Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"


Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

  1. 1. Каква форма на управление предпочитате

    • Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62


Препоръчан отговор

преди 1 минута, M.Николов написа:

Е, хайде де!

Нали всички това искаме прокуратурата да разследва на кой са и откъде са се появили.

Защо не го прави?

Как мислиш?:wub:

Така е и вече се работи. 

https://www.mediapool.bg/prokuraturata-ne-mozhela-da-proveri-kyulchetata-ot-chekmedzheto-na-borisov-po-snimka-news311202.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, miro20 написа:

 

120258555_3130765093699665_5963863655306

Сега като изгоним още няколко руски шпиони ще видиш как руските туристи ще се увеличат.:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FusE написа:

Които бяха белязани и приключва дискусията по темата. 

преди 13 часа, M.Николов написа:

и какво като са белязани немогат да бъдат подхвърлени и ти ли испростя или ни мислиш за идиоти не сме идиоти разбери го веднъж завинаги

преди 1 час, lsmurf написа:

а какви бяха цените преди 23 години и какви сега и като стойност какви са при Виденов и при Борисов и аз мога да ти направя на ексел една таблица че дълга при Виденов е 0%  а сега е 100% оп БВП но дали ще е вярна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, FusE написа:
Цитат

По принцип това се установява с експертиза, но за нея е необходимо физически да имаме тези банкноти и кюлчета злато, за да ги предоставим за анализ. Длъжни сме да съберем доказателствата по определения от закона ред. 

и бат Бойко ще им ги предостави

:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ninov написа:

и какво като са белязани немогат да бъдат подхвърлени и ти ли испростя или ни мислиш за идиоти не сме идиоти разбери го веднъж завинаги

а какви бяха цените преди 23 години и какви сега и като стойност какви са при Виденов и при Борисов и аз мога да ти направя на ексел една таблица че дълга при Виденов е 0%  а сега е 100% оп БВП но дали ще е вярна

Цените бяха такива че с една заплата се купуваха 10 тина хляба. Вместо да се скриеш в миша дупка когато се заговори за времето на Виденов ти отгоре на всичко парадираш. Това може да се дължи или на тотално безочие или на тотална простотия - ти си избери кое от двете е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дpъндю написа:

и бат Бойко ще им ги предостави

Ако са негови, но дали са... 

преди 24 минути, ninov написа:

и какво като са белязани немогат да бъдат подхвърлени и ти ли испростя или ни мислиш за идиоти не сме идиоти разбери го веднъж завинаги

Не не могат да бъдат подхвърлени, службите не са като нас тук в темата, не си играят на конспирации. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lsmurf написа:

Цените бяха такива че с една заплата се купуваха 10 тина хляба. Вместо да се скриеш в миша дупка когато се заговори за времето на Виденов ти отгоре на всичко парадираш. Това може да се дължи или на тотално безочие или на тотална простотия - ти си избери кое от двете е.

Ясно, оцелели сме, защото сме яли пасти.

Така де, нали е казано: Като няма хляб, яжте пасти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, acnekt написа:

Грабежа го направиха мутрите. Виденов какво да направи при вече ограбена България. Да печата пари като във Венецуела ли?

https://www.periscop.bg/лудо-печатане-на-пари-във-венецуела/

Клишета и лъжи. Виденов освен че бе некадърен като управник, си бе продължение на политиката на червеното разграбване. Костов реално, също обслужваше тях.

Червените ви ментори от задкулисието на Партията и службите.

преди 31 минути, FusE написа:

ОСвен това се проверява и най вече кой може да е правел такива записи

Цитат

Очаква се разследващите да търсят отговори, както дали записите са истински, така и кой ги е правил.

Според закона нерегламентираното използване на СРС се наказва с лишаване от свобода от 1 до 6 години, а ако подслушването и записването е извършено от длъжностно лице, наказанието се увеличава на до 8 г. затвор.

т.е. Николов пак не е чел нищо по темата :giggle1: Иначе вЕрва на всякакви шкафчета :) 

преди 30 минути, M.Николов написа:

Сега като изгоним още няколко руски шпиони ще видиш как руските туристи ще се увеличат.:angry:

Ако така разбираш смисъла и посланието на карикатурата, толкова по зле за теб :getout:

преди 6 минути, lsmurf написа:

Вместо да се скриеш в миша дупка когато се заговори за времето на Виденов ти отгоре на всичко парадираш.

Забелязвам нещо като дежавю със темите за сталинизма. Хем не знаят, хем парадират. Че и възхваляват едва ли не и си го искат обратно :brickwall:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lsmurf написа:

Цените бяха такива че с една заплата се купуваха 10 тина хляба. Вместо да се скриеш в миша дупка когато се заговори за времето на Виденов ти отгоре на всичко парадираш. Това може да се дължи или на тотално безочие или на тотална простотия - ти си избери кое от двете е.

ти говориш за 3 месеца който имаше хипер инфлация и долара сутрин беше 1500 лева вечер беше 3000 на другия ден обратно и това беше за да може кредитните милионери да си изплатят заема .защо не кажеш като стойности какъв беше външния дълг при Виденов и при Борисов защото не ти е изгодно и пишеш свободни съчинения и обиждаш другите ти или си пълен идиот или си някой който за жълти стотинки защитаваш един престъпник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

Ясно, оцелели сме, защото сме яли пасти.

Така де, нали е казано: Като няма хляб, яжте пасти.

Оцеляхме благодарение на "Бурканбанк" . Повечето българи сме и клиенти 😀 Обаче доста хора се върнахме направо в първи клас. Това между другото беше и една от целите на това управление - да се изземе ресурса от обикновените хора и да се обогатят специално избрани. Доста кредитни милионер станаха действителни такива като им се обезцениха заемите които им бяха раздадени за сметка на това спестителите пиха по една студена вода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

ти говориш за 3 месеца който имаше хипер инфлация и долара сутрин беше 1500 лева вечер беше 3000 на другия ден обратно и това беше за да може кредитните милионери да си изплатят заема 

Това е също вярно 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FusE написа:

Ако са негови, но дали са... 

Не не могат да бъдат подхвърлени, службите не са като нас тук в темата, не си играят на конспирации. 

кой служби не могат да го направят като от самолет се вижда че е постановка не дей да мислиш че сме идиоти не сме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

кой служби не могат да го направят като от самолет се вижда че е постановка не дей да мислиш че сме идиоти не сме

Аз не мисля, че е постановка през погледа на независим наблюдател на новините. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

А Цветелинчето подозират ли я? Според мен има още по-голяма логика тя да е снимала бойковите шкафчета с пачките евра и златото. Може да е останала разочарована от меката пишk@ на Бойко, и да е решила да му отмъсти по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Чудесно.

Сега остава само да обясни от къде ги има.:wub:

 

Това е обяснено -внесла ги е чернокосата дама, когато Боко не е бил там и си ги е изнесла след снимките.  Евра, злато, пистолет.   Къде Боко ще ги ползва такива неща, като все го пазят и все не е сам.  Поръчката за омаскаряване се обръща против авторите си от БСП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

ти говориш за 3 месеца който имаше хипер инфлация и долара сутрин беше 1500 лева вечер беше 3000 на другия ден обратно и това беше за да може кредитните милионери да си изплатят заема .защо не кажеш като стойности какъв беше външния дълг при Виденов и при Борисов защото не ти е изгодно и пишеш свободни съчинения и обиждаш другите ти или си пълен идиот или си някой който за жълти стотинки защитаваш един престъпник


Не правя свободни съчинения защото съм преживял този период и трябваше да започна отново от нулата. Не защитавам Борисов защото считам че му е време да си ходи . Не знам кое считаш че ми е изгодно. Просто съм обективен ти попита и аз проверих защото ако наистина сме стигнали виденовото време значи сме ударили абсолютното дъно. Оказва се просто че не е така. И няма как по обективно да се смята дълг ако не е в единство с БВП иначе простите числа не означават нищо виж ако ти го бях сметнал по 3000 лева долар и ти направех директно сравнение в левове можеше и да кажеш че манипулирам ама това не са мои данни виждаш давам линк можеш да сравняваш с други държави. Та  пак помисли кой е "пълен идиот" и кой защитава някого за жълти стотинки. Наистина ли ти е толкова багажа че мислиш че подобни изказвания имат някаква стойност?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, M.Николов написа:

Мирчо, май новия залог на САЩ в България се казва Румен Радев.

https://cache1.24chasa.bg/Images/Cache/489/Image_9050489_128.jpg

Че то това само сляпо-глухите не го знаят !

Тръмп срещу Меркел в България . ( а в частност и Путин е "в играта" )

То за това е и всичкия вой . А по нашите земи , едни мутри искат да сменят други мутри използвайки ситуацията....

.......................

...и още :

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Мойра написа:

Гербавите, докато дрънкат нещо там за Радев, няма и да усетят как "из отзад" им влиза Цвък да ги погребе с 200.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Димитър 59 написа:

Сещам се,че от 20 години,съм виждал най-много един или двама цигани в Испания!

Ако е така, то аз, познавам, близо пет човека с техните семейства, там, от "точно" близо 25 години. Всичките от Сливен. Преди година се видях с единия в Сливен, който се бе върнал и определено по-добре познавам циганите, затова и казах определено малцинство, а не цигани = те самите се делят ... 

И да напомня: циганин и циганин не е едно и също!!! Циганите с които контактувам не се крият, че са такива.

И друго: Не са мои мафиоти, нито мои хора или пък мой човек е Бойко Борисов, затова и не ги защитавам, а само констатирам свършеното от как Бойко Борисов е министър председател. 

Във всяка една партия си има съответните фракции. Да напомня ли на колко се "разби" БСП?! Именно фракцията която е зад Нинова = са истинските мафиоти, които "продадоха" на безценица доста от българската индустрия. Именно те са в паника, защото Гешев разследва. Някои ги чака съд!!!

преди 5 часа, Belhor написа:

Ситуации от които си ужасно далеч.

Определено съм по-близо от теб. Твоите празнословия ги виждаме. 

преди 4 часа, N1K17Y написа:

Съвсем любезно моля да обясниш, как се справя добре, като за над десетилетие Негово управление, сме на дъното на всяка класация. 

Не знам какво "дъно" бяхме преди 1989, но знам как през 2001 България продължи докато не дойде Бойко Борисов на "власт". Бих казал, че именно благодарение на сегашните му партньори в управлението Борисов разбра, че по-важно от България няма. Показа, че всеки член на ГЕРБ е "досегаем" и при нужда = вън от партията ГЕРБ. Чест му прави за това да покаже какво е лидер на партия. За него по-важно е ГЕРБ да е в управлението, а не той да е министър председател. 

НО, това е партиен въпрос. 

Основния му принос обаче е "удара" върху "сивата" икономика. Нима ще отречеш, че не бе масова практика на работника да се дават пари "под масата"?! Колко от тук присъстващите са били "честни" спрямо Държавата?! 

И друг въпрос: Колко от тук присъстващите са съдействали на държавни органи в разкриване на престъпление извършено от техните работодатели?! 

  О ... забравих ... :) Полицията е корумпирана ... :) Де да бе така ... :) А .... и следствието ... :) 

Радвам се, че Гешев "начуква канчето" и на следствието, и на полицаите ... :) Да се размърдат ЗъДъ никовите си части ... :) 

По обстойни разяснявания не мога да дам. 

п.п. Не всичко е за обществено споделяне. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо си мислите че Цв Цв е алтернативен проект на ГЕРБ. Това което чух сутринта от него, е най вече вътрешни проблеми за стила на управление и на партията и на структури.

Принципно по външнополитически , че и по вътрешно политически въпроси, разлики не виждам да имат.

Да, той се опитва да излезе пак света вода ненапита, как всичките негативи  ги поемал той, но не е бил никога причина, и какво ли още не, но ... някои негови съратници казват точно обратното.

Но не това е важно. Нека си се карат колкото искат, сигурен съм че в политиката обаче ще са на една позиция.

Хвали се че очаква 400-500 хил. гласа на изборите, но реално погледнато би трябвало да се замисли за прага на влизане :)

Едни сини демократи бяха доста неприятно изненадани и приземени едно време.

Но пък така ще е по шарено.

И което е по важно за мен - по шарен парламент с десни и център партии ще се изместят и притиснат лявото пространство до минимум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, acnekt написа:

Под Игото е написано от Иван Вазов, когато в бил в Одеса.

:offtopic_s:Под телето = няма мляко ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ако е така, то аз, познавам, близо пет човека с техните семейства, там, от "точно" близо 25 години. Всичките от Сливен. Преди година се видях с единия в Сливен, който се бе върнал и определено по-добре познавам циганите, затова и казах определено малцинство, а не цигани = те самите се делят ... 

И да напомня: циганин и циганин не е едно и също!!! Циганите с които контактувам не се крият, че са такива.

И друго: Не са мои мафиоти, нито мои хора или пък мой човек е Бойко Борисов, затова и не ги защитавам, а само констатирам свършеното от как Бойко Борисов е министър председател. 

Във всяка една партия си има съответните фракции. Да напомня ли на колко се "разби" БСП?! Именно фракцията която е зад Нинова = са истинските мафиоти, които "продадоха" на безценица доста от българската индустрия. Именно те са в паника, защото Гешев разследва. Някои ги чака съд!!!

Определено съм по-близо от теб. Твоите празнословия ги виждаме. 

Не знам какво "дъно" бяхме преди 1989, но знам как през 2001 България продължи докато не дойде Бойко Борисов на "власт". Бих казал, че именно благодарение на сегашните му партньори в управлението Борисов разбра, че по-важно от България няма. Показа, че всеки член на ГЕРБ е "досегаем" и при нужда = вън от партията ГЕРБ. Чест му прави за това да покаже какво е лидер на партия. За него по-важно е ГЕРБ да е в управлението, а не той да е министър председател. 

НО, това е партиен въпрос. 

Основния му принос обаче е "удара" върху "сивата" икономика. Нима ще отречеш, че не бе масова практика на работника да се дават пари "под масата"?! Колко от тук присъстващите са били "честни" спрямо Държавата?! 

И друг въпрос: Колко от тук присъстващите са съдействали на държавни органи в разкриване на престъпление извършено от техните работодатели?! 

  О ... забравих ... :) Полицията е корумпирана ... :) Де да бе така ... :) А .... и следствието ... :) 

Радвам се, че Гешев "начуква канчето" и на следствието, и на полицаите ... :) Да се размърдат ЗъДъ никовите си части ... :) 

По обстойни разяснявания не мога да дам. 

п.п. Не всичко е за обществено споделяне. 

Ох, заеби. Да беше казал да си отворя ПИК и Блиц и да чета, колко юберменш лидер е.

преди 8 минути, miro20 написа:

Не знам защо си мислите че Цв Цв е алтернативен проект на ГЕРБ. Това което чух сутринта от него, е най вече вътрешни проблеми за стила на управление и на партията и на структури.

Принципно по външнополитически , че и по вътрешно политически въпроси, разлики не виждам да имат.

Да, той се опитва да излезе пак света вода ненапита, как всичките негативи  ги поемал той, но не е бил никога причина, и какво ли още не, но ... някои негови съратници казват точно обратното.

Но не това е важно. Нека си се карат колкото искат, сигурен съм че в политиката обаче ще са на една позиция.

Хвали се че очаква 400-500 хил. гласа на изборите, но реално погледнато би трябвало да се замисли за прага на влизане :)

Едни сини демократи бяха доста неприятно изненадани и приземени едно време.

Но пък така ще е по шарено.

И което е по важно за мен - по шарен парламент с десни и център партии ще се изместят и притиснат лявото пространство до минимум.

Не е. Гласовете му обаче ще ги вземе от вашата партия ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Христо Иванов, Цветанов и Мая Манолова само насън могат да прескочат заветните 4 %.   Под въпрос били патриотите и Воля.  Славун войвода е сигурен с Герб, БСП и ДПС.   Могат да останат само 4 партии в парламента   Коалиция БСП с ДПС да управляват, при опозиция Славун с Герб биха ни вкарали в следващ виц.  Кой ли пък ще е следващия президент?    Без да зная дали ще е точно така, не виждам следващите управници да си завършат мандатите.  Май влизаме в сериен филм с почти непрекъснати протести и все с предсрочни избори, при ежедневни парламентарни циркове . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...