Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 1 минута, attj написа:

Не виждам скоро някакво възможно единение на БГ народа около БСП.   Сега в парламента да се създаде такова с и във връзка с експертното правителство е по-реално. С участието или без участие на БСП - това зависи и от парламентарната им група.  

Пак говориш глупости. Кога си виждал единение на народа около когото и да е? Че той тоя народ, на едни 50 % изобщо не се вълнува кой ще управлява. Тия щуротии за "обединение" ги забравете! Народа не е обединен дори около Господ! Що се връзвате на толкова елементарен популизъм, не знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 40,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4928

• miro20

3373

• Мойра

3057

• FusE

2119

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

Когато повече хора са със сродно мислене е по лесно да се въри напред.  Разединителите следва да бъдат отстранявани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, attj написа:

Когато повече хора са със сродно мислене е по лесно да се въри напред.  Разединителите следва да бъдат отстранявани.

Разединителител,Бла,Бла,Бла... Президентът не е длъжен да търпи и или да мълчи за гнусните корумпета от ГЕРБ и лидера им Борисов...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

Какво сдухано мислене! Не си ли чувал лафа: Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Ти знаеш ли как се проверява винетка ?

Не виждам някой да е цитирал КАТ че да се каже лъжат или не.

Кое наричаш "останалите глупости" ?

Обясних ви доста подробно нещата, и много добре си знаете че съм прав, а вие сте наакани до шията с простотиите си дето дори не знаете какво говорите.

Ако си монтьор би трябвало да знаеш че не винаги по скъпо гориво означава по качествено. Даже най често не е. Особенно в БГ.

Всеки който не ти изнася е грозен и с излъчване на доячка ли ?

А фейкомета Бабикян с неговото "излъчване" на затворник, ти е най красивия модел :) 

Много си е прилична женицата.

Доказана класа на световно ниво, което е много далеч от нивото на промитите мозъци които викат че " е срам за България" .

а от къде мислиш им е информацията на кой се води колата от военото министерство ли а за наакания е видно кой е за пореден път

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фандъкова с предложения за по-добро качество на строителството

Столичната община настоява за по-строг контрол при избора и изпълнението на инфраструктурни проекти

Цитат

Kметът на София Йорданка Фандъкова ще предложи нормативни промени за повишаване на качеството на строителството. От Столичната община настояват за по-строг контрол при избора и изпълнението на инфраструктурни проекти.

Предложенията са за изменения в Закона за устройството на територията, както и на две наредби, с които ще се гарантира проследяването на работата на проектантите, надзорниците и изпълнителите.

Ето какво написа Йорданка Фандъкова във Фейсбук страницата си:

Застраховка за качеството на работа на проектанти, строители и надзорници, обвързана със стойността на всеки обект, който се изпълнява с публични средства - това е една от законодателните промени, които предлагаме.

Разработихме предложенията с екипа на главния архитект на София арх. Здравков и с общинския съветник адв. Георги Георгиев. Целта на промените е по-голям контрол върху работата на проектанти, строителни и надзорни фирми, с ясни отговорности на всеки от тях, които да защитават инвестираните публични средства.

Предлагаме и въвеждане на солидарна отговорност, с което да спре прехвърлянето на отговорността за възникнали дефекти между участниците в строителния процес и по-добра защита на обществения интерес.

Третата промяна е за гаранциите след завършване на обекта - предлагаме при възникнал дефект, гаранционният срок да се спира до отстраняването му, след което да се възстановява отново.

https://dnes.dir.bg/sofia/fandakova-s-predlozheniya-za-po-dobro-kachestvo-na-stroitelstvoto

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Belhor написа:

Какво сдухано мислене! Не си ли чувал лафа: Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно...

Герб, Националистите, Воля и ДПС сега искат експертно правителство, излъчено в парламента.  Никой не го интересува какво мислиш ти, още по-малко пък дали мислиш достатъчно.   Такива са правилата.

преди 23 минути, Лудият Учен написа:

Разединителител,Бла,Бла,Бла... Президентът не е длъжен да търпи и или да мълчи за гнусните корумпета от ГЕРБ и лидера им Борисов...

Е, затова три месеца не събира кръгла маса!?  Предпочита да се държи като бунтовник, което е  и смешно. Що за държавен глава е такъв смешник!? Да ходи да създава партия -та да разедини БСП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, attj написа:

затова три месеца не събира кръгла маса!?  Предпочита да се държи като бунтовник, което е  и смешно. Що за държавен глава е такъв смешник!? Да ходи да създава партия -та да разедини БСП

Кръгла маса с престъпници няма ,Тодоре...Румен Радев не е смешник,смешни са твоите доводи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, attj написа:

Герб, Националистите, Воля и ДПС сега искат експертно правителство, излъчено в парламента.  Никой не го интересува какво мислиш ти, още по-малко пък дали мислиш достатъчно.   Такива са правилата.

Е, затова три месеца не събира кръгла маса!?  Предпочита да се държи като бунтовник, което е  и смешно. Що за държавен глава е такъв смешник!? Да ходи да създава партия -та да разедини БСП.

Душко, спри да търсиш кого да обвиниш, за собствената си невъзможност да родиш една нормална мисъл, което е първопричината да се ограничаваш изцяло с клишета и популистки лозунги. Единения, обединения... дрън дрън ярина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Лудият Учен написа:

Кръгла маса с престъпници няма ,Тодоре...Румен Радев не е смешник,смешни са твоите доводи...

Кои доводи точно?  Мисли какво пишеш, че може Миро да се включи... Нищо сериозно и добро не очаквам от фенове на БСП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, attj написа:

Герб, Националистите, Воля и ДПС сега искат експертно правителство, излъчено в парламента

аве ти наред ли си с главата
най-големите крадци и експертно правителство...смех
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

Кои доводи точно?  Мисли какво пишеш, че може Миро да се включи... Нищо сериозно и добро не очаквам от фенове на БСП.

Тодоре,пак лукавстваш,кой каза,че съм от БСП...Толкова са ви елементарни лъжите... ГЕРБ-аджиите се мъчите да демонизирате всички инакомислещи,като ги анатемосате ,че са социалисти...Ама то си е верно,че ако трябва да избирам между БСП и шайката на Борисов,аз избирам социалистите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дpъндю написа:

аве ти наред ли си с главата
най-големите крадци и експертно правителство...смех
:lol6:

Не ми се мисли какви експерти ще извадят тия! То ние сме ги виждали де- Пекинска, Английска, Барни, Вечния студент...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приказка за мечката и Борисов

Автор: Евгений Дайнов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Мойра написа:

Приказка за мечката и Борисов

Автор: Евгений Дайнов

Този сайт иска да ме храни с бисквитки , а на мен бисквитки не ми понасят ! :nono:

Дай копи ...(любопитно ми е , но не чак да ми е любознателно)....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Този сайт иска да ме храни с бисквитки , а на мен бисквитки не ми понасят ! :nono:

Дай копи ...(любопитно ми е , но не чак да ми е любознателно)....

Няма сайт който да не те храни с бисквитки. Дори Калдата. И ти си се съгласил с това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Лудият Учен написа:

Тодоре,пак лукавстваш,кой каза,че съм от БСП...Толкова са ви елементарни лъжите... ГЕРБ-аджиите се мъчите да демонизирате всички инакомислещи,като ги анатемосате ,че са социалисти...Ама то си е верно,че ако трябва да избирам между БСП и шайката на Борисов,аз избирам социалистите...

В парламента всички са против шайката на Нинова  и само това има реално значение.   Вас кой Ви пита?  Правете си смешните революционни седянки -за радост само на Румен Радев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Мисли какво пишеш, че може Миро да се включи...

И като се включи Миро какво? Където не се е включил, там не е станал за смях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

В парламента всички са против шайката на Нинова  и само това има реално значение.   Вас кой Ви пита?  Правете си смешните революционни седянки -за радост само на Румен Радев.

Хахахаха,Тоше,ти чувал ли си,че одобрението на хората към парламента е под 15 процента...Не ми го давай за пример,щото става смешно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Груба грешка. В парламента, всички на хранилка са против... тоя и оня. Защо? Защото ще спре хранилката, а на свободния пазар, те са една кръгла нула.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Хахахаха,Тоше,ти чувал ли си,че одобрението на хората към парламента е под 15 процента...Не ми го давай за пример,щото става смешно...

Кои те лъжат така?    Това е вярно само за електората на БСП - 15 % искат депутатите им да са в парламента, вместо да се шляят насам натам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Кои те лъжат така?    Това е вярно само за електората на БСП - 15 % искат депутатите им да са в парламента, вместо да се шляят насам натам.

Ето това е едно първосигнално, фенско подскоче. Казваш нещо в отговор веднага, без значение дали е вярно и дали изобщо кореспондира с поставения въпрос. Факт е, че доверието към парламента клони към нула!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване