Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

• Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4982

• miro20

3398

• Мойра

3104

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ivottoshev написа:

Или Боко лъже, че това е "турски поток", или дясната му ръка Томислав Дончев лъже, че това не е "турски поток" а "Разширение на газопреносната мрежа"

https://btvnovinite.bg/svetut/sasht-mozhe-da-predpriemat-sankcii-sreshtu-uchastnicite-v-stroezha-na-gazoprovoda-za-ruski-gaz-prez-turcija-za-evropa.html

Един от двамата е лъжец.

това е новина от началото на годината, разисквахме е в съответната тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, M.Николов написа:

https://fakti.bg/bulgaria/513911-karaancheva-se-skara-na-neobichashtite-borisov-hodi-pesha-be-video

Друго си е да си ПКП според шефа ти.

:)

ПКП почва да ме кефи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, подобните се привличат.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

също привържениците на диктатурата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

това е новина от началото на годината, разисквахме е в съответната тема

Странно. Клипа с изказването на Дончев е от 15.07. Той още преди това ли е бълбукал тези глупости? Пропуснал съм го.

ПП: Ако имаш предвид шумерското, китайското, на ацтеките или някое друго "начало на годината", се извинявам.

ПП2: Какво показа разискването? Кой лъже? Борисов или Дончев?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, street racer написа:

Е къде е казал, че ще ти го продава по-евтино? По ниска цена на доставката е договорил - ще го продава както реши - негово си е решението

Реално наистина е така. На входа газта поевтиня. Проблема е че по веригата има много посредници , такси , данъци, акцизи,  които вдигат цената. Дори без пари да влиза тук газта, пак ще измислят схема как да увеличат цената :) 

преди 2 минути, M.Николов написа:

Затова ли ти си в отбора на фейкометите и троловете ? Дето вместо да кажат нещо по темата, се чудят как да обидят , злепоставят, да се заядат със някой който не могат по друг  начин да оборят ?

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Реално наистина е така. На входа газта поевтиня. Проблема е че по веригата има много посредници , такси , данъци, акцизи,  които вдигат цената. Дори без пари да влиза тук газта, пак ще измислят схема как да увеличат цената :) 

Искаш да кажеш, че газа е поевтинял само за посредниците, а народа да го духа? Да, може. Това е типично за управлението на ГЕРБ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ivottoshev написа:

Странно. Клипа с изказването на Дончев е от 15.07. Той още преди това ли е бълбукал тези глупости? Пропуснал съм го.

порови в темата за южен поток

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Искаш да кажеш, че газа и поевтинял само за посредниците, а народа да го духа? Да, може. Това е типично за управлението на ГЕРБ

поевтиня само транзита, но явно Русия вдига газта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ivottoshev написа:

Искаш да кажеш, че газа е поевтинял само за посредниците, а народа да го духа? Да, може. Това е типично за управлението на ГЕРБ

Фирмите по веригата и условията на доставките не са измислени от ГЕРБ. А много много по отдавна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, ама като ви го казвам аз, вие се сърдите, чуйте го от вожда.:lol6:

https://fakti.bg/bulgaria/513909-borisov-v-gerb-sme-samo-jeni-tuk-tame-maj-ma-i-toi-jena

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ivottoshev написа:

незнам защо повтарят едно и също през няколко месеца, това е от декември миналата година https://novini.bg/sviat/rusia/574390

току-що, M.Николов написа:

Ето, ама като ви го казвам аз, вие се сърдите, чуйте го от вожда.:lol6:

https://fakti.bg/bulgaria/513909-borisov-v-gerb-sme-samo-jeni-tuk-tame-maj-ma-i-toi-jena

и на мойра го казах - много сте дървени, нямате ли чувство за хумор

човек да не се пошегува - радев ме следи с дрон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

и на мойра го казах - много сте дървени, нямате ли чувство за хумор

От толкова големи шегаджии като вас, за това сме я втасали от всякъде.Всички негативни класации оглавяваме.

Хайде да си вземете чувството за хумор и бегом към залеза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Фирмите по веригата и условията на доставките не са измислени от ГЕРБ. А много много по отдавна.

В тая държава, има ли нещо да е по вина на ГЕРБ според теб ? От 30 години преход, 10 са на герб. Колко трябва да минат, за да са виновни за поне ЕДНО нещо. Вожда ти, и още 30 години да "управлява" пак "предишните" ще са виновни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

От толкова големи шегаджии като вас, за това сме я втасали от всякъде.Всички негативни класации оглавяваме.

Хайде да си вземете чувството за хумор и бегом към залеза.

a kak бяхме при Мони - вервайте ми за 300 дни ще ви оправя

преди 2 минути, N1K17Y написа:

В тая държава, има ли нещо да е по вина на ГЕРБ според теб ? От 30 години преход, 10 са на герб. Колко трябва да минат, за да са виновни за поне ЕДНО нещо. Вожда ти, и още 30 години да "управлява" пак "предишните" ще са виновни.

ами искай тези такси да се намалят - много наивно мислиш че с оставка ще паднат таксите, като с магическа пръчка

не съм да 2 да вярвам в дядо мраз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

https://fakti.bg/bulgaria/513911-karaancheva-se-skara-na-neobichashtite-borisov-hodi-pesha-be-video

Друго си е да си ПКП според шефа ти.

Един от малкото случаи, когао Тиквун не е излъгал, е като даде прякора на тоя боклук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Без умствен капацитет написа:

Ъхъ. Като се разбра, че станахме за резил- ма аз се майтапех веее. Изгледай пак видеото с изказването на шегаджията за дрона и виж дали не е сериозен.

преди 4 минути, miro20 написа:

Плюли сте си с Николов в устата . Той вече те изпревари.:lol6:

Не сме. Очевидността е изпреварила и двама ни. Отдавна... Ние само констатираме, очевидно със закъснение...

Ся вероятно и коврата дето му пратил Радев, ше излезе майтап, който не сме разбрали...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://fakti.bg/world/513878-germanska-televizia-za-protestite-v-balgaria-es-slap-li-si

„C други думи, вмecтo дa пaзи хoрaтa oт прecтъпницитe, прoкурaтурaтa и глaвният прoкурoр в Бългaрия прaвят тoчнo oбрaтнoтo. Тe oтвaрят чaдър върху приятeлитe cи и aтaкувaт прoтивницитe – пoлитичecки и икoнoмичecки.”

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

порови в темата за южен поток

поевтиня само транзита, но явно Русия вдига газта

Защо ме пращаш да ровя в някаква тема, която сигурно е над 100 страници, вместо да ми кажеш до какво решение сте стигнали по въпросът дали Боко лъже, казвайки че тръбата е "турски /балкански поток" или лъжецът е дясната му ръка Т. Дончев казвайки "това не е турски поток а разширение на газопреносната мрежа"

В грешка си. Боко се хвалеше че сме подписали договор за над 40% намаление на цената на природния газ от Русия. Няма и дума за цена на доставка. Ако Русия е вдигнала цената на газа, излиза, че е нарушила договора.

преди 1 час, miro20 написа:

Вярвам, че за десет години от както е на власт, на тези фирми лицензите са изтекли. Защо ги е подновил а не ги е отнел, както направи с фирмата на Божков за лотарията?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване