Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 11 минути, M.Николов написа:

Що така бе, Герб?

А хърватите дори още не са си купили самолети от САЩ.

https://www.24chasa.bg/novini/article/9077714

Защото България има още какво да слугува. Слугинажът на света - България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Почина Любен Гоцев, създател на кръга "Монтерей"

Май предстоят интересни неща :rolleyes:

Да...ГЕНЕРАЛА си отиде, бог да го прости. Сега наистина ще стане интересно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2020/10/08/4124012_panov_geshev_e_evtin_populist_a_prokuraturata_-/

Ето какво е мнението на Съюза на съдиите и председателя на Върховния Касационен съд Лозан Панов по отношение на Главния прокурор Иван Гешев...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Не мога да схвана защо САЩ да могат да имат бази непосредствено до сухоземните граници на РФ, а РФ да не може да има бази в Куба?!...Която няма сухоземни граници със САЩ... :offtopic_s:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hristo52 написа:

Не мога да схвана защо САЩ да могат да имат бази непосредствено до сухоземните граници на РФ, а РФ да не може да има бази в Куба?!...Която няма сухоземни граници със САЩ...

Аз пък не мога да разбера какво общо има този въпрос с темата. А и куп неща отгоре Гоцев има ли общо с кабинета Борисов и влияе ли смъртта му върху него. Виж ако кажеш че той е инсталирал Борисов тогава ще се съглася че е по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lsmurf написа:

Аз пък не мога да разбера какво общо има този въпрос с темата. А и куп неща отгоре Гоцев има ли общо с кабинета Борисов и влияе ли смъртта му върху него. Виж ако кажеш че той е инсталирал Борисов тогава ще се съглася че е по темата.

Съчков, така добре ли е? :giggle1:

преди 14 минути, Hristo52 написа:

:offtopic_s: Не мога да схвана защо САЩ да могат да имат бази непосредствено до сухоземните граници на РФ, а РФ да не може да има бази в Куба?!...Която няма сухоземни граници със САЩ... :offtopic_s:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охооо! Новости днес! Миро най - после призна, че и тоя профил е негов! :lol6:

Това трябва да се снима! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, barbuncela написа:

Това трябва да се снима! 

Аз от кога ви разправях, ама някой не вярваше! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, barbuncela написа:

Това трябва да се снима! 

Той пише и от твоят профил ама ти още не си го хванала :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

Да бе! :lol6:

Цитат

Директорът на Държавната психиатрична болница „Св. Иван Рилски“ Цветеслава Гълъбова коментира вчерашния дебат в Европейския парламент.

Мъдър е нашият народ, много мъдър. Имаме чудесна приказка за неволята. След вчерашния "дебат" в ЕП трябва да си я препрочетем и да я следваме. Гледах сутринта един еврводепутат от герб - изтръпнал такъв, като сърдито дете, който словоблудстваше на тема имиджа на България /че се излагаме пред чужденците/. Сега попаднах на сълзливия пост на ева паунова - майдел, със същото послание. И ми се ще да им кажа - споко, нещастници, вашите сътрапезници от енп де факто ви подкрепиха, ще има още лапачка. Явно машината е идеално смазана и всичко върви по план А. Да, обаче, има и план Б, който обикновено не е така добре изпипан. 

В него водещата роля е на хората, а не на евроцървуланковците. И този план ще сработи, защото не можете да въртите на мазните си крадливи пръстчета цял народ. И се чудя къде точно ще отнесете всичко, каква е тази лакомия и алчност, защо си обременявате кармата - с две лъжици ли ядете, от две чаши ли пиете, на две легла ли спите, а? И спрете, енепейски евродепутати да се грижите за имиджа на България, а вземете се погрижете за хората тук, за мизерията и беднотията, за лошото здравеопазване, за глада, за първите места по смъртност в света. Че това не е излагане, а СРАМ! Срам за вас, които получавате тлъстите брюкселскси заплати, а вашите баби и дядовци тук нямат зъби да сдъвчат коравия хляб. Жалки мизерници сте, майделки, пауновки, новаковци, ковачевци, жалки.

източник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, barbuncela написа:

Да бе! :lol6:

Това не е трудно, но не вярвам Миро да го умее.   Мен например той още ме смята за рускиня -заради подобни закачки.  А по темата - още работи се случват       https://frognews.bg/novini/intelektualtsi-tvortsi-podkrepa-borisov-geshev-karaiancheva-vlastta.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, attj написа:

Това не е трудно, но не вярвам Миро да го умее.   Мен например той още ме смята за рускиня -заради подобни закачки.  А по темата - още работи се случват      https://frognews.bg/novini/intelektualtsi-tvortsi-podkrepa-borisov-geshev-karaiancheva-vlastta.html

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/intelektualci-s-otvoreno-pismo-sreshtu-modela-borisov-dogan-peevski.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Това трябва да се снима! 

и къде го "призна" покажи да видя и аз 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, lsmurf написа:

и къде го "призна" покажи да видя и аз 😀

Ами мен не ме наричат Съчков. :lol6:

827225944_-115.jpg.309dab21edf0e68d26c81e206e270aa9.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да се снима! 

Моля ??? Ало, модераторката, я малко да спреш с лъжите , измишльотините и спекулациите си :hush:

Ако искаш се консултирай с администраторите и хора които много по добре от теб разбират кой как влиза с какво откъде и т.н. преди да говориш такива глупости .

преди 1 час, adersa написа:

Това трябва да се снима! 

Миро е навсякъде. Каквото не им изнася на пропагандата и фейковете, все е профил на Миро :) 

Малко подробности за декларацията в ЕП

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Ало,

Ало! Аз не говоря глупости за твое сведение а гледам ФАКТИ. Той се обръща със Съчков и оня отговаря! А той ти вика на теб Съчков. Ясно? Как пък и "двамата" скочихте! Хаха! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ не вярват че  ще им спрат парите заради корупцията и заради Гешев

https://fakti.bg/bulgaria/517349-tomislav-donchev-ne-mogat-da-ni-sprat-evropeiskoto-finansirane-zaradi-politicheski-skandal

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

ГЕРБ не вярват че  ще им спрат парите заради корупцията и заради Гешев

https://fakti.bg/bulgaria/517349-tomislav-donchev-ne-mogat-da-ni-sprat-evropeiskoto-finansirane-zaradi-politicheski-skandal

Ще спрат парите за вас! За ГЕРБ винаги ще има пари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ, АМА НЕ БАШ…

преди 26 минути, barbuncela написа:

Как пък и "двамата" скочихте! Хаха!

Е как защо? И двата профила са на Съчков! Това го казвам от месеци.

преди 5 минути, J.P. Montoya написа:

За ГЕРБ винаги ще има пари

Хамериканецо, пак ли почваш с глупостите си а? Ей, много жлъч и злоба има в душичката ти май, мнооого! То за това много от младите не струват една стотинка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, J.P. Montoya написа:

Фактите не са глупости!

Кой факти бе хамериканецо далавераджията? :angry: Колко профила още ще направиш а? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване