Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 3 минути, acnekt написа:

Пак да попитам, че още не мога да осмисля. Значи отивам примерно в Райффайзен банк и им казвам аз съм Иван Иванов, нямам никакви пари, безработен съм, но имам една идея. Искам да си отворя една будка пред президенството. Трябват ми 5000 лв и банката ще ми отпусне този заем?

Сигурно ще ми искат трудов договор?

Бе не им слушай глупостите бе! Искат и трудов договор, и извлечение за доходите, за всяка малко по- висока сума. Или някой да ти стане гарант. Без гаранции пари дават само лихварите, ама там освен че е мътна и кървава, и лихвите са свят да ти се завие. Взимаш 10 к, връщаш 20.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 40,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4917

• miro20

3362

• Мойра

3047

• FusE

2119

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 14 минути, Мойра написа:

Българският народ по Конституция притежава върховната власт да управлява държавата си. Който управлява суверенна държава, може да бъде наричан суверен на тази държава. Затова народът е суверен.

аз избира на избори

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тръгнаха към НС
пп

ама и аз съм един коментатор
🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Бе не им слушай глупостите бе! Искат и трудов договор, и извлечение за доходите, за всяка малко по- висока сума. Или някой да ти стане гарант. Без гаранции пари дават само лихварите, ама там освен че е мътна и кървава, и лихвите са свят да ти се завие. Взимаш 10 к, връщаш 20.

ще се папъна по европроект

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

ще се папъна по европроект

Напъни са! Глей само да не родиш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Пак да попитам, че още не мога да осмисля. Значи отивам примерно в Райфенз банк и им казвам аз съм Иван Иванов, нямам никакви пари, безработен съм, но имам една идея. Искам да си отворя една будка пред президенството. Трябват ми 5000 лв и банката ще ми отпусне този заем?

Ако е добра идеята ще получиш финансиране, има финансиране на бизнес по европроекти също. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Е, за червени кратуни е така. Няма да те улеснявам, но 50-60 к лв можеш да вземеш винаги - трябва само да скочиш за 2 дена до силистра или видин.

За повече...трябва да се потрудш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Лудият Учен написа:

Пфффффф...Ама ти сериозно ли ?!  

Да, кога е управлявала мафията държавата? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

има едно правило че докато тече разследване, нямат право да се дава инфо

Каскета знае ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, acnekt написа:

Пак да попитам, че още не мога да осмисля. Значи отивам примерно в Райффайзен банк и им казвам аз съм Иван Иванов, нямам никакви пари, безработен съм, но имам една идея. Искам да си отворя една будка пред президенството. Трябват ми 5000 лв и банката ще ми отпусне този заем?

Не. Трябва ти бизнес план. Трябва да докажеш това, което не можеш да докажеш и да дадеш гаранции на банката, че ще си върне парите с лихвите. "Ще си купя будка да продавам вестници" е по-скоро проява на безразсъдство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дpъндю написа:

тръгнаха към НС
пп

ама и аз съм един коментатор
🤣

Не са ли го виждали? Има снимки в мрежата - безплатни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Сега

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е добра идеята ще получиш финансиране, има финансиране на бизнес по европроекти също. 

И най- добрата идея да е, от банка ще видиш финансиране без гарант, ама друг път. По европроекти, трябва някакво чудо та гениалната ти идея да съвпадне с дейност която се финансира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Има и чатни ивестиционни фондове, които работят законово....е малко на ръб, ама...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Като цяло- последните 30 години,по-специално и най-нагло -през последните 11 години...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, дpъндю написа:

ха ха 
пуснаха мелодията на междузвездни войни
:giggle1:
съвсем са изкукуригали

Реквизита предлага ли лазерни мечове :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Не са ли го виждали? Има снимки в мрежата - безплатни

яд ме е че на думи сме голямата работа, ама само на думи и нищо свястно не правим
сега отиват да се снимат на фона на НС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, street racer написа:

Има и чатни ивестиционни фондове, които работят законово....е малко на ръб, ама...

Има. С лихва 100 %

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дpъндю написа:

ха ха 
пуснаха мелодията на междузвездни войни
:giggle1:
съвсем са изкукуригали

Империята отвръща на удара.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Лудият Учен написа:

Като цяло последните 30 години,по-специално и най-нагло през последните 11 години...

А ти зашо мислиш, че следващите години ще бъде различно управлението след като до сега е било таква последните 30г, какво мислиш ще се промени? Ще внесем политици от Некрадландия и Честландия със съдействието на Мораландия ли? Политиците ни призлизат от народа ни не знам на какво се надяваш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Без умствен капацитет написа:

а тогава защо народа избира 3 пъти мафията ГЕРБ а не честните от БСП

ГЕРБ има повече печатници.

А ти зашо мислиш, че следващите години ще бъде различно управлението

Абе като ти гнояса ръката я режеш, за да не умреш от гангрена. Не разсъждаваш как ще си връзваш връзките утре с една ръка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Иншаллах

Аз мога да ти кажа, но повече ме кефи, като виете с/у вятъра, плебеите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване