Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

121 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      77
    • Парламентарна република
      44

Препоръчан отговор

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

питам за да видя дали си държиш на мнението, или си " фурнаджийска лопата"

Като Борисов ли? Каза, че ще прави левче за вот, а се отметна. Както винаги.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/borisov-predlagame-1-lev-subsidija-na-partiite.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 45,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5681

• miro20

3670

• Мойра

3505

• -Fu-

2254

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 1 минута, acnekt написа:

Като Борисов ли? Каза, че ще прави левче за вот, а се отметна. Както винаги.

е БСП бяха против и Б Б се съгласи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Борисов: Предлагаме 1 лев субсидия на партиите 

С парите, които ще се спестят от това, ще строим детски градини и ясли", каза още премиерът.
Смях, щял да строи детски градини. Пак взе парите на децата.
😀
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

важното е театъра да върв

току-що, acnekt написа:

Борисов: Предлагаме 1 лев субсидия на партиите 

"С парите, които ще се спестят от това, ще строим детски градини и ясли", каза още премиерът

😀

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Уважавам себе си и правя всичко, което се отразява добре на здравето, енергията и външността ми.

Доц. Иво Инджов: Борисов е разлюбен в Европа, медиите представят негативна картина за България

Истина е, но кой знае защо, Меркел се прави на сляпа?

Европа го разлюби не заради шкафчето а заради ветото за Македония.  Само че това много скоро ще се промени. Борисов обикновено бързо схваща от къде духа вятъра и очаквам в най скоро време България "великодушно" да се съгласи да даде път на Македония и Борисов отново да е приет като нашето послушно момче и всички ще бъдат доволни . С изключение на Русия може би ама то нали точно затова приемат Македония - за да подразнят Москва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, lsmurf написа:

Европа го разлюби не заради шкафчето а заради ветото за Македония.  Само че това много скоро ще се промени. Борисов обикновено бързо схваща от къде духа вятъра и очаквам в най скоро време България "великодушно" да се съгласи да даде път на Македония и Борисов отново да е приет като нашето послушно момче и всички ще бъдат доволни . С изключение на Русия може би ама то нали точно затова приемат Македония - за да подразнят Москва.

че от кога България е фактор, за това какво ще става в Европа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, lsmurf написа:

И аз очаквам Борисов да даде път на Македония, дори се чудя как не го е направил досега.

Досега не е имало случай, в който Борисов за удържи да думата си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Прасчо, ти имаш ли основно образование?

Бъди сигурна, че много от тях (този специално не) имат висше, но, както вече съм споменавал, то не е на равнището дори на основното от "онова време". Независимо кога са го получили, червеят или вируса, който ги яде, този на безвъзвратното затъпяване, наречен тиквовирус или боривирус, вече ги е превърнал в непознати на науката същества - имат глави, но мозък няма.

преди 1 час, Мойра написа:

Уважавам себе си и правя всичко, което се отразява добре на здравето, енергията и външността ми.

Доц. Иво Инджов: Борисов е разлюбен в Европа, медиите представят негативна картина за България

Истина е, но кой знае защо, Меркел се прави на сляпа.

Тя Е сляпа. Всъщност и на нея и остава малко, също и на много от другите "истински" демокрации. Вирусът показа, че те не могат да се справят с природата, но успешно се справят с хората като създават режими, които все още наричат демокрация, но по-скоро приличат на този от "1984".

Преди малко брат ми се обади и ми каза, че онзи пак е седнал да ни учи какво да правим. Той естествено не го гледал, както постъпват всички нормални хора, поради простата причина, че подобно нещо не е от позиция да поучава никого, най-малко нас, които сме на светлинни години от него по отношение на интелект. И защо непрекъснато ни дават рецепти какво трябва и какво не трябва. Вместо това нека лекуват хората така, както лекуваха него и тогава може и наистина някой да им повярва, но тъй като това няма да се случи, изключващите телевизорите си българи, когато се появяват правителствените нищожества ще е все по-голям и ще ги гледат само местните апологети на режима.

Ще им видим сметката на тия уроди ... освен ако не ни изпреварят!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

20201129_132847.jpg?itok=yV4AnPeO

Така ли се грижиш за "здравето си и енергията" си ? :)

С карикатури на политик пикаещ и пръцкащ ?  БРАВО

Да не забаравяме и "чистата ти съвест"  :)

на 28.11.2020 г. в 0:17, miro20 написа:

преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

За това и който се колебае за кого да гласува = по-добре да не гласува, за да може да видим какво ще направи в Парламента. 

Колкото по-малко хора гласуват, то толкова по-малки формации имат шанс да влязат в Парламента, а "колкото по-шарен" е той, то ще е по-добра демокрация. Да, определено народната власт не ще се завърне в Парламента, но поне да се даде шанс на вид идеалист.  

Тази глупост съм я пропуснал.

Ти сериозно ли говориш това ???

От малко гласувалите имат полза само големите партии с твърд електорат.

Което влияние ще е по голямо при по малко гласували.

Реципрочно, ако има и купени гласове, при малко участвали в гласуването, тежестта на купения вот ще е по голяма.

Това ли искаш ?

леле пази Боже от такива като теб.... 

"умни умнииии   и с чиста съвест "  :getout:

преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

хахаха :)

Да, и във фрог ! Ти да видиш  !

Я виж как ми се нахвърлиха хиените когато аз публикувах същото ?

Сега мълчат наакани....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

11 години са на власт. Овладели са всички структури. Разделението на властите е само на хартия.

11 години приказва АЗ АЗ АЗ. Е, като си ти ти ти, ще си понесеш отговорността за случващото се в държавата. Защото България не е само София. 

Преди дни здравният министър каза, че 20 години течала реформата в здравеопазването и все нещо пречело да се завърши. Еми 11 години сте на власт. Демек, половината време от както тече тая реформа сте вие най-отгоре.

България е най-бедната държава в ЕС.

България е с най-бързо изчезващото население в СВЕТА.

България има най-много болници от към глава на населението и в същото време сме най-болни. Създадоха се огромен брой частни болници, които лекуват само пациенти с "печеливши" клинични пътеки. Всички батаци остават за държавните болници. Един лекар след 6 години в университет, 5 години специализация получава 900 лева заплата а вече е навършил 32 години. За да може този лекар да издържа семейство си отваря частен кабинет, за да си докара още 400-500 лева, работейки след работа в болницата. В частните болници му казват карай пациенти на болницата иначе ще ти отрежем заплатата. Защото частните болници са като ЗАВОД. Завода трябва да е на печалба. В очите на лекарят е милионер, защото има частен кабинет. Да ама не.

За медицинските сестри и санитари да не говорим. Това са хората които 24 часа се грижат за болните. Заплата 600-700 лева.

Продавачка в мола 1200 лева (без да обиждам професията).

2016 Пожарникаря излезе и каза: "изнасяме лекари и медицински работници за цяла Европа и Америка". 
Никой не се замисли защо ги изнасяме. В началото на годината 3 медицински сестри искаха да скочат от прозорец поради ниските заплати които получават. Отново никой не се поинтересува защо.
Съгласен съм че има шепа лекари които получават по 5 цифрени заплати но те са не повече от 5 % от цялото съсловие.

Както ще кажем за ЗОП (закона за обществени поръчки). Всеки който се докопа до властта в България има една единствена цел. Близки до него фирми да печелят тлъстите обществени поръчки. Лист хартия в държавно предприятие се купува за 1 лев, при реална цена 0.05лв. . Апаратура която струва 1000 лева за държавните предприятия се продава за 5000.

Хора без нужното образование и потенциал заеха всички ръководни позиции в държавата. Да се сетим за прословутата Калинка.

Борисов беше обвиняем по делото "МИШО БИРАТА". Кой беше за прокурор по длето за митниците ?! Нека ви припомня Пламен Георгиер. Да същия, ония с терасата, който сега е консул в Испания.

И още и още и още. Няма да ми стигне 1 ден да изброявам всичко което може да се каже.

После плаши с Жан Виденов и комунягите. А бе ей комунист долен (за Пожарникаря говора). Голяма част от населението не е билп родено дори по времето на Жан Виденов. Нас не ни интересува какво е било преди 30 години. Интересува ни утре какво ще стане и как ще живеем.

45 години Бай Тошо стигат. Време е за промяна.

ПП

ГЕРБ=БСП=ДСП=ОП=ВОЛЯ=беден народ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Executor Executor написа:

После плаши с Жан Виденов и комунягите. А бе ей комунист долен (за Пожарникаря говора). Голяма част от населението не е билп родено дори по времето на Жан Виденов. Нас не ни интересува какво е било преди 30 години. Интересува ни утре какво ще стане и как ще живеем.

Ако наистина ни интересува какво ще стане и как ще живеем трябва живо да ни интересува цялата история на България пък и на света. Това че примерно не си бил роден по някое време не те освобождава от задължението да го анализираш и да извадиш правилните поуки за да не се повтарят подобни грешки. Правилно пишеш в послеписа че в крайна сметка всичките партии които ни предлагат засега са равностойни и равни на беден народ. Именно затова не трябва да си мислим че цялата вина е в ГЕРБ и Борисов и като ги махнем всичко ще тръгне както трябва. Борисов е просто поредната пионка в политическата игра и голямото желание на тези които са наистина виновни за сегашното ни положение е да му струпат цялата отговорност и да сложат поредният от написаното от теб уравнение. Иначе всичко което пишеш е така и Борисов си има своята персонална вина. Но наистина отдавна е време за ИСТИНСКА промяна. Не с описаните от теб партии и с новосъздадените им близнаци .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

не трябва да си мислим че цялата вина е в ГЕРБ и Борисов и като ги махнем всичко ще тръгне както трябва

Не. Но ще е едно добро начало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ncl написа:

За кого - за Радев и за мутрите на БСП?  Как можем да избегнем връщането им на власт?  Трябва да гласуваме всички, а около една трета от нас не желаят да го правят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, M.Николов написа:

Какво си ме питал че да мълча ? За мерктие против короната съм казвал в съответните теми.

Това кой как тълкувал смъртността не знам. Проблема ти е че в момента изтъкваш нещо на принципа на глупостите на Мойра - преди защо са строги мерките, това било грешно, сега - защо не се вземали мерки, защо били закъсняли, т.е. каквото и да се направи и да не се направи, тълкуването ви е само едно - ПЛЮЕНЕ

:)

За "Мата Хари"  че влизала 4 пъти какво "насрано " видя ?

Та нали това повтарям от самото начало още като изследваха снимките - правени са в различно време през един сравнително дълъг период - от 2017-2019 г.

Грижливо и методично планирани, издебнени, и пазени за сегашния момент когато да ги пуснат .

Може и повече от 4 пъти да е влизала дамата.Може и да не е един, една.

Това за "панталона не може да си държи" е малко пресилено. Нали разбираш че ако е ставало въпрос за креватни изпълнения, нямаше да има снимки на чекмеджета, а директно бубата  на ББ или  директна недвусмислена сексуална поза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ncl написа:

Ако си изберем отново някоя партия от уравнението няма да е "добро начало" а просто поредната преструвка и мит за промяна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-просто казано. В батака сме от 30 години. 11 години не можаха да се справят, време е да си ходят. Имам нужда от нова свежа кръв. Някой, който не е бил част от управлението през последните 30 години. Аз искам да видя нещо ново. Тия са ясни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Executor Executor написа:

Най-просто казано. В батака сме от 30 години. 11 години не можаха да се справят, време е да си ходят. Имам нужда от нова свежа кръв. Някой, който не е бил част от управлението през последните 30 години. Аз искам да видя нещо ново. Тия са ясни.

Кой? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз 11 години не видях нещо, което пряко да подобри моя живот. Напротив .Всичко постигнах САМ с много труд и учене, НЕ благодарение на ГРОБ. Те дори условия не създадоха за по-добро образование и след това работа. Трябва да съм мазохист за да гласувам за тях. Ясно ми е че софиянци имат изкривена представа за реалната картинка. Тях няма кой да ги обеди в нещо друго.

За Слави Трифонов съм готов да гласувам. Поне обещава прости неща и прости решения. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как ще го е опровергало , като .. цитирам от линка ти :

""В изпълнение на своите основни функции и дейности (Глава четвърта от ЗНСО) Националната служба за охрана осъществява проверки за общоопасни средства и вещества, които имат отношение към сигурността на охраняемите лица и обекти", посочват от службата. Златни кюлчета и пачки с банкноти по 500 евро обаче
не са в категорията "общоопасни средства и вещества" (каквито са например оръжия или взривни устройства) и не биха застрашили живота и здравето на Борисов. Заради това вероятно не е било проблем да бъдат внесени в която и да е от сградите, охранявани от НСО - както от самия Борисов, така и от някой, който го е посетил."

т.е. въобще не опровергава , а потвърждава че всеки може да внесе подобни предмети, които не са "общоопасни средства и вещества".

А самата проверка може и да е скенер, а не физическо претърсване всеки път, и разбира се скенера нищо опасно няма да покаже.

128993321_993520141172079_2267172752287591290_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=22XLZwV6jNIAX8tOnyN&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=cde4c605e1916c754110b178c75bbe94&oe=5FEBBEA3

Христо Бойкикев:
"Путин и Ердоган могат да имат компромати с Борисов"!
Може, ама нямат. Ама виж, Маджо със сигурност има компромати с Бойкикев. И с Рада Дълбоката - също.

пп

Последното е специално за Николоф. :)  Да изгледа онова видео от живото предаване как реагира на фразата "Маджо се обади" . Ето  това е насрана физиономия ! :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

""В изпълнение на своите основни функции и дейности (Глава четвърта от ЗНСО) Националната служба за охрана осъществява проверки за общоопасни средства и вещества, които имат отношение към сигурността на охраняемите лица и обекти", посочват от службата. Златни кюлчета и пачки с банкноти по 500 евро обаче
не са в категорията "общоопасни средства и вещества" (каквито са например оръжия или взривни устройства) и не биха застрашили живота и здравето на Борисов. Заради това вероятно не е било проблем да бъдат внесени в която и да е от сградите, охранявани от НСО - както от самия Борисов, така и от някой, който го е посетил."

т.е. въобще не опровергава , а потвърждава че всеки може да внесе подобни предмети, които не са "общоопасни средства и вещества".

А самата проверка може и да е скенер, а не физическо претърсване всеки път, и разбира се скенера нищо опасно няма да покаже.

128993321_993520141172079_2267172752287591290_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=22XLZwV6jNIAX8tOnyN&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=cde4c605e1916c754110b178c75bbe94&oe=5FEBBEA3

Христо Бойкикев:
"Путин и Ердоган могат да имат компромати с Борисов"!
Може, ама нямат. Ама виж, Маджо със сигурност има компромати с Бойкикев. И с Рада Дълбоката - също.

пп

Последното е специално за Николоф. :)  Да изгледа онова видео от живото предаване как реагира на фразата "Маджо се обади" . Ето  това е насрана физиономия ! :)

Явно все още не сте успели да изкопаете някой компромат, щом половин година интерпретираш физиономии. И в това сте некадърни.

А тази физиономия, как я анализираш ?

Статия от 1995г. доказва връзката на Бойко Борисов и СИК .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, miro20 написа:

Абе улав, я се пробвай да внесеш сак с милион евро и златни кюлчета при охраняван от НСО човек или обект, да видим какво ще стане. Ти кога ще спреш да правиш хората на маймуни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване