Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 2 минути, attj написа:

Това е присъщо за хора с психични отклонения. Иначе тези снимки са фотомонтажи за наивници.  Вие защо се връзвате при недоказана автентичност?  Защото се връзва Румен Радев,нали?  Та той го прави целенасочено -за да прави бъркотия и с цел манията му за ново служебно правителство. 

Снимките не са монтажи и с последните си брътвежи, Бойко кажи речи си призна че са автентични.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5361

• miro20

3561

• Мойра

3333

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Ти сериозно ли ми задаваш толкова тъп въпрос...Аз съм честен човек и не съм политик... Айнщайн като е бил гений,да не би да е станал политик...А Леонардо да Винчи ??? 90# от хората са по-умни от долнопробен премиер като Борисов...Като те гледам и ти си на неговото ниво,като гледам как лъжеш и мажеш...

като глегам моето и твоето име в сайта си приличат, според теб глупави ли сме

преди 2 минути, Belhor написа:

Бойко кажи речи си призна че са автентични.

е и - забранено ли е да имаш пари в шкаф

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, attj написа:

Това е присъщо за хора с психични отклонения. Иначе тези снимки са фотомонтажи за наивници.  Вие защо се връзвате при недоказана автентичност?  Защото се връзва Румен Радев,нали?  Та той го прави целенасочено -за да прави бъркотия и с цел манията му за ново служебно правителство. 

Тодоре,той днес Борисов сам призна,че са истински снимките, стига си лъгал като ученик получил двойка...

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Виж,ти очевидно лъжеш в полза на Борисов,а аз това няма как да го приема и уважа... Съжалявам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Тoни написа:

Защо ЕС се бърка в работите на Беларус, а си затваря очите за най-лошият член на съюза - България?

защото е ЕС не се говори какво става - за тях зад всичко което става при нас, стои Русия

изобщо там са на вълна - Русия е виновна за всичко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Когато са в пъти повече от десет годишната ти министерска заплата- ДА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Защо да го прави при наличие на каса? Аз не бих си държал парите в нощно шкафче, а сигурен съм и ти не го правиш. 

Защото момичето(момчето) на обслужване е трябвало да му се плати. One-Night only.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Лудият Учен написа:

Виж,ти очевидно лъжеш в полза на Борисов,а аз това няма как да го приема и уважа... Съжалявам...

а защо мислиш че другия е самата честност

преди 2 минути, Belhor написа:

ами искай да се впише в закона, че е незаконно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

ама овцо те не са в спечелени честно те са от рекет на бизнесмени те са такса спокойствие ти колко милиона имаш в шкафа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Belhor написа:

Снимките не са монтажи и с последните си брътвежи, Бойко кажи речи си призна че са автентични.

Той се пошегува, че Радев е изпратил дрон в спалнята му.  Подобни работи нямат стойност за доказателства.   Не може и не е  доказателство всеки звукозапис, изготвен без съгласието на записвания.  Валидно е и за записите с гласа на Радев за урежданията на Десислава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

ами искай да се впише в закона, че е незаконно

То е вписано. Трябва само да се приложи закона и на Борисов да му бъде наложено да доказва произхода на милионите си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

ама овцо те не са в спечелени честно те са от рекет на бизнесмени те са такса спокойствие ти колко милиона имаш в шкафа

докарай някоя госпожица да снима

от къде знаеш, че е от рекет - а не от продажба на Акции

току-що, Belhor написа:

То е вписано. Трябва само да се приложи закона и на Борисов да му бъде наложено да доказва произхода на милионите си.

и къде точно е казано

преди 10 минути, Belhor написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Той се пошегува, че Радев е изпратил дрон в спалнята му.  Подобни работи нямат стойност за доказателства.   Не може и не е  доказателство всеки звукозапис, изготвен без съгласието на записвания.  Валидно е и за записите с гласа на Радев за урежданията на Десислава.

Бе ти верно ли сравняваш уреждането на гаджето на държавна работа, с очевидната престъпна дейност на Борисов? Подобни суми се въртят само в наркобизнеса!

и къде точно е казано

Па ходи чети, стига дрема тука и задава тъпи въпроси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

докарай някоя госпожица да снима

С подобни смехотворни обяснения само става още по-жалка ситуацията за Борисов...Да разкаже подробно откъде са парите тогава...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

ти съвсем издухал за какви доказателства говориш да не би някой да го съди че обижда президента в разговора с Дончев това е пълна доза простащина но ти продължавай да го защитаваш явно и ти си на неговото ниво

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Кешови разплащания при продажба на акции? Верно ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Belhor написа:

Па ходи чети, стига дрема тука и задава тъпи въпроси.

аз го знам - това ми е работата и знам че не го пише

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Защо да го прави при наличие на каса? Аз не бих си държал парите в нощно шкафче, а сигурен съм и ти не го правиш. 

Арнжировка за лапнишарани :) 

За мен по голямата изненада е че не пряко черепа, а фигуранта седи зад тези компромати и аранжировки . Че "госпожата" е от неговото обкръжение.

Допусках и от БСП да са правени, те са майстори на тези фейкове, но се оказа от пРезидента.

Всъщност, те хората които творят тези ченгеджийски номера са в неговия съвет, консултанти , екип,  и са в симбиоза със всички от червеното пространство.

Дали сам си е повярвал и дали сам управлява тези сценарии, много ме съмнява.  Оставам си на мнението че той не може да е тартор , а просто изпълнител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз го знам - това ми е работата и знам че не го пише

Нищо не знаеш! Нищичко! Живеете си тука в некъв измислен свят и си нямате и хал хабер, как се случват нещата в живота. Оня и той, безработен щял да вземе 5 к кредит от банка. Ще вземе ама в някоя паралелна вселена!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Лудият Учен написа:

Да разкаже подробно откъде са парите тогава...

Фотошоп или друг софтуер за фотомонтаж? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Нищо не знаеш! Нищичко!

добре де защо така упорито креш този член от закона

Борисов ли защитаваш от закона

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Арнжировка за лапнишарани :) 

За мен по голямата изненада е че не пряко черепа, а фигуранта седи зад тези компромати и аранжировки . Че "госпожата" е от неговото обкръжение.

Допусках и от БСП да са правени, те са майстори на тези фейкове, но се оказа от пРезидента.

Всъщност, те хората които творят тези ченгеджийски номера са в неговия съвет, консултанти , екип,  и са в симбиоза със всички от червеното пространство.

Дали сам си е повярвал и дали сам управлява тези сценарии, много ме съмнява.  Оставам си на мнението че той не може да е тартор , а просто изпълнител.

Айде и баш фейкомета долази. Тоя си ги кръщава на общо основание, както му падне!!! Ченгеджийските номера може да ги върти ченгето Борисов! Радев никга не е бил ченге. Поразмишлявай над това.

преди 1 минута, FusE написа:

Фотошоп или друг софтуер за фотомонтаж? 

Я направи един такъв фотошоп!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

Парите имаха немски номер. Не са фалшиви.

По спомен от някои от протестите , хвърчаха по полицаите такива пачки. Имаше даже снимки на залепнали банкноти по шлемове и щитовете им :)

Предполагам номерата също са истински . Щом само по написан номер преценявате дали са истински.... :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване