Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 3 минути, miro20 написа:

Значи или съм прост като вас,фейкометите, дето една винетка не могат да проверят,  или....  платен ? Други варианти няма ли бре ??? :giggle1:

Не съм казал, че си добре платен бе. Просто това са единствените ти доходи и се стараеш. 🤣 А дали си прост и сам си знаеш добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5348

• miro20

3554

• Мойра

3330

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 21 минути, miro20 написа:

Току що ти показах какво излиза при една проверка на валидна винетка на кола на инвалид, получена от социалните. И че обикновенно при проверка дори не излиза в публичната бгтол система

а аз ти казах къде се проверява на кои е колата но както ти казах ти не четеш а само си пишеш .Собственоста се проверява в КАТ или мислиш че те ще лъжат .А на останалите глупости няма да отговарям безсмислено е

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Ти що не вземеш да се гръмнеш?

Умен човек вероятно е временно автомеханик и  механик-монтьор.  Не разчитай такива като Миро вечно да купуват 20 годишни таралясници -за да имаш работа.  Не ме мисли мен, изкласявай интелигентно и си търси друга реализация. През последните 20 години ползвам от напълно нови 4 автомобила и въобще не ходя за ремонти по сервизи, не се поврежда нищо на новите коли.  И не мисли непознатите за подобни на теб, различни сме. Нищо лично. Не се гръмвай, просто премисли, понякога форумите и за това са полезни. Та ние сме непознати...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, attj написа:

Умен човек вероятно е временно автомеханик и  механик-монтьор.  Не разчитай такива като Миро вечно да купуват 20 годишни таралясници -за да имаш работа.  Не ме мисли мен, изкласявай интелигентно и си търси друга реализация. През последните 20 години ползвам от напълно нови 4 автомобила и въобще не ходя за ремонти по сервизи, не се поврежда нищо на новите коли.  И не мисли непознатите за подобни на теб, различни сме. Нищо лично. Не се гръмвай, просто премисли, понякога форумите и за това са полезни. Та ние сме непознати...

Малко си противоречиш. Караш нови коли, пък си купуваш евтин бензин и хапчета... Ма то, пълно е с балъци нали? Само дето не знам, някой като се върже, какъв ли е келепира...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, miro20 написа:

Единствено разбрах от бъртвежите ти последното - дали осъзнавам че съм смешен ?

Ами не. Не съм смешен, а напълно сериозен.

Я ми кажи ти как можеш да провериш дали една кола се води на инвалид, и дали валидна винетка е закупена на името на инвалид и дадена от "социални помощи" ??

Къде в бгтоол го пише това ? Провери де ?

Ти кола имаш ли ?  Винетка купувал ли си ? Проверявал ли си ? Май не :) 

И какво пише ? Че има винетка.

Да ви светна, драги ми "смотани насрани отново"  тролченца, обикновенно тези които имат винетки на инвалид , дори не излизат в БГТОЛ системата.

И обикновенно пише

"За съжаление, нито един тол продукт не отговаря на критериите за търсене. Моля, опитайте отново. "

Вземете проверете на някой ваш комшия или близък познат инвалид. :hush:

Не насрани , ами не знам какви да ви наричам вече... :hit:

Бегай си бутай тротинетката и не се излагай че кифладжиите станахте много

А защо няма застраховка, успя ли да измислиш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Малко си противоречиш. Караш нови коли, пък си купуваш евтин бензин и хапчета... Ма то, пълно е с балъци нали? Само дето не знам, някой като се върже, какъв ли е келепира...

Скоро вероятно ще мисля за следваща нова кола на лизинг.  При месечни вноски под 300 лв е изгодно и разумно.    Качествата на горивата и лекарствата нямат разлика. А разликите в парите могат да ми помагат на вноските.   Има обоснована преценка, защо да има келепир?   Пак няма да ходя в сервизи за ремонти!  Сервизи ще започнат да фалират, още малко като се замогнем в България.  Само, ако може- не гласувайте пак за БСП,нека ги изпратим при НДСВ! И при СДС!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Марешките, тоя преди време си беше взел SSC и чакаше технотест, имаше некви ядове с властите... Кво стана някой знае ли?

преди 4 минути, attj написа:

Само, ако може- не гласувайте пак за БСП,нека ги изпратим при НДСВ! И при СДС!

Братле, ще се наложи да те разочаровам. При СДС и НДСВ ще ходят техните наследници- ГЕРБ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Belhor написа:

Щот е платен.

всеки който не му харесаш мнението е платен - страшна логика :laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

Борисова логика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Борисова логика.

точно това му казвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

Мне. Само Миро е платен. Ти си просто ... желаещ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Мне. Само Миро е платен. Ти си просто ... желаещ.

така ли мисли някой с мисленето на Борисов - е значе наистина тиквите са кухи :laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христо Иванов обяви, че не е против коалиция с ГЕРБ! И това е само началото.

С кого от ГЕРБ ще прави коалиция!? С Пламен Нунев ли, с Цецка Цачева?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, IvaNov430 написа:

Христо Иванов обяви, че не е против коалиция с ГЕРБ! И това е само началото.

С кого от ГЕРБ ще прави коалиция!? С Пламен Нунев ли, с Цецка Цачева?

то и Цветанов че е възможно с ГЕРБ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Николай Милчев: Кристалина подкрепя властта - и нито дума за корупцията и бедността

Spoiler
Господ да ми прости, но от целия поамериканчен синтаксис, приповдигнати думи и интонации не разбрах почти нищо. От толкова космически цифри, пари и успехи, от такива дейности и помощи на МВФ моментално ми се завъртя главата.

Веднага обаче схванах, че Кристалина Георгиева силно обича и силно подкрепя властта в България, защото според нея България е някакъв остров на стабилността със страхотни брутни вътрешни продукти, с двойно намалена безработица и все такива розови балони.

Върнах се десетилетия назад. Имах усещането, че гледам на малкия екран, както се казваше някога, поздравление на съветски партиен и държавен ръководител за конгрес на БКП.

Цветя и рози.

И нито дума, че България е раят на корупцията и бедността, че страната се тресе от скандали, от протести, викове и стонове. Няма такава работа. Госпожа Кристалина Георгиева е закачила с кламер дежурната усмивка на лицето си и говори хубаво и учестено. Това видях от най-издигнатата българка.

И се питам – какво им става на тези хора? Тъжното е, че знам отговора – изкачат ли се на върха на планината, нищо не виждат надолу. Надолу е само мъгла, а в мъглата те чуват щастливи песни. И ръкопляскания.

Може и да съм наивен, но очаквах човешки думи – думи на жена, на майка и българка. А чух напудрена и куха реч на финансова началничка, която изпълнява вътрешнопартиен ангажимент.

Вярно е, че правителството на Бойко Борисов я буташе по всички линии напред и нагоре. Даже я използва срещу Ирина Бокова в надпреварата за ООН. Но благодарността не трябва да е за сметка на истината. Защото от това хората се свиват, повяхват и почват да не вярват на очите си. И да се срамуват.

В унеса си за похвали и успехи на България Кристалина Георгиева стигна до дигитализацията, до Мария Габриел и до Космоса. Блазе ѝ на Родината – и с дигитализацията, и с чекмеджетата.

А въпросите, които Даниела Кънева задаваше, можеше да ги зададе и телевизорът сам.

Николай Милчев

Тази женица с излъчване на доячка в кравеферма се издигна благодарение на боко и сега му помага, скривайки истината.

Срам за България са такива като нея!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Мойра написа:

Николай Милчев: Кристалина подкрепя властта - и нито дума за корупцията и бедността

Покажи скритото съдържание
Господ да ми прости, но от целия поамериканчен синтаксис, приповдигнати думи и интонации не разбрах почти нищо. От толкова космически цифри, пари и успехи, от такива дейности и помощи на МВФ моментално ми се завъртя главата.

Веднага обаче схванах, че Кристалина Георгиева силно обича и силно подкрепя властта в България, защото според нея България е някакъв остров на стабилността със страхотни брутни вътрешни продукти, с двойно намалена безработица и все такива розови балони.

Върнах се десетилетия назад. Имах усещането, че гледам на малкия екран, както се казваше някога, поздравление на съветски партиен и държавен ръководител за конгрес на БКП.

Цветя и рози.

И нито дума, че България е раят на корупцията и бедността, че страната се тресе от скандали, от протести, викове и стонове. Няма такава работа. Госпожа Кристалина Георгиева е закачила с кламер дежурната усмивка на лицето си и говори хубаво и учестено. Това видях от най-издигнатата българка.

И се питам – какво им става на тези хора? Тъжното е, че знам отговора – изкачат ли се на върха на планината, нищо не виждат надолу. Надолу е само мъгла, а в мъглата те чуват щастливи песни. И ръкопляскания.

Може и да съм наивен, но очаквах човешки думи – думи на жена, на майка и българка. А чух напудрена и куха реч на финансова началничка, която изпълнява вътрешнопартиен ангажимент.

Вярно е, че правителството на Бойко Борисов я буташе по всички линии напред и нагоре. Даже я използва срещу Ирина Бокова в надпреварата за ООН. Но благодарността не трябва да е за сметка на истината. Защото от това хората се свиват, повяхват и почват да не вярват на очите си. И да се срамуват.

В унеса си за похвали и успехи на България Кристалина Георгиева стигна до дигитализацията, до Мария Габриел и до Космоса. Блазе ѝ на Родината – и с дигитализацията, и с чекмеджетата.

А въпросите, които Даниела Кънева задаваше, можеше да ги зададе и телевизорът сам.

Николай Милчев

Тази женица с излъчване на доячка в кравеферма се издигна благодарение на боко и сега му помага, скривайки истината.

Още си спомням как на един 24-ти май бившия президент Р.П. се изказа, че за да вървим напред стрябва да станем безродови и той давал пример за това както и въпросната "женица"... Това за мен е красноречиво доказателство как определени политици с български корени се отказват от рода си за да слугуват на определени кръгове. Ако се чувстваха българи и лидери на българския народ едва ли щяха да вършат делата с които като власт имащи са ни докарали до тук :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Belhor написа:

Не съм казал, че си добре платен бе. Просто това са единствените ти доходи и се стараеш. 🤣 А дали си прост и сам си знаеш добре.

Ти знаеш ли как се проверява винетка ?

преди 11 часа, ninov написа:

а аз ти казах къде се проверява на кои е колата но както ти казах ти не четеш а само си пишеш .Собственоста се проверява в КАТ или мислиш че те ще лъжат .А на останалите глупости няма да отговарям безсмислено е

Не виждам някой да е цитирал КАТ че да се каже лъжат или не.

Кое наричаш "останалите глупости" ?

Обясних ви доста подробно нещата, и много добре си знаете че съм прав, а вие сте наакани до шията с простотиите си дето дори не знаете какво говорите.

Ако си монтьор би трябвало да знаеш че не винаги по скъпо гориво означава по качествено. Даже най често не е. Особенно в БГ.

преди 9 часа, Мойра написа:

Покажи скритото съдържание

Цветя и рози.

Николай Милчев

Всеки който не ти изнася е грозен и с излъчване на доячка ли ?

А фейкомета Бабикян с неговото "излъчване" на затворник, ти е най красивия модел :) 

Много си е прилична женицата.

Доказана класа на световно ниво, което е много далеч от нивото на промитите мозъци които викат че " е срам за България" .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле, ще се наложи да те разочаровам. При СДС и НДСВ ще ходят техните наследници- ГЕРБ.

Нямам против с БСП да станат каре в историята. Как ще изчезват, те говорят да имат на избори по 1 000 000 гласа.  Обаче е по-вероятно в някой следващ парламент да спретнат съвместна коалиция и заедно да управляват БСП и Герб.  Няма да съм съгласен, ама кой ще ме пита.  Сега остава да видим що за експертен кабинет ще измислят в парламента.  Може да поканят някои експерти и от БСП.  Тази тема скоро ще приключва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„ЦЯЛ СТАДИОН ЗНАЕШЕ!“, НО СЕ НАЛОЖИ ЕДИН СЪРБИН ДА НИ ГО КАЖЕ. МНОГО СМЕ ЗЛЕ.

Цитат

“Цял стадион знаеше!”, каза пред Сашо Диков бившият спортен директор на ЦСКА по повод връзката на Бойко Борисов с Мис бикини от Барселона.

Знаете ли за какво най-много ме е яд?

Че “цял стадион знаеше”, но се наложи един сърбин да ни го каже публично.

Много сме зле.

И Ел Чапо намери третата си жена на някакъв провинциален конкурс за красотата.

Обаче почти през цялото време двамата живяха разделени. И Ел Чапо я криеше, жена си. Щото ДЕА го издирваше.

После пък ДЕА го арестува.

Извод: Не се жени на всеки конкурс за красота, който посетиш, щото накрая ще дойдат федералните, г-н премиер.

Васил Петев

Това е положението, пък боко нека да продължава да лъже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Без умствен капацитет написа:

точно това му казвам

Пропускаш думичката "всеки", която изключва вероятността, моята логика да е борисова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой всъщност „сготви” Борисов?

Spoiler

Отговор на вчерашната изнервеност на премиера Бойко Борисов днес ненадейно даде Движението за права и свободи. На третия месец от антиправителствените протести и след обстрелване на централата й с яйца, от партията на Ахмед Доган констатираха, че гражданското общество се е събудило и прогнозираха избори до два месеца. Както се изрази един дългогодишен наблюдател на ставащото в страната – обикновено очакванията на ДПС граничат с ясновидство.

Същевременно от движението продължават да държат на експертно правителство, което би трябвало да успокои и разреши политическата криза, настъпила след здравната и икономическата. С настояването пък за оставките на правителството, на президента и на председателя на парламента Цвета Караянчева, ДПС сякаш дава сигнал, че времето на този кабинет вече е изтекло и е време за друг тип управление – на националното съгласие или спасение, както те го наричат. Тук държавният глава се слага в кюпа, като един от основните участници в тази политическа криза, а и като противник на главния прокурор Иван Гешев, на когото единствено не се иска оставката.

Вероятно политическият часовник отброява последните секунди от властването на Борисов. И той го знае. Затова вчера така стръвно се нахвърли върху президента Румен Радев – единствения, с когото не успя някак си да се договори, да се спазари.

След като мълча повече от два месеца, неглижираше и отричаше, Борисов ни в клин, ни в ръкав обвини президента и най-приближените му хора, че му пратили „една прекрасна госпожа”, която била направила снимките в спалнята му. „Коварно, неговите хора, най-близкото му обкръжение, на жаргон казано "ме сготвиха" по един много, много елементарен начин. С една прекрасна госпожа, която дойде и нащрака в мое отсъствие всички тези работи. Като ченгеджийска операция я направиха фантастично. Шапка им свалям и неслучайно само той го повтаря”, заяви Борисов. Според него отсъствието му в кадрите било показателно за манипулация. „Ако примерно е имало пари, ама нали кой държи и злато, и пари, и диаманти в едно чекмедже, след като касата всички знаят, които са живеели там и аз съм я заварил тази каса, е пред вратата. Точно пред вратата”, каза още министър председателят.

С този гейзер от неадекватни обвинения Борисов де факто призна автентичността и на снимките, и на записите, за чиято експертиза прокуратурата се помайва вече месеци наред.

Поведението му много напомня за един друг случай през 2013-та, когато пак площадите бяха пълни с гневни хора, а той беше уплашен за властта си. Тогава от висотата на парламентарната трибуна съобщи, че Доган го е „поръчал”, защото му завиждал. Никой не възприе сериозно твърденията на Борисов, а съответните служби деликатно го опровергаха. Всъщност и тогава, и сега Бойко Борисов много добре знае за какво става въпрос, но или го е страх, или не може да каже. Затова прехвърля вината върху нечия чужда глава, по възможност по-далече от истинската следа.

Той е абсолютно наясно коя е госпожата, направила снимките, защото лично я е пуснал в спалнята си. А неговите лични гости са на специален режим и не се записват в книгите на НСО. Наясно е и кой я пратил и защо. Знае, че този някой го рекетира и за какво. Знае и какви ангажименти към кого е поемал.

И понеже е много уплашен, не знае какво да прави, яд го е на президента и в паниката си стовари върху него всички обвинения, смятайки, че по този начин ще отклони вниманието от собствените си действия и лъжи. Разбира се, тези му приказки предизвикаха вълна от присмех и подигравки в социалните мрежи. Дори се направиха предположения коя е госпожата и тя съвсем не е свързана със сградата на „Дондуков” 2, а с едни други среди, някои от тях намиращи се в момента извън България.

Очевидно, задкулисието, което дърпа конците на премиера, вече му е намерило заместник, но не е никак сигурно, че той ще получи гаранции за себе си и именно това го подлудява. С всеки изминал ден, поведението на Борисов става все по-неадекватно, меко казано. От два и половина месеца той не е стъпвал на работното си място в Министерския съвет, включва се само във Фейсбук от джипката с едни и същи рецитации за колосалните успехи на това правителство, с опити за маргинализация на протестите и с изтъркани заклинания срещу политическите си противници. По този начин Борисов удължава агонията на вече сдалото багажа управление, но не само че нищо не печели от това, а напротив – неприязънта към него расте и като нищо може да го прати на историческото бунище заедно с партията му.

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, IvaNov430 написа:

Де да бяха всички държавни служители като Летеца!

Който е летял , пак ще лети .

Който е лъгал и крадял , пак ще лъже и краде ....(така пише в Библията). 

Въпросът тук е да се отстранят лъжците и крадците ! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, attj написа:

Нямам против с БСП да станат каре в историята. Как ще изчезват, те говорят да имат на избори по 1 000 000 гласа.  Обаче е по-вероятно в някой следващ парламент да спретнат съвместна коалиция и заедно да управляват БСП и Герб.  Няма да съм съгласен, ама кой ще ме пита.  Сега остава да видим що за експертен кабинет ще измислят в парламента.  Може да поканят някои експерти и от БСП.  Тази тема скоро ще приключва.

Във всичките ти опити за гадаене, отсъства логика. Отсъства и мисъл. В следващия парламент, основните политически сили отново ще са БСП и ГЕРБ. Това са партиите, които имат наистина изградени структури в цялата страна. ГЕРБ в последните години наистина се провали във властта, защото правеше всичко за да я запази. В момента сме свидетели на последните им отчаяни опити. Изцяло от тях си зависи, дали ще успеят да бъдат конструктивна опозиция, с което да се запазят като политическа сила или ще продължат да търсят властта на всяка цена. Което ще ги отвее в небитието, както отвя НДСВ и СДС. Стремежа към власт на всяка цена, ги лиши от симпатизанти. БСП се оказаха доста по- умни и успяха да подтиснат властовите си мераци, и да бъдат една що годе добра опозиция... Айде, дано успееш да осмислиш написаното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам скоро някакво възможно единение на БГ народа около БСП.   Сега в парламента да се създаде такова с и във връзка с експертното правителство е по-реално. С участието или без участие на БСП - това зависи и от парламентарната им група.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване