Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

а аз чакам да видя нещо различно от фроог - явно нета е фрог само - то и за лапетата нета е само един сайт фейсбук

ето нещо от големите успехи на ГЕРБ не от фрог

https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/09/22/4117175_tri_primera_koito_kazvat_vsichko_za_upravlenieto_na/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 40,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4917

• miro20

3365

• Мойра

3048

• FusE

2119

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 1 минута, ninov написа:

ето нещо от големите успехи на ГЕРБ не от фрог

https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/09/22/4117175_tri_primera_koito_kazvat_vsichko_za_upravlenieto_na/

е и - кое точно те притеснява

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.segabg.com/category-observer/neveroyatno-no-fakt-bez-gerb-nyama-da-nastupi-apokalipsis

"Невероятно, но факт! Без ГЕРБ няма да настъпи Апокалипсис

Страната може спокойно да преживее няколко месеца до предсрочни избори, ако Борисов и свитата му отстъпят властта още сега"
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Страната може спокойно да преживее няколко месеца до предсрочни избори, ако Борисов и свитата му отстъпят властта още сега"

а кава е логиката от това действие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nikssi написа:

Какво да ги питам ? Те са ми пораснали на ушите вече. Нали с тях лягате и с тях ставате някои. Пък за други срамежливо си траете. И най главното може ли според теб човек който казва че е монтьор тоест работата му не е пред компютъра да има толкова постове я погледни топ потребители да видиш какво става.

преди 2 часа, nikssi написа:

На Каракачанов хич не му се излиза от властта защото едва ли повече ще му падне такъв случай и дърдори глупости

Цитат

дали ще позволим на югоносталгиците в Скопие да направят България най-мразената страна в младата македонска държава;

това е жизнено важен въпрос за България. Знаеш ли колко ми пука дали ме мразят или ме обичат в Македония. То политиците цял български народ ги мрази пък на тях не им пука сега се загрижил дали ще го намрази някой македонец и това му е основен приоритет видиш ли - палячо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

е и - кое точно те притеснява

Че не си се гръмнал :clown:

Поне изчакай  повече от 40 секунди, да не си явен, че не четеш мненията а само генерираш спам. Баси гнусния трол.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mvr-ne-e-rabota-na-obshtestvoto-kolko-pruskame-i-udryame

"МВР: Не е работа на обществото колко пръскаме и удряме

Столичната дирекция за вътрешните работи (СДВР) няма информация за това какво е правното основание за арестите по време на антиправителствените протести на 2 срещу 3 септември пред сградата на бившия Партиен дом в София. От институцията не знаят и колко полицаи са използвали сила и помощни средства (белезници, палки, сълзотворен газ и т.н.).

Това става ясно от отговор на директора на столичната полиция Георги Хаджиев на заявление по Закона за достъп до обществена информация, разказва "Капитал" историята на подадено от изданието заявление."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, M.Николов написа:

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mvr-ne-e-rabota-na-obshtestvoto-kolko-pruskame-i-udryame

"МВР: Не е работа на обществото колко пръскаме и удряме

Столичната дирекция за вътрешните работи (СДВР) няма информация за това какво е правното основание за арестите по време на антиправителствените протести на 2 срещу 3 септември пред сградата на бившия Партиен дом в София. От институцията не знаят и колко полицаи са използвали сила и помощни средства (белезници, палки, сълзотворен газ и т.н.).

Това става ясно от отговор на директора на столичната полиция Георги Хаджиев на заявление по Закона за достъп до обществена информация, разказва "Капитал" историята на подадено от изданието заявление."

ти сериозно ли мислиш че няма правно остование - още 63 година са го определили

УКАЗ № 904 ОТ 28.12.1963 Г. ЗА БОРБА С ДРЕБНОТО ХУЛИГАНСТВО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

ти сериозно ли мислиш че няма правно остование - още 63 година са го определили

УКАЗ № 904 ОТ 28.12.1963 Г. ЗА БОРБА С ДРЕБНОТО ХУЛИГАНСТВО

Не го мисля аз, овчице, заявява го директора на столичната полиция Георги Хаджиев.:speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го мисля аз, овчице, заявява го директора на столичната полиция Георги Хаджиев.:speak:

той естествено че ще каже незнам, има едно правило че докато тече разследване, нямат право да се дава инфо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Аки си бяха в къщи и не ревяха по улицата, нямаше да има бой..... Макар, че трябваше повече да ги млатят, за да ими избият от кратуните идеите за пуч

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

той естествено че ще каже незнам, има едно правило че докато тече разследване, нямат право да се дава инфо

А по кое правило тогава ги разследват?

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по кое правило тогава ги разследват?

:D

По някое! Тебе кво те интересува по кое? Работата на жандармерията е да трепе лумпените

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

28 души и общинският лидер на ГЕРБ в Баните напускат партията

Плъховете вече напускат кораба. Иде ред и на капитана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://news.bg/politics/sakskoburggotski-podkrepi-protestirashtite-i-napadna-vlastta.html

"Бившият министър-председател Симеон Сакскобургготски подкрепи протестите с искане за оставката на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев, като разкритикува властта за неглижирането на исканията на протестиращите. "

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Aumi написа:

Няма налично описание на снимката.

Аз виждам уеднаквяване на цените, не виждам че е било по-евтино или по-скъпо. Цените са едни и същи. Дори сега са по-високи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

https://news.bg/politics/sakskoburggotski-podkrepi-protestirashtite-i-napadna-vlastta.html

"Бившият министър-председател Симеон Сакскобургготски подкрепи протестите с искане за оставката на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев, като разкритикува властта за неглижирането на исканията на протестиращите. "

Добре бе Николов ти вярваш ли на този лъжлив дедо дето набута Борисов в политиката. Сега пък и акъл дава. Целия народ го отрече тотално - него и партията му . На хора като него не бива да се дава трибуна . Или ще възкресяваме политически трупове може би. Много разчитат на късата памет на хората явно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, street racer написа:

Аки си бяха в къщи и не ревяха по улицата, нямаше да има бой..... Макар, че трябваше повече да ги млатят, за да ими избият от кратуните идеите за пуч

Този пост заслужава:

а) Награда

б) Доклад

в) Бан

Кой е правилния отговор?

преди 24 минути, street racer написа:

По някое! Тебе кво те интересува по кое? Работата на жандармерията е да трепе лумпените

Ти сигурен ли си, че си живял в САЩ. Или нещо аз съм се объркал и съм гледал много филми, но САЩ е демократична страна. Така ми се струва, поне. Но от постовете ти ... леко се разколебавам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, lsmurf написа:

Добре бе Николов ти вярваш ли на този лъжлив дедо дето набута Борисов в политиката. Сега пък и акъл дава.

С кое от това, което е казал не си съгласен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

С кое от това, което е казал не си съгласен?

Не го чета въобще . Просто не смятам че трябва да му се обръща внимание дори да е изръсил сто мъдрости. Докато не си направим игнор лист който да спазваме винаги ще се опитват да ни пробутват едни и същи "личности" .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да паднеш от коня.....:lol6:

Един от коментарите :

Я помню, как покупал блок болгарских сигарет ТУ-134😂   
  :lol6:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Този пост заслужава:

а) Награда

б) Доклад

в) Бан

Кой е правилния отговор?

Ти сигурен ли си, че си живял в САЩ. Или нещо аз съм се объркал и съм гледал много филми, но САЩ е демократична страна.

Точно затова, полицията (ако се налага и армията) се рзправя бързо и ефективно с хулиганщината! Или си мислиш, че ще те оставят да се зъбиш на полицай (особено, ако на служба) и да не изпълняваш команда?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Точно затова, полицията (ако се налага и армията) се рзправя бързо и ефективно с хулиганщината! Или си мислиш, че ще те оставят да се зъбиш на полицай (особено, ако на служба) и да не изпълняваш команда?

И как точно разбра, че това са полицаи? От тъмнината не разбрах, че са полицаи. Защо се криеха в тъмнината?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

И как точно разбра, че това са полицаи? От тъмнината не разбрах, че са полицаи.

Дали е полиция, жандармерия, БОБ....няма значение - те са там за да опазват обществения ред със всички разрешени средства! Ако има съмнения и достатъчно основание, за разследване, прокурора ще го назначи. Има си (вероятно) и законово записани срокове за това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване