Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

120 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      76
    • Парламентарна република
      44

Препоръчан отговор

Никой не знае.Едно е сигурно, няма как да е по-зле от сегашните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 45,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5665

• miro20

3653

• Мойра

3502

• -Fu-

2254

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 31 минути, Pifi Pedolino написа:

Семкарчето не  е по различно от всички влиза в политикта за да си оправи паричния баланс на гаражната си телевизийка и да се домогне до прословутия имот около градинката на Кристал на който му е хвърлил окото вече 20 години.

Той преди бе в БТВ направи референдума и след като отхвърлиха всички точки, за които хората гласуваха с да, ще пробва и да влезе в парламента. И от там всички точки да ги изпълни.

Ако ГЕРБ бяха изпълнени точките, нямаше да влиза в парламента или да се занимава с политика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, M.Николов написа:

Никой не знае.Едно е сигурно, няма как да е по-зле от сегашните.

Знае се няма как в малка страна всичко се знае всички сме брадчеди лелинчовци баджанаци и т.н

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Pifi Pedolino написа:

Знае се няма как в малка страна всичко се знае всички сме брадчеди лелинчовци баджанаци и т.н

Да, виждаме резултата. Всичко се знае, всеки от всичко разбира, всеки познава всеки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Кое е лъжа ? Я кажи малко по конкретно ?  Имаше ли проект ? имаше . Имаше ли предложение - имаше.

Не е прието , добре. Е и ? Къде е лъжата  ? Няма такава. Има перфектен политически ход с който запуши всички демагози и популисти  и най вече Зеления Чорап.

Както обичаш да говориш за "оплитане" мен именно това ме изкефи - тотално се оплетоха всички тия демагози, а Зеленич Чорап само му остана да пелтечи как "имал и той проект, ама няма да го покаже" :) :)

тотаен смешник.

Ми покажи го де, да видим каква ти е визията, какво искаш да промениш, пък може и на мен да ми хареса и да гласувам за тебе :) 

Но понеже е кръгла нула с фуражка, само му остана оправданието че я крие и няма да я по казва.

Ти съвсем издрънча бе! Щом наричаш този резил, дето за малко да умори от смях бушмените в Африка "перфектен политически ход". 😆 Тъп селски инат е това!

ГЕРБ се самоубива с всеки следващ "перфектен политически ход". На Бойко за изборите ще му трябват две Българии с мъртви души, за да успее да си направи изборната измама и този път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:
преди 2 часа, miro20 написа:

Ми покажи го де, да видим каква ти е визията, какво искаш да промениш, пък може и на мен да ми хареса и да гласувам за тебе :) 

Я ми припомни в кои избори участва Президента?Тоест как можеш да гласуваш за него на парламентарни избори?

:rolleyes:

Смехурко   

Ще гласувам за ВНС, за тези във ВНС  КОИТО са с неговите възгледи ,  които ще прокарат предложенията МУ за конституцията МУ бре умен  :)

Ти верно ли не правиш разлика между това как се процедира при проект за нова Конституция, и какво са парламентарни избори ?

Колко кух трябва да си че да не знаеш разликите ? :)

Смехурко :hush:

преди 10 минути, Belhor написа:

Ти съвсем издрънча бе! Щом наричаш този резил, дето за малко да умори от смях бушмените в Африка "перфектен политически ход". 😆 Тъп селски инат е това!

ГЕРБ се самоубива с всеки следващ "перфектен политически ход". На Бойко за изборите ще му трябват две Българии с мъртви души, за да успее да си направи изборната измама и този път.

Затапи ли всички демагози ? ЗАтапи ги .

"отровните" пуснаха ли НОВИ точки, в които НЯМА искане за нова конституция ? - Пуснаха и публикуваха :)

Зеления Чорап скри ли се с оправданието " имам проект за конституция, ама няма да го кажа" ... ?  СКРИ се.

Затапени и унижени .

ББ с перфектен политически ход.

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Ще гласувам за ВНС, за тези във ВНС  КОИТО са с неговите възгледи ,  които ще прокарат предложенията МУ за конституцията МУ бре умен  :)

Ти верно ли не правиш разлика между това как се процедира при проект за нова Конституция, и какво са парламентарни избори ?

Смехурко :hush:

Затапи ли всички демагози ? ЗАтапи ги .

"отровните" пуснаха ли НОВИ точки, в които НЯМА искане за нова конституция ? - Пуснаха и публикуваха :)

Зеления Чорап скри ли се с оправданието " имам проект за конституция, ама няма да го кажа" ... ?  СКРИ се.

Затапени и унижени .

ББ с перфектен политически ход.

:hush:

Нищо не е затапил. КОга и кого е затапил? Президента каза че има проект, но в момента няма ВНС та да го обсъжда. Ти съвсем изветря вече с тия затапвания...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Смехурко

Все повече ми заприличваш на наритан помияр, който са му теглили няколко шута и той се е скрил зад ограда и те джавка.:giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Селяндурът с джипката" продължение...

ВИДЕО

ВИДЕО

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Belhor написа:

По- скоро на Боцко му туриха тапа на мераците за ВНС.

То се вижда. Има ли някой "опозиционер" който да не е срамно млъкнал по тема "нова Конституция" ???

:)

Всичките дето преди плямпаха помпозно, сега млъкнаха. Тотално. Начело със Зеления Чорап.

Оглушително мълчание.

Перфектен хода на ББ и гЕРБ. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

ВИДЕО

ВИДЕО

Радев критикува, рейтингови агенции го опровергават .....

https://www.24chasa.bg/region/article/9268094?fbclid=IwAR0MIwXOvtnaNPWGEox9K5EvT59K_CnAQwSQ7LvE06WRJoQ1DpV4BdWNeBA

Що така бре Мойра ? :) 

И преди съм ти казвал - тези обиколки са наистина пи-ар.

И аз го знам. Печели симпатизанти, агитира , но и има с какво .

Утре тези хорица по селата и градчетата з акого ще гласуват ??

Точно така. Знаеш.

Колкото и текущи фейк мероприятия да измислите както Мая Галевица Костинбродска с активните ченгежийски номера да "откраднат" проценти, тези хора сред които обикаля, ще са зад него .

И ще са повече спрямо вашите фалшификации и фейк хейт кампании .

Не си ли научихте урока  от предишни избори ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Толкова перфектен, че вече няма търпение да забрави за него.:giggle1:

Има ли някой "опозиционер" който да не е срамно млъкнал по тема "нова Конституция" ???

:)

Всичките дето преди плямпаха помпозно, сега млъкнаха. Тотално. Начело със Зеления Чорап.

Оглушително мълчание.

Перфектен хода на ББ и гЕРБ. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Мойра написа:

ВИДЕО

ВИДЕО

И друг път съм го писал,но пак ще го повторя...Тия превъзбудени ,патетични посрещания на мутрата Борисов от "народа" ме карат да ми се доповръща...Как посрещат "героя" рекетьор Боко...Само в Северна Корея отдават подобна "почит" на вожда Ким Чен Ун...Цялата пропаганда на простака премиер Борисов е отвратителна и отблъскваща...Да беше излязъл на площада в центъра на София като е толкова "обичан" от хората...Самовлюбен,самозабравил се, арогантен глупак...Това е Боко тиквата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, miro20 написа:

Има ли някой "опозиционер" който да не е срамно млъкнал по тема "нова Конституция" ???

Само, че те не са млъкнали заради "перфектния ход" на Борисов, а заради това, че са наясно, че в този момент с този парламент това е невъзможно!:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Лудият Учен написа:

И друг път съм го писал,но пак ще го повторя...Тия превъзбудени ,патетични посрещания на мутрата Борисов от "народа" ме карат да ми се доповръща...Как посрещат "героя" рекетьор Боко...Само в Северна Корея отдават подобна "почит" на вожда Ким Чен Ун...Цялата пропаганда на простака премиер Борисов е отвратителна и отблъскваща...Да беше излязъл на площада в центъра на София като е толкова "обичан" от хората...Самовлюбен,самозабравил се, арогантен глупак...Това е Боко тиквата...

тези на площада може и да са образовани и да викат оставка ,обаче за женицата с детето до оградата която с трепет очаква премиера това е единствената надежда.Такива ще гласуват за него а те са многобройни може и да нямат 5 клас да са раждали на 16 обаче са многобройни и са тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък многобройни.....мисля, че ги надценяваш.Виж администрацията е друга бира.

Но, ако този път на изборите отидат да гласуват всички, които не го харесват, нищо няма да може да го спаси тоя път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Pifi Pedolino написа:

тези на площада може и да са образовани и да викат оставка ,обаче за женицата с детето до оградата която с трепет очаква премиера това е единствената надежда.Такива ще гласуват за него а те са многобройни може и да нямат 5 клас да са раждали на 16 обаче са многобройни и са тук.

Мислиш ли, че е редно и нормално да раждаш деца преди пълнолетие и без да си в състояние да ги изхранваш и възпитаваш?

За мен това е пълна безотговорност и престъпление спрямо децата, на които не можеш да осигуриш нито нормален дом, нито нормална храна, нито нормална родителска грижа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, N1K17Y написа:

Според мен не са отменили запора от некадърност, а е имало разпореждане свише да го направят.

Някой се страхува от Божков, много се страхува и с това разпореждане бие отбой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, M.Николов написа:

Чак пък многобройни.....мисля, че ги надценяваш.Виж администрацията е друга бира.

Да не забравяме пенсионерите. Боко буквално си купи поне 150 - 200К гласа за по 50лв. на месец. Като включиш и корпоративния и административния вот + тези около десетинахиляди, които са като коне с капаци и наистина Му вярват - ето му двайсетина процента. За повече обаче ще трябва яко измами да стават а Цецо не е до него и няма кой да ги орагнизира. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Само, че те не са млъкнали заради "перфектния ход" на Борисов, а заради това, че са наясно, че в този момент с този парламент това е невъзможно!:hush:

хаха :)  Айде бе ?

зеления Чорап от миналата година плямпаше за промени в точки разни, отровното трио пишеше и публикуваше също искания  занова конституция.

Питай Мойра, тя ги е цитирала много пъти тук.

След предложението на ББ и ГЕРБ, всички те увяхнаха. "отровните" написаха нови точки, между които вече няма искане за нова Конституция, а Зеления Чорап обяви че имал проект и той, ама нямало да го покаже.

Нали вече ти казах че именно това ме кефи как ги затапи и навря в миша дупка ?

мдам.. казах ти го , и ще ти го повтарям всеки път :)

преди 54 минути, Мойра написа:

Някой се страхува от Божков, много се страхува и с това разпореждане бие отбой.

Това наистина може да е така.

все пак знаем кой е Черепа.

Друг е въпроса че приемаш това за нормално , едва ли не за "аргумент" ....

Извинявай, ако мечтата ти е всичко да се решава по чисто мафиотски принцип кой по силен и кой кого как изнудвал, паралелно в една правова държава, аз не смятам това за нормално .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване