Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Ох, "човекът" което всяко мнение му е за БСП, дойде да се оплаче от спам. Даже и тук не успя да напише две думи без да спомене БСП  :lol6:

Не е споменавал Путин и рашистите скоро. Ма то такъв зор да брани бащицата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5031

• miro20

3419

• Мойра

3150

• FusE

2174

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 55 минути, attj написа:

Заблудените фенове на БСП няма ли да ходят да серат около седянките си?   Оспамихте темата.

Стига сте се оплаквали с БСП. Все някой им е виновен на ГЕРБ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://fakti.bg/mnenia/512721-chujd-ekspert-sachuvstvam-na-vsichki-balgari

"Съчувствам на всички българи, защото те имат правото да живеят в нормална европейска държава, казва в интервю за ДВ проф. Улф Брунбауер"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, M.Николов написа:

https://fakti.bg/mnenia/512721-chujd-ekspert-sachuvstvam-na-vsichki-balgari

"Съчувствам на всички българи, защото те имат правото да живеят в нормална европейска държава, казва в интервю за ДВ проф. Улф Брунбауер"

защо ни сравняваш с Европа, след като протеста иска да ни отдалечи от него

преди 2 часа, M.Николов написа:

И накрая насран Миро20

:)

а тогава защо през пост само него коментирате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Без умствен капацитет написа:

Една хондог и две айрянат

Душицо, любимото ти правителство има програми за ограмотяване на членовете си. Включи се в някоя, моля те. Не искам да си мисля, че това е резултата от многомилионната програма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спиращи дъха водопади на 10 минути от Бачковския манастир СНИМКИ и ВИДЕО -  PlovdivNow.bg

преди 40 минути, Без умствен капацитет написа:

защото теб те няма да коменрираме твойте глупости

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ninov написа:

защото теб те няма да коменрираме твойте глупости

явно ти се чати

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.09.2020 г. в 20:50, attj написа:

Близо 90 милиарда лева са депозитите на сънародниците ни в банките.

Ти до кога ще лъжеш бре?

https://www.24chasa.bg/novini/article/9044832

Няма и 60 млрд.лв

преди 4 часа, attj написа:

Депозитите на българите са в пъти повече от външния дълг, вътрешен  дълг липсва.

Не, не са!

По-малко са.

Външният ни дълг вече е към 70 млрд.лв

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Ти до кога ще лъжеш бре?

https://www.24chasa.bg/novini/article/9044832

Няма и 60 млрд.лв

Цитат

увеличение

и това значи че обедняваме ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Я цитирал цялото :

на 10.09.2020 г. в 11:36, miro20 написа:
на 10.09.2020 г. в 8:13, Belhor написа:

На кои мутроолигарси сме фенове Мирко? Назови двама.

Черепа, Маджо, цв.Василев ?

Трима даже казах :) 

Покажи още  Покажи още  

Къде съм казал престъпник ? ??

тролченца мамини златни :) 

Самата дума "мутроолигарх" означава престъпник бре, пиленце.

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

И кога точно протеста поиска това?

Я да видим?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.09.2020 г. в 1:07, ivottoshev написа:

Преди бат Бойко да поеме кормилото бяхме уж по-добре от румънците, а сега те са на светлинни години от нас. Защо ли? Да не би да е защото там имат работеща прокуратура и ако хванат висши политици в издънка, те влизат в затвора? Намираш ли някаква разлика с положението у нас, да свеждаме избора  на главен прокурор до една единствена кандидатура и то посочена от управляващите?

Всъщност, Румъния успя заради 3 пъти по-голямото си население. Когато трявбаше да се инвестира в определена държава, избира се Румъния, защото и населението е по-голямо. В България младите мразят държавата си и бягат на Запад при първа възможност. Не че и в Румъния не е така и не бягат, но там пак остават хора, тук само цигани. Кой да инвестира в държава, която от най-грамотна се превърна в държавата с най-,много население без основно образование???? Това е истината, нека не се лъжем и който да бе на власт, нямаше да промени нищо. Единственият изход бе вдигането на заплатите до европейско ниво, въпреки всички прогнози за апокалипсис. Защото всъщност апокалипсис настана след не вдигане на заплатите.  Хора, които можеха да дръпнат държават в силните си житейски години, дръпнаха икономиката на чужди страни. Истината е тая и САМО ТАЯ!!!! Без изравняване на жизненото равнище със страните, с които искаме да бъдем равни, се стига само до това. Бойко е виновен, да. Но дваж пъти по-виновна е останалата част от мафията, която не позволи да настигнем Европейските държави в името на някакви имагинерни печалби. Непрекъснато ни се обяснява, как минималната заплата трябвало да се  застопори на еднониво години наред, защото капиталиста губел 20 лева от човек.  Истината е друга. Тия дни си правих сметка, какво би трявбало да веземам, при старите условия на заплащане в нашата фирма, които важаха до пътрвата икономическа криза 2008-9-та година. И преди въвеждане на плоския данък. Оказа се, че в момента за същатата работа и при същите условия на заплащане, заплатата ми би трявбало да е 600 лева над сегашната ми. Къде отиват тия пари? Не отиват в държавата, защото държавата намали и данъка :) Отиват при мафията естествено и при тия, които приемат мафията за нещо необходимо, за да съществуват. Това е истината. Друга няма. Вдигате заплатите, изравнявате ги въпреки всичко със средно европейските, вкарвате в затвора 50 мафиота и се оправяме!!!!!ю

И ако някой е нямал търпение да прочете мнението ми или да вникне в него, да уточня накратко. Изчислявал съм, 600 лева ми вземат сега за същата работа през 2008-ма, така, че има и за капиталиста и за мен, дори да си разделим парите!!! Има и за мафяита даже, ако не е толкова нагла да иска всичко!!! в момента заплатата ми е равна на тая през 2008-ма( преди плоския данък, че и него си присвоиха), но цените са двойно нагоре. Ако тогава си купувах автомобил за 15 000, сега ми искат за подобен 30 000. И ако тоагва кашкавала бе 8 лева, сега искат 16.  Всичко е двойно, заплатата не. Тя е същата, въпреки че загубихме много клетки от тогава :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за това посочих за виновник прокуратурата, защото при една силна и независима прокуратура, мафията независимо колко се е срастнала с властта, лека полека ще отиде там където и е мястото. Уви това у нас не само не се случва , а изразът "у нас мафията си има държава", при Борисов придоби още по-голяма тежест. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Национална кардиологична болница - София   Мисля, че са я наричали преди  Трета Градска болница!

2146947157_3tagradska.jpg.e484fe8e0e2733db7d74a9587e37345c.jpg

Вчера със страхотна болка в прасеца на единия крак, закарвам съседката в "Исул" Жената едвам ходеше, на 52 години е. Сложиха и някаква инжекция и ни посъветваха да я види по спешност съдов хирург да не би да прави тромбоза! Въртя на 112 и питам къде има спешен съдов хирург? Имало в Трета градска. Гледам на картата къде се намира и се отнасяме до там. В спешното, никой, седят и си говорят.Разпитаха я от кога,как и т.н. И ни пратиха да чакаме пред един кабинет. След 40 минути пристига един лекар, явно от болницата дойде, и влязоха в кабинета. Преглежда я той за 10 минути и пак ни пращат да чакаме резултата пред спешното. И тук идва изненадата!

IMG_20200920_160024.thumb.jpg.64c2b11486090deac7369fde1cd74bb2.jpg

Трябвало да плати 60 лв. защото не била за болница нито спешна! Обясняваме, че са ни изпратили от "Исул" имаме и един лист с анамнезата от прегледа, и си пише ясно "Съмнение за тромбоза"

Това не бил документ за  тях и дрън, дрън, след един огромен скандал и след като казахме,че ще повикаме полиция, си тръгваме без да трябва да платим.Значи можело! Жената каза, че миналата година пак е ползвала същата спешна помощ но никой не е искал да плаща, и тези "хубави" бележки по вратата не ги е имало. Вероятно са се появили след като им повишиха заплатите! Потрябва ли ви лекар (не дай боже) отивайте в чужбина...

:offtopic_s:

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доболничното и болничното ни лечение е пълен хаос! Отпред и отзад стоят измамници, които цуцат Касата. А лекарите (повечето) ги направиха и счетоводители, и дойни крави (всеки месец Касата намира за какво да ги "уличи в нарушение" и актува).
На времето Трета граска се водеше Правителствена

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, цър-вул написа:

Възможно е. Отвън и отвътре е доста уютна и хубава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Image_6559406_500_0.jpg.7b6a64306a54669a5ff18490a8df1ce2.jpg

Ама умна си много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, цър-вул написа:

Доболничното и болничното ни лечение е пълен хаос! Отпред и отзад стоят измамници, които цуцат Касата. А лекарите (повечето) ги направиха и счетоводители, и дойни крави (всеки месец Касата намира за какво да ги "уличи в нарушение" и актува).

Точно там през 2015 ми правиха сърдечна операция (смяна на митрална клапа) Платих 60 лв за някакъв преглед за да вляза по спешност (може би същия), иначе трябваше да се мъча още месец и половина до като ми дойде реда за планова операция. Другото което платих е ..по 5-6 лв. на ден за престоя в болницата. Всички изследвания(включително и някакво при което ми вкараха камера през вената на дясната ръка за да ми огледат сърцето от вътре), както и самата операция бяха напълно безплатни за мен. 

Да обобщим: Сърдечна операция на обща цена под 100(сто)лв!!!

Не знам покрай мен колко са източили от касата, обаче санаториума в Банкя (който искаше да отиде, го караха безплатно с едно бусче направо от болницата), ми излезе около 210лв. за две седмици, демек операцията беше два пъти по-евтина от санаториума:emoji_smiley-01:   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, M.Николов написа:

Самата дума "мутроолигарх" означава престъпник бре, пиленце.

Айде бе ?

Като имидж да,пиленце,  но не и реално. Разговорно мутри викат на всяка охрана на дискотеки , клубове и какво ли не. ПРестъпници ли са ?

Богати хора има много , и познай - също не са престъпници.

Спора бе за това кога Гешев щял да разследва едни , а си затварял очите за други.

Аз това и казах - д ане пита мен, а да подава сигнали ако има такива, и да се почва разследвания. Щом или АКО са нарушили закона.

До тогава няма как "по преценка и имидж" да вкараш Пеевски в затвора или друг.

преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:
преди 12 часа, M.Николов написа:

И накрая насран Миро20

:)

Защото яко ги навирам където им е мястото :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Айде бе ?

Като имидж да,пиленце,  но не и реално. Разговорно мутри викат на всяка охрана на дискотеки , клубове и какво ли не. ПРестъпници ли са ?

Богати хора има много , и познай - също не са престъпници.

Спора бе за това кога Гешев щял да разследва едни , а си затварял очите за други.

Аз това и казах - д ане пита мен, а да подава сигнали ако има такива, и да се почва разследвания. Щом или АКО са нарушили закона.

До тогава няма как "по преценка и имидж" да вкараш Пеевски в затвора или друг.

Престани, бре. Тамън нещата се поуталужиха и картинката с излагацията ти започна да избледнява... и ти  пак започна да човъркаш по тази тема. Искаш още ли да те затапвам? Млъкни и забрави за случая. За твое добро е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ivottoshev написа:

Другото което платих е ..по 5-6 лв. на ден за престоя в болницата.

Обърнахме го малко на статистика, но с направление 2003 година в Пирогов за всеки ден престой плащах по 66,56лв - една тоалетна и една неработеща баня в отделението...

• Харесване 1
  • Тъжно 2
  • Ядосано 2
  • Еха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ivottoshev написа:

Престани, бре. Тамън нещата се поуталужиха и картинката с излагацията ти започна да избледнява... и ти  пак започна да човъркаш по тази тема. Искаш още ли да те затапвам? Млъкни и забрави за случая. За твое добро е.

О не, аз ще ви го припомням :hush:

Конкретно за теб има ли още тъпи върпроси на които не съм отговорил ? Не че съм говорител на някого, ама налис е опитваш да се правиш на умен, пък накрая все затапен  :)

Нещо за гузния Бойкикев и Маджо да питаш ? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ексклузивно в Narod.bg: Бойко във война с Гешев, забранил готвен арест на Отровното трио от страх, че ще бъде свален със сила! Вижте в кое село се крие Мутрата

Spoiler

Бойко Борисов и Иван Гешев са във война! Сикаджията и главният прокурор са стигнали почти до бой при лют скандал във вторник в новата явочна квартира на премиера-беглец, разкри единствено пред Narod.bg източник от хунтата, готов да напусне потъващия кораб на ГЕРБ.

„От няколко дни Мутрата е отседнал в баровска къща в монтанското с. Расово, собственост на близък нему новобогаташ. Съвсем неслучайно министър-председателят бе тук на 16 април, за да разгледа от въздуха строителството на бъдещата площадка на Компресорна станция „Расово“, която е част от проекта за разширение на газопреносната инфраструктура на „Булгартрансгаз“ от българо-турската до българо-сръбската граница”, подчерта информаторът на Narod.bg.

Именно в с. Расово се изсипал във вторник и главният прокурор, за да съгласува с Бойко подготвения арест на Отровното трио, Мая Манолова, ген. Димитър Шивиков и още неколцина – около 10 човека.

Обвинител №1, чиято оставка народът също иска вече трети месец, бил готов с обвинение, че изброените лица на протеста са участвали в организирана престъпна група с цел сваляне на законната власт в България, не скри източникът на Narod.bg. Нарочените били следени повече от 2 месеца и Гешев бил убеден, че може да оправдае репресията с абсурдното обвинение в ОПГ.

Бойко обаче подскочил като ужилен и категорично забранил да се стига до арестуването на враговете си, защото се опасявал, че това вече ще  доведе до силовото му сваляне от власт от разгневените българи, които 78 дни го докараха до нервна криза с искания за оставка и съд.

„Двамата почти стигнали до бой, толкова сериозен е бил скандалът”, призна читателят на Narod.bg. Министър-председателят все пак успял да надделее над прокурор №1, който принципно не му е подчинен, ако все още у нас има разделение на властите, завърши разказа си източникът на Narod.bg.

...

Говорещият врат от джипката и услужливите медии

Автор: Иван Бакалов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

Ексклузивно в Narod.bg: Бойко във война с Гешев, забранил готвен арест на Отровното трио от страх, че ще бъде свален със сила! Вижте в кое село се крие Мутрата

Покажи скритото съдържание

Бойко Борисов и Иван Гешев са във война! Сикаджията и главният прокурор са стигнали почти до бой при лют скандал във вторник в новата явочна квартира на премиера-беглец, разкри единствено пред Narod.bg източник от хунтата, готов да напусне потъващия кораб на ГЕРБ.

„От няколко дни Мутрата е отседнал в баровска къща в монтанското с. Расово, собственост на близък нему новобогаташ. Съвсем неслучайно министър-председателят бе тук на 16 април, за да разгледа от въздуха строителството на бъдещата площадка на Компресорна станция „Расово“, която е част от проекта за разширение на газопреносната инфраструктура на „Булгартрансгаз“ от българо-турската до българо-сръбската граница”, подчерта информаторът на Narod.bg.

Именно в с. Расово се изсипал във вторник и главният прокурор, за да съгласува с Бойко подготвения арест на Отровното трио, Мая Манолова, ген. Димитър Шивиков и още неколцина – около 10 човека.

Обвинител №1, чиято оставка народът също иска вече трети месец, бил готов с обвинение, че изброените лица на протеста са участвали в организирана престъпна група с цел сваляне на законната власт в България, не скри източникът на Narod.bg. Нарочените били следени повече от 2 месеца и Гешев бил убеден, че може да оправдае репресията с абсурдното обвинение в ОПГ.

Бойко обаче подскочил като ужилен и категорично забранил да се стига до арестуването на враговете си, защото се опасявал, че това вече ще  доведе до силовото му сваляне от власт от разгневените българи, които 78 дни го докараха до нервна криза с искания за оставка и съд.

„Двамата почти стигнали до бой, толкова сериозен е бил скандалът”, призна читателят на Narod.bg. Министър-председателят все пак успял да надделее над прокурор №1, който принципно не му е подчинен, ако все още у нас има разделение на властите, завърши разказа си източникът на Narod.bg.

...

Говорещият врат от джипката и услужливите медии

Автор: Иван Бакалов

и вярваш на този фейк ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване