Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

130 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      81
    • Парламентарна република
      49

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Радул написа:

Кви документи бе братчед, ти не виждаш ли че са нон стоп със свалени гащи?

е докажи го де - само и ти си дрънкаш думи без покритие

преди 4 минути, Радул написа:

Кви документи бе братчед, ти не виждаш ли че са нон стоп със свалени гащи?

е виж аз съм дал снимка колко некачестено са строили навремето, ти какво ще дадеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 50,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

6410

• miro20

4098

• Мойра

3991

• acnekt

2563

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 50 минути, gagodrago написа:

ГЕРБ стабилност: Бум на фалитите на фирми, скочиха с 10%! България вече е шеста в света по банкрути и фалити

Пък ГЕРБ-ерите ни убеждават в противното.

Дариткова с мантрата ”Отговорни сме”.

Кабинетът се справял супер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойра е открила тази тема да ни указва истината, защото да не я пропуснем... А никак не е редно всички да ни смята еднакви като себе си.   Няма чак толкова много шматки в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, attj написа:

Няма чак толкова много шматки в България.

По-голяма шматка от теб няма-подкрепяш и отричаш престъпленията на мутрата Борисов и гласуваш за осъден от съда за рекет политик като Марешки...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Лудият Учен написа:

По-голяма шматка от теб няма-подкрепяш и отричаш престъпленията на мутрата Борисов и гласуваш за осъден от съда за рекет политик като Марешки...

Включи се в темата за подпомагането на защитнитe програми -  пуснал съм днес ново мнение там.  Тук не си интересен и си като Мойра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

не забравяйте че цял свят е на минус - защо си мислите че ние ще сме на плюс

гледайте навремето как комунягите са строили пътища, без насип - и после се реве че по пътищата има дупки - типично в техен стил - кой ми сра в гащите

lTyXT.webp

ето и колко е бил напукат и онея ми реват

https://www.google.bg/maps/@42.5475178,27.4346799,3a,75y,321.24h,76.07t/data=!3m7!1e1!3m5!1s966fFpiTSZx106_YuV3Igw!2e0!5s20190901T000000!7i16384!8i8192

Щом Аспаруховия Мост, който е открит от Живков през 8 септември 1976 г. и чак сега се руши, значи представи си какво качество е имало и как е строен. 

Път открит или метро открито от Борисов, на другия ден се руши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НОВИНИ Докога г-н Борисов ще използва детското здравеопазване за евтин PR?

Сега боко ще наобещава разни работи, които както винаги ще забрави след минута.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека хората с акъл да пишат в темата за компютърна сигурност.  Оставете Мойра сама  да си участва тук в своята тема!  Не е толкова важно кой после ще е премиер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, attj написа:

Нека хората с акъл да пишат в темата за компютърна сигурност.  Оставете Мойра сама  да си участва тук в своята тема!  Не е толкова важно кой после ще е премиер.

Но силно се надяваш да е Марешки?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ncl написа:

А важно ли е кой ще е президент?

Не.  За маниак на компютърна сигурност като мен са му важни други неща!   Заради хоби.  Такива като Мойра не знаят това какво означава.  Просто е - иска се да можеш да изпреварваш всички.  Ако не успяваш, си е за твоя сметка. 

преди 8 минути, acnekt написа:

Защо да се надявам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Мойра написа:

Току що попаднах на това във фейсбук

Тикви, зелки, рапони, гулии и помии в парламента, ето един обяд на болница в Испания. Безплатно лечение, лекарства, операции и още много, но ще обясня в друг пост.

Борисов, мръсен крадец. Ще останеш запомнен като ГРОБАРЯ. При твоето управление умряха и умират най много хора. А колко избягаха!?!..

Проклети да сте, сган мръсна...

155556680_3884075441649651_655782210508154097_o.jpg

https://www.facebook.com/antenaBulgaria/photos/a.2086761048047775/3884075438316318/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, acnekt написа:

С тези две мозъчни клетки не може да си представи, че кумирът му Марешки няма никакъв шанс да влезе в парламента, камо ли да стане премиер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

Бойко Борисов – приет в БКП, кандидатствал във факултет „Държавна сигурност“ на Школата на МВР в Симеоново.
Цветан Цветанов – син на шофьора на началника на ДС Григор Шопов. Работил като сержант в ДС – VІІ главно управление – ЦИОУ
Росен Плевнелиев – първи секретар на общински съвет на ДКМС.
Цецка Цачева – партиен секретар на Окръжен Съвет в Плевен.
Николай Младенов – министър на външните работи, син на служител на ДС от засекретено ниво, програмен директор на фондация „Отворено общество“ – София (1996-1998).
Сергей Игнатов – министър на образованието, син на секретар на ОК на БКП – Видин, ректор на соросовия Нов български университет.
Аню Ангелов – партиен секретар, делегат на 14-тия конгрес на БКП.
Нона Караджова – дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
Лиляна Павлова – внучка на партизанин от бригада „Чавдар“, по-късно с пост в БКП.
Вежди Рашидов – получил приз от Илия Павлов „Главен мултак“.
Ивайло Московски – първа щатна работа в Мултигруп.
Диана Ковачева – дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП.

Спри се да даваш първосигнална информация от нета, камо ли на мен.

Другарката Курнелия Нинова ако премине в СДС примерно, дали тя все още бъде команистка ?! Ами не, няма да бъде, защото ще следва седесарската идеология.

Много си далече от реалноста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Мойра написа:

може ли поне един документ от тези компетентни журерналисти или просто пак си объркала форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Coco1 написа:

Спри се да даваш първосигнална информация от нета, камо ли на мен.

Другарката Курнелия Нинова ако премине в СДС примерно, дали тя все още бъде команистка ?! Ами не, няма да бъде, защото ще следва седесарската идеология.

Много си далече от реалноста.

То тогава защо другарят Слави Трифонов да е комунист? Той е преминал в партия Има такъв Народ и дали е все още комунист?! 
Ами не, няма да бъде, защото ще следва идеологията на партията Има такъв народ.

Много си далеч от реалността. И спри се да даваш първосигнална информация от интернета. Камо ли на мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

С тези две мозъчни клетки не може да си представи,

а твоите като са много само фрог ли знаят

току-що, acnekt написа:

То тогава защо Слави да е комунист?

слави е неорентиран и той незнае какво да прави ако спечели

преди 31 минути, ncl написа:

А важно ли е кой ще е президент?

не ветото му може да се преодолее от парламента - идеално за такива които обичат да се правят на жертви, и да получават най много пари в държавата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

То тогава защо Слави да е комунист? Той е преминал в партия Има такъв Народ и дали е все още комунист? Ами не, няма да бъде, защото ще следва идеологията на партията Има такъв народ.

Много си далеч от реалността. И спри се да даваш първосигнална информация от интернета.

Айдеее ся па Слави :D

Спазвай рецептата от доктора !? Папагал повтаря ми думите.

Белгиец я ни обясни сега как си от лигатата на легендите :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Coco1 написа:

Повтарям, защото съм забелязал че вий хората от ГЕРБ сте с ограничен речник, ползвайте само възратни местоимения в изреченията или прости изречение. 
 Аз използвам вече използваните думи, защото да те улесня.

Както и да е. Троли си на воля. 
Стига ти толкова внимание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Включи се в темата за подпомагането на защитнитe програми -  пуснал съм днес ново мнение там.  Тук не си интересен и си като Мойра.

Същата работа като тука. Бла , бла ... едно и също колко години  вече? Да беше качил файл за тестване ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Повтарям, защото съм забелязал че вий хората от ГЕРБ сте с ограничен речник, ползвайте само възратни изречения  и използвам вече използваните думи, защото да те улесня. 

преди 5 минути, Coco1 написа:

Белгиец я ни обясни сега как си от лигатата на легендите :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Същата работа като тука. Бла , бла ... едно и също колко години  вече? Да беше качил файл за тестване ли?

благодаря че и ти се включваш в бла бла:)

преди 4 минути, acnekt написа:

Повтарям, защото съм забелязал че вий хората от ГЕРБ сте с ограничен речник,

а пък някои хепрен ги няма е само цитират

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nikssi написа:

Не можеш да си го осигуриш ли?  Помощ нужна ли е?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ал.Йо. вижда катастрофален сценарий, ако ГЕРБ загубят изборите

Този сенилен старец представя България в Европарламента...

Боже, слез си прибери вересиите! :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, acnekt написа:

Както и да е. Троли си на воля. 
Стига ти толкова внимание.

Да ти обясня какво означава непоискано "внимание" от някой, не за първи път - Досаждане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване