Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

121 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      77
    • Парламентарна република
      44

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Aumi написа:

Е, наистина няма такава държава и такъв народ, който вижда гении в посредствените и некадърни хора, напиращи за власт!

Всеки народ заслужава съдбата си, както беше казал някой!

За ваше сведение не съм симпатизант нито на Герб, нито на която и да е политическа формация. Симпатииме ми към хора от политиката се изпариха отдавна, още с разкъсването на СДС-то на парчета, от хора забравили всякакви ценности, влизайки във властта!

А тези платени карикатури, напиращи да влязат във властта, ако наричаш гении, и ако ти желаеш те да управляват държавата, значи критериите ти за гениалност, са на много ниско ниво.

За да управлява някой държава, първо трябва да има доказани лидерски качества, но на тези карикатури им липсват всякакви качества, освен желанието да се намърдат във властта, по същият начин както са се намърдали и останалите. А стадото е толкова наивно, че не може да излъчи нито една компетентна фигура, защото все още липсва такава личност с подходящите качества, която да желае да се занимава с политика. Не че няма кадърни хора - има, но те не могат и не желаят да стават политици. Или просто не биват допускани в политиката.

Постарай се да не изопачаваш думите ми втори път!!! Ясен ли съм?  Нямаш мозък за манипулатор, казах ти вече . Нямаш мозък дори да ходиш изправена и съм убеден, че се движиш на 4 крака.

Блей на друга порта.

преди 59 минути, miro20 написа:

О да, уволнените като зам министри на Р.Овч. - Корнела и Пеевски за корупция ?  Да не забравим и Гечев с 5$ пенсии като финансов министър при Жан.

Велики Велики напиращи Гении !!!

Бягай при колежката да блеете заедно. Като си посвикнете ще се харесате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 45,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5678

• miro20

3663

• Мойра

3502

• -Fu-

2254

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 час, crazy katon написа:

КАК ГИ ТЪРПИМ ТИЯ, АААААХ!!!!!!!

Ами сами си го правите бе! 90% от хората пишат тука, не толкова по темите ами за да докажат на лудия, че е луд! Ами никой не е успял до сега. Но вие продължавате, да доказвате, да показвате, да се позовавате на незнам какво си! Искате да убедите с нещо радиото ли? Ами не става и никога не е ставало. Зарежете ги, блокирайте ги, да не им виждате "умните" коментари, и толкова. Те сами ще отпаднат в един момент. Ама не, и вие, както и те, държите да обясните, покажете, докажете и т.н. Изобщо и вие...не че сте различни а? След като не разбирате, че просто няма никакъв смисъл. Така, че...не се оплаквайте. Продължавайте безмислената полемика с тия...е, сайта трябва да живее от нещо! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://btvnovinite.bg/predavania/lice-v-lice/atanas-atanasov-samo-koncentrirana-sila-mozhe-da-izmesti-korumpiranata-klika.html

Ха-ха-ха,:giggle1: 

дали някаква госпожа с кюлчета и милиони в чантата е задоволявала нуждите на борисов :giggle1:

"Тя и пистолета ли е внесла?" 

- Не, пистолетът на шкафчето си е негов...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Belhor написа:

Постарай се да не изопачаваш думите ми втори път!!! Ясен ли съм?  Нямаш мозък за манипулатор, 

О, изопачаването и манипулирането, са твой приоритет!

Цитат

Оооо, в сравнение с тези, които са във властта в момента, напиращите са едни високообразовани гении!!!

Не ти е за първи път да шикалкавиш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Aumi написа:

Не ти е за първи път да шикалкавиш!

Да забелязваш, предишните думи преди болднатото? М? Особено тези: "В СРАВНЕНИЕ С ТЕЗИ, КОИТО СА ВЪВ ВЛАСТТА В МОМЕНТА" !!!

Искаш ли да видиш дипломите на Бойко? Ами сори- няма! Едвам избута най- селяшката паралелка в милиционерското училище с 3 минус! С връзки!!! Виж сега визитките на Нинова, Радев, Христо Иванов та дори и Слави Трифонов и пак си помисли не са ли високообразовани гении в сравнение с Тиквоча!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

О да, уволнените като зам министри на Р.Овч. - Корнела и Пеевски за корупция ?  Да не забравим и Гечев с 5$ пенсии като финансов министър при Жан.

Велики Велики напиращи Гении !!!

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Hristo52 написа:

Ами сами си го правите бе! 90% от хората пишат тука, не толкова по темите ами за да докажат на лудия, че е луд! Ами никой не е успял до сега. Но вие продължавате, да доказвате, да показвате, да се позовавате на незнам какво си! Искате да убедите с нещо радиото ли? Ами не става и никога не е ставало. Зарежете ги, блокирайте ги, да не им виждате "умните" коментари, и толкова. Те сами ще отпаднат в един момент. Ама не, и вие, както и те, държите да обясните, покажете, докажете и т.н. Изобщо и вие...не че сте различни а? След като не разбирате, че просто няма никакъв смисъл. Така, че...не се оплаквайте. Продължавайте безмислената полемика с тия...е, сайта трябва да живее от нещо! 

С "тия" аз отдавна не говоря, отказал съм се още преди 30 години, когато някои от тях сигурно не са били родени, но техните "учители" са същите (за информация брътвежите на гошо шестака). Дори в имейлите от форума ги прескачам, защото само там мога да видя с периферното зрение някоя тяхна простотия. Цитирам просто хора, които са ги "затапили" и са ги поставили на мястото, затова понякога лайквам поради тази причина. А виж моя списък:

miro20БезумственкапацитетlsmurfMichigan111soundstreetraceriИ.дИоNд.NiFusEAumiskalata_73insecpetie1ЪндъртейкърandreyggadersaPifi PedolinoattjNEVADAJ.P. MontoyaEVOLАйнщайнCoco1

+ още десетина!!!

Дори да ги обидя не става, природата вече е свършила тази работа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, dedidi написа:

наборе, наборе - затвориха пенсионерските клубове и форума се напълни с детковци които помнят само някои епизоди от сериала, че и недовиждат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

безработицата в Европа

qiLZq.png

Това да изгониш 3 млн българи и да се гордееш, че няма безработица, не е ли нагло?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпа блондинка, не разбрах какво искаш да покажеш / обосновеш с тези чаршафи. Икономиката ли има растеж, безработица ли няма или какво? Сигурен съм че в тези стъкмистики не са включени огромен брой хора - всичко с изтекла регистрация и без "стипендия" от бюрата по труда го няма там.  Разбирай всички трайно безработни.  А по селата и общинските центрове е  практически цялото население. Там на работа са единствено кмета и малкото общинска администрация. През този сезон няма дори и работа по полето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

безработицата на младежи до 25г.

qifr6.png

20 процента от 300/400 хиляди младежи са безработни и какво? Това за хваляне ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Aumi написа:

Чакат на партията да ги храни и са готови на всичко, иначе началнико от БКП звънка у сервиза и Зайо се сбогува с работата :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Филипов написа:

Тъпа блондинка, не разбрах какво искаш да покажеш / обосновеш с тези чаршафи. Икономиката ли има растеж, безработица ли няма или какво? Сигурен съм че в тези стъкмистики не са включени огромен брой хора - всичко с изтекла регистрация и без "стипендия" от бюрата по труда го няма там.  Разбирай всички трайно безработни.  А по селата и общинските центрове е  практически цялото население. Там на работа са единствено кмета и малкото общинска администрация. През този сезон няма дори и работа по полето.

Дали те знаят колко хора остават без работа само от един мол, а колко мола има в София, в България. И защо след като ги затвориха беше отчетен най-големия брой починали за един ден, не че им вярвам, но това отново говори за некадърността на неуправляващите. Вече веднъж споменах, че най-голямото огнище на зараза са болниците и напълно унищожената здравна система, система, която можеше да се реформира само с част от милиардите, дадени за самолетчета и корабчета. Единственото, което умеят със сигурност е да усвояват, разпределят и то не техни, а чужди пари, техните са си за тях или както казваше един колега: Имам, защото не давам. Могат и да лъжат, но не могат да кажат, че има 500 жертви на короната, защото просто няма толкова починали. Значи някъде има грешка, според мен природна, но защо точно на нас ни се падна тя?!

преди 12 минути, acnekt написа:

20 процента от 300/400 хиляди младежи са безработни и какво? Това за хваляне ли е?

Мисля дори, че са повече, в споменатите от мен по-горе молове работят изключително млади хора и сега всички са на изчакване, но ако продължи?! Какво им пука на "администраторите", нали си имат своите +30%, догодина и повече. Те знаят, че нищо друго не могат, освен да цицат и затова толкова бранят този режим, защото няма кой да им плаща само за лоялност, пък кой знае, може и да има ... след този ... ъзолизци винаги се търсят, колкото и да са отвратителни на всички, те са просто гласове, тъпи, но гласове.

Визирам пишещите тук тролове, не хора, които говорят интелигентно, аргументирано и които са ... един. Сега има де се чудят кой ли от тях е този, не, не е от тях, рядко се появява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го кажа само един път. Време е ПОЖАРНИКАРЯ и ГРОБ да си ходят. Квото беше беше. Аз не искам като моите родители - 45 години БАЙ ТОШО. Сега аз да гледам 1000 години БАЙ ХОЙ, СИКАДЖИЙСКА МУТРА.

Даже вие, които го защитавате най-вероятно сте по-образовани и подходящи от сегашните. Замислете се малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Executor Executor написа:

Ще го кажа само един път. Време е ПОЖАРНИКАРЯ и ГРОБ да си ходят. Квото беше беше. Аз не искам като моите родители - 45 години БАЙ ТОШО. Сега аз да гледам 1000 години БАЙ ХОЙ, СИКАДЖИЙСКА МУТРА.

Даже вие, които го защитавате най-вероятно сте по-образовани и подходящи от сегашните. Замислете се малко.

Абсолютно си прав . Проблемът е че вместо ГЕРБ ще ни цъфне друго изчадие на БКП и това едва ли ще подобри положението на българина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимата "краставичка" на ГЕРБ е "АКО НЕ СМЕ НИЕ ЩЕ ДОЙДАТ БСП". Защото точно БСП са им най-удобни. Имат винаги какво да кажат срещу тях - 45 години комунизъм, Орешарски, Виденов..... Нали били столетници там.

Всички други партии са огромна заплаха за тях. И затова ГЕРБ и симпатизантите им умишлено насочват вниманието на всички към БСП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BOKO-DOKTOR0.jpg

Бойко Борисов стана доцент на физкултурните науки с ранг на психолог

Няма шега, няма измама – въпреки че няма време, а и вече не иска, да си намери жена, по собствените му признания, Бойко Борисов е успял да стане доцент по… физкултурните науки, които след промени в закона са вкарани в редицата на психологията. Т.е., България се управлява не от психопат, а от психолог, пише Narod.bg.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже другите били " комунистически изчадия" , дайте да си траем а мутрите да ни ограбват, рекетират, респектират и избиват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Васил Божков си връща хазартните лицензи

Великите борци с корупцията, едно просто обвнинение не могат да скалъпят като хората. Накрая всичко ще падне в съда, а Божков ще се върне като мъченик :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Belhor написа:

И понеже другите били " комунистически изчадия" , дайте да си траем а мутрите да ни ограбват, рекетират, респектират и избиват.

Не съм казал да си траем а само че трябва много да се внимава със следващите. Никоя от партиите били досега във властта през тези 30 години не бива да помирисва повече власт. Лично мнение не ангажирам никого с него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване