Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Hristo52 написа:

ЕНП са фашисти и крайно десни. Какво очакваш от фашисти?

като ви казвах че в европа не говорят лошо за Борисов - всички ми викахта, трол, плащат ти да ги казваш и ме заливахте с линкове на фрог, че Европа мрази бойко

сега какво стана

Европа ви е виновна - на крива ракета космоса и пречи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Европа ви е виновна - на крива ракета космоса и пречи

ЕНП не е Европа...Не се прави на ударен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Лудият Учен написа:

Заради теснопартийни интереси ЕНП застана зад Борисов...Всички други партии са против зверски компрометираното правителство на България...

Как пък установихте, че Борисов е за затвора, пък Виденов и Гечев не са? Нима те двамата не докараха България до фалит през зимата на 1997 година?  Питам само да ми е весeло - зная колко им е акъла в празните манерки на феновете на БСП.  Затова временно съм на акъла на Марешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hristo52 написа:

Просто ти виждам умствения багаж колко е. Само защо ли са те изгонили от Америка? Явно за нищо не ставаш! Явно има причина да те наричат далаверата. Не бях сигурен кой си но стилът ти е незаменим, а и след това

И какво лошо виждаш в далаверата? Аз мога винаги да се прибера, ако тук нещо се разсмърди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудият Учен написа:

ЕНП не е Европа...Не се прави на ударен...

ЕНП е европейска институция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

ЕНП е европейска институция

ЕНП е партия,не е институция... Европарламентът е институция...Ти си идиот...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, J.P. Montoya написа:

Аз мога винаги да се прибера, ако тук нещо се разсмърди.

Къде ще се прибереш бе? Кой те иска там? Разправяй на децата, ако ти повярват, че някой успял остава Америка заради България! А? Смях в залата. Върви го разказвай на индианците!

Просто си се оказал негоден за Америка и си си събрал парцалите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Лудият Учен написа:

ЕНП е партия,не е институция... Европарламентът е институция...Ти си идиот...

Цитат

ЕНП е най-голямата партия в Европейския парламент от 1999 г. Председателят на Европейската комисия e от ЕНП. Много от бащите основатели на Европейския съюз са от партии, които по-късно формират групата на ЕНП.

и за капак БСП казва че Йончева подкрепя Борисов, та нали допреди няколко месеца ми цитирахте някакво разследвания на Йончева които критикували Борисов в някакви записи

:yanim::lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Без умствен капацитет написа:

че и кой партии са в коалиция срещу кабинета

Днес в Европарламента БСП, ДПС и ДБ формираха коалиция

Да ти кажа под секрет,когато ДПС падне от ВЛАСТ,България ще тръгне нагоре във всички сфери на живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте нископоклоническите про медии колко са предвидливи. Дарек, статия има, вият естествено от яд и ярост но

Младежкото ГЕРБ поиска оставката на проф. Иво Христов от БСП

коментарите са изключени! Защо ли! Хахаха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hristo58 написа:

Да ти кажа под секрет,когато ДПС падне от ВЛАСТ,България ще тръгне нагоре във всички сфери на живота.

знам, но засъжаление ДПС има твърд електорат, на кякои населени места около Кърджали и Хасково ДПС няма кандидати, за да подкрепят този на БСП

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hristo52 написа:

Къде ще се прибереш бе? Кой те иска там? Разправяй на децата, ако ти повярват, че някой успял остава Америка заради България! А? Смях в залата. Върви го разказвай на индианците!

Просто си се оказал негоден за Америка и си си събрал парцалите!

Дообре, така да бъде! Ама на тебе ти е кофти нали? Това е важното :) Ко стана....нали нещо щяхте пуч да правите? Що ви омекнаха джоланите, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, J.P. Montoya написа:

Дообре, така да бъде!

Не така да бъде, а е така! Некадърници в Америка не държат! Каквото правим, ще го направим, бъди спокоен хамериканецо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Вижте нископоклоническите про медии колко са предвидливи. Дарек, статия има, вият естествено от яд и ярост но

Младежкото ГЕРБ поиска оставката на проф. Иво Христов от БСП

коментарите са изключени! Защо ли! Хахаха!

тез не са важни, кво казват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Без умствен капацитет написа:

че и кой партии са в коалиция срещу кабинета

Днес в Европарламента БСП, ДПС и ДБ формираха коалиция

това са същите партии които с мандата на ДПС, начело с Беров, вкараха държавата в национална катастрофа
от която следващото правителство въпреки усилията на Виденов, не можа да се измъкне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hristo52 написа:

Не така да бъде, а е така! Некадърници в Америка не държат! Каквото правим, ще го направим, бъди спокоен хамериканецо!

В коя Америка, бе? :) Айде стига ви за днес - салатата идва, после пържолките......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

знам, но засъжаление ДПС има твърд електорат, на кякои населени места около Кърджали и Хасково ДПС няма кандидати, за да подкрепят този на БСП

Там е проблема,твърдият.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, J.P. Montoya написа:

В коя Америка, бе?

Ако щеш целия континент и северна и южна или целия свят, некъдърници никъде не държат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки народ си заслужава управниците! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, attj написа:

Бъди здрав  

Не се чувствай задължен,когато няма какво да отговориш поради липса на аргументи непременно нещо да напишеш (за да не си валат) все тая,дали ще пишеш или не! Не се напъвай. С писането си нищо не променяш.

току-що, Belhor написа:

Ся овцата отиде да гледа в гоглето, кой аджеба е тоя Нефертити.

Беше на времето кръчмар у наше село! :giggle1:

Както и да ви прозвучи...обаче е вярно дето го каза Борисов преди години..."Лош човешки материал сме..." За жалост е вярно! Не се сърдете...Покрай сухото гори и суровото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Не се чувствай задължен,когато няма какво да отговориш поради липса на аргументи непременно нещо да напишеш (за да не си валат) все тая,дали ще пишеш или не! Не се напъвай. С писането си нищо не променяш.

Ти май си същият комунист като гербера Миро 20.   Вие се напъвате.   Аз свиквам бързо, справям се при всички развития и моля да не ме бъркаш с други. В този форум съм само заради веселото и не съм длъжен да участвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простотията, неграмотноста, ниската култура, липса на възпитание, алчност , завист, непокис всичко това е невероятно в българина...за жалост!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване