Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 1 минута, nikssi написа:

А, ти какво каза? Нещо смислено или просто поредното бла , бла...

искам да знаам за кой ще гласуваш - за манолова ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5343

• miro20

3552

• Мойра

3322

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

Караянчева да слезе от луксозния мерцедес и да ходи пеша ... без охрана естествено.

#ОСТАВКА ! 

image.png.e8aafaa2484c88f9b9e3161706fbf8e0.png

https://bg.wikipedia.org/wiki/Цвета_Караянчева

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейсбук гърми от погнуса след съвета на Караянчева ”хОди пеша, бе!”

.
Цвета Караянчева
Известни личности изразиха своята погнуса във Фейсбук от речта на председателя на парламента Цвета Караянчева, изнесена днес пред актива на ГЕРБ в Лом.

Тя посъветва хората, които не харесват пътищата на Борисов, да ходят пеш. Ето някои от мненията, както за въпросното предложение, така и за самата Караянчева:

Психиатърът Цветеслава Гълъбова:

Преглеждайки фейса, попаднах на един клип, който ме наведе на някои мисли и предизвика емоции.

Първо ме вбеси наглия и арогантен тон, с който бяхме нахокани. Второ, разгневи ме това, че сме третирани като роби, които трябва да благодарят, че дишат изобщо. А аз си мислех, че не дължим благодарност за изпълняване на задължения. При това поети по собствено желание. Трето, мразя някой да изнасилва прекрасния ми роден български език ту отпредЕ, ту отзадЕ. А най-много ми кипна, че това се случва пред облъсканите и смачкани хора от най-бедния и регион на Европа. В заключение - мразя ВОЙНСТВАЩИЯ ПРИМИТИВИЗЪМ, винаги съчетан с арогантност. Те са генетично свързани - от менЕ да го знаете. Не подлежат на друга корекция, освен социалните шамари

Венци Мицов:

Госпожо Караянчева...

Първо - избрали сме клетото ви правителство за да прави пътища и метро. Въобще не ми обяснявайте как трябва да съм ви благодарен, че вършите нещо, при това некачествено, защото аз и ние ви плащаме заплатите.

Второ - не ми се карайте. Не ме плашете. Писна ми от тоя заплашителен тон и хич не ми дреме, че сте председател на НС. Ама хич. Днес сте, утре сте история, а след няколко дни едва ли някой ще си спомни за вас. Така, че ТИХО!!!

И трето - ще ходя пеша когато си поискам. Но хайде вие тръгнете пеша. Примерно - да се разходите вечер около парламента. Хайде, аз ще дойда да ходим заедно да ви видя колко сте смела там?

И последно.

Писна ми от вас.

Ама до смърт, до кръв ми писна.

Писна ми да ми се карате, писна ми да ми обяснявате, как трябва всяка вечер да целувам снимките на наглите ви интерфейси и да ви благодаря, че съм жив.

Писна ми и подозирам, при това не без основание, че на всички им е писнало вече.

Не сте страшни.

Не ме страхувате, като кудкудякате пред микрофоните.

Спрете се за малко.

Наистина, сериозно ви говоря.

Спрете се и се смирете, защото пътя, по който сте тръгнали ще ни доведе до нова 1997. Не заплашвам, просто наблюдавам и помня.

Не вярвам да искате това, госпожо Караянчева.

А иначе аз пеша ходя из Младост.

А вие без охрана правите ли го?

Николай Слатински:

Еми да ходи пеша!

Господи, това ни е председателката на парламента!

Освен диалекта, неправилните граматични форми, странните артикулации и сбъркания словоред при говоренето, тя днес направи принос, уникален принос в обществените отношения!

Значи редно е всеки да ползва само това от различните инфраструктури и логистики, което е построено при управлението на неговата партия! Ако е в опозиция, да не е посмял да разчита на нещо, на което партията на властта е рязала лентата!

От това ще спечели преди всичко БСП, защото единствено тя се е признала за наследница на БКП, та затова има изключителното право да използва НДК, например!

Ужас, никога толкова много хора на толкова високи позиции в държавата не са говорили толкова много нелепици!

Румяна Ченалова:

Ужасно!

Жестикулиране, прикляквания след всяка фалцетна извивка, назидателен тон, семпъл към примитивен език ....

Тази и всички като нея нямат право никога повече да се докосват до властта!

Задължителна проверка на дейността и имуществото им и при съответните доказателства / в което не се съмнявам/ - конфискация, съд и затвор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Всички диктатори като Борисов 

Съгласявам се с това, ако изложиш един факт което твърдиш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Съгласявам се с това, ако изложиш един факт което твърдиш. 

Виж,ти явно си проспал последните 10 години...Откъде да почна...Ти явно,каквото и да е станало,ще отричаш...Няма смисъл да си губя времето да обяснявам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, gagodrago написа:

Фейсбук гърми от погнуса след съвета на Караянчева ”хОди пеша, бе!”

много:lol6: е важно какво е написал бай пешо в фейсбум

преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Виж,ти явно си проспал последните 10 години...Откъде да почна...Ти явно,каквото и да е станало,ще отричаш...Няма смисъл да си губя времето да обяснявам...

в момента даваш ли факти - уж има много а един неможе да дяадеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Лудият Учен написа:

Обичам да поспивам и има тази вероятност да се е случило, но не съм забелязал диктаторско управление и затова запитвам. Как се случва диктаторско управление в парламентарна република?! Има ли я възможността да въведе еднолично закон? - Не! Главнокомандващ ли е? - Не! За каква диктатура се повдига въпрос? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Лудият Учен написа:

Виж,ти явно си проспал последните 10 години...

Ти явно си проспал 30 ... хм ... или ... хм ... 

преди 22 минути, acnekt написа:

Сега почнахме и Карбовски да обсъждаме. В качеството на какво го обсъждаш? Един вагон книги те делят от него.

Докато стигнем Лили Иванова има време ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Обичам да поспивам и има тази вероятност да се е случило, но не съм забелязал диктаторско управление и затова запитвам. Как се случва диктаторско управление в парламентарна република?! Има ли я възможността да въведе еднолично закон? - Не! Главнокомандващ ли е? - Не! За каква диктатура се повдига въпрос? 

Ето ти, парламентът съществува без да работи и не контролира правителството, Министерският съвет прави , каквото си иска,съдебната власт е настъпвана от ГЕРБ и Борисов с назначаването на Главен Прокурор като Гешев без провеждането на конкурс ,както се прави в тоталитарни държави...Борисов в един от записите нареждаше как да се подредят новините,така че да изглежда "държавнически" и "мъдър"...Има още десет случая и скандала,които нямам време да ви обяснявам лицемери такива...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

лицемери такива...

В случая ти си лицемер .... Проста метафора: "По мутри съдиш" ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, FusE написа:

Главнокомандващ ли е? - Не! За каква диктатура се повдига въпрос? 

Какви лъжи ми дрънкаш ??? Точно така,той  Борисов е обсебил и узурпирал и трите власти и контролира хем тях,хем е налапал и яхнал икономиката,за да я дои и изстисква,има контрол върху еврофондовете... Президентът е главнокомандващ, само защото изразът е такъв...А Борисов се е задавил с пари и власт,като е смазал и повечето от медиите...Всички налични черти за една диктатура...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И  защо им е подобен тоталитарен уж вожд на ДПС, националисти и Воля!? Само като стане въпрос нещо за БСП и всички се обединяват на контра. Против БСП!   Защо е така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Лудият Учен написа:

Ето ти, парламентът съществува без да работи и не контролира правителството, Министерският съвет прави , каквото си иска,съдебната власт е настъпвана от ГЕРБ и Борисов с назначаването на Главен Прокурор като Гешев без провеждането на конкурс ,както се прави в тоталитарни държави...Борисов в един от записите нареждаше как да се подредят новините,така че да изглежда "държавнически" и "мъдър"...Има още десет случая и скандала,които нямам време да ви обяснявам лицемери такива...

Парламента работи и правителството няма как да действа без да даде отчет пред парламента за което МС приема на онлайн заседанията. 

Борисов и ГЕРБ не са назначли главния прокурор, защото намат това правомощие, избира го ВСС и се назначава от Президента. ВСС са независима институция и не може управление което и да е да се меси в избора им . 

Записите все още не знам да са истински и няма да ги коментурам съответно. 

Диктатура няма, а управлението последните 11г е най доброто което сме имали за последните 30г, съгласен съм че то можеше да бъде по добро, че можеха някой грешки да не бъдат допуснати, но пък реакцията която бе от страна на ГЕРБ при тези гафове бе веднага и навременна с което други партии и управлявали не се сещам да са го правили. 

преди 8 минути, Лудият Учен написа:

Какви лъжи ми дрънкаш ??? Точно така,той  Борисов е обсебил и узурпирал и трите власти и контролира хем тях,хем е налапал и яхнал икономиката,за да я дои и изстисква,има контрол върху еврофондовете... Президентът е главнокомандващ, само защото изразът е такъв...А Борисов се е задавил с пари и власт,като е смазал и повечето от медиите...

Много се филмираш, излез от филма и ще видиш различна реалността. Реалността е друга от тази във форумите и фейсбук. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

но пък реакцията която бе от страна на ГЕРБ при тези гафове бе веднага и навременна с което други партии и управлявали не се сещам да са го правили. 

Да, това не го зачитат! 

Политиката на ГЕРБ е насочена изцяло към европейските ценности, а не към германските. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

Парламента работи и правителството няма как да действа без да даде отчет пред парламента за което МС приема на онлайн заседанията. 

Борисов и ГЕРБ не са назначли главния прокурор, защото намат това правомощие, избира го ВСС и се назначава от Президента. ВСС са независима институция и не може управление което и да е да се меси в избора им . 

Диктатура няма, а управлението последните 11г е най доброто което сме имали за последните 30г, съгласен съм че то можеше да бъде по добро, че можеха някой грешки да не бъдат допуснати, но пък реакцията която бе от страна на ГЕРБ при тези гафове бе веднага и навременна с което други партии и управлявали не се сещам да са го правили. 

Много се филмираш, излез от филма и ще видиш различна реалността. Реалността е друга от тази във форумите и фейсбук. 

Пълни простотии. Да не се чете. Пропаганда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Как е? Върви ли работата?

Всичко е ОК!

D2.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Как е? Върви ли работата?

120199838_363026488437887_74023933758884

Една малка крачка за човека, един голям скок за човечеството 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Политиката на ГЕРБ е насочена изцяло към европейските ценности, а не към германските. 

Аз даже знам как се казват тези европейски ценности на немски- ОЙРО!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, FusE написа:

Борисов и ГЕРБ не са базначли главния прокурор, защото намат това правомощие, избира го ВСС и се назначава от Президента. ВСС са независима институция и не може упрсвление което и да е да се меси в избора им . 

Знаеш ли каква е реалността ?! Това,че мутрата Борисов трупа пачки евро и кюлчета злато,а някои хора ровят в кофите за смет и живеят с по 200-300 лв пенсии... По същото време оядените ГЕРБ-аджии тънат в разкош и говорят глупости,начело с Борисов ,който е най-големият идиот във Фейсбук и води цялата държава от клипчета във Фейсбук ...Точно той се филмира, буквално при това... Разбра ли как току-що падна в трапа на собствената си глупост ,като каза сам да не се навирам твърде много във Фейсбук...Лъжец и лицемер...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Една малка крачка за човека, един голям скок за човечеството 

Една малка крачка на българина, един голям скок за Европа. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Да, това не го зачитат! 

Политиката на ГЕРБ е нещо което ги избра преди 11г,нещо което все още и може би още дълго време няма да имат алтернатива, защото реализират което дават като заявка в прогарамата си и това им дава повод за доверие из обещството. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Аз даже знам как се казват тези европейски ценности на немски- ОЙРО!!!

Харно ефенди! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Една малка крачка на българина, един голям скок за Европа. ;) 

Голям скок в изтрезвителното. Пиянството на един ГЕРБЕДЖИЙСКИ народ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Политиката на ГЕРБ е нещо което ги избра преди 11г,нещо което все още и може би още дълго време няма да имат алтернатива, защото реализират което дават като заявка в прогарамата си и това им дава повод за доверие из обещството. 

Бавно стават нещата, но ще станат! ;) ГЕРБ като партия се доказа, за разлика от другите. 

преди 1 минута, acnekt написа:

Голям скок в изтрезвителното. Пиянството на един ГЕРБЕДЖИЙСКИ народ.

Завиждай, но определено грешиш драги! 

Та, ще и оправим и Германия, както Лечков навремето!!! ;) С голо теме, т.е. Мутренско .... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване