Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 13 часа, miro20 написа:

Защото яко ги навирам където им е мястото :)

Нали съм ти казвал какво и къде можеш да си го завираш.:)

преди 1 час, FusE написа:

OK, но всичко това не обяснява защо ще си държиш парите в шкафчето, а не в сейф, каса, какъвто има ? 

Защото МОЖЕ, демонстрира голямото си ЕГО.

Или си мислиш, че някой ще тръгне да ги краде?

Някой ще тръгне да краде от боса?

Това е обект под охрана от НСО бре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5004

• miro20

3401

• Мойра

3131

• FusE

2167

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 16 минути, Belhor написа:

Все тая. И в жабката да са. Щом не са и в ръцете, какво е доказано?

Все тая. И в жабката да са. Щом не са и в ръцете, какво е доказано? - за парите в шкафа

Все тая. И в жабката да са. Щом не са и в ръцете, какво е доказано? - за парите в шкафа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз му се чудех до момента в който видях ето това:

• Без умствен капацитет

4514

• miro20

3109

• Мойра

2756

• FusE

1940

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

• Без умствен капацитет

4514

• miro20

3109

• Мойра

2756

• FusE

1940

и ти ли искаш да ти отговоря :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на мен ми викат, че съм киснел по цял ден тука...

Spam, sweet spammm...

преди 29 минути, Реджеп Иведик написа:

Той тос мишка бе. Стрийт рейсър. Ти вярваш ли ? Ся ако доктор Костадинов спечели изборите има да му се лизга и да му се мазни

Стрийт пенсио рейсър. Сметай колко е изветрял...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, M.Николов написа:

Нали съм ти казвал какво и къде можеш да си го завираш.:)

Ти много глупости си  казвал, в момента също. дреме ми за твоето тролско мнение нали знаеш на кое  :) 

преди 26 минути, M.Николов написа:

Това е обект под охрана от НСО бре.

А НСО е на фигуранта.

Да припомня ли че  Гешев се отказа от услугите им ?

Сега връзваш ли две и две ? Или ти трябва калкулатор ? :) 

преди 36 минути, Belhor написа:

ПАрите бяха маркирани и тя, цитирампо памет,  "Светеше като елха" .

Дори в багажника да са били , това е извода.

Разбира се, можете да си отричате каквото си искате, то затова тук никога няма да имаме Кьовеши, нито правосъдие , щом защитавате такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Ти много глупости си  казвал, в момента също. дреме ми за твоето тролско мнение нали знаеш на кое  :) 

А НСО е на фигуранта.

Сега връзваш ли две и две ? Или ти трябва калкулатор ? :) 

ПАрите бяха маркирани и тя, цитирампо памет,  "Светеше като елха" .

Дори в багажника да са били , това е извода.

Разбира се, можете да си отричате каквото си искате, то затова тук никога няма да имаме Кьовеши, нито правосъдие , щом защитавате такива.

И ти я видя как свети...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

И ти я видя как свети...

а ти видя ли как борисов свети или говориш напосоки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

А НСО е на фигуранта.

Дали?

https://www.mediapool.bg/pravitelstvoto-dade-na-nso-nov-nachalnik-i-polovin-milion-leva-news311188.html

преди 11 минути, miro20 написа:

А Гешеф се направи на тарикат и го пазят и неговата служба и НСО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, M.Николов написа:

А Гешеф се направи на тарикат и го пазят и неговата служба и НСО

да в нито една новина не видях до кога

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, M.Николов написа:

Е чети си какво пише де. Единствената служба под шапката на пРезидента.  На която нищо не е отказвано от министерски съвет.

4 години президентът Радев ръководи пряко, непосредствено, общо, контролира НСО. Това заяви премиерът Бойко Борисов

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/borisov-radev-rykovodi-nso-izkypaha-hristo-ivanov-toj-dyrzhi-men-otgovoren-za-koe-2232759

https://varnautre.bg/2020/07/09/155921/lazarov-prezidentat-rakovodi-i-kontrolira-nso-za-kakvi-poveche-pravomoshtija-pretendira

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.lentata.com/page_18849.html

Премиерът Бойко Борисов сам си кани госпожите и по негово искане никоя от тях не се записва. Това разказа служител от НСО пред Фрог по повод изказването на премиера, че президентът Румен Радев му пратил ”прекрасна” дама, която да го снима.

Това са глупости. Колкото може да се влезе лесно в МС, сто пъти по-трудно е това да се случи там, където министър-председателят спи.  Госпожи, за които обичайно се казва, че са журналистки, го посещават и на други места. Идват  по няколко пъти.  И Борисов отлично знае, че те не се проверяват. При него ходят много други хора, които пак той не иска да се записват. „Значи Радев му пратил жена, а той взел, че я харесал, така ли“,  шегува се държавният гард.

преди 1 час, M.Николов написа:

• Без умствен капацитет

4514

• miro20

3109

• Мойра

2756

• FusE

1940

Това са Герои Социалистического Труда.

2-z55-f0099ad7-0af6-488b-bddb-0edf1f254c

eec.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, miro20 написа:

години президентът Радев ръководи пряко, непосредствено, общо, контролира НСО. Това заяви премиерът Бойко Борисов

Е кво, това, дето го е казал Борисов ,да го считаме за безспорна истина ??? Абсурд,пълен абсурд... Борисов е нагъл,патологичен лъжец...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аспаруховият мост във Варна се руши. 
Много кадърно управление от ГЕРБ.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/asparuhovijat-most-vav-varna-e-v-trevozhno-sastojanie.html?fbclid=IwAR30n2oCOvpTu6QlldNYNxrt7Q564hmMXLAscqieDZrNMjhLQljunNWodBs

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, acnekt написа:

Аспаруховият мост във Варна се руши. 
Много кадърно управление от ГЕРБ.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/asparuhovijat-most-vav-varna-e-v-trevozhno-sastojanie.html?fbclid=IwAR30n2oCOvpTu6QlldNYNxrt7Q564hmMXLAscqieDZrNMjhLQljunNWodBs

Ако се случи авария, ще е виновен бай Тошо – по негово време е строен! Боко никога не е виновен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво иска Борисов с изявлението си за изгонването на руски дипломати? Оставане още няколко месеца на власт до изборите? Това яко мирише за цената, която Борисов трявба да плати на Щатите за оставането си на власт! Няма какво друго да е. Гони някакви дипломати, дето шпионирали. Аланкоолу, какво има да се шпионира армия по наполеонки? Навремето поне наполеонки имаше, сега не знам дали им дават :) Събули си гащите с 2 танка на 70 години  и 1000 автомата Калашников, дето не могат да стрелят, щото патроните на по 30 години и гоним дипломати. Защо? Ами за да си платим на Щатите и да останем на власт. ЕТО ЗА ТОВА е всичко!!!!! Това е истината, друга няма!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.09.2020 г. в 10:25, Димитър 59 написа:

Сега споменеш ли,че си Българин,усещаш че се отдръпват от теб или те гледат като потенциален мошеник,престъпник,крадец. 

Това нали се сещаш, че е благодарение на наше "малцинство"?! 

И какво предлагаш?! Да се срамувам и си мълча, че съм българин ли, а?! 

Няма как да стане!!! 

Затова и му завиждате на Бойко Борисов, защото сложи всички други политици в "малкото си джобче". Обикаля и показва реално какво се случва в България. О, да, хвали се. О, да, раздава пари. О, да случват се някои неща, а не се говори, че ще се случват.  О, да, парите не идват при Вас и вас. Защо?! 

п.п. Навремето един мой преподавате каза: Видиш ли някой да се хвали, че е бил в чужбина и знае как стават нещата, но се е върнал, смятай го за некадърник, защото ако може нямаше да се върне в България. Човек който може тук, може и на вън. Благодарение на него останах в България и не избягах и успях. По-добре да слугуваш на българите, а не на испанци, германци, американци и т.н. Да си тук и работиш за Родината си! 

Недоволни са само хората които са в "сивия сектор" драги ми другарю!!! 

Ниската Ви заплата се дължи на шефа Ви, а не на правителството!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

п.п. Навремето един мой преподавате каза: Видиш ли някой да се хвали, че е бил в чужбина и знае как стават нещата, но се е върнал, смятай го за некадърник, защото ако може нямаше да се върне в България. Човек който може тук, може и на вън. Благодарение на него останах в България и не избягах и успях. По-добре да слугуваш на българите, а не на испанци, германци, американци и т.н. Да си тук и работиш за Родината си! 

Недоволни са само хората които са в "сивия сектор" драги ми другарю!!! 

Ниската Ви заплата се дължи на шефа Ви, а не на правителството!!!

Имал си преподавател по дрънкане на глупости? Сега вече всичко се изяснява...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Belhor написа:

Имал си преподавател по дрънкане на глупости? Сега вече всичко се изяснява...

Аз, мога и глупост да кажа, но умния ще намери нещо и в нея. Докато ти си постоянно във вид заблуда. 

п.п. Всичко е известно, но ти и Вие, и вие, не знаете какво да правите със същото, а така също и с неизвестното, което говори, че сте ниско интелигентни. 

Това вече се разбра!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Аз, мога и глупост да кажа, но умния ще намери нещо и в нея. Докато ти си постоянно във вид заблуда. 

п.п. Всичко е известно, но ти и Вие, и вие, не знаете какво да правите със същото, а така също и с неизвестното, което говори, че сте ниско интелигентни. 

Това вече се разбра!!! 

И сега си мислиш, че каза нещо интелигентно ли? Не драги, ти не каза нещо дори неителигентно. Ти каза едно НИЩО.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Мойра написа:

Слави Трифонов: Само аз ли имам чувството, че живеем в тъп виц?

Покажи скритото съдържание
Вчера Бойко Борисов летя с хеликоптер и се хвали пред някакви саудитци с „Балкански поток“, който е „Турски поток“ и „е хубав, ама не е готов“. Повтарям – не е готов. Не знам с какво точно се хвали министър-председателят, но тоя „Балкански поток“, който в България трябва да е с дължина 485 километра, щеше да е готов най-късно до 13 юни. Щото се строи по 5 километра на ден. Така излъга в началото на годината самият Борисов. И аз ви казах, че лъже.

Още тогава сметнах, че ако се стори по 5 километра на ден, до 13 юни България ще има газопровод не от 485 километра, а от 1200 километра. И се усъмних, че явно се строи на зиг-заг. Със строителство от по 5 километра на ден, днес България трябва да е построила газопровод с дължина 1710 километра. При нужни 485 километра. Излиза, че великият строител Бойко Борисов трябва да е построил не само българската част, но да е построил и газопровода в Сърбия и Унгария, да е стигнал възможно най-крайната точка на газопровода – хъба в град Баумгартен в Австрия и смело да строи тръбата напред към дома на Ангела Меркел в Германия. “Дискавъри” трябва да снимат това.

Днес новия тъп виц на Борисов е, че дронът на президента, който снима в спалнята му всъщност не било дрон, а “прекрасна госпожа”.

В Деня на българската независимост главният прокурор излезе с поздравителен адрес в туитър като обяви, че на 22 септември 1908 г. България е станала "първата национална държава в ЕС". Европейският съюз е основан 85 години след българската независимост, затова аз се чудя каква точно история е чел главният прокурор. Иван Гешев сигурно е чел такава история: „Цар Фердинанд подписва манифест за приемането на България в Европейския съюз, ама не веднага, а след 100 години“.

Действащият съдия от Конституционния съд Филип Димитров се хвърли като Матросов на амбразурата да защитава правителството на Бойко Борисов, което написа най-неграмотният проект за нова Конституция. Явно в този съд и Филип Димитров е „братиньо“ на Бойко Борисов.

В Деня на българската независимост и Третото велико народно въстание МВР пък иззе физиологичен разтвор за рани и водни боички от палатките на майките на децата с увреждания. И така МВР защити националната сигурност.

Шефът на военното ни разузнаване лъсна с чисто голи снимки в интернет. Така националната сигурност пак беше гарантирана – чуждите разузнавания ще умрат от смях с нашия български Щирлиц.

Пак в Деня на българската независимост, под мощни възгласи: „Оставка“ Цвета Караянчева държа 6-минутна патетична реч на „Царевец“. И през цялото това време се усмихваше широко, сякаш чува мощни възгласи: „Вие сте умна кърджалийска дама“.

Днес пък стана ясно, че здравният министър е разрешил на депутатите в зала да не носят маски, защото Народното събрание не било обществена сграда, която обслужва граждани. Така е - депутатите не обслужват гражданите, а обслужват само себе си.

Всъщност, най-тъпият виц е, че след 77 дни на протести, тия хора продължават да имат наглостта да не си подават оставките.

Слави Трифонов, Фейсбук

От години живеем в тъп виц, но много късно се усетихме.

Щом влизаш в следващи подобни вицове - още не си се усетила.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Belhor написа:

И сега си мислиш, че каза нещо интелигентно ли? Не драги, ти не каза нещо дори неителигентно. Ти каза едно НИЩО.

На твое НИЩО = мое нищо, но поне за някой ще е полезно да те види какво реално правиш = само спор между нас. 

Неуместни реплики към мен и то забележи = коментираш вид мой послепис. Неуместна намеса към мой коментар към друг потребител.

Да, Бойко Борисов добре се справя, а това, че на Вас и вас и т.н. не Ви и ви харесва си е Ваш и ваш и твой проблем. 

Да видим до къде ще стигнат хулите към него. Само си мислите, че Вие и вие и ти виждате правилно, а не е така!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:
на 20.09.2020 г. в 10:25, Димитър 59 написа:

Сега споменеш ли,че си Българин,усещаш че се отдръпват от теб или те гледат като потенциален мошеник,престъпник,крадец. 

Това нали се сещаш, че е благодарение на наше "малцинство"?! 

Сещам се,че от 20 години,съм виждал най-много един или двама цигани в Испания! Без да си наясно,с истинското положение на сънародниците ни там,бълваш дезинформация,за да защитаваш твоите мафиоти.Тук нарицателното за наркотрафикант е Мароканец,а за престъпник или мафиот от всякакъв друг род,наричат Румънците и Българите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване