Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

123 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      79
    • Парламентарна република
      44

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

то всички политици лъжат, но защо точно това е излъгала - толкова лесно се доказва в съда

явно е е имало подобен скандал, и тя се е опитала да пренесе зомбираните и там

Увлякла се е, предвид Боцковата безнаказаност за няколко милиарда клевети. Нищо де, вижда му се края...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 47,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5962

• miro20

3839

• Мойра

3640

• M.Николов

2355

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 8 часа, Без умствен капацитет написа:

Делян Добрев осъди Елена Йончева ... за клевета

нали се фукахте кой осъдила Йончева

На всяка кокошка и иде времето...

преди 8 часа, Лудият Учен написа:

Ми щом анатемосваш Йончева заради решението на съда,значи трябва да признаеш и че Борисов също е клеветник,защото и за него съдът реши същото,при това на три инстанции...

Айде бе ? Това ли имаш впредвид ?

“Делото, по което премиерът Бойко Борисов беше осъден от журналистката и евродепутат от БСП Елена Йончева, може да стигне до съда в Страсбург,” заяви адвокат Марин Марковски пред в. "24 часа". 

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/borisov-shte-se-zhalva-strasburg-prisudata-za-kleveta

Аз очаквам кога Милиончева ще отговаря за КТБ и как е финансирана

https://www.dw.com/bg/елена-йончева-ктб-и-поне-един-парадокс/a-47262646

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 15 минута се твърди че акциите на всичко държавна собственост са прехвърлени на прасето. Коментари?

• Харесване 4
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Филипов написа:

Коментари?

Преди време се говореше, че половин България е собственост на Цветан Василев. 

Така, че при първа възможност ще питам някой и ако не му представлява проблем може и да сподели истината с мен. 

След което бих си позволил да коментирам, но в рамките на допустимото. 

За момента толкова от мен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Списък с арести на Румен Радев.

Естествено, че само тоалетна като ПИК или БЛИЦ може да пусне това! Имената са верни, но малко са. Все пак е показателно, както се казва: " Гузен, негонен бяга" Но все пак, знаят кои са им боклуците! :giggle1:

И както обикновено, за това са виновни комунистите! :giggle1:

Чухте ли новината по БТВ? Вирусът ВЕЧЕ е тук, съобщи "най-добрия" вирусолог и имунолог! Е сега ще става една....

Е...нямаше как да останем по-назад...не е хубаво! И "изборния" закон е минал на първо четене. Сещате ли се как ще ни прекарат а! Ха честито ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига вече с тези платени стъкмистики! Аз казвам че цървулев от близкото село ще има по-малко от половината на ДПС.

Къде скриха Гешев? Що не го поканят в телевизиите да обясни защо му пропадат обвиненията?

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Ако това е вярно ще стане много забавно. Очаквайте коалиция ГЕРБ БСП тя все пак е по малко абсурдна от тази . :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Ако това е вярно ще стане много забавно. Очаквайте коалиция ГЕРБ БСП тя все пак е по малко абсурдна от тази . :D

Естествено че не е вярно.

преди 5 часа, dioib написа:

Преди време се говореше, че половин България е собственост на Цветан Василев. 

Нещо си сънувал. Да не си пушил Лулата на Мира? НИкога не се е говорело такова нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Нещо си сънувал. Да не си пушил Лулата на Мира? НИкога не се е говорело такова нещо.

Някои неща не са излизали в медиите. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, dioib написа:

Някои неща не са излизали в медиите. ;)

Дийп ъндърковър викаш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Радул написа:

Дийп ъндърковър викаш...

Хм ... Нека така да се изразя: Информираха ме две седмици преди да кажат, че една банка е "фалирала". ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Български съд какво ли ще реши, мила моя майно льо. Демократи учете се! Байдън и ти! Като знам.

Дали е хуманно отгледан точка на 6-годишната Кристи? 

4f5bryb3.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият щам е вече тук ... също и стария ... този от Facebook и онзи от нощта. Плешиви генерали се загрижили за моето здраве ... къде бяха, когато около Нова година хората се катереха по мен, половината с маски "по тиквенски". Психозата почна да става вече твърде очевидна, като нищо ще отменят изборите или най-малкото така ще наплашат хората, та да не се мръднат да отидат до урните. Техните избиратели обаче ще отидат, те не се боят от заразяване, те вече са болни, а защо не направо умрели.

Каквото има да става, да става. Губя си работата, но по-добре да пукна от вируса, отколкото да живея под властта на тия отрепки.

А който гласува за тях, дано маската му се срасне с лицето!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, crazy katon написа:

Новият щам е вече тук ... също и стария ... този от Facebook и онзи от нощта. Плешиви генерали се загрижили за моето здраве ... къде бяха, когато около Нова година хората се катереха по мен, половината с маски "по тиквенски". Психозата почна да става вече твърде очевидна, като нищо ще отменят изборите или най-малкото така ще наплашат хората, та да не се мръднат да отидат до урните. Техните избиратели обаче ще отидат, те не се боят от заразяване, те вече са болни, а защо не направо умрели.

Каквото има да става, да става. Губя си работата, но по-добре да пукна от вируса, отколкото да живея под властта на тия отрепки.

А който гласува за тях, дано маската му се срасне с лицето!!!

Аз сега не разбрах, българите в чужбина, как ще гласуваме? Със SMS ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Аз сега не разбрах, българите в чужбина, как ще гласуваме? Със SMS ли?

Няма да гласувате, защото и там е новия щам ... изобщо стария щам не иска да дава властта и затова му трябва нов щам. Не, че го няма, но и с него като със стария, раздувка, раздувка, страх, страх, истерия, истерия, но накрая, когато всичко свърши няма да има ни един стар щам. Мисля, че ако декларираш нотариално заверено, че ще гласуваш за групировката, може да гласуваш и по пощата, и по електронен път, и даже с пощенски гълъб ... иначе не става, трябва сигура. Бати изборите ни чакат, бати ебатите по телевизиите, ще са пълни с фесбук обиколките на тиквун от джипа и страшилките на нострадамус плешивий от нощ. То и сега си е предизборно, пазят ме значи от самия мен ... абе, защо направо не ме удушат с маска?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, crazy katon написа:

Няма да гласувате, защото и там е новия щам ... изобщо стария щам не иска да дава властта и затова му трябва нов щам. Не, че го няма, но и с него като със стария, раздувка, раздувка, страх, страх, истерия, истерия, но накрая, когато всичко свърши няма да има ни един стар щам. Мисля, че ако декларираш нотариално заверено, че ще гласуваш за групировката, може да гласуваш и по пощата, и по електронен път, и даже с пощенски гълъб ... иначе не става, трябва сигура. Бати изборите ни чакат, бати ебатите по телевизиите, ще са пълни с фесбук обиколките на тиквун от джипа и страшилките на нострадамус плешивий от нощ. То и сега си е предизборно, пазят ме значи от самия мен ... абе, защо направо не ме удушат с маска?!

Или може в Българското Посолство да се построи ето такава кула семафор https://en.wikipedia.org/wiki/Optical_telegraph#/media/File:OptischerTelegraf.jpg

и така да се предаде съобщението на българите по жп транспорта.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Семафор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, dioib написа:

Хм ... Нека така да се изразя: Информираха ме две седмици преди да кажат, че една банка е "фалирала". ;)

И ти като всички "отговорни другари" си пазил паричките в КТБ а ?

И си се спасил преди "пожара".

Браво браво ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

И ти като всички "отговорни другари" си пазил паричките в КТБ а ?

Мире ... само как кълвеш ... :)

Чуй ме: Агенция "Партенка" знаеш ли ля?! Не "Партийна" ... Та, тя само така прави = подхвърли на някой като теб нещо ... и хоп ... :)

Мире ... това че си клюкарка е ясно ... :)

Жив и здрав!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dioib написа:

Мире ... само как кълвеш ... :)

Чуй ме: Агенция "Партенка" знаеш ли ля?! Не "Партийна" ... Та, тя само така прави = подхвърли на някой като теб нещо ... и хоп ... :)

Мире ... това че си клюкарка е ясно ... :)

Жив и здрав!

Каква клюкарка те гони бре :) Цитирах те от предната страница и даже ти казах БРАВО , другарю !

Другарите трябва да се поддържате, особено в опазването на паричките ви.

:yanim:

Божков отново изтроли ББ

May be an image of 3 души

:) :) :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Борисов браво! Какво хубаво метро, е, е тече при дъжд...Ама видя ли какъв номер ти скроиха комунистите? Разместиха ти релсите! Уж реката...хайде бе...не нам! Ама нищо де, точно около изборите софиянци ще си имат "чисто нова"  метростанция. Даже може да я прекръстим, от "Хаджи Димитър" на Бойко Борисов, да се ЗНАЕ во век и веков кой я е построил. :giggle1:

630628985_-11.jpg.3287096a1c9be90a4101c33dc4e5f04a.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мартин Димитров: Тръбополагането като художествен образ олицетворява пълната духовна нищета

spacer.png

Цитат
Самата идея тръбополагането да добие художествен облик е катастрофална, тя е олицетворение на пълната духовна нищета. Това платно - на всичкото отгоре предназначено за подарък на премиер на друга държава - много ясно представя интелектуалните, културни и естетически липси на актуалната българска власт.

Цяло едно десетилетие Борисов ни затвори в собственото си ежедневие. Той ни затвори в зайчарника на собственото си ежедневие и глътна ключа. Макар да е дълго на власт, ние не трябва да забравяме, че става въпрос за един ежедневен човек с къс хоризонт, чиято делнична цел е усвояването. Чекмеджетата много добре показват това.

Делото на Борисов може да се превърне в изкуство само в общество, загубило ориентирите си. В изминалото десетилетие именно Борисов и неговият кръг успяха ултимативно да ни наложат своите културни кодове и разбирания, благодарение на които мъжкото хоро се превърна в иконична традиция, древните крепости се ремонтираха с "Ytong", а имитационното преплитане на крака пред Народния театър, предизвикващо далечни асоциации с хоро, се превърна в символ на съхранение на нематериалното ни културно наследство.

И ако идеята за подобен подарък е своеобразен връх на властовия кич, то и изпълнението на творбата не пада по-долу. Не познавам художника, но разгледах някои от работите му в интернет. У дома имаме някоя и друга картина, никога не бих окачил Симеон Кръстев на някоя от стените си. Но, както се казва, това е субективно.

Обективното е, че Борисов е привидял себе си и Вучич в герои на картина, което подсказва стремежа му да бъде портретиран, показва лична амбиция тръбното му дело да бъде легендирано. Както беше казал преди време: "Ще дойде ден да пожалите и за мене".

Да ви призная, не знам колко дълго ще "жалим" по него и дали сълзите ни ще бъдат тъй горки, че да наводнят метрото. Но знам, че щетата върху възпитанието ни, върху естетическите ни представи и върху културните ни разбирания, която този човек нанесе, е ОГРОМНА.

И ще отнеме много време кирливите дрехи на простотията, с които това управление ни премени, отново да станат чисти.

Facebook, Мартин Димитров

Боже, слез и си прибери вересиите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европейци сме ние, ама не баш...

141202423_5033088656732608_6899292566437684885_n.jpg.35e2a7cd689de5d9f7a6db2ae5025adb.jpg

По точно то си е канал, в циментово корито. Като се покрие обаче и дойде много вода естествено че водата ще тръгне да излиза отнякъде. Не е необходимо да си инженер , експерт за да се сетиш за това нещо. Само че сега в България "инженерчета" с лопата да ги ринеш. Кой от кой, по некадърен, също като управляващите.

преди 11 минути, Мойра написа:

Делото на Борисов може да се превърне в изкуство само в общество, загубило ориентирите си.

Гъзоблизци на днешно време.дал господ многооо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване