Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 9 часа, Радул написа:

Изобщо няма да се учудя, ако точно те ударят нужното рамо на Борисов.

И Костов барабар с турците, за да остане БСП единствената и неповторима опозиция.

Не мисля.

Както каза Карадаъ ефенди, а и Борисов еднозначно потвърди, Дийп Стейт ще се бори за програмен или експертен кабинет, за да може договорките да не си личат и политическите играчи да не се изхабяват. 

Предвид горното сега очаквам загрижени физиономии, оу, ау, ковида, кризата, здравето, живота, ау ши умрем, чували с трупове, не е време да се караме, а да поемем отговорност. Ний не за себе си, а за България...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 34 минути, Реджеп Иведик написа:

Предвид горното сега очаквам загрижени физиономии, оу, ау, ковида, кризата, здравето, живота, ау ши умрем, чували с трупове, не е време да се караме, а да поемем отговорност. Ний не за себе си, а за България...

Ако започнат тази "песен", площадът ще се напълни пак и ще ги изхвърли от парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Мойра написа:

Ако започнат тази "песен", площадът ще се напълни пак и ще ги изхвърли от парламента.

Аз още фревруари казах:

на 5.02.2021 г. в 13:48, ivottoshev написа:

Изобщо няма да се учудя ако тези, които гласуват за БСП с надеждата да изметат Борисов и тези, които гласуват за Герб, само защото не искат БСП, накрая се окажат от една и съща страна на барикадата. Уж в името на националното спасение.

А дано да не се окажа прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

А дано да не се окажа прав.

Дано!

България отхвърли модела на Борисов и досегашната му опозиция

Автор: Георги Георгиев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Мойра написа:

С откъсване от почти 10% пред втория , не знам колко "умен" трябва да си за д анаричаш това "отхвърляне"  :hush: И то при сравнително висока избиратела активност малко под 50%

Единственото което виждам , и за което дори ГЕРБ са критикувани - е че имат явни и неявни червено-путински зависимости.

Което и аз съм критикувал, особенно за меката позиция на ББ към руските антибългарски проекти.

Не ГЕРБ се провали, а червената мафия и пропутински проекти се провалиха . Които се мислеха за "опозиция" и алтернатива.

И БСП, и Копейкин, и Атака, и на Малинов партийката са в тотална дупка. :yanim: Къде е АБВ със Гоце и Запалката ?  А Мангъров дето е с тях ?

/скоба - познай защо пРезилдента дето е проект на Решетников напоследък толкова се сви в миша дупка ?? :giggle1:  Сега му умуват как да се появ ина бял кон със служебно правителство, но и той разбира че може да свърши предсрочно наритан с камъни от площада / 

Я събери тези които явно се позиционират анти-БСП ? 

Смазахме ви  . :hush:

Необяснимо е защо 4.8% предпочетоха тази която предложи Пеевски , тази която просеше от Черепа, тази другата с нея с поправката "Ванко едно"  адвокатка на Мултигруп, тази  с прякорите галевица, тази с активната  червена предизборна манипулация Костинброд, тези със сайтовете с фалшиви новини, с наритани сребролюбци попове и т.н и т.н. ...

Излъгаха се по заглавието без да гледат основното - че под фалшивия флаг "мутри вън" , точно те са носителите прокарващи мутренските интереси и задкулисие .

но... какво да се прави .. не ги разбирам тези хора дали доверието си на такива, но сме демокрация все пак....

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, lsmurf написа:

БСП извоюва категорична победа в Аржентина 61.54% от гласовете ! Радвайте се фенове цели 8 човека са гласували за БСП! :D

Отдавна не се бях смяла толкова, колкото като чух какви ги говори Корнелия... Партията не могла да покаже, че не е част от статуквото... Но тя(партията) си е статуквото отвсякъде, а лидерката и е досущ Б.Б. в пола - същите прийоми, същият нарцисизъм, същото безочие... Иначе казано: Каквото управлението, такава и опозицията! Тя нямало да подаде оставка... правилно, г-жа Нинова, много добре се справяте с разбиването на партията си, бъдете здрава и дерзайте! (както би казал всеки средностатистически социалист).

Не знам за вас, но на мен ми е любопитно какво ще е поведението на "Има такъв народ" и ДБ, другите са ми до болка ясни: Б.Б се готви за премиер на експертно правителство(този път не една, а повече котки може да му минат път), ДПС - интересът клати феса, БСП - опозиция до дупката на дупка, Мая Манолова... е тя все пак преди време предложи Пеевски за шеф на ДАНС... как да не и вярва човек?! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Нел написа:

Отдавна не се бях смяла толкова, колкото като чух какви ги говори Корнелия... Партията не могла да покаже, че не е част от статуквото... Но тя(партията) си е статуквото отвсякъде, а лидерката и е досущ Б.Б. в пола - същите прийоми, същият нарцисизъм, същото безочие... Иначе казано: Каквото управлението, такава и опозицията! Тя нямало да подаде оставка... правилно, г-жа Нинова, много добре се справяте с разбиването на партията си, бъдете здрава и дерзайте! (както би казал всеки средностатистически социалист).

Смешен плач

Краля на нагите не случайно даде сутрите на Нагарджуна, да учи хората на ум и разум.

Какво по хубаво от това, комунистите да си отидат с избори, мирно и тихо, без да ни се налага да ги разстрелваме по стадионите ?

Може би плачете, че заедно с комунистите, трябва да си отидат и антикомунистите, като следствие от неумолимия Закон за Зависимия Произход ?

Ми да си отидат и те и да рахатясаме.

Да живее България !

преди 1 час, miro20 написа:

"Пак" ??? :giggle1:

Ми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Може би плачете, че заедно с комунистите, трябва да си отидат и антикомунистите, като следствие от неумолимия Закон за Зависимия Произход

Ми те антикомунистите, то ест сините с червено потекло, то ест с червени задници, са възможни само ако има комунисти.

Тея са най-недостойното политическо племе у нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, acnekt написа:

@дръндю обясни моля. Що така? Не им ли каза 29, не 28. 29 номер. Някакво объркване сигурно.

няма объркване
които и да са на власт, циганите пак ще си останат изтривалка за всяко правителство
 вероятно по 100 кинта са взели, които в тия времена на ровене в кофите за смет си е едно богатство
всички партии поддържат мизерията за да има изгода по време на избори...интереса клати феса
тъй де, раздават по сто кинта, а кът вземат властта, крадът милиони
и до като цялата нация не осъзнае, че изборите, такива каквито са в момента, само поддържат статуквото, няма да има оправия
никой не трябва да ходи на избори
така ще бъдат принудени, служебния кабинет да го превърнат в работещ под шапката на президента
а ся кво, отиваме да гласуваме за статуквото
за всеки глас им се плаща по 11 кинта, отделно законните кражби
можеш ли да ми кажеш, защо аджеба, нито една партия, въпреки обещанията, не премахнаха олигархичния ДОД
тва го има във почти всички бивши комунистически държави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, extreme_b_c_d написа:

Ми те антикомунистите, то ест сините с червено потекло, то ест с червени задници, са възможни само ако има комунисти.

Тея са най-недостойното политическо племе у нас.

- Тези сливи какви са ?

- Сини

- Ми що са червени ?

- Щото са зелени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, дръндю написа:

няма объркване
които и да са на власт, циганите пак ще си останат изтривалка за всяко правителство
 вероятно по 100 кинта са взели, които в тия времена на ровене в кофите за смет си е едно богатство
всички партии поддържат мизерията за да има изгода по време на избори...интереса клати феса
тъй де, раздават по сто кинта, а кът вземат властта, крадът милиони
и до като цялата нация не осъзнае, че изборите, такива каквито са в момента, само поддържат статуквото, няма да има оправия
никой не трябва да ходи на избори
така ще бъдат принудени, служебния кабинет да го превърнат в работещ под шапката на президента
а ся кво, отиваме да гласуваме за статуквото
за всеки глас им се плаща по 11 кинта, отделно законните кражби
можеш ли да ми кажеш, защо аджеба, нито една партия, въпреки обещанията, не премахнаха олигархичния ДОД
тва го има във почти всички бивши комунистически държави

Данък общ доход ли? Или данък на заплата. И тук има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, acnekt написа:

Данък общ доход ли? Или данък на заплата. И тук има.

аве ти разлика между плосък и прогресивен данък правиш ли ве?
във всички държави упавлявани от олигархия данъкът е плосък...от там произлиза "олигархичен данък"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, дръндю написа:

Ама чичо Кадро ко каза ?

Има МВРО има цигани, нема МВРО нема циганиии

Перифразирам, то беше за телевизора и короната. Ама се таа, брат. И за комунистите и антикомунистите е същото.

Между другото, да те светна, от зората на съществуването на науката Психиатрия, та до ден днескашен, не е открит нито един контра пример на Закона за Зависимия Произход

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

С откъсване от почти 10% пред втория , не знам колко "умен" трябва да си за д анаричаш това "отхвърляне"

на вас комунистите мисленето ви е такова.

забраните на Х да работи и после заключите че Х нещо не го бива много в работата.

купите си гласове - после се похвалите че сте получили същите тези гласове

назначите си плешев - после се похвалите че щом плешев не ви търси отговорност значи не сте престъпници.

вие сами си правите реалността!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Мойра написа:

Ми, Мустафата и Бойко вече дадоха тон за песен. Те затъ друг избор нямат.

Да видим хора на колко гласа ще я подхване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Mapuku написа:

на вас комунистите мисленето ви е такова.

забраните на Х да работи и после заключите че Х нещо не го бива много в работата.

купите си гласове - после се похвалите че сте получили същите тези гласове

назначите си плешев - после се похвалите че щом плешев не ви търси отговорност значи не сте престъпници.

вие сами си правите реалността!

На това, неговото, му се вика "смях през сълзи".

Смее се че БСП са се провалили, но като види резултатите от изборите и му се реве:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Смее се че БСП са се провалили, но като види резултатите от изборите и му се реве

Ма те и за БСП реват. Карат се на Нинова, и и искат оставката, сякаш е от тяхната партия.

Да се смееш ли, да плачеш ли. 

Като тръгне да се изплъзва кокала, стават изобретателни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дръндю написа:

аве ти разлика между плосък и прогресивен данък правиш ли ве?
във всички държави упавлявани от олигархия данъкът е плосък...от там произлиза "олигархичен данък"

Данък общ доход или там, както се зове в България. Държавата ти взима от доходите ти. Но само ако получаваш над 9000 евро заплата, ако си женен или омъжен, съответно с партньор живееш 18000 евро. Под тази сума не ти взимат от доходите ти.

Има и данък на заплатата ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, acnekt написа:

Данък общ доход или там, както се зове в България. Държавата ти взима от доходите ти. Но само ако получаваш над 9000 евро заплата, ако си женен или омъжен, съответно с партньор живееш 18000 евро. Под тази сума не ти взимат от доходите ти.

Набий им го в чутурите, защото един се изживяваше на генерален спонсор на държавата с 1000 лв. заплата.

преди 11 минути, acnekt написа:

Има и данък на заплатата ти.

На всеки фиш пише каква е заплатата и какво влиза по дебитната карта. Преди време споделих едни изчисления, че близо 50% от всичко заработено отива като данъци. Няма особена разлика дали ти ще купуваш закуската на децата си или държавата ще я направи безплатна.

Въпросът не е толкова важен дали половината пари, които вадиш ще отидат в обществени блага, от които и ти самия си консуматор. Въпросът е Боковците да не строят стадиони за 3млн. евро в обезлюдени села, и след 3 години да гълтат още стотици хиляди поддръжка, а да не личи, че е имало ремонт, а фирмата да е "изчезнала".

3 млн. лв. за общественото благо е една чудесна новина. 3 млн. лв. за пасище на крави за да се облагодетелства един много тесен кръг от приятели и роднини на управляващата мафия - ето това е трагедия. И когато някой търси проблема, да гледа на правилното място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Myanmar написа:

Набий им го в чутурите, защото един се изживяваше на генерален спонсор на държавата с 1000 лв. заплата.

Разбира се от доходите се преизчисляват заплатите на работниците, ако има фирма, разходите от амартизация, наема, покупките и сервизите, бензина за колата и тн.

Има 6 Данъчни класове и тн. Сложно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

- Тези сливи какви са ?

- Сини

- Ми що са червени ?

- Щото са зелени.

Явно не си слива щото преди време ми синееше а напоследък започваш все повече да почервеняваш. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване