Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 57 минути, FusE написа:
Цитат

"Той като говори, трябва много внимателно да си мисли и за себе си. Аз съм готов и много пъти съм изяснил... но как само коварно неговите хора от най-близкото му обкръжение ме "сготвиха" по един много, много елементарен начин. С една прекрасна госпожа - в мое отсъствие дойде и нащрака всичките тези работи. Направиха го по перфектен начин, шапка им свалям. Много добре бяха изучили ситуацията, години наред са се готвили за подобен момент. Грешката им беше, че пуснаха клипа със спалнята, къщата, с най-сервизните ми помещения в мое отсъствие. Ако примерно е имало пари... ама кой държи злато, пари, диаманти в едно чекмедже, след като касата е точно пред вратата. Всички я знаят, там я заварих. Като ченгеджийска операция го направиха фантастично. Неслучайно само той го повтаря. Най-близкото му обкръжение го свърши.

А неговите записи с прикриването на проверка са направени със законни СРС. Като говорим за едните записи, да говорим и за другите. Ама полза има ли? Не. За мен случаят е приключен, взел съм си поуките... Но след това майсторски започнаха да нареждат други неща - примерно убийството на манекенка в Гърция, през различни сайтове, изведнъж гръмна, то се оказа пълна лъжа. После - Борисов пие ракия и дерибейства с гангстерти - гангстерът се оказа австрийският канцлер Себастиан Курц, с когото сме в Австрия. И още примери с къщи, острови и подобни мога да дам, но, за съжаление, много от нещата хората тях започват да вярват".

мн добре го е казал, и имаме вече някаква конкретика - че това е направено от "прекрасна госпожа" от близкото обкръжение на фигуранта.

И разбира се, няма как нормално мислещ човек може да повярва че премиера си държи парите в чекмедже покрай метли, кофи и гардероби с костюми, а не в касата отстрани, или както съм казвал - има достатъчно изискани и дискретни схеми с офшорки, посредници , подставени лица и какво ли не, за да получи подкуп /ако има такъв/

Но има идиоти които вярват на такива постановки .

Другото което произлиза като извод - Очевидно тази война наистина е готвена доста отдавна.ПРецизно събирани през годините компромати, за да излязат точно сега.

Третия извод е че щом сега излзиат, значи войната е в разгара си .

преди 4 минути, ninov написа:

ти искаш да редактираш моя пост а не твоя пробвай с твоя и ще видиш

Чечито  бил уникално "умен" .... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5318

• miro20

3526

• Мойра

3292

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 22 минути, ninov написа:

ти искаш да редактираш моя пост а не твоя пробвай с твоя и ще видиш

Благодаря ! Получи се ....

Дето се казва : " Нова булка - нов късмет ! " :)

....................

И от къде да знам , че там са го набутали ? (това е за "оня-умния"...)

Опцията (както би следвало да бъде) веднага влиза в употреба........:)

Вярното стана Истина ! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, miro20 написа:

мислещ човек може да повярва че премиера си държи парите в чекмедже покрай метли, кофи и гардероби с костюми, а не в касата отстрани, или както съм казвал - има достатъчно изискани и дискретни схеми с офшорки, посредници , подставени лица и какво ли не, за да получи подкуп /ако има такъв/

Другото което произлиза като извод - Очевидно тази война наистина е готвена доста отдавна.ПРецизно събирани през годините компромати, за да излязат точно сега.

Цветанов и Цецка Цачева спипани с апартаменти...

Горанов спипан със зависимости от дпс...

Бойко Борисов спипан с пачки евро в резиденцията му...

5D6216B8-BE58-46F3-8992-C40F92B7B655-106

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На кадрите се вижда спящ човек, приличащ на премиера, и шкафче, пълно с кюлчета и пачки евро

Националната служба за охрана започва служебна проверка във връзка със серия снимки, изпратени на редица български медии и публикувани първо от сайта "Афера". Това съобщиха за Клуб Z от НСО.

Според анонимния автор на снимките те са от спалнята на премиера Бойко Борисов.

Един от кадрите показва спящ човек, който има прилика с премиера. В другите на фокус е нощното шкафче, върху което има оставен пистолет и запалка за пури, а в отвореното чекмедже се виждат пачки с евро и златни кюлчета.

%D1%88%D0%BA%D0%B0%D1%84%D1%87%D0%B5.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

мн добре го е казал, и имаме вече някаква конкретика - че това е направено от "прекрасна госпожа" от близкото обкръжение на фигуранта.

И разбира се, няма как нормално мислещ човек може да повярва че премиера си държи парите в чекмедже покрай метли, кофи и гардероби с костюми, а не в касата отстрани, или както съм казвал - има достатъчно изискани и дискретни схеми с офшорки, посредници , подставени лица и какво ли не, за да получи подкуп /ако има такъв/

Чечито  бил уникално "умен" .... :lol6:

Е, то има идиоти вярващи на всяка дума на най-лъжливия и тъп премиер в Европа, (вероятно и в света) какво остава да се вярва, че същия тъп премиер, е достатъчно тъп да си държи кинтите за коври в шкашфчето. Да отваряш сейфа, всеки път като трябва да ѝ сложиш банкнота между циците, абе много работа. С тва шкембе, мани мани, пАзи се да има енергия за футбол.

Абе, снимките не бяха ли баси очевидния монтаж и трябва да си идиот за да вярваш, че са истински. Сега, щом лично вожда спусна опорката и няма как да продължиш да лъжеш, че са фейк, ще признаеш ли най-после че си идиот ?

преди 14 часа, Ъндъртейкър написа:

Всъщност, Румъния успя заради 3 пъти по-голямото си население. Когато трявбаше да се инвестира в определена държава, избира се Румъния, защото и населението е по-голямо. В България младите мразят държавата си и бягат на Запад при първа възможност. Не че и в Румъния не е така и не бягат, но там пак остават хора, тук само цигани. Кой да инвестира в държава, която от най-грамотна се превърна в държавата с най-,много население без основно образование???? Това е истината, нека не се лъжем и който да бе на власт, нямаше да промени нищо. Единственият изход бе вдигането на заплатите до европейско ниво, въпреки всички прогнози за апокалипсис. Защото всъщност апокалипсис настана след не вдигане на заплатите.  Хора, които можеха да дръпнат държават в силните си житейски години, дръпнаха икономиката на чужди страни. Истината е тая и САМО ТАЯ!!!! Без изравняване на жизненото равнище със страните, с които искаме да бъдем равни, се стига само до това. Бойко е виновен, да. Но дваж пъти по-виновна е останалата част от мафията, която не позволи да настигнем Европейските държави в името на някакви имагинерни печалби. Непрекъснато ни се обяснява, как минималната заплата трябвало да се  застопори на еднониво години наред, защото капиталиста губел 20 лева от човек.  Истината е друга. Тия дни си правих сметка, какво би трявбало да веземам, при старите условия на заплащане в нашата фирма, които важаха до пътрвата икономическа криза 2008-9-та година. И преди въвеждане на плоския данък. Оказа се, че в момента за същатата работа и при същите условия на заплащане, заплатата ми би трявбало да е 600 лева над сегашната ми. Къде отиват тия пари? Не отиват в държавата, защото държавата намали и данъка :) Отиват при мафията естествено и при тия, които приемат мафията за нещо необходимо, за да съществуват. Това е истината. Друга няма. Вдигате заплатите, изравнявате ги въпреки всичко със средно европейските, вкарвате в затвора 50 мафиота и се оправяме!!!!!ю

И ако някой е нямал търпение да прочете мнението ми или да вникне в него, да уточня накратко. Изчислявал съм, 600 лева ми вземат сега за същата работа през 2008-ма, така, че има и за капиталиста и за мен, дори да си разделим парите!!! Има и за мафяита даже, ако не е толкова нагла да иска всичко!!! в момента заплатата ми е равна на тая през 2008-ма( преди плоския данък, че и него си присвоиха), но цените са двойно нагоре. Ако тогава си купувах автомобил за 15 000, сега ми искат за подобен 30 000. И ако тоагва кашкавала бе 8 лева, сега искат 16.  Всичко е двойно, заплатата не. Тя е същата, въпреки че загубихме много клетки от тогава :)

Словения, Словакия, Литва, Латвия, Естония ? Ако ще и 1 милиард да сме, никой няма да инвестира, като още преди да си започнал идват да те рекетират. Няма как да вдигаш заплати, ей така от нищото. Ако имаме добра бизнес среда, заплатите ще се вдигнат само от създалата се конкуренция. Не, защото феодалният владетел в съотвения район таке е заповядал и се наговарят останалите. А, ако се краде в разумни граници, ще имаш и здрави, и образовани, и щастливи като цяло хора/работници. И двете неща ще се постигнат, когато започнат да се прилагат законите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Владо Береану пред Фрог: Борисов се страхува от разследване и затвор. Теориите му са абсурдни

Цитат

Борисов започна да губи контрол с тези глупости, които говори. Всичко ще измисли и все повече неща ще си измисля, защото проблемът му е ясен. Реално сегашните протести и изобщо ситуацията започва да става сериозна за него. Действията му вече ясно показват, че той се страхува реално да не бъде разследван, да не бъдат доказвани негови престъпления и да влезе в затвора. Обясненията на Борисов подсказват, че всички тези записи, снимки и целия този материал, който излезе, са истински. Теориите му вече са в сферата на абсурда

Spoiler

Това каза пред Фрог Нюз журналистът и анализатор Владимир Береану, който коментира последните твърдения на премие Бойко Борисов, че президентът Радев го е "сготвил" с "една прекрасна госпожа". Ето целия му анализ на думите на министър-председателя.

Колкото и да е странно, всички тези изказвания все повече увеличават подозренията спрямо Борисов и започват да доказват, че самите записи и снимки са достоверни. Т.е. че са достоверни и показват реалната действителност. И тук вече стигаме до фантазията на Борисов, който има този начин на мислене – за интриги. Като проверим миналото му, за което е напълно известно, че е бил свързан с най-различни незаконни групи, с хора, които се занимават с незаконна дейност. Той самият има минало, което да го подготви за подобни интриги. Второ той контролира тайните ни служби, контролира тези институции, които се занимават с такива неща. Очевидно той е подготвен да изготви някаква интрига.

Забелязва се, когато той говори за записите с него, говори за записа с президента. Този запис с президента е очевидно подготвен, подслушвали са го. Кой може да го организира това – естествено премиера и естествено с главния ни прокурор. Очевидно е, че има доста сериозно подслушване на президента и накрая са открили един запис, в който да се каже, че има нещо съмнително. Първо, че нищо не е доказано и второ, извинявай но, великото престъпление на Радев е, че когато е бил шеф на военно въздушните си сили, е уредил любимата си на някаква работа. Това да го кажеш в България, където уреждането на работа е знаем какво. Това е смешно. Освен това, от записа на Радев не излиза това, което твърди Борисов.

Записите с Борисов доказват едни много сериозни неща. Очевидно той донякъде признава, че  става дума за жена, която е била близка до него. Тезата му, че Радев щом е влязъл президентството веднага е започнал да подготвя някаква страшна акция срещу Борисов – първо е намерил жена, която да се хареса на премиера, значи му познава вкусовете; второ е уредил да му бъде близка и тази жена се е занимавала да снима и т.н. и т.н. Всъщност много по нормална е тезата, че близка до Борисов жена, която е била обидена от самия Борисов, т.е. отхвърлена и поради тази причина е направила всички тези снимки и записи.

Вече наистина има защо да се разследва всичко това. Има жена, която може да каже за какво става въпрос. Би могло да се разследва от прокуратура, каква е, какво е било, разпитана ли е тя.

Другия аргумент на Борисов е че тези пари и кюлчета злато не са били там. Кой държи в нощното си шкафче подобни неща? Доказателство е, че всички новозабогатели хора, които са забогатели незаконно много обичат две неща – вкъщи да имат резултат от дейността си – пачки пари. Да си припомним за Ел Чапо, който довеждаше нещата до абсурд, имаше цяла стая пълна с пачки с пари, държеше ги в апартамента си. Другото задължително нещо е оръжие. Трябва да има оръжие. Тези хора обичат точно тези две неща. Така че всичките обяснения на Борисов доказват, че записите и снимките са истински. Но най-важното – вече е ясно, че ако прокуратурата действаше нормално, ако праоохранителните ни органи, полицията, действаха нормално, отдавна щеше да има такова разследване, тази жена да е разпитана, да има резултати, да се докаже дали са верни или не тези неща. Това е важното, което трябва да се направи, но то не се прави, а се хвърлят някакви обвинения към президента, които звучат смешно.

Ако разгледаме, ей така като обикновени хора, кой е склонен от двамата на подобни конспирации, естествено, че по-склонен е нашия премиер, който е бил обвързан с незаконни структури, познава ги, работил е в МВР и познава всички тези похвати. От другата страна е един добър пилот, бил е шеф на Военно въздушните сили, генерал, на който всички тези машинации и манипулации са доста чужди. Много по-невероятно и извън неговия манталитет е да се занимава, още повече да организира подобни тайни акции, да намира любима за Борисов, която да я внедри, която да снима всичко това.

Изобщо самият въпрос на Борисов: „Кой държи пари по този начин?“ – ами той държи парите си така. Нормално е, когато те охранява НСО, да си сигурен, че всичко което имаш никой няма да го пипне, независимо дали го държиш в каса или не. Той очевидно просто обича да си има до леглото пари, злато. Естествено с тези неща може да впечатли някоя дама, която разбира се, че ще се впечатли, когато нейния партньор има толкова много средства. На някои дами това им харесва. Нещата са много по естествени от едната страна и звучат абсурдно от другата страна, президента да организира подобни схеми.

Борисов вече осезаемо се страхува от разследване на неговата дейност в момента, в който загуби властта. Това вече е възможно. Нещо, което в миналото му се струваше невъзможно. Досега никой не се беше концентрирал върху незаконните действия, които той лично предполагаемо е извършвал. Неговият аргумент преди беше: „Ако стане нещо, аз веднага подавам оставка и отговарям за действията си.“ Във всички предишни случаи той с лекота можеше да прецени, че като напусне поста ще се върне след избори. Протестите бяха други, бяха икономически или за цените на тока. Преди и социолозите подсказваха връщането му, всички го предсказваха, защото той беше в много добра позиция. В момента той не може да си  позволи да подаде оставка, защото протестите са вече очевидно насочени срещу неговите незаконни действия.

Ако Борисов изпусне властта, вече няма просто да я загуби, а очевидно едно следващо управление ще се чувства задължено да разследва тези дейности. Него вече го е страх за самия себе си. Това води и до тези абсурдни увъртания, това болезнено самоизтъкване, което вече наистина му носи негативи. Не може - "той стори, той прави, живота ни е розов, виж какво направихме, как много работя, да дойде „Дискавъри“ да ми снима страхотните мостове…“. Все едно България е първата държава измислила самото понятие „мост“.

Коментара записа Диана Йонкова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, N1K17Y написа:

Абе, снимките не бяха ли баси очевидния монтаж и трябва да си идиот за да вярваш, че са истински. Сега, щом лично вожда спусна опорката и няма как да продължиш да лъжеш, че са фейк, ще признаеш ли най-после че си идиот ?

Единствено което съм твърдял че е аранжировка и събирани прецизно и методично дълги години,  подобни компромати .

Някакви други въпроси и измишльотини от теб ?  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Мутри или олигарси скоро няма да видим.

Гешев на скоро им се закани , ако си забравил .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проф. Иво Христов: Усеща се, че времето на Борисов минава

Цитат
Експертният кабинет е удобно средство за Борисов - хем да е на власт, хем да не е. Хем използва активите, хем не получава пасивите. Усеща се, че времето му минава.

Това заяви пред БНР депутатът от БСП проф. Иво Христов.

По думите му премиерът вече не се ползва с доскорошния си комфорт, а режимът му е авторизиран.

“Политическите хватки, които прилагаше на ошашавеното българско население, очевидно вече не минават”, смята Христов.

По думите му идеята за диалог с президентската институция има за цел управлението да легитимира само себе си.

“Между двете страни не може да има никакъв диалог“, категоричен беше Христов.

Колкото повече Борисов се пъне да остане на власт, толкова повече затъва, но май не е в състояние да го осъзнае.

Сам си е виновен и ще си понесе последствията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, adersa написа:

Гешев на скоро им се закани , ако си забравил .

И мутрите им спретнаха преврат/метеж , както искате го наричайте.

С прякото участие както се разбра, на компромати от хора от обкръжението на пРезидента.

Уникална ситуация , наистина.

пРезидента помага  пряко и косвено на мутрите .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

И разбира се, няма как нормално мислещ човек може да повярва че премиера си държи парите в чекмедже покрай метли, кофи и гардероби с костюми, а не в касата отстрани

Аз се зачудих на същото когато излезнаха снимките, кой би държал толкова пари и злато в шкафчето си?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Аз се зачудих на същото когато излезнаха снимките, кой би държал толкова пари и злато в шкафчето си?! 

Всеки, който се мисли за всемогъщ и недосегаем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Защо да го прави при наличие на каса? Аз не бих си държал парите в нощно шкафче, а сигурен съм и ти не го правиш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Защо да го прави при наличие на каса? Аз не бих си държал парите в нощно шкафче, а сигурен съм и ти не го правиш. 

Предполагам, че му е доставяло удоволствие да гледа и докосва "придобивките" си.

Когато един самовлюбен човек се задържи на власт много време, се самозабравя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, FusE написа:

Един изключително нагъл и глупав човек би го направил...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Мойра написа:

aз доколкото знам който има много пари - си прави сейф - а не дървени шкафчета

преди 11 минути, Лудият Учен написа:

Един изключително нагъл и глупав човек би го направил...

акомислиш че той е по глупав - как тогава е премиер, а не ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

Да, нормалните хора така постъпват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Да, нормалните хора така постъпват.

и къде е документа от психиатрията - че нещо май пак си измисляш

казах ви не е незаконно да имаш пари в шкаф - незаконно е  пистолет ако не е в сейф под ключ

щом опозицията не се хваща за което е забранено по закон - значи знае че снимките са фейк

също ви казах преди, че всяка фейк новина в някой сайт си има маркери че е такава - ето маркера на снимката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, FusE написа:

Ми а помисли де. Кой би ги държал? Отговора е очеизбоден. Някой, който ще плаща огромна сума в кеш и злато, всеки момент или най- късно сутринта. Или (още по- вероятно) някой на когото току що е платено в кеш и злато. Кои са хората които работят по този начин, мисля че всички добре знаем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Мойра написа:

Предполагам, че му е доставяло удоволствие да гледа и докосва "придобивките" си.

Когато един самовлюбен човек се задържи на власт много време, се самозабравя.

Това е присъщо за хора с психични отклонения. Иначе тези снимки са фотомонтажи за наивници.  Вие защо се връзвате при недоказана автентичност?  Защото се връзва Румен Радев,нали?  Та той го прави целенасочено -за да прави бъркотия и с цел манията му за ново служебно правителство. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

акомислиш че той е по глупав - как тогава е премиер, а не ти

Ти сериозно ли ми задаваш толкова тъп въпрос...Аз съм честен човек и не съм политик... Айнщайн като е бил гений,да не би да е станал политик...А Леонардо да Винчи ??? 90# от хората са по-умни от долнопробен премиер като Борисов...Като те гледам и ти си на неговото ниво,като гледам как лъжеш и мажеш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Това е присъщо за хора с психични отклонения. Иначе тези снимки са фотомонтажи за наивници.  Вие защо се връзвате при недоказана автентичност?  Защото се връзва Румен Радев,нали?  Та той го прави целенасочено -за да прави бъркотия и с цел манията му за ново служебно правителство. 

а как така всички пари са като току що излезли от печатницата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване