Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 22 часа, FusE написа:

OK, но всичко това не обяснява защо ще си държиш парите в шкафчето, а не в сейф, каса, какъвто има ? 

Живеем във времена на показност,кой каквото има,това показва.

Казах(айде и аз като (Мирча).

преди 1 час, street racer написа:

Аз имам, но за мен няма страшно. Влизаш в партията, държиш се правилно и нямаш ядове - само можеш да си докараш лев от горе

И това ти мнение е доказателство,че,който не е с нас е............

Айде спирай с коментарите,че не мога вече да се смея.

То бива,бива,ама твоето не се трае.Та Мирча е по приятен за събеседник от теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5348

• miro20

3554

• Мойра

3330

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 час, Belhor написа:

Ей тва се получава като пиеш хапчета от Марешки!

Добре е, че и в други съседни аптеки и бензиностанции намалиха цените  заради Марешки.  Не е добре съседни обекти с умерен дъмпинг да им "крадат" оборота. Пазарим откъдето е по-изгодно.  Нещата вървят към експертен кабинет, щом Герб, патриотите, ДПС и Воля вече са единодушни.  Радев и БСП никой не ги пита, като нямат друга работа се занимават с компроматни снимки и аудиозаписи.  Радев затова все преповтарял за чекмеджета - за да насъсква бедните бесепейци    https://nova.bg/news/view/2020/09/24/300336/борисов-една-прекрасна-госпожа-на-радев-ме-сготви-със-снимките-видео/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, attj написа:

Радев затова все преповтарял за чекмеджета - за да насъсква бедните бесепейци  

Против кого насъсква Радев хората ?! Против мръсен престъпник като Борисов...То трябва да ти кажа, че 2/3 от хората не им трябва мнението на никого другиго...Те си мразят Борисов безплатно...Мутра,която е крадлива и лъжлива,с авторитарен стил на управление...Чудя се,освен хората,докога и журналистите,които Боко унижава като ги нарича "мисирки",ще го толерират и ще покриват зулумите му...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Против кого насъсква Радев хората ?! Против мръсен престъпник като Борисов...То трябва да ти кажа, че 2/3 от хората не им трябва мнението на никого другиго...Те си мразят Борисов безплатно...Мутра,която е крадлива и лъжлива,с авторитарен стил на управление...Чудя се,освен хората,докога и журналистите,които Боко унижава като ги нарича "мисирки",ще го толерират и ще покриват зулумите му...

Скоро изглежда ще има друг премиер с експертно правителство.  Боко ще си гледа само партията.  Какво ще правите?  Боко няма да е премиер. Гешев обаче ще си е още дълго главен прокурор. Румен Гечев и Румен Радев ли отново ще слушате.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, attj написа:

Абсолютното дъно, за което се сещам, беше при управление на БСП с премиер Жан Виденов.  А Румен Гечев още се подвизава в парламента.

А на Боко вече 11 години какво му пречи? С румънците бяхме равни а сега? Що така дръпнахме ръчна при бащицата?

преди 7 часа, FusE написа:

Ако са негови, но дали са... 

Не не могат да бъдат подхвърлени, службите не са като нас тук в темата, не си играят на конспирации. 

Конспирацията е нещо което не се вижда, а само предполагаш че е така. В този смисъл си прав. Никакви конспирации няма. Те си дерибействат съвсем явно. Справка: Хиполенд.

преди 2 часа, street racer написа:

Без инвестиция не става. Въпроса е да знаеш къде, колко и на кого. Пари има още много

Какво и на кого съм продал, няма значение! Нали ми носи кинта?

Не пари а комплекси имаш още много. Ако трябва да наблюдаваме как си ги "избиваш" всичките... жална ни майка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През периода 1976-1995 година няколко пъти посещавах Румъния.  Бяхме  по-добре от тях тогава. Никога не сме били равни. Обаче БСП няколко пъти управляваха катастрофално държавата и румънците здраво дръпнаха пред нас!   Те разстреляха Чаушеско и не допуснаха своя монарх да си прави реституциите като псевдопремиер. Причините при нас са в БСП и в НДСВ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

През периода 1976-1995 година няколко пъти посещавах Румъния.  Бяхме  по-добре от тях тогава. Никога не сме били равни. Обаче БСП няколко пъти управляваха катастрофално държавата и румънците здраво дръпнаха пред нас!   Те разстреляха Чаушеско и не допуснаха своя монарх да си прави реституциите като псевдопремиер. Причините при нас са в БСП и в НДСВ.

до управлението на вожда ви с румънците бяхме равни но последните 11 години те дръпнаха напред а ние дърпахме на зад и за това  ли е виновна БСП  ??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колата на Марешки се води на инвалид, ползва безплатна винетка

Можете ли да осмислите, за какво наглост говорим, да караш Майбах и да се циганиш за 100лв. винетка... И после тоя клоун излиза по телевизора да плещи глупости. 

@attj Какво е чувството, да си симпатизант на такъв боклук ? Честно питам, не се заяждам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, N1K17Y написа:

Колата на Марешки се води на инвалид, ползва безплатна винетка

Можете ли да осмислите, за какво наглост говорим, да караш Майбах и да се циганиш за 100лв. винетка... И после тоя клоун излиза по телевизора да плещи глупости. 

@attj Какво е чувството, да си симпатизант на такъв боклук ? Честно питам, не се заяждам.

images?q=tbn:ANd9GcSGs-F6gXpqaNY7I3cWh03

Да виждаш инвалиден стикер ?

Би ли казала и как провери че се води на инвалид ?

Всеки може да провери в бгтол даден номер , но само дали има валидна винетка.  А не каква е .

Самия факт че твоето инфо се разпространява изключително и само във фейксайтове, трябва да ти говори нещо .

Ако можеш да мислиш :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Всеки може да провери в бгтол даден номер , но само дали има валидна винетка.  А не каква е .

Самия факт че твоето инфо се разпространява изключително и само във фейксайтове, трябва да ти говори нещо .

ти знаеш ли какво пишеш ти електрона винетка знаеш ли какво .а на кой е колата информацията се получава от кат или от кат лъжат кой е собствебик на колата не осъзнаваш ли че си смешен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, ninov написа:

до управлението на вожда ви с румънците бяхме равни но последните 11 години те дръпнаха напред а ние дърпахме на зад и за това  ли е виновна БСП  ??

Някой друг ли фалира 17 банки заради навъдили се червени кредитни милионери?  Тези 11 години съм гласувал два пъти за Атака и веднъж за Воля -заради отвратеност от БСП. Включително и по лични причини -нямах достъп до свои резервни пари в четири от тези банки.   Боко не ми е вожд.  Вие сте млади, необективни и Ви отговарям с неособено желание  по много причини. Влияят Ви лъжите на Нинова и Радев.  Мен също са ме лъгали навремето такива като Младенов, Луканов и Виденов. Бил съм млад и наивен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Ето, заповядай, смотано насрано (ОТНОВО) тролче

image.png.493b16427e45ab5e1315c53effaccbc0.png

Сигурно пропусна, че няма и гражданска отговорност, нито минат преглед. Искаш ли да проверя и това? ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ninov написа:

ти знаеш ли какво пишеш ти електрона винетка знаеш ли какво .а на кой е колата информацията се получава от кат или от кат лъжат кой е собствебик на колата не осъзнаваш ли че си смешен

Единствено разбрах от бъртвежите ти последното - дали осъзнавам че съм смешен ?

Ами не. Не съм смешен, а напълно сериозен.

Я ми кажи ти как можеш да провериш дали една кола се води на инвалид, и дали валидна винетка е закупена на името на инвалид и дадена от "социални помощи" ??

Къде в бгтоол го пише това ? Провери де ?

Ти кола имаш ли ?  Винетка купувал ли си ? Проверявал ли си ? Май не :) 

преди 9 минути, N1K17Y написа:

И какво пише ? Че има винетка.

Да ви светна, драги ми "смотани насрани отново"  тролченца, обикновенно тези които имат винетки на инвалид , дори не излизат в БГТОЛ системата.

И обикновенно пише

"За съжаление, нито един тол продукт не отговаря на критериите за търсене. Моля, опитайте отново. "

Вземете проверете на някой ваш комшия или близък познат инвалид. :hush:

Не насрани , ами не знам какви да ви наричам вече... :hit:

Бегай си бутай тротинетката и не се излагай че кифладжиите станахте много

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, N1K17Y написа:

image.png.493b16427e45ab5e1315c53effaccbc0.png

Сигурно пропусна, че няма и гражданска отговорност, нито минат преглед. Искаш ли да проверя и това? ;) 

да ли има гржданска и минат годишен преглед не ме интересува аз да не съм кат та да ме интересува .да попитам за пореден път на коя партия съм трол ?

това че ти си трол не значи че всики сме тролове или това е някаква нова опорка да изкарвате всички срещу Борисов тролове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, N1K17Y написа:

Проверявай, ама първо се избърши и окъпи :hush::hit:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Единствено разбрах от бъртвежите ти последното - дали осъзнавам че съм смешен ?

Ами не. Не съм смешен, а напълно сериозен.

Я ми кажи ти как можеш да провериш дали една кола се води на инвалид, и дали валидна винетка е закупена на името на инвалид и дадена от "социални помощи" ??

Къде в бгтоол го пише това ? Провери де ?

Ти кола имаш ли ?  Винетка купувал ли си ? Проверявал ли си ? Май не :) 

И какво пише ? Че има винетка.

Да ви светна, драги ми "смотани насрани отново"  тролченца, обикновенно тези които имат винетки на инвалид , дори не излизат в БГТОЛ системата.

И обикновенно пише

"За съжаление, нито един тол продукт не отговаря на критериите за търсене. Моля, опитайте отново. "

Вземете проверете на някой ваш комшия или близък познат инвалид. :hush:

Не насрани , ами не знам какви да ви наричам вече... :hit:

а според теб защо е регистрирана на инвалид а че не разбираш нищо ми ясно те са те взели в ГЕРБ защото си маумен и не носиш наказателна отговорност за думите които пишеш А в форума има само тролове на ГЕРБ

но всички сте жалки подобия на човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, street racer написа:

Аз имам, но за мен няма страшно. Влизаш в партията, държиш се правилно и нямаш ядове - само можеш да си докараш лев от горе

Не ти вярвам.

Другарят Мирчев20 - цели 10 години се напъва до посиняване по всички форуми да пише патетични лозунги и хвалебствия за Борисов и герп, а кара 20 годишна бракма, взета от незнайна европейска морга.

Накрая дори не го поканиха на партийното събрание(митинга) на герп...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

а според теб защо е регистрирана на инвалид а че не разбираш нищо ми ясно те са те взели в ГЕРБ защото си маумен и не носиш наказателна отговорност за думите които пишеш А в форума има само тролове на ГЕРБ

но всички сте жалки подобия на човек

Как разбра че е регистрирана на инвалид ??

Току що ти показах какво излиза при една проверка на валидна винетка на кола на инвалид, получена от социалните. И че обикновенно при проверка дори не излиза в публичната бгтол система.

Кой е малоумен мисля много добре се видя.

Такива като вас дори винетки не си купуват щото не излизат от селото си :) 

току-що, gagodrago написа:

Не ти вярвам.

Другарят Мирчев20 - цели 10 години се напъва до посиняване по всички форуми да пише патетични лозунги и хвалебствия за Борисов и герп, а кара 20 годишна бракма, взета от незнайна европейска морга.

Накрая дори не го поканиха на митинга на герп...

Аз може и да карам 20 годишна бракма, но знам как се купува винетка и как се проверява :) 

Вие и това не можете .

Хайде като  дойдете  на власт бесипету дано да ти дадат малко подаяния. Ама уви.. те като дойдат на власт, всички обедняват. Доказвано многократно.

И нещо за купюрите  от любимата ви аранжировка-постановка

Що така се получава а ? Много некадърен и ББ и тоя който му дава тия банкноти че да се дават и  показват толкова редки и наблюдавани купюри а ?

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако колата наистина е на инвалид, винетката е малък бонус. Този Майбах има към 800 лева данък (ако не и повече), а и ГО също е бая цифра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Ако колата наистина е на инвалид, винетката е малък бонус. Този Майбах има към 800 лева данък (ако не и повече), а и ГО също е бая цифра.

Защо се закачате с Миро?  Той е с многогодишен опит и ви прави всички за смях!   Идва ми в повече и на мен, намерете си полезна занимавка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, attj написа:

Защо се закачате с Миро?  Той е с многогодишен опит и ви прави всички за смях!   Идва ми в повече и на мен, намерете си полезна занимавка.

Хахахаха,ееееех тоя Миро какъв е мъдрец...А,Тоше...Не ни прави за смях,но със сигурност ни докарва до смях,през сълзи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Ти що не вземеш да се гръмнеш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Хахахаха,ееееех тоя Миро какъв е мъдрец...А,Тоше...Не ни прави за смях,но със сигурност ни докарва до смях,през сълзи...

Смях без сълзи.   Аз поне имам причини докрай да не харесвам БСП, той защо е такъв не зная.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, attj написа:

Смях без сълзи.   Аз поне имам причини докрай да не харесвам БСП, той защо е такъв не зная.

Щот е платен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Лудият Учен написа:

Ами прочети по горе кой какви глупости говори за винетките, и пак заповядай да се хилиш :)

Въобще не е нужно да си мъдрец за да мислиш или да провериш. Ама въобще !

Нещо повече... да повторя ако не сте разбрали - АКО наистина колата се води на инвалид с получена от социалните винетка, много вероятно е ВЪОБЩЕ  да не излиза в БГтОЛ системата.

т.е. тогава щяхте да ревете - Марешки НЯМА ВИНЕТКА. 

Схванахте ли най сетне ?

преди 1 минута, Belhor написа:

Щот е платен.

Значи или съм прост като вас,фейкометите, дето една винетка не могат да проверят,  или....  платен ? Други варианти няма ли бре ??? :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване