Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

Викайте овцата да оспами темата с по 3 думи на мнение, всяко през минута, че главният трол се усра по-зле и от Вожда МУ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5331

• miro20

3537

• Мойра

3309

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

току-що, ivottoshev написа:

Понеже няма измъкване от затапването, почнахме да цитираме само по три думички от пост ли? Само да ти кажа, че това само те закопава още по-дълбоко.

О да,  пак сте затапени.

Видя се че ти ми вадиш избирателно думички за "тримата" , че не съм ги наричал престъпници, видя се че това за което говорим за Хр. Иванов е "гузен негонен бяга" при споменаването на Маджо .

:hush:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Абе "умен" , богаташи и мутроолигарси има навсякъде по света. Колко от тях са в затвора ?  :) 

Абе дрисльо,

то затова светът е на тоя хал - много бедни и много богати.

И в един момент някои хващат пушките, и...........................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

По по лека... пак вие се изложихте :hush:

Аз цитирах теб, Миро. Мен, нас, онзи не сме в уравнението. Само играта със синоними ти остана, ама тя е жалка и безсмислена.

Признай поражението, както трябва да направи ББ, бъди мъж поне ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Абе "умен" , богаташи и мутроолигарси има навсякъде по света. Колко от тях са в затвора ?  :) 

Я кажи един мутроолигарх по света.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Признай поражението, както трябва да направи ББ, бъди мъж поне ти.

Какво поражение ? Виждам празни приказки и обиди, а това което трябваше се изясни че съм прав :

- Видя се че ти ми вадиш избирателно думички за "тримата" , че не съм ги наричал престъпници, видя се че това за което говорим за Хр. Иванов е "гузен негонен бяга" при споменаването на Маджо .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Реджеп Иведик написа:

Ами не е някаква кака. 

Ти не внимаваш, нас плюеш, че не мислим

Наистина спираш да мислиш ккогато просто си в настроение да се заяждаш . Нямам намерение да ти пригласям така че приятна вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Виждам празни приказки и обиди

Като цитираме какви ги плещиш и ти виждаш празни приказки обиди? Не, виждаш собственото си поражение. Само отричането на очевидното ти остана, ама така изглеждаш все по-жалък. Изтърка се това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

А бе "умен" знаеш ли, че има голяма разликата между богаташи и мутроолигарси?

И не, няма мутроолигарски навсякъде по света.:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Като цитираме какви ги плещиш и ти виждаш празни приказки обиди? Не, виждаш собственото си поражение. Само отричането на очевидното ти остана, ама така изглеждаш все по-жалък. Изтърка се това.

Напротив. Цитирате ми извадени думички,  а като ви наврях целия цитат се видя кой прав, кой крив , кой насран трол.  :) 

Даже благодарих, ако не си забелязал за някои признания . :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Myanmar написа:

Стана май "лъжеца вика дръжте лъжеца" haha.png

Миро, пак се опозори публично. Остави я тая професия на трол. Ни тъ бива.

Мирчев се мъчеше да троли с дежурните му глупости и в бгмама. Но там модераторките редовно му триеха постовете, и Мирчата накрая се отказа и дезертира... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, gagodrago написа:

Мирчев се мъчеше да троли с дежурните му глупости и в бгмама. Но там модераторките редовно му триеха постовете, и Мирчата накрая се отказа и дезертира... :D

Мирчо е тамън за бг мама- перманентно бременен в деветия месец и ражда ежедневно, да не кажа ежечасно.🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, gagodrago написа:

Мирчев се мъчеше да троли с дежурните му глупости и в бгмама.

В бг-мама мамата си трака, а Мирча. Стой си тука, политическите тролове ги обичаме, да има кого да унижаваме и затапваме след изнурителния работен ден care.png

преди 5 минути, miro20 написа:

насран

Пак л@йняна семантика, признак за потъването ти в същата. Прочетена книга си. Закъсаш ли я и почваш да плямпаш за фекалии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Какво поражение ? Виждам празни приказки и обиди, а това което трябваше се изясни че съм прав :

- Видя се че ти ми вадиш избирателно думички за "тримата" , че не съм ги наричал престъпници, видя се че това за което говорим за Хр. Иванов е "гузен негонен бяга" при споменаването на Маджо .

Кои думички съм ти цитирал избирателно бре? Та той целият ти пост е от 6(шест) думи, а аз съм ги цитирал и шестте  

Coming soon в новото издание на тълковния речник:

Затапен

По-затапен

Най-затапен

Миро20

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Ба накрая... през цялото време бих казал.

Е, при него винаги свършва така.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По заблуден фен от теб едва ли има.

Я го виж последния ти любимец.

https://fakti.bg/bulgaria/512938-ot-bsp-poiskaha-ostavkata-na-mareshki-toi-im-otvarna-izvergi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, "човекът" което всяко мнение му е за БСП, дойде да се оплаче от спам. Даже и тук не успя да напише две думи без да спомене БСП  :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Само припмням на насраните затапени подскачащи тролченца  :) 

преди 59 минути, gagodrago написа:

Тоя па къде ме метна... :)  Да взема да видя какво са писали в бгмамите ли ???

ало комуниста, къде още съм ви насрал и затапил ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се забрави поредното ти усиране, спокойно. Те са толкова много, че спира да прави впечатление. А, отново съвпадение с Вожда. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

къде още съм ви насрал

Знаем бе, знаем.:D

преди 51 минути, M.Николов написа:

И накрая насран Миро20

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще вис е да се забрави. ама то написаното си стои.

С удоволствие ще ви пропомням как се осирате, както това с гузното споменаване на Маджо .  :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване