат пари на възрастните си родители, които да не умрат от липса на лекарства, а от мъка и самота.
  • в тия села път няма, но и да им направиш път, по него няма как да дойде линейка, щото такива няма достатъчно и за близкия град
  • цял живот прекарват в почти довършена къща, която са дигнали с две ръце, ама е за децата им, от които не биха се отказали така лесно като теб
  • и те като теб кътат пари по шкафчета и дюшеци ама на цената на противни лишения, за които нямаш достатъчно въображение. През целия си живот успяват да скатаят сумата, равна на две-три от ония твоите банкноти и ги завещават на децата си все едно им оставят имане.

Кой си ти бе, полуграмотнико, че да отиваш там като в резерват и заради две крави от другата страна на бронираното си стъкло да наричаш това място Швейцария?

Иначе държавата, която управляваш от джипа, наистина е като швейцарско сирене – на дупки, мирише и ни струва скъпо.

С никакво уважение:

А, верно, че Бойко аха аха да стане по Шкембе Войвода от Шкембе Войвода

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каракачанов се поправи за експертния кабинет и оставката

Цитат

Вицепремиерът изненадващо редактира позицията си във Фейсбук

Вицепремиерът и министър на отбраната Красимир Каракачанов изненадващо редактира позицията си в профила във Фейсбук, че България се нуждае от експертен кабинет, който да я изведе страната от тази политическа криза. По-рано днес той написа, че ще се оттегли от управлението, щом бъде създаден такъв кабинет, и в същото време призова премиера Бойко Борисов и Румен Радев да си подадат ръка в името на сваляне на напрежението.

След като редица медии изведоха тази част от позицията на Каракачанов в заглавие обаче, тя беше редактирана, като отпадна предложението за експертен кабинет и готовността за оставка на вицепремиера.

Полицията събира внушителни сили преди днешния протест

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

spacer.png

Покажи скритото съдържание

ПОРЕДНО ОТВОРЕНО ПИСМО

Уважаеми Бойко,

С никакво уважение:

всяко писмо се завежда с номер в институцията където е подадено, няма номер - ФЕЙК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

имам си заместници, защо ги криеш

4Hh8b.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Певецът Миро: Вкопчили са се във властта, алчни са като чичо Скрудж. Но съд ще има

Цитат
”Никой не е вечен. Аз се чудя на тези хора, които са се вкопчили по този начин във властта, в богатството. Ясно е, че за тях това е наркотик. Но те дават ли си сметка, че са смъртни. Дават ли си сметка, че нищо от това, към което се стремят в момента, алчни като чичо Скрудж, че не могат да го отнесат от този свят.”, коментира певецът Миро.

"А съд ще има - независимо дали на този свят или на следващия. Съд ще има. Тогава ще отговарят за своите си действия. Бог е справедлив", каза още той пред Нова телевизия.

Едва ли в България има интелигентен човек, който да подкрепя това престъпно правителство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мойра написа:

Певецът Миро: Вкопчили са се във властта, алчни са като чичо Скрудж. Но съд ще има

Едва ли в България има интелигентен човек, който да подкрепя това престъпно правителство.

предното де невинно нали :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Мойра написа:

Ето и отговора.

https://fakti.bg/bulgaria/512602-rumana-kolarova-nama-zdravomislesht-balgarin-koito-bi-podkrepil-otrovnoto-trio

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, andreygg написа:

а нещо написано от калинка.севда или антон тодоров няма ли да пуснеш чакам да им прочета глупостите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ninov написа:

а нещо написано от калинка.севда или антон тодоров няма ли да пуснеш чакам да им прочета глупостите

а аз чакам да видя нещо различно от фроог - явно нета е фрог само - то и за лапетата нета е само един сайт фейсбук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

а аз чакам да видя нещо различно от фроог - явно нета е фрог само - то и за лапетата нета е само един сайт фейсбук

То има, ама ги блокират в община Бургас, защото са платени и джендърски. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване