Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 52 минути, JohnTRIVOLTA написа:

С минус няма как да е ръст .... особенно, когато услугите са близо 3 пъти повече като процент от производството !

Зареди пандемията ще има спад като прогнозите е да се възстанови 2021г. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5360

• miro20

3561

• Мойра

3332

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

БЕЗ ПАРИТЕ НА БРЮКСЕЛ БОРИСОВ Е ГОСПОДИН НИКОЙ

Автор: Велизар Енчев

Spoiler

Време е Отровното трио да се обедини около кауза, която всъщност е главната цел на протеста: Изборите, каквито и да са те, не бива да се правят от ГЕРБ и ОП!

Ако вотът /редовен или извънреден/ отново ще е дело на изборната машина на Борисов и компания, резултатът от него е предизвестен: Нов мандат на мутрите!

Избори, които са компютърно обработвани от държавната фирма „Информационно обслужване“, приватизирана от гербаджийски математик, ще дадат четвърти мандат на Борисов и коалиционните му патерици.

Експертно правителство, избрано от депутатите на ГЕРБ, ОП, ДПС и Воля, ще произведе отровни резултати: половин милион невалидни бюлетини, милион мъртви души, купен ромски вот, дирижиран изборен хаос!

В Деня на Независимостта лъсна отровна истина, която официализира коалицията ГЕРБ-ВМРО и погреба политическата кариера на Каракачанов. Идеята му за експертно правителство е писана в Боянските сараи и дава доживотна власт на човека с Боянското шкафче. А желанието му да помири президент и премиер е толкова абсурдно, колкото отчаяните опити на Химлер Нацистка Германия да се помири с Антихитлеристката коалиция.

И кога протестът ще установи постоянен протестен лагер пред Европейската комисия на ул. „Раковски“? Европейският съюз е единствената външна сила, която може да вдигне „червен картон“ на Борисов – не с кухи декларации, а с блокиране на милиардите от европейските субсидии!

Само тогава ДПС ще оттегли подкрепата си за режим, от който получи морски сараи, ТЕЦ-ове, пристанища, студен резерв, държавни поръчки за стотици милиони…

Без парите на Брюксел Борисов ще абдикира на следващия ден.

Тъжно е, но трябва да го признаем: Отново чакаме свободата си отвън!

Велизар Енчев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ivottoshev написа:

Значи когато ти изнася те са мутроолигарси, а когато не ти изнася- няма данни за престъпления от тях. Хитрооооо, много хитро!

Не е въпрос дали на мен ми изнася - ако имаш данни , казвай какви са, и пращай на прокуратурата.

Конкретно за Маджо дето също питаше - не съм го наричал престъпник, а ПИТАХ защо Хр.Иванов реагира толкова сконфузено ? Нали няма нищо лошо някой да пита за телефона и кой се обаждал , па било то и в живо предаване ?

:)  Затов аи казах / за 100 път/ - неговото бе "Гузен негонен бяга" .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, lsmurf написа:

Мислете с главите си бе хора.

Разбрахме те бе, за кучета и котки може, но за прасета не може

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, attj написа:

В България няма дори парламентарна криза.

То няма България и вместо политика и държавност има мафиотски бизнес, ти обясняваш, че нямало криза haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Разбрахме те бе, за кучета и котки може, но за прасета не може

Аз обаче не те разбрах . Наистина не правиш разлика между абсолютно жълта новина че някаква се снимала полуоблечена става дума за обикновена простотия и това че този патриот е изпратил децата си в гнилия запад да получат читаво образование . Тук става дума за двуличие на човек имащ претенцията да ни учи на патриотизъм. Ами тук обсъждаме правителството и противниците му а не личния живот на някаква кака решила да пробие с всички възможни средства.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Конкретно за Маджо дето също питаше - не съм го наричал престъпник

Ти може да не  си го наричал престъпник, но това другото ти "аз" виж какви ги е сътворило:

на 10.09.2020 г. в 11:36, miro20 написа:

Черепа, Маджо, цв.Василев ?

Трима даже казах :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

някаква кака

Ами не е някаква кака. 

Ти не внимаваш, нас плюеш, че не мислим

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Ти може да не  си го наричал престъпник, но това другото ти "аз" виж какви ги е сътворило:

Доктор Джекил и мистър Хайд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ivottoshev написа:

На Миро му менят опорките по-бързо, отколкото може да ги научи haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ivottoshev написа:

Я цитирал цялото :

на 10.09.2020 г. в 8:13, Belhor написа:

На кои мутроолигарси сме фенове Мирко? Назови двама.

Къде съм казал престъпник ? ??

тролченца мамини златни :) 

току-що, Myanmar написа:

На Миро му менят опорките по-бързо, отколкото може да ги научи haha.png

Пригласяй , пригласяй ... :)  Простотиите ви и лъжите край нямат :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Мойра написа:

БЕЗ ПАРИТЕ НА БРЮКСЕЛ БОРИСОВ Е ГОСПОДИН НИКОЙ

Автор: Велизар Енчев

Покажи скритото съдържание

Време е Отровното трио да се обедини около кауза, която всъщност е главната цел на протеста: Изборите, каквито и да са те, не бива да се правят от ГЕРБ и ОП!

Ако вотът /редовен или извънреден/ отново ще е дело на изборната машина на Борисов и компания, резултатът от него е предизвестен: Нов мандат на мутрите!

Избори, които са компютърно обработвани от държавната фирма „Информационно обслужване“, приватизирана от гербаджийски математик, ще дадат четвърти мандат на Борисов и коалиционните му патерици.

Експертно правителство, избрано от депутатите на ГЕРБ, ОП, ДПС и Воля, ще произведе отровни резултати: половин милион невалидни бюлетини, милион мъртви души, купен ромски вот, дирижиран изборен хаос!

В Деня на Независимостта лъсна отровна истина, която официализира коалицията ГЕРБ-ВМРО и погреба политическата кариера на Каракачанов. Идеята му за експертно правителство е писана в Боянските сараи и дава доживотна власт на човека с Боянското шкафче. А желанието му да помири президент и премиер е толкова абсурдно, колкото отчаяните опити на Химлер Нацистка Германия да се помири с Антихитлеристката коалиция.

И кога протестът ще установи постоянен протестен лагер пред Европейската комисия на ул. „Раковски“? Европейският съюз е единствената външна сила, която може да вдигне „червен картон“ на Борисов – не с кухи декларации, а с блокиране на милиардите от европейските субсидии!

Само тогава ДПС ще оттегли подкрепата си за режим, от който получи морски сараи, ТЕЦ-ове, пристанища, студен резерв, държавни поръчки за стотици милиони…

Без парите на Брюксел Борисов ще абдикира на следващия ден.

Тъжно е, но трябва да го признаем: Отново чакаме свободата си отвън!

Велизар Енчев

От морална и професионална гледна точка, той Борисов винаги е господин никой...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

"Ни" ли? Аз тука видях само твои думи:

преди 46 минути, miro20 написа:

Конкретно за Маджо дето също питаше - не съм го наричал престъпник

Стана май "лъжеца вика дръжте лъжеца" haha.png

Миро, пак се опозори публично. Остави я тая професия на трол. Ни тъ бива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Цитирах цялото. Кой говори за престъпници ? :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Я цитирал цялото :

Mутроолигарсите не са ли престъпници бе мамин? Теб нещо да не ти се зави свят. Обърка се нацяло. Ся сигурно ще кажеш, че и крадците, и убийците и те не са престъпници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох как съм ви жегнал , тролченца и фейкомети ... как ли не се гърчите да ми изкривявате думите :)

Ма пусто, не става... Все насраните сте вие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Миро го заковаха на стената на позора...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Я цитирал цялото :

Dance monkey dance :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Я цитирал цялото :

Добре. Не си казал "престъпник", а само "мутроолигарх" и си го наредил между други двама, които са с обвинения.

Както и да е. Да разбирам ли, че когато казваш "мутроолигарх", ти не визираш "престъпник" (макар, че от мутра се подразбира точно това), а визираш едно невинно ангелче, което ти идва да разцелуваш, когато го видиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Mутроолигарсите не са ли престъпници бе мамин? Теб нещо да не ти се зави свят. Обърка се нацяло. Ся сигурно ще кажеш, че и крадците, и убийците и те не са престъпници.

Абе "умен" , богаташи и мутроолигарси има навсякъде по света. Колко от тях са в затвора ?  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Все насраните сте вие.

Пак някой ти ака в гащите.

Поне тая симптоматика е лесна за хващане, аз я разкрих. Заговориш ли за фекалии, значи яката си потънал в тях и опитваш да отвратиш останалите като плуваш в тях, за да ни е гнус да те пипнем. Аджеба те оставим необезпокояван да разпространяваш лъжите си. Ама не би.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ivottoshev написа:

Добре. Не си казал "престъпник",

Благодаря за което .  Кажи на пуделчетата си дето ти пригласят на лъжите да се поспрат че само се въртят във фекалиите си . :) 

току-що, ivottoshev написа:

а визираш едно невинно ангелче, което ти идва да разцелуваш, когато го видиш?

Е и аз се чудя ? Защо Хр. Иванов не се зарадва на "ангелче което се споменава " за телефона и разговора ??

А реагира " гузен негонен бяга" ???  а? :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

фекалиите

Потъваш... Всеки път като ги споменеш признаваш поражението си. Затапен и унижен, както винаги.

will ferrell yes GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Благодаря за което .  Кажи на пуделчетата си дето ти пригласят на лъжите да се поспрат че само се въртят във фекалиите си . :) 

Понеже няма измъкване от затапването, почнахме да цитираме само по три думички от пост ли? Само да ти кажа, че това само те закопава още по-дълбоко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Потъваш... Всеки път като ги споменеш признаваш поражението си. Затапен и унижен, както винаги.

will ferrell yes GIF

По по лека... пак вие се изложихте :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване