Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 3 минути, street racer написа:

Е къде е казал, че ще ти го продава по-евтино? По ниска цена на доставката е договорил - ще го продава както реши - негово си е решението

Здрастииии, Комплексарчо. Само това ли можа да измислиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5343

• miro20

3552

• Мойра

3322

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Здрастииии, Комплексарчо. Само това ли можа да измислиш?

Що, не ти ли харесва, плебейче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то не само на мен, а на 99% от форума не ни харесва, но няма как да искаме повече от теб. С толкоз умствен багаж - такива отговори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, street racer написа:

Що, не ти ли харесва, плебейче

Ти ,пък кой си бе,сенаторе,каращ трабант и вдигащ повече шум с устата си от двутактов двигател...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivottoshev написа:

Ми то не само на мен, а на 99% от форума не ни харесва, но няма как да искаме повече от теб. С толкоз умствен багаж - такива отговори.

Мен не ме засяга - колкото толкова. На вас, като не ви харесва, намерете повече кинта от някъде. На улицата, никой няма да ви даде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

Накъде ще се движи стадото трябва да каже пак българката   

Уникални кадри от конференцията на ГЕРБ. Марешки свири на кавал, Караянчева танцува пред електората на ГЕРБ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, street racer написа:

Мен не ме засяга - колкото толкова. На вас, като не ви харесва, намерете повече кинта от някъде. На улицата, никой няма да ви даде

Ти имаш талант всеки ден да издигаш избиването на комплекси до нови неподозирани висоти. Възхищавам се на дарбата ти. Продължавай в същия дух.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivottoshev написа:

да издигаш избиването на комплекси

то като гледам като че ли и ти правиш същото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

то като гледам като че ли и ти правиш същото

Мдааа. Значи и на теб ти е направило впечатление, че той е тук само за да си избива комплексите. Пък всички казват, че си тъпа оФца. Не са прави. От време на време дори и ти можеш да вържеш две и две.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, както ги виждам нещата, май при троломутрите са въвели график. Денонощно - ми.. 20 (в момента болнични); първа - attj (погерберастеният антибандеровец); втора - безум ...; след смяна - street ... и другите, когато могат. Така по-добре, какво беше, когато изпълваха две трети от страницата, явно и те се измориха, нямат вече опорки, както се казва, пък и тъпотата все има някакви граници.

Сега ще ме опровергаят!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

:offtopic_s:

е равно на две.

Само ако ги смята математик като Михаил Константинов, когато брои проценти на партии различни от ГЕРБ. Във всички други случаи си е четири.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ivottoshev написа:

Във всички други случаи си е четири.

Тцъ - във векторнаа математика например може да е 2.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, crazy katon написа:

Така, както ги виждам нещата, май при троломутрите са въвели график. Денонощно

да не сме като Мойра от 06 до 24 часа -, не сме ботове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

Тцъ - във векторнаа математика например може да е 2.

Добре, че българските работодатели на са учили векторна математика, че масово щеше да се работи 2+2 дни а да се плаща само за два😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

да не сме като

и
да, не сме като
са доста различни по съдържание

току-що, ivottoshev написа:

Добре, че българските работодатели на са учили векторна математика, че масово щеше да се работи 2+2 дни а да се плаща само за два😁

Хм, може и 
1+1=3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, crazy katon написа:

Сега ще ме опровергаят!

Кой ще се занимава с теб?  Къде има смисъл?  Вас от БСП кой Ви брои.  Нищо не става от Вас.   Утре ще плюете новото следващо експертно правителство заради самото плюене и защото то няма да бъде служебно на Радев. Че то Вие сте прочетена ненужна книга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли имам чувството, че живеем в тъп виц?

Вчера Бойко Борисов летя с хеликоптер и се хвали пред някакви саудитци с „Балкански поток“, който е „Турски поток“ и „е хубав, ама не е готов“. Повтарям – не е готов. Не знам с какво точно се хвали министър-председателят, но тоя „Балкански поток“, който в България трябва да е с дължина 485 километра, щеше да е готов най-късно до 13 юни. Щото се строи по 5 километра на ден. Така излъга в началото на годината самият Борисов. И аз ви казах, че лъже. Още тогава сметнах, че ако се стори по 5 километра на ден, до 13 юни България ще има газопровод не от 485 километра, а от 1200 километра. И се усъмних, че явно се строи на зиг-заг. Със строителство от по 5 километра на ден, днес България трябва да е построила газопровод с дължина 1710 километра. При нужни 485 километра. Излиза, че великият строител Бойко Борисов трябва да е построил не само българската част, но да е построил и газопровода в Сърбия и Унгария, да е стигнал възможно най-крайната точка на газопровода – хъба в град Баумгартен в Австрия и смело да строи тръбата напред към дома на Ангела Меркел в Германия. “Дискавъри” трябва да снимат това.
Днес новия тъп виц на Борисов е, че дронът на президента, който снима в спалнята му всъщност не било дрон, а “прекрасна госпожа”.

В Деня на българската независимост главният прокурор излезе с поздравителен адрес в туитър като обяви, че на 22 септември 1908 г. България е станала "първата национална държава в ЕС". Европейският съюз е основан 85 години след българската независимост, затова аз се чудя каква точно история е чел главният прокурор. Иван Гешев сигурно е чел такава история: „Цар Фердинанд подписва манифест за приемането на България в Европейския съюз, ама не веднага, а след 100 години“.

Действащият съдия от Конституционния съд Филип Димитров се хвърли като Матросов на амбразурата да защитава правителството на Бойко Борисов, което написа най-неграмотният проект за нова Конституция. Явно в този съд и Филип Димитров е „братиньо“ на Бойко Борисов.

В Деня на българската независимост и Третото велико народно въстание МВР пък иззе физиологичен разтвор за рани и водни боички от палатките на майките на децата с увреждания. И така МВР защити националната сигурност.

Шефът на военното ни разузнаване лъсна с чисто голи снимки в интернет. Така националната сигурност пак беше гарантирана – чуждите разузнавания ще умрат от смях с нашия български Щирлиц.

Пак в Деня на българската независимост, под мощни възгласи: „Оставка“ Цвета Караянчева държа 6-минутна патетична реч на „Царевец“. И през цялото това време се усмихваше широко, сякаш чува мощни възгласи: „Вие сте умна кърджалийска дама“.

Днес пък стана ясно, че здравният министър е разрешил на депутатите в зала да не носят маски, защото Народното събрание не било обществена сграда, която обслужва граждани. Така е - депутатите не обслужват гражданите, а обслужват само себе си. 

Всъщност, най-тъпият виц е, че след 77 дни на протести, тия хора продължават да имат наглостта да не си подават оставките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, attj написа:

С поздрав кам Мойра, повече да не отваря теми, от които нищо не разбира   

добре че сте ти и миро 20% да ни го разясните:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

да не сме като Мойра от 06 до 24 часа -, не сме ботове

Душко, теб няма кой да те стигне в това отношение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, acnekt написа:

Само аз ли имам чувството, че живеем в тъп виц?

Вчера Бойко Борисов летя с хеликоптер и се хвали пред някакви саудитци с „Балкански поток“, който е „Турски поток“ и „е хубав, ама не е готов“. 

Или Боко лъже, че това е "турски поток", или дясната му ръка Томислав Дончев лъже, че това не е "турски поток" а "Разширение на газопреносната мрежа"

https://btvnovinite.bg/svetut/sasht-mozhe-da-predpriemat-sankcii-sreshtu-uchastnicite-v-stroezha-na-gazoprovoda-za-ruski-gaz-prez-turcija-za-evropa.html

Един от двамата е лъжец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване