Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

току-що, Belhor написа:

Дори по- зле. Възможно и много вероятно е да бъде тотално дезинформиран! Като теб например, дето се информираш от Блиц.

Е сега ше се обиждаме ли, чета и Пик също :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5361

• miro20

3561

• Мойра

3333

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 3 минути, ninov написа:

то и ЕС се занимава не веднъж с това че качеството за источна европа е 2 качество а цените са като в европа

В България е хубаво!!! ;) Може за тях да е мизерия, но друго нямам!!!

Та, справям се дори без пари, а ти?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Е сега ше се обиждаме ли, чета и Пик също :D

Там е Истината... и тамяна... и мисирката! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, FusE написа:

Глобалното затопляне също, глобалното застудяване когато и да бъде- също, озоновата дупка и тя, не пропускай такви важни неща за планетата ни. 

а путин и тръмп и извън земните не са ли виновни то ясно че ГЕРБ не е виновно за нищо 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ninov написа:

а путин и тръмп и извън земните не са ли виновни то ясно че ГЕРБ не е виновно за нищо 

Не знам, от външна политика разбирам още по малко :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ninov написа:

:offtopic_s:Абе младо ... поне се научи на някои неща, а после прави забележки ... 

НО, като гледам = ниска интелигентност излъчваш .... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

:offtopic_s:Абе младо ... поне се научи на някои неща, а после прави забележки ... 

Тва не е ли незаконно? Да си гласувал за ГЕРБ и да говориш за интелект.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, FusE написа:

Проспал съм и това, кажи го това на пенсинерите които получаваха 60лв и заплата 100лв през 1997г. 

https://www.24chasa.bg/novini/article/4916592

Чакай, бе, ти тръгна да ми сравняваш тази простотия "пъти" Същия като овцата, тръгна да вади някакви смешни проценти. Сега, като видя че е тъп аргумент, нямало значение :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

И по какво съдиш, че съм гласувал за ГЕРБ?! 

Реално всичко извън закона ми е известно! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

И като гласуваш (ако се разреши на маймуна да гласува), по друг начин.....какво значение има?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

И като гласуваш (ако се разреши на маймуна да гласува), по друг начин.....какво значение има?

Щом ти си гласувал, значи са разрешили вече.

преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

И по какво съдиш, че съм гласувал за ГЕРБ?! 

Реално всичко извън закона ми е известно! 

Чудя се дали е незаконно бе. Щото според мен би трябвало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Щом ти си гласувал, значи са разрешили вече.

Моя глас се зачита и се брои - на маймуните, като тебе, просто не се брои! Това е разликата! Докарвал съм 82% в секция...не ми давай акъл - дай кинта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Belhor написа:

Чудя се дали е незаконно бе. Щото според мен би трябвало.

Сега ... хм .... не случайно обърнах внимание на извън закона, ;) което не означава незаконно или против закона. 

Дали ще се чудиш или колебаеш или съмняваш или т.н. = това означава, че не знаеш. Няма лошо! НО, не аз съм човека който да ти кажа дали е вярно или не. ;) 

След като считаш себе си за интелигентен = трябва да знаеш, а не да се чудиш!!! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Доказал се е, че носи отговорност!!! Другите бегат ... сещай се ... що .... ;) 

Борисов ще носи отговорност...Да...Наказателна отговорност...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Лудият Учен написа:

Борисов ще носи отговорност...Да...Наказателна отговорност...

Мдааа, .....пред себе си, след 50 години... Мечтай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, FusE написа:

Цената на хляба няма да коментираме, защото не е фатално увеличена, на сиренето е увеличена два пъти за качественото сирене и благодарение на тази политика ядеш сирене, а не имитационен продукт какъвто се продаваше за 3лв преди години. Месото не е увеличено значително, дори след кризата, по горе Миро го писа също, аз като ценител на месото следя цените му  

ама ти не можеж и да сметаш от 6 лева на 16 лева цена на сиренето двойно ли е а хляба е основна храна на българина а на миро 20% глупостите няма да коментирам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, street racer написа:

Докарвал съм 82% в секция...не ми давай акъл - дай кинта!

Какво означава това? Би ли пояснил какво си докарвал като проценти?

Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Belhor написа:

Да си гласувал за ГЕРБ и да говориш за интелект.

Интелектуалците май следва все за БСП гласуват.  При всяко червено управление фалират банки и се пръкват нови червени кредитни милионери.  Как пък не е имало изключение поне веднъж без фалирани банки? Червен специалитет ли е това?   Следващите години интелектуалците са като наакани и ги е срам да си признаят дори за кои са гласували.  Сега вярват хората да са забравили и нагло настояват пак да се гласува за БСП.  Вие не сте интелектуалци, Вие сте празноглавци. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

В България е хубаво!!! ;) Може за тях да е мизерия, но друго нямам!!!

Та, справям се дори без пари, а ти?!

то и циганите се оправят като роват по кофите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.09.2020 г. в 19:00, ivottoshev написа:

Боко нали се хвалеше как лично той бил договорил 40% по-евтин газ? Е, що така сега?

в рамките на два месеца природния газ ще отбележи поскъпване с над 30 процента

Е така кат' стане значиииии. Теа май искат да му счупат държавата:question:

Smash Smashing Pumpkins GIF by Wright State University

Ще излезе тиквата син на Тодор Живков. Всичките му синове все едно си знаят "Върнете ми държавата".

Image_117128_132.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, nikssi написа:

Какво означава това? Би ли пояснил какво си докарвал като проценти?

Благодаря.

Означава месец, добра работа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

с толкова "интелигентни" същества като вас от ГЕРБ не мога да се мера 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Означава месец, добра работа

Въпроса беше какви проценти в секции си докарвал. Как си ги докарвал тези проценти и що за работа е това. 82% си е направо съмнително. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ninov написа:

с толкова "интелигентни" същества като вас от ГЕРБ не мога да се мера 

Ще се усетите, ама ще е късно!

току-що, nikssi написа:

Въпроса беше какви проценти в секции си докарвал. Как си ги докарвал тези проценти и що за работа е това. 82% си е направо съмнително. 

Дали е съмнително, решава съда! ОК - трябваше ми (лично) един кмет на местните - една секция в селото - 82% за моя човек. Защо питаш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, attj написа:

Интелектуалците май следва все за БСП гласуват.  При всяко червено управление фалират банки и се пръкват нови червени кредитни милионери.  Как пък не е имало изключение поне веднъж без фалирани банки? Червен специалитет ли е това?   Следващите години интелектуалците са като наакани и ги е срам да си признаят дори за кои са гласували.  Сега вярват хората да са забравили и нагло настояват пак да се гласува за БСП.  Вие не сте интелектуалци, Вие сте празноглавци. 

Тодоре,а ве няма ли да кажеш нещо за управлението на ГЕРБ...Те управляват вече 11 години...Що не се върнеш 130 години назад,за да кажеш, че комунистите са виновни,че не са построили Айфеловата кула по-рано...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване