Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 2 часа, lsmurf написа:

Аз пък не мога да разбера какво общо има този въпрос с темата. А и куп неща отгоре Гоцев има ли общо с кабинета Борисов и влияе ли смъртта му върху него. Виж ако кажеш че той е инсталирал Борисов тогава ще се съглася че е по темата.

Цитат

Името на Любен Гоцев е свързано с прехода. Немалко са историите за влиянието на генерала върху политическия и икономически живот у нас. Смята се, че той е покровителствал някои от влиятелните фигури на българския преход. Името на Гоцев често върви и с това на Виктор Вълков - друга фигура от политическия елит.

Ген. Гоцев бе и герой от романите на писателя Георги Стоев, който беше убит след публикуването на няколко книги за българския ъндъргроунд. Той описваше Гоцев като истинския Кръстник. 

Какъв Борисов, говорим за смъртта на главата на българската мафия. Тиквата е нищо в сравнение с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 27 минути, barbuncela написа:

Ало! Аз не говоря глупости за твое сведение а гледам ФАКТИ. Той се обръща със Съчков и оня отговаря! А той ти вика на теб Съчков. Ясно? Как пък и "двамата" скочихте! Хаха! :lol6:

Как ме нарича някой си е въпрос на неговото възпитание. На простотии не обръщам внимание. Въпросният господин отговаря на мой пост така че нормално е да сметна че разговаря с мен. Че наричал друг потребител със същото прозвище мен малко ме засяга. Скочих защото ми приписваш профила на друг което не ми е приятно . Ако искаш мога да направя подобно нещо с твоя да видим дали ще бъдеш доволна. Та общо взето не си тълкувай неща като ФАКТИ още повече такива които нямат нищо общо с истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, J.P. Montoya написа:

Ще спрат парите за вас! За ГЕРБ винаги ще има пари

За нас пък никога няма. Какво ще ни спрат? Ей това е да си изкарваш сам парите, а не някой да ти ги дава! Нямат какво да ти спрат! И няма кой да ти го спре! Надали някога ще го разбереш това- на теб ти харесва и дори се гордееш че си зависим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lsmurf написа:

Как ме нарича някой си е въпрос на неговото възпитание. На простотии не обръщам внимание. Въпросният господин отговаря на мой пост така че нормално е да сметна че разговаря с мен. Че наричал друг потребител със същото прозвище мен малко ме засяга. Скочих защото ми приписваш профила на друг което не ми е приятно . Ако искаш мога да направя подобно нещо с твоя да видим дали ще бъдеш доволна. Та общо взето не си тълкувай неща като ФАКТИ още повече такива които нямат нищо общо с истината.

Абе Съчков, мислиш ли, че някой ти вярва а? И се обърни към мене. Що към жената. Тя е видяла само ,че си хлътнал с двата крака!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, barbuncela написа:

Ало! Аз не говоря глупости за твое сведение а гледам ФАКТИ. Той се обръща със Съчков и оня отговаря! А той ти вика на теб Съчков. Ясно? Как пък и "двамата" скочихте! Хаха! :lol6:

Имах някакви подозрения отдавна, но сега всичко е ясно. 

Даже в една друг тема миро излъга, че смърфа е казал нещо, аз очаквах вторият да се трогне нещо, все пак никой не обича да му слагат думи в устата. Никаква реакция от втория. Човекът явно просто си пише сам и не му пука.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Абе Съчков, мислиш ли, че някой ти вярва а?

Ето продължаваш да простееш . Не мислиш ли че това се отразява на авторита на профила ти. Или казваш "че той е толкова нисък че няма как да падне повече" е ако разсъждаваш по този начин ще призная че е с право .

преди 2 минути, Тoни написа:

Имах някакви подозрения отдавна, но сега всичко е ясно. 

Даже в една друг тема миро излъга, че смърфа е казал нещо, аз очаквах вторият да се трогне нещо, все пак никой не обича да му слагат думи в устата. Никаква реакция от втория. Човекът явно просто си пише сам и не му пука.И

И още един от хора. 😄

Мислиш ли че можеш да ме вкараш в спор който не желая да водя. Много си дребен за тази работа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lsmurf написа:

Ето продължаваш да простееш . Не мислиш ли че това се отразява на авторита на профила ти. Или казваш "че той е толкова нисък че няма как да падне повече" е ако разсъждаваш по този начин ще призная че е с право .

Съчков, зарежи моя профил, мисли за себе се, и като пунтираш се старай да не използваш един и същи език а? В горното ти второ изречение има нещо дето първия ти профил непрекъснато го използва като израз. Както се казва: "Гроздето е кисело" Хайде со здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добри новини. 😀 Сега и една икономическа криза да се спретне и Борисов е чао. Чао! Auf Wiedersehen! Довиждане. На Борисов партията и в ЕС са малцинство. 😏

https://gospodari.com/европарламентът-прие-резолюцията-в-п/?fbclid=IwAR3xRZ9CRoMdhf9Gq3B7XCb0_qP-dhTasaD1pc4sggQJL8k9PaJrddNRFGA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.dir.bg/dnes/politika/ep-prie-rezolyutsiyata-za-balgariya-zelenite-za-enp-protiv

Резолюцията за върховенството на закона в България е приета...

документа се обръща внимание на нерешени системни въпроси в съдебната система, липсата на механизми за отчетност и контрол на главния прокурор, корупционните дела по високите етажи на властта, сериозно влошаване на свободата на медиите и прозрачност на собствеността, ратифицирането на Истанбулската конвенция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, acnekt написа:

Нищо подобно! А и какво като като има някакво листче с някакви резолюции? Някъде да пише, че назначават друг на мястото на Борисов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, J.P. Montoya написа:

Нищо подобно! А и какво като като има някакво листче с някакви резолюции? Някъде да пише, че назначават друг на мястото на Борисов?

Но са съгласни от ЕС с протеста? Нали? Както и факта, че има насилие спрямо журналистите по време на протеста от полиция и мутри облечени като полицаи. Видимо само полицай. Може да са някакви терористи. Нали?

Както, че има и цензура в българската преса, която зависима от управлението на страната. 
Няма никакво разделение на властите. Всичко е едно и контролирано от този същият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, J.P. Montoya написа:

Това им беше първото и последно назначение на тия. От тук нататък пак ние ще назначаваме. Най- много още 6 месеца ГЕРБ да продължи агонията си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, J.P. Montoya написа:

Някъде да пише, че назначават друг на мястото на Борисов?

Освен ЕНП никой друг не подкрепя Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Както четох някъде- "Подкрепят го през зъби, щото е техен. Но със сигурност вече обмислят, как да се отърват от него."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Лудият Учен написа:

Резолюцията за върховенството на закона в България е приета...

нали се сещаш, че няма законово покритие, а е едно добро пожелание 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, дpъндю написа:

А нали се сещаш,че искаме пари, и могат да ни затворят кранчето а? Без пожелания!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Божее! Просайтовете приближени на правителството и Кошлуков ТВ. как вият на умрялоо, и плюят яко! Всичко било манипулация! :lol6:

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смешното е, че по време на Станишев България влезе в ЕС, а благодарение на ГЕРБ България е извън ЕС. Далече, далече.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Правителство_на_Сергей_Станишев

България покрива основните критерии за влизане в Европейския съюз и на 1 януари 2007 г. е официално приета за член на Съюза. Усвоени са значителна част от присъединителните европейски фондове‚ постигнат е напредък в професионализиране и превъоръжаване на българската армия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, barbuncela написа:

А нали се сещаш,че искаме пари, и могат да ни затворят кранчето а? Без пожелания!

исках да кажа, че като няма законово покритие, бат Бойко ще продължи да си развява байряка
и като гледам как се развиват нещата, протестите ще продължат до края на мандата му

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, дpъндю написа:

Е,па така е...Няма законодателна стойност...Но показва какво мисли Европа за позорното управление на Борисов...ЕС няма как да смени властта в България... Това е работа на народа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, дpъндю написа:

исках да кажа, че като няма законово покритие, бат Бойко ще продължи да си развява байряка
и като гледам как се развиват нещата, протестите ще продължат до края на мандата му

Не е нормално 90 дена хората да протестират и да не се чуят изискванията им. Да има разделение. Трябва да се правят компромиси.

Полицията да бие жени, деца в тъмните улички и да бият журналистите, които просто снимат. Да се правят обиски, да ги пръскат с химикали.

Защото ГЕРБ не е мнозинство. Нито в ЕС, нито в Българския парламент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, barbuncela написа:

При управление на БСП през 2008 и 2013 година на два пъти временно спираха европарите за България.  Сега при Герб да го направят пак ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, acnekt написа:

Не е нормално 90 дена хората да протестират и да не се чуят изискванията им. Да има разделение.

разбира се че не е нормално мафия да управлява държава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, attj написа:

При управление на БСП през 2008 и 2013 година на два пъти временно спираха европарите за България.  Сега при Герб да го направят пак ли?

Най-добрите години са по времето на Станишев. Магистрали се строяха, България влезе в ЕС, усвоиха се еврофондове. Намаля се безработицата, повиши се жизнения стандарт...

Къде видя спиране на парите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Помолих те нещо много простичко - коснултирай се с по разбиращи и знаещи от теб , модератори и администратори. Нека те ти обяснят кой колко профила има тук, защотот ези неща колкото и да се пазят тролченцата, винаги се дънят.

Очаквам също и извинение от теб заради тези и не само тези , глупости към мен. Ако не си една тролеща и заяждаща се фигура, и ако имаш малко чест и достойнство.:hush:

Не виждам и защо смърфа или аз трябва да се обяснява на някакви абсолютни заяждащи се гамени  като оня христо.

За приетата резолюция :

358 срещу 277

Доста разединена позиция, но  това е най вече заради неразбирането на ситуацията в България.

И заради общите усилия на антибългарските евродепутати Кънев и Йонччева.

преди 24 минути, Hristo52 написа:

КАкто казва Ал Йо : Резолюцията бе одобрена от социалисти, зелени, либерали и комунисти плюс нейният инициатор от ДСБ Радан Кънев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване