Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

радуле дай официален източник както аз правя

Дал съм ти- Българска Стопанска Камара! Виж скапания линк.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4983

• miro20

3398

• Мойра

3105

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 3 минути, Myanmar написа:

Върни ми парите пръснати за магистралите-убийци и няма да вървя пеш, а ще си летя с хеликоптера и ще хвърлям моркови на зайците отдолу.

като не се ползват магистралите, няма да има пари от ТОЛ такси - и магистралите са неизгодни да се ползват - решението е минете по стария път а не по магистралата и готово

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Belhor написа:

Дал съм ти- Българска Стопанска Камара! Виж скапания линк.

поне отвори ли адреса да видиш истинските данни :biggrin:

VITsQ.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

VITsQ.png

Зеленото са вътрешните инвестиции- демек, мафията купува държавата. С парите на данъкоплатците. По- надолу е извадката за ПЧИ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Зеленото са вътрешните инвестиции- демек, мафията купува държавата. С парите на данъкоплатците. По- надолу е извадката за ПЧИ.

що ти чужденците ли искаш да копуват Българска замя, просто вече сме в ЕС и германия например не се води външна страна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Лудият Учен написа:

По-нагли сме от ГЕРБ ??? Аз нямам шкафчета с милиони  евро и кюлчета злато,както и пистолет отгоре...А за Господ ще разбереш някой ден,не бъди толкова арогантен към вярата на хората...Може да ти се иска да няма Господ ,ама има и всички лъжци и крадци ще съжаляват горко...

Много лесно Ви лъжат с поръчкови неща - питай чернокосата госпожа кой и е дал да внася и изнася тези неща, за да направи постановка със снимки. Атеизмът ми е наследство от няколко поколения мои предшественици-комунисти.  Не вярвам всички вярващи в господ да са повярвали за лъжата против Боко, но това не е и важно за мен.  Някои хора твърде лесно насъскват стадо глупаци и постоянно им напомнят за чекмеджетата, да не вземат да забравят случайно.  Много мръсно нещо стана политиката.  Съдят Марешки за рекет спрямо ползването  на негов собствен имот с цел да го омаскарят пред стадото - това е възможно и дава резултати само в Абсурдистан.   Как е възможно да е толкова глупаво това наше стадо-народ?  Затова всеки се пробва да го лъже. Липсват ответна реакция и отпор.   Все съм те мислил за умен човек. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Без умствен капацитет написа:

що ти чужденците ли искаш да копуват Българска замя, просто вече сме в ЕС и германия например не се води външна страна

Къде отиде на земя? Много тъп опит да смениш темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде отиде на земя? Много тъп опит да смениш темата.

добре де жилища, че гледам в строителство, там най много пари са внесени през 2019

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, attj написа:

за лъжата против Боко, но това не е и важно за мен.  Някои хора

Лъжата против Боко ?! Той е баш лъжецът и престъпникът...Ти нали не беше ГЕРБ-аджия... Май послъгваш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

добре де жилища, че гледам в строителство, там най много пари са внесени през 2019

Сдаде багажа. Купуване и инвестиране... нерде Джамбул, нерде Стамбул...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Лудият Учен написа:

Лъжата против Боко... Той е баш лъжецът и престъпникът...Ти нали не беше ГЕРБ-аджия... Май послъгваш...

не е нужно да си ГЕРБ-аджия. за да видиш че е нелогично това на снимката с флашките

https://www.ebay.com/itm/Stylish-USB-Flash-Drive-Creative-Metal-Gold-Bar-USB-Thumb-Jump-Pen-Drive/283276130711?var=584251459172&hash=item41f492b997:g:SLUAAOSwZtNb-Cu6

току-що, Belhor написа:

Сдаде багажа. Купуване и инвестиране... нерде Джамбул, нерде Стамбул...

Инвестицията e дългосрочно влагане на парични средства или капитал за придобиване на финансови инструменти или други активи

имота е дълготраен актив

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, attj написа:

Много лесно Ви лъжат с поръчкови неща - питай чернокосата госпожа кой и е дал да внася и изнася тези неща, за да направи постановка със снимки. Атеизмът ми е наследство от няколко поколения мои предшественици-комунисти.  Не вярвам всички вярващи в господ да са повярвали за лъжата против Боко, но това не е и важно за мен.  Някои хора твърде лесно насъскват стадо глупаци и постоянно им напомнят за чекмеджетата, да не вземат да забравят случайно.  Много мръсно нещо стана политиката.  Съдят Марешки за рекет спрямо ползването  на негов собствен имот с цел да го омаскарят пред стадото - това е възможно и дава резултати само в Абсурдистан.   Как е възможно да е толкова глупаво това наше стадо-народ?  Затова всеки се пробва да го лъже. Липсват ответна реакция и отпор.   Все съм те мислил за умен човек. 

Чернокосата госпожа, няма нищо общо с тия снимки. Ти си най- наивния човек евър! Заклеам се!

А Марешки, ако не беше в Абсурдистан, щеше да е най- много кофражист!

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Не ми обяснявай какво е инвестиция. Опита ти да опонираш пропадна, като бойков път!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ти да опонираш пропадна, като бойков път!

и кое според теб е пропаганда, че сега чуждите средства им викаме евро-фондове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

Викаме че не си в час хич. Както обикновено. Че на теб и миро трябва да ви се обяснява като на деца, за да можете да се хванете за някоя думичка и да изместите въпроса от неудобните истини. Този път не позна. Постът си стои, източника е официален, който иска може да го прочете и да си направи изводите.  А ти си продължавай да задаваш тъпи въпроси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викаме че не си в час хич. Както обикновено. Че на теб и миро трябва да ви се обяснява като на деца, за да можете да се хванете за някоя думичка и да изместите въпроса от неудобните истини. Този път не позна. Постът си стои, източника е официален, който иска може да го прочете и да си направи изводите.  А ти си продължавай да задаваш тъпи въпроси.

преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Лудият Учен написа:

Лъжата против Боко ?! Той е баш лъжецът и престъпникът

От никоя партия нищо не съм получил и съм си независим атеист.  Пълното чекмедже ли е доказателство?  Това е само за наивници.  Има ли други?   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

като не се ползват магистралите, няма да има пари от ТОЛ такси - и магистралите са неизгодни да се ползват - решението е минете по стария път а не по магистралата и готово

Не ме разбра. Магистрали трябват. Ама ако нещо се прави вече почти 50 години не се ли сещаш, че за този период всъщност то само се прави, а го няма и не се ползва. А за тези пари можеше да асфалтираме Добруджа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

кой ги дава / им плаща на протестиращите

Това са салфетки и играчка пищоФ.

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

VITsQ.png

Света се разви три пъти, вие броите с колко въшки сме по-добре спрямо Виденовия фалит на държавата. И сега държавата е фалирала, назад е там с 30 млрд. или колкото е там, изгубих му бройката, които ги вземаме като дълг за да станем на нулата. Големия прогрес - да задлъжняваш с милиарди от хубаво управление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Това са салфетки и играчка пищоФ.

а на другата снимка как позна че не са

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, attj написа:

и съм си независим атеист

Безбожник

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Света се разви три пъти, вие броите с колко въшки сме по-добре спрямо Виденовия фалит на държавата. И сега държавата е фалирала, назад е там с 30 млрд. или колкото е там, изгубих му бройката, които ги вземаме като дълг за да станем на нулата. Големия прогрес - да задлъжняваш с милиарди от хубаво управление.

страните отгоре или отдоло са по добре

https://bg.wikipedia.org/wiki/Списък_на_страните_по_външен_дълг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Belhor написа:

Не знам защо ме спрягаш, но наистина аз изводите съм си ги направил от тези графики.

И тези изводи нямат нищо общо с твоите. Лъзгай по баира... пак се изложихте , и то на принципа "със своите камъни по своите глави "  :) 

преди 2 часа, Myanmar написа:

Гръцката е построена за 15 години. От нашата първа копка минаха вече 46 години, а последното менче с чимширените китки Бойко трябва да го лисне през 2024 година.

Тоя пък ще ми сравнява Гърция с нашата фалирала соц икономика и кой как строял  :)  

Божкеееее....  Колко неадекватни има не е истина...

преди 33 минути, Без умствен капацитет написа:

phpregy6v_559x*.jpg

преди 33 минути, Без умствен капацитет написа:

1fc4a359c182f570c41c56312c0460c1.jpg

преди 34 минути, Без умствен капацитет написа:

images?q=tbn:ANd9GcQfLyi__d2IWTVBXIQpUqW

Айде сега прокуратурата да се самосезира за това шкафче на жълтите павета.

Да даде експертиза, дати, стойности, кой кога и защо го е поставил там, откъде е сумата, и колко точно.

:) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

нашата фалирала соц икономика и кой как строял  :)  

Усещам, че Боко не ти е превел пари тоя месец haha.png Ами нормално, изобщо не си убедителен с фейкометите си.

преди 4 минути, miro20 написа:

Да даде експертиза, дати, стойности, кой кога и защо го е поставил там, откъде е сумата, и колко точно.

Каква сума бе, това са салфетки, а пищова е играчка. Как ще ги сравняваш с огнестрелно оръжие и кюлчета злато, ти у ред ли си!

HTB1XqPxLXXXXXcYXFXXq6xXFXXX1.jpg_640x64

преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

а на другата снимка как позна че не са

Ти май забрави, че тиквата и не отрече. Похвали се, че "няма лоша реклама". Чак по-късно беше подучен да обяснява, че можело да се правят монтажи и неговия глас да не е негов, ама експертизата доказа, че е лъжец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Безбожник

Христос, Аллах, Перун, Буда, Тангра и всички други са измислени и не съществуват. Стадото обаче в нещо трябва да вярва.  Някой трябва успешно да ги лъже хората за много неща.  Кой ще е следващия след Боко?  Нещо още го не виждам, пък Мойра ме мисли и за врачка.  Миро преди ме мислеше за рускиня. Не зная какво да кажа.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване