Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 5 минути, acnekt написа:

Какво не? Кой определя таксите, митата, данъците? Фирмата ли? Работодателят ли?

Проблем нямам с данъци, такси, мита, какво за тях? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5304

• miro20

3525

• Мойра

3288

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 1 минута, FusE написа:

Глобалното затопляне също, глобалното застудяване когато и да бъде- също, озоновата дупка и тя, не пропускай такви важни неща за планетата ни. 

Не ти се получи, да ти кажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Трети пол съм. Не 5 пол съм.

Младо ..... знаеш ли от кога не съм ползвал петата гума на автомобила ми?!

Знаеш ли какво е 4х4?!

На де си тръгнало с тази "три колесна" платформа?! :) 

Благодаря, че ме развесели .... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, street racer написа:

И какво от това? Ако се намалят някои данъци, това не може да принуди търговеца да намали крайната клиентска цена

Опитах се да обясня това, но не ме разбира. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

ГЕРБ още ги нямаше тогава. То може би затова и влязохме.

То и:

;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Няма вода, защото се отклонява към Турция. Незаконна електроенергия от ВЕЦ. Бизнес.

Не е вярно, годината беше суша и това е причината, именно за това ще се построят още язовири за резерв. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, street racer написа:

Пълни глупости!

https://www.actualno.com/business/jazovir-kamchija-prepoloven-zaradi-vec-na-priblijenija-do-dogan-tadarykov-news_1500655.html

Проверка на Mediapool показва, че язовир "Камчия" е пресъхнал с 51,4 за година, тоест - наполовина. Собственикът на ВЕЦ-а Димитър Тадаръков заявява пред изданието, че ВЕЦ-ът е два пъти проверяван от екоминистъра Емил Димитров и нарушения не са констатирани. Mediapool припомня косвените връзки на Тадаръков с ДПС и го нарича "Приятеля на Доган".

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/business/jazovir-kamchija-prepoloven-zaradi-vec-na-priblijenija-do-dogan-tadarykov-news_1500655.html
© Actualno.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Опитах се да обясня това, но не ме разбира. 

Практиката показва обратното, та затва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Не е вярно, годината беше суша и това е причината, именно за това ще се построят още язовири за резерв. 

Никаква суша. Валя. Даже цяла София бе залята. Потоп.

https://www.monitor.bg/bg/a/view/potop-v-sofija-ulicite-se-prevyrnaha-v-reki-obzor-video-168745

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

4х4 е 16! :hit:

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Никаква суша. Валя. Даже цяла София бе залята. Потоп.

Възможно е, когато гледам прогнозата за времето не виждам нищо друго освен синоптипката, ей на какви неща стават след това, вали а аз не знам за което. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, FusE написа:

Преди ГЕРБ може би са вземали повече? За периода на управление от 11г минималната заплата е увеличена два пъти, както и средната, повишени са пенсиите, като последните месеци зареди Ковид пандемията са отпунати по 50лв за всеки пенсионер месечно, помага се на бизнеса с пакети мерки, помага се със социални мерки на нуждаещи се. Шкафчето няма да коментирам, не е доказано дали това са негови пари и негово злато, а фейк новини не ме интересуват. 

А в Румъния се увеличи не 2, а 3 пъти. Още тъпотии да имаш да разказваш ? Великото увеличение се случи ВЪПРЕКИ герб, не заради тях. Случи се, защото "предишните" ни вкараха в ЕС и ни дадоха невероятен шанс да се развиваме. Гробарите, обаче го пропиляха, за да си пълнят шкафчета. Та, айде спри се тая пропаганда, и шимпанзе да имахме за премиер, пак щяхме да се развиваме така, че и по-добре. Спри да приписваш чужди заслуги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Молим се да не ги строи ГЕРБ- ЩЕ СЕ ИЗДАВИМ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, FusE написа:

Причината е, че сте некадърници и има 80% загуба на водата. А се строи, защото от строежите, най-лесно се краде и са най-големи порциите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Молим се да не ги строи ГЕРБ- ЩЕ СЕ ИЗДАВИМ!!!

Докато достигне водата до крайния потребител се губи поне 90 процента вода. Заради старите, ръждиви водотръби.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, N1K17Y написа:

А в Румъния се увеличи не 2, а 3 пъти. Още тъпотии да имаш да разказваш ? Великото увеличение се случи 

Не твърдя, че е достатъчно, а че е повече от това което са направили преди ГЕРБ, факт. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, N1K17Y написа:

Причината е, че сте некадърници и има 80% загуба на водата. А се строи, защото от строежите, най-лесно се краде и са най-големи порциите.

Да. Именно. Особено във Варна разпиляват водата. Всеки ден Варна бе като Венеция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Не ги слушшай "зелените" малоумници! Камчия си е в такъв цикъл отдавна. Мястото е такова, плоша му е е малка...

Сега е малко по ниско нивото от обикновено, защото се помага на Бургас. За варна няма ядове - от карстовите до Девня има вода много

преди 7 минути, Belhor написа:

Практиката показва обратното, та затва.

Ставаше дума да се обясни на хора! На маймуни като тебе - няма смисъл,

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, street racer написа:

Не ги слушшай "зелените" малоумници! Камчия си е в такъв цикъл отдавна. Мястото е такова, плоша му е е малка...

Сега е малко по ниско нивото от обикновено, защото се помага на Бургас. За варна няма ядове - от карстовите до Девня има вода много

Боровец има ли вече вода? Или още са на водоноски? Преди, когато бях в Боровец нямаше канализация и вода. Галата също. Нямаше изградена канализация и всяка седмица махахме от един трап събралата се ... от тоалетните... мръсотия.

21 век и Варна. Морска столица. 🙈😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Не твърдя, че е доататъчно, а че е повече от това което са направили преди ГЕРБ, факт. 

image.png.bb38724dde9f547fb6e7d8d49c402cdd.png

image.png.69ce6c959a1e6fd83d862d57d452c425.png

Четворно увеличение за 10 години. БЕЗ да сме в ЕС. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, N1K17Y написа:

image.png.bb38724dde9f547fb6e7d8d49c402cdd.png

image.png.69ce6c959a1e6fd83d862d57d452c425.png

Четворно увеличение за 10 години. БЕЗ да сме в ЕС. 

Цените като в западна Европа, а заплатите на българите като в Зимбабве. Робство.😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Боровец има ли вече вода? Или още са на водоноски? Преди когато бях в Боровец нямаше канализация и вода. Галата също.

Боровец имат вода на 100% отдавна. Канализация има до някъде - тия които са в регулация. Галата е 100/100, без новата циганска махала, горе

Аз, до ботаническата, също съм на септ. яма - лайновозката ми е около 20 лв/мес...като направим партия с комшиите и по малко. За да ни докарат канал, трябват...едни неща, дето не ни устройват!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, street racer написа:

Амебите не могат да обясняват нищо! Нито на хора, нито на маймуни. Лапай джама и се дръж естествено!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване