Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

току-що, J.P. Montoya написа:

Ама е цар! По волята на народа. Тъй ще е баце, а дали ти харесва ...няма значение! 

Не е цар- Шут е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

Сачева повтори: Държавата се грижи за всички. Няма как да има корупция

Какви честни сини очи е изцъклила тази, пък лъже повече от дърта циганка :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Belhor написа:

Борисов не за цар, ами и за каруцр не става.

Belhor , друже,що да не става Борисов за каруцар...С коня сигурно ще се оправи някак си...Пък с псуването знаем ,че е ненадминат...Перфектно направо...😊

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Belhor , друже,що да не става Борисов за каруцар...С коня сигурно ще се оправи някак си...Пък с псуването знаем ,че е ненадминат...Перфектно направо...😊

Няма да се оправи- конят ще го ритне!

преди 11 минути, J.P. Montoya написа:

Най вероярно много добър....щом му се плащат такива пари?

Много лесно смени плочата бе, нали цар бил...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудият Учен написа:

Като дойдат изборите,ще разбереш колко са протоколни думите на хората...

Вие дотогава само от празните чекмеджета на Радев ли ще се впечатлявате?  Как е възможно умни хора така лесно да ги манипулират?   Вие и ние сами сми си го избирали този манипулатор за президент,  без да знаем, той бил неподходящ за държавен глава... А Боко като е толкова зает и не си дава оставката, кога и къде ще ги харчи присвоените пари?  Ами ако такива липсват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Вие дотогава само от празните чекмеджета на Радев ли ще се впечатлявате?  Как е възможно умни хора така лесно да ги манипулират?   Вие и ние сами сми си го избирали този манипулатор за президент,  без да знаем, той бил неподходящ за държавен глава... А Боко като е толкова зает и не си дава оставката, кога и къде ще ги харчи присвоените пари?  Ами ако такива липсват?

Ако такива липсват, сега нямаше да знаеш кой е Боко.

Иначе, аз съм доволен от Президента. Браво на него- мъжко момче е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Belhor написа:

Няма да се оправи- конят ще го ритне!

Ние караме серъозни автомобили, конете и другите неща ги ринете вие

преди 7 минути, Belhor написа:

Много лесно смени плочата бе, нали цар бил...

Първо дай парите, аз ще преценя, за плочата

преди 2 минути, Belhor написа:

чак пък момче...обикновен комунист...само дето е малко по глупав от акулите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Belhor написа:

Ако такива липсват, сега нямаше да знаеш кой е Боко.

Манипулациите на глупак са излагация за глупака при липса на успешен реален резултат.  Само в БСП пак са заблудени и доволни.  Боко когато иска да си дава оставката, ние сега просто нямаме президент. А премиер все още си имаме. Нищо не виждам да сте доказали против Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕКСПЛОЗИВНО ЗА ВАС

Ето гротеската - тиква с поредните му атрофирали от Безумие коментари :

https://365novini.com/bojko-borisov-ako-ne-beshe-k-19-sthyahme-da-imame-pari-za-vsichko-i-sega-balgariya-da-e-nomer-1-na-balkanite/?fbclid=IwAR2DFHFOW-lmUOzMOaCMPDBDAYS90IAxc5CFM3PbIRE9cSwJVOn01Ju5s_4

И още :

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, attj написа:

Манипулациите на глупак са излагация за глупака при липса на успешен реален резултат.  Само в БСП пак са заблудени и доволни.  Боко когато иска да си дава оставката, ние сега просто нямаме президент. А премиер все още си имаме. Нищо не виждам да сте доказали против Борисов.

Колкото по-нагло и безочливо отричате и мотаете хората,че Борисов не бил сторил нищо лошо и бил чист като момина сълза,толкова повече нагнетявате сърцата и умовете на народа и ще ви сполети справедливо възмездие и това ще си проличи на изборите...Вие,тези ,които лъжете в полза на Бойко и шайката му престъпници,ставате съучастници на престъпленията им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Inana.. написа:

ЕКСПЛОЗИВНО ЗА ВАС

https://365novini.com/bojko-borisov-ako-ne-beshe-k-19-sthyahme-da-imame-pari-za-vsichko-i-sega-balgariya-da-e-nomer-1-na-balkanite/?fbclid=IwAR2DFHFOW-lmUOzMOaCMPDBDAYS90IAxc5CFM3PbIRE9cSwJVOn01Ju5s_4

И още :

E и? Какво ще направш?

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Колкото по-нагло и безочливо отричате и мотаете хората,че Борисов не бил сторил нищо лошо и бил чист като момина сълза,толкова повече нагнетявате сърцата и умовете на народа и ще ви сполети справедливо възмездие и това ще си проличи на изборите...Вие,тези ,които лъжете в полза на Бойко и шайката му престъпници,ставате съучастници на престъпленията им...

Ама ядем стек, пък вас ви мамят с кебапчета. Май има разлика, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Лудият Учен написа:

Не ме вълнува особено дали Борисов, Марешки и други подобни ще са следващи управници. За недоказани клевети може да има възмездие.   И не ме смятай за наивен като Вас.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Лудият Учен написа:

Това са Овце ! Овцете разбират само от гега ! Млатиш им по една сопа и ги навеждаш да пасат.

Ако им свириш по блеенето ще те държат в "оборотен режим".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Inana.. написа:

Това са Овце ! Овцете разбират само от гега ! Млатиш им по една сопа и ги навеждаш да пасат.

Ама овците дават мляко - демек са полезни. Тъй съм чувал, де...аз си поръчввм яденето по телефона и не ми пука за овците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Inana.. написа:

:offtopic_s:

Добър вечер, 

А козички има ли? :D

Гледам фермата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, FusE написа:

:offtopic_s:

Добър вечер, 

А козички има ли? :D

Гледам фермата 

Ти поне не си злобен , нема те бия много :D

С малката пръчка - 3-ти номер !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, attj написа:

Не ме вълнува особено дали Борисов, Марешки и други подобни ще са следващи управници. За недоказани клевети може да има възмездие.   И не ме смятай за наивен като Вас.  

Как да ти кажа... Оная овца от Малта, дето се опита да бутне на Боцко измишльотините за протеста, че бил платен, като я заплашиха със съд и бая бързо сви знамената. А Боцко от половин година го плюят, той се прави че вали дъжд. Тва не е поведение на наклеветен некси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, J.P. Montoya написа:

Ама овците дават мляко - демек са полезни. Тъй съм чувал, де...аз си поръчввм яденето по телефона и не ми пука за овците

Нали ходеше да си го купуваш от ферма бе. Еййй тая деменция... забравяш кво си лъгал. 😅

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Belhor написа:

Нали ходеше да си го купуваш от ферма бе. Еййй тая деменция... забравяш кво си лъгал. 😅

Това пак става по телефона> Нали не мислиш, че аз ще ходя по ферми, кал .... Ходи байчото, или ако го няна жена му.

А и имах в предвид друго....че вий трябва да се ровите в мръсотията, за да можем НИЕ, да се възползваме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Inana.. написа:

Ей тва, ако някой не го е прочел, да погледне. Аз като го прочетох, останах някакси сразен. И си викам- няма смисъл. Аргументите нямат смисъл, протести нямат смисъл... абе просто няма смисъл. Тоя човек не е добре. Тоя човек има спешна нужда от специализирана помощ! Аз не мога да му окажа такава, значи няма смисъл. Какво ако го оборя- той не знае какво говори! Утре ще каже че има стадо розови слонове на стадион "Васил Левски"! И кво? Няма смисъл...

преди 8 минути, J.P. Montoya написа:

Това пак става по телефона> Нали не мислиш, че аз ще ходя по ферми, кал .... Ходи байчото, или ако го няна жена му.

Бля бля... аз не ходех ами ми го носеха... щях да плета зимни чорапи на една кука...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване