Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

114 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      73
    • Парламентарна република
      41

Препоръчан отговор

преди 13 минути, miro20 написа:

Не знам защо ме спрягаш, но наистина аз изводите съм си ги направил от тези графики.

И тези изводи нямат нищо общо с твоите. Лъзгай по баира... пак се изложихте , и то на принципа "със своите камъни по своите глави "  :) 

да изводите ти са ни ясни сега ще твърдиш че еврофондовете са чужда инвестиция ама не ходи пии хапчетата и си лягай за днес достатъчно се изложи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 41,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4985

• miro20

3400

• Мойра

3107

• FusE

2149

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 5 минути, attj написа:

Христос, Аллах, Перун, Буда, Тангра и всички други са измислени и не съществуват. Стадото обаче в нещо трябва да вярва.  Някой трябва успешно да ги лъже хората за много неща.  Кой ще е следващия след Боко?  Нещо още го не виждам, пък Мойра ме мисли и за врачка.  Миро преди ме мислеше за рускиня. Не зная какво да кажа.  

Той вярва в Марешки, ама вика стадо на тия дето вярват в Бог. 🤣

преди 19 минути, miro20 написа:

Не знам защо ме спрягаш, но наистина аз изводите съм си ги направил от тези графики.

Верно? Силно се надявам де не ги узная.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Без умствен капацитет написа:

страните отгоре или отдоло са по добре

https://bg.wikipedia.org/wiki/Списък_на_страните_по_външен_дълг

Интересна таблица, но е много подвеждаща. Примерно:

• показва една държава дали дължи пари, но не показва колко дължат на нея.
  • не отразява демографията като брой население и работоспособност, от които зависи един дълг може ли да бъде изплатен или е загробващ. Сети се, че за България става въпрос, нали?
  • не отразява продадени ли са ресурсите на една държава - земя, вода, въздух, човешки права... Сети се, че пак за България говоря, нали?
  • не описва какво е спечелено с поемането на дълг или просто се крие фалит с крупно задлъжняване отведнъж. Сети се, че пак за България говоря, нали?
  • и много т.н.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, attj написа:

.  Миро преди ме мислеше за рускиня. Не зная какво да кажа.  

Оставам си на мнението си.

Ти си трол с няколко ника а вероятно и няколко човека. Няма значение след като се представяте един за друг под фалшива самоличност.

Стила ти те издава. Не си българин/българка.

Много добре познавам разговорния стил на един руснак/рускиня.

Дори лаици могат да видят това в който и да е руски филм с български дублаж. Само по звука мога да позная стилистиката.

Коренно различна е в подредбата на изреченията.

Така и при теб.  Миришеш отдалеч.

Не ми пука дали си натурализирана рускиня/руснак, омъжена за бекяр, докарана, вкаран, закупил имот и т.н... просто СИ ЛИЧИШ както негър разузнавач на гарата в Москва :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Ти си трол с няколко ника а вероятно и няколко човека.

Така и при теб.  Миришеш отдалеч.

Абе казах ви аз, че краставите магарета се подушват през 9 баира haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ninov написа:

да изводите ти са ни ясни сега ще твърдиш че еврофондовете са чужда инвестиция ама не ходи пии хапчетата и си лягай за днес достатъчно се изложи

Въпроса опира винаги до това... КОЙ ще ни дадеее париииии

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, miro20 написа:

Тоя пък ще ми сравнява Гърция с нашата фалирала соц икономика и кой как строял  :)  

Божкеееее....  Колко неадекватни има не е истина...

Главчо, не се сравняват икономики в случая(а и соц.икономика няма повече от 30 години в България), а магистрали.

Вярно е, че си много неадекватен.:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Абе казах ви аз, че краставите магарета се подушват през 9 баира haha.png

Не се ласкай... много "обидени от мен" и с компрометирани профили  си зминаха и си ползват резервни никове...  :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

е как кой черепа нали каза че севда е ходила всяка седмица в офиса не да пушат пури

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Като гледам модела на бебешката количка и карамфилите, тая баба ти е набор, а видеото е на 30 години.

преди 1 минута, miro20 написа:

Не се ласкай... много "обидени от мен" и с компрометирани профили  си зминаха и си ползват резервни никове...  :)  

Ти ли ги погуби,  Василий II Българоубиец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Главчо, не се сравняват икономики в случая(а и соц.икономика няма повече от 30 години в България), а магистрали.

Вярно е, че си много неадекватен.:hush:

Ахааа.. икономиката, тоталния колапс на системата  и......  строителството на магистрали нямало нищо общо ли ? ??

Ти си бил още по неадекватен :) 

току-що, Myanmar написа:

Ти ли ги погуби,  Василий II Българоубиец.

Питай ги тях. Или огледалото. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Така е, ти си най-пазения трол на Калдата, всички други могат да бъдат наказвани, само ти не.Явно сериозно се отчиташ където трябва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Пиши от единия си ник на другия. :hush:

Ти раздвоение на личността ли разви?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Така е, ти си най-пазения трол на Калдата, всички други могат да бъдат наказвани, само ти не.Явно сериозно се отчиташ където трябва.

Кой ако не ти да знаеш... наритания модератор.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, miro20 написа:

Тоя пък ще ми сравнява Гърция с нашата фалирала соц икономика и кой как строял  :)  

Божкеееее....  Колко неадекватни има не е истина...

Кажи с кой да се сравняваме мирчо. В ЕС не останаха държави, ние сме по-зле от всяка. Скоро и държавите извън ЕС ще ни задминат. Остава да се сравняваме с Африка и Южна Америка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Интересна таблица, но е много подвеждаща. Примерно:

• показва една държава дали дължи пари, но не показва колко дължат на нея.
  • не отразява демографията като брой население и работоспособност, от които зависи един дълг може ли да бъде изплатен или е загробващ. Сети се, че за България става въпрос, нали?
  • не отразява продадени ли са ресурсите на една държава - земя, вода, въздух, човешки права... Сети се, че пак за България говоря, нали?
  • не описва какво е спечелено с поемането на дълг или просто се крие фалит с крупно задлъжняване отведнъж. Сети се, че пак за България говоря, нали?
  • и много т.н.

показва на глава от населението, като искаш точна сума са ти дали линк да видиш колко е населението

ГЕРБ е виновен че уикипедия ти дава точни чиста - може да сезираш Гешев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Христос, Аллах, Перун, Буда, Тангра и всички други са измислени и не съществуват. Стадото обаче в нещо трябва да вярва.  Някой трябва успешно да ги лъже хората за много неща.  Кой ще е следващия след Боко?  Нещо още го не виждам, пък Мойра ме мисли и за врачка.  Миро преди ме мислеше за рускиня. Не зная какво да кажа.  

Щом не знаеш какво да кажеш, защо пишеш?

преди 50 минути, adersa написа:

Ае има ли протестиии ?  вече почти никой не ги отразява 

Има разбира се, за тях има специална тема в новините.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, M.Николов написа:

Няма го най-важния показател покупателна способност.Всичко друго са просто цифри.

a kaто имаш по голям кредит / заем - покупателната способност ще ти се повиши ли

ама защо почна да не мисли, а да пита преди за повишение на рейтинга ли в сайта - и ти стана жаден за лайкове, за тях си готов на всичко, дори и да не мислиш

преди 9 минути, Мойра написа:

Има разбира се, за тях има специална тема в новините.

само че вече са доста по малки - Слави събира повече хора на свой концерт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

По-малки са не защото хората са се отказали, а просто нямат възможност да ходят всеки ден.

Времето на отпуските свърши.

Ще видиш колко хора ще се съберат на 3-ти октомври.

Все повече хора подкрепят протестите, колкото и да не ти харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Без умствен капацитет написа:

a kaто имаш по голям кредит / заем - покупателната способност ще ти се повиши ли

ама защо почна да не мисли, а да пита преди за повишение на рейтинга ли в сайта - и ти стана жаден за лайкове, за тях си готов на всичко, дори и да не мислиш

Какви кредити? Взимат се доходите, данъците под внимание. За кредита се взима внимание, дали си го плащаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване