Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 1 минута, barbuncela написа:

Дано...В началото на протестите вярвах. Но като гледам какви хора има...Не ги вълнува нищо, не ги интересува, загубвам вече вяра, че нещо ще се промени...Настрана вулгарността на всички членове на правителството, безочието, безхаберието и заявлението на Борисов: Няма да подам оставка защото мафията ми я иска...Какви ли не ни наричаха, тулупи, лош човешки материал, не помня всички епитети...Не знам....обезверена съм и аз...Дано.

Ще успеем!

Боко се прави на куражлия и се опитва всячески да ни внуши, че е спокоен и ще запази властта си, а всъщност умира от страх и от доста време приема силни успокоителни.

Важното е да продължаваме да протестираме и да ги притискаме.

Борисов неминуемо ще рухне и оставката ще стане факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 1 минута, Мойра написа:

приема силни успокоителни.

може ли рецептата защото същото може да се каже и за Нинова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Мойра написа:

Боко се прави на куражлия и се опитва всячески да ни внуши, че е спокоен и ще запази властта си, а всъщност умира от страх и от доста време приема силни успокоителни.

Ако напишеш от къде ти е информацията няма да е излишно или пишем вицове? От каккво да се страхува ББ от силната опозиция ли която не може да си реши вътрешнопартиините проблеми? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

Ще успеем!

Важното е да продължаваме да протестираме и да ги притискаме.

Борисов неминуемо ще рухне и оставката ще стане факт.

За оставки - забрави! А пък....протестирайте - щом ви се плаща надника...няма лошо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Взех лист и молив, чакам рецептата :writealetter:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много отворковци се появиха нещо! Ами чакайте си! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

Лошо е,защото не е от обич и благост,а е от мазно лицемерие на Борисов,заради лукава пи-ар акция преди изборите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, barbuncela написа:

Много отворковци се появиха нещо! Ами чакайте си! 

преди 17 минути, barbuncela написа:

Дано...В началото на протестите вярвах. Но като гледам какви хора има...Не ги вълнува нищо, не ги интересува, загубвам вече вяра, че нещо ще се промени...Настрана вулгарността на всички членове на правителството, безочието, безхаберието и заявлението на Борисов: Няма да подам оставка защото мафията ми я иска...Какви ли не ни наричаха, тулупи, лош човешки материал, не помня всички епитети...Не знам....обезверена съм и аз...Дано.

нали бях трол и Европа мразеше Борисове и му биеха шамари - май на протестиращите Европа ги нарита вчера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

Рупай повечко магарешки бодил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

пи-ар акция преди изборите.

Щом трябва...избори се правят основно с много пари, но пък малко пудра не е излишна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Лошо е,защото не е от обич и благост,а е от мазно лицемерие,заради лукава пи-ар акция преди изборите...

а като нне дава, защо не дава - те и протестиращите незнаят какво искат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Лудият Учен написа:

Лошо е,защото не е от обич и благост,а е от мазно лицемерие,заради лукава пи-ар акция преди изборите...

Ама защо му обясняваш! Той ако има нещо в мозъка ще те разбере, ама си го е написал сам "Без умствен капацитет"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Belhor написа:

Рупай повечко магарешки бодил.

даи по темата , неудобна ли ти е че спамиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

Теб не те ли интересува въпроса, когато чуеш,че някой държавник си дарява заплатата за някаква кауза , от какво живее и с какво издържа нуждите на семейството си ?

Преди малко се сетих за дарението на Радев

Направил го е без никой да разбере за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нали бях трол и Европа мразеше Борисове и му биеха шамари - май на протестиращите Европа ги нарита вчера

ЕК разочарова, но не нарита никой! Всъщност, точно с това разочарова. Ясно ли е бот- троле?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо му обясняваш! Той ако има нещо в мозъка ще те разбере, ама си го е написал сам "Без умствен капацитет"!

доколкото знам и твоите са под 18, ще покажеш ли молбата с която се отказваш от детски надпавки - има такива, главно ги пишат защото заминават да живеят в чужбина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е наритал протестите...Само лицемерните теснопартийни интереси на ЕНП се изразиха в това Манфред Вебер да каже,че всичко трябва да се реши на изборите (редовни)...Всички останали партии подкрепиха протестите и наритани ще сте вие-наглите, безпардонни ГЕРБ-аджии...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

Ако беше чел новините, щеше да разбереш неща, които никак, ама никак нямаше да ти харасат, но явно "работата" ти е да пишеш това, което ти наредят.

Трол...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

доколкото знам и твоите са под 18, ще покажеш ли молбата с която се отказваш от детски надпавки - има такива, главно ги пишат защото заминават да живеят в чужбина

Моля? Я пак? На тоя кретен да му пукна на 40 те лева. И какво според тебе професоре мога да направя с тях? Синът ми е на 15 и едно излизане му е 50 лв. :vomit:

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, barbuncela написа:

Моля? Я пак? На тоя кретен да му пукна на 40 те лева. И какво според тебе професоре мога да направя с тях? Синът ми е на 15 и едно излизане му е 50 лв. :vomit:

да не кажеш че не мисля за теб, ето пример аз съм е писал

Цитат

Г-н/жа директор,

Моля, да ми бъдат спрени детските, считано от 29.08.2017г.

Моля да ми бъде издадено удостоверение за спрените помощи получавани от мен.

Документа да послужи пред Германия.

Надявам се че ще уважите молбата ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

да не кажеш че не мисля за теб, ето пример аз съм е писал

Аз за Германия няма да пътувам, а си отивам вкъщи и не ми трябват такива декларации нито 40 те лева на тиквара!

И кой е тоя директор? На супера или на кметството! :lol6:

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, barbuncela написа:

ето ти и друг пример

Цитат

Г-н/жа директор,

Моля, да ми бъдат спрени получаваните от мен помощи, детски и т.н., считано от 08.08.2017г.

Моля да ми бъде издадено удостоверение за спрените помощи получавани от мен за периода от август 2016 г. до август 2017 г. Документа да послужи пред Полша.

Надявам се че ще уважите молбата ми.

С уважение: ................                                    Дата:  08.08.2017 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за Германия няма да пътувам, а си отивам вкъщи и не ми трябват такива декларации нито 40 те лева на тиквара!

ще пишеш че не ти е необходима, дай удостоверението за да докажеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване