Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

136 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      81
    • Парламентарна република
      55

Препоръчан отговор

• Отговори 54,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

6844

• miro20

4438

• Мойра

4341

• acnekt

3000

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Това е шоу, той е канил, кой ли не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Hristo52 написа:

Ти наистина си нахален и досаден. И ти казвам, че за никой не гласувах! Но пуснах бюлетина. Никой не ми харесва! Всички са статукво мошенници и от един дол дренки Хеле па Манолова и Донева. Или Христов с многото си далавери? Или откачената Корнелия? За бачо ти Валери и бай Пеницилин изобщо не говоря. Или па за Болния Сидеров, с 1000 лева заплати. Златен пръст, после...с руснаците , божеее. докато беше в парламента трайко. Но после...олее, то плюване по същите с които пируваше. А чалгаря е много добър, същият тоя дето се предложи САМ на Борисов 2013, и оня го изрита. А не ставайте смешни?

Ти си бил жив герберист бре :)  

Знаех си че сме от една порода...

Нали така "Николоффф" ? Като говорим за лафове ... :giggle1:

преди 2 часа, M.Николов написа:

Не си струва да се занимаваш, няколко от философите тук не са гласували за никой, Реджи пък е гласувал за "Възраждане" която и в най-добрите си дни ще си остане бутикова партийка с не повече от 3-4 %, но иначе всички те искат да сменят лошия Борисов с неговите 30%.

Иди ги разбери.:speak:

Сериозно ли ме питаш защо не съм гласувал за Божков?:speak:

Днес ма кефиш :lol6:

преди 4 часа, M.Николов написа:

Защото е под карантина, присмехулке.

При съвременните методи на комуникация не е абсолютно никакъв проблем човек под карантина да изяви 101% от това което иска да каже.

Ама той не  иска.

"Нeкa бъдa мaлкo пo-кoнкрeтeн. Caмo мaлкo. Oт 240 дeпутaти в изтeклoтo в кaнaлизaциятa нaрoднo прeдcтaвитeлcтвo, eдвa 18 чoвeкa нe ca хoдили в oфиca нa Бoжкoв пoзнaт кaтo "aквaриумa".

Относно това, дори да има капка истина, защо трябва да  толерираме тези които са в момента СЪС Черепа ? Всичките тези фейк протестъри , всичките тези инспирирани агитки , всиките тези манипулации от неговия "офис " ??? Всичката тази политическа сволочь, пишеща се "опозиция" ?   и тези които играят в синхрон с аквариума, ВКЛЮЧИТЕЛНО и таквиа като пРезилдента, по известен с това че е предложен от Решетников и че Черепа му звучи по достоверно от българската прокуратура ?

м ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, miro20 написа:

Черепа му звучи по достоверно от българската прокуратура ?

Думи, отнасящи се за един единствен случай, в който нашият президент изказа на глас мнението на 99% от нормалните българи. Дори и ти не можа да ми отговориш защо Прокуратурата не се зае с разследването на доказателствата, които Черепа е готов да ѝ предостави. 

Папагалствай си опорките докато можеш, Клоши, защото съвсем скоро за теб идва "жегата зад ъгъла" под формата на битка за по-добра кофа за боклук от която да се прехранваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Лудият Учен написа:

https://mobile.frognews.bg/article/215053/

Ето с такива гнусни лъжи и инсинуации ГЕРБ се мъчи да раздели и унищожи противниците си...

Прав си и затова да кажа две-три думи. Не мога да разбера, нали всички искахме да махнем лоената топка, какво става сега, Слави бил чалгар, Мая била не знам каква си, този бил такъв, онзи - онакъв. Чакайте малко, когато трябва да унищожим най-голямото зло в нашата история няма наши и ваши, има само НИЕ!!! Вземете пример от протестите, там имаше всякакви и никой с никого не се караше, всички искаха оставката САМО НА МУТРИТЕ!!! А сега тук се ядете, не забелязвате ли, че тролите само мълчат и се кефят.

Ако Слави върне мандата, това ще е грешка. Дори да спечели следващите избори, той пак ще трябва да прави коалиция и тогава може да няма такъв избор като сега, още повече, че две от групите обявиха че ще го подкрепят без да участват в управлението.

И ако утре някои се събудят отново управлявани от мафията, да не се оплакват, сами ще са си го причинили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, M.Николов написа:

Ето Реджи ти казва, че си тъп.:)

Той може да ми го каже ! :nono:

Защото много преди това е повярвал безкритично : " Да си тъп и да не си тъп е едно и също ":lol6: ....не съзира разликите:nono:

Простено му е ......на теб също ! Не съзираш приликите:lol6:

А Мисленето с това се започва - Сравнение ! Между Съществените разлики/прилики ! :nono:(как нещото съществува) 

Мен тогава ме подведоха Вярата и Надеждата - тоягите с които се подкарва стадото , вместо да Сравнявам....:) 

Грешка която мнозинството не виждат и не признават - харесат си нещо , затварят си очите и папагалят ...... :nono: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, crazy katon написа:

....ще го подкрепят без да участват в управлението.

Мислиш ли , че може да се случи , че е Истина  ?

Формално така ще се вижда . В същността си нищо такова няма ! :nono:

Или имаш друго обяснение без да запълваш празнините с Вяра и Надежда , които услужливо ти предлагат.....? :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Coco1 написа:

Може да бъде изображение с 2 души и текстово съобщение

Това е част от Религията на "старите" мутри .....:nono:Вярваш ли ? :lol6:

Дай сега и потребните за сравнение ! И се аргументирай , моля ! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Coco1 написа:

Щи дам два лева за комар :giggle1:

Куткудячка ....снесе ! :lol6:

Това дето го пиша не е само за обора , е и за кокошарника....! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, acnekt написа:

Това е шоу, той е канил, кой ли не.

Изгледа ли го ?

Вие не внимавате бре

Той го е канил и вече като бяха "врагове". И пак е интересно. Ама явно, само който има очи вижда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, M.Николов написа:

Сериозно ли ме питаш защо не съм гласувал за Божков?:speak:

Мирови номера. Защо преиначаваш думите ? Хвърляш се в защита като Матросов на амбразурата ли ?

Ако говорим за Българско лято, това е политически проект срещу модела Луканов.

Докато при ИТН всички вторични полови белези са много съмнителни

Не може мъж с ц*ици или жена с брада. Може, ама едно на един милион. Ей такава е вероятността на Слави да му е чист косъма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Хайде , започна се ! :)

...в петък Паси с Атлантическия блок и НАТО в "Панорама" (БНТ) , днес в "Тази събота и неделя"(bTV) кой мислите ......Плевналиев , дето война на Русия щеше да обявява....(ами да беше я обявил , я ! :lol6:)

....А малко на север от нас братя (хайде , братовчеди да са) се бият истински за хатъра на чужди.....:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Лудият Учен написа:

Първо БСП ѝ бяха демоните,ама тя горката не разбра на време,че не БСП ,а Слави е най-сериозният противник на мутрата Борисов и ГЕРБ и затова сега скорострелно сменят опорките и търсят такива за Слави...

Докато троловете на герп бяха насочили цялата си злоба и ожесточение да плюят по бсп и президента, изпуснаха Слави.Сега вече е късно, не могат да върнат времето назад, и не могат да си поправят грешката :lol6:

Тулупът от Банкя е бита картата и повече никога няма да управлява България.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Ама явно, само който има очи вижда.

Сега се чуди как да излезе сух от гьола в който го накиснаха .....вместо да си гледа бизнеса . :)

А може и да са го "масажирали" за загрявка , и сега да го "масажират" (както в картинката на Aumi :)) .......ама кой ти казва . :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, by_chechi написа:

Сега се чуди как да излезе сух от гьола в който го накиснаха .....вместо да си гледа бизнеса . :)

А може и да са го "масажирали" за загрявка , и сега да го "масажират" (както в картинката на Aumi :)) .......ама кой ти казва . :nono:

"Казва ли ти някой, а и смее ли човек да пита..."

преди 18 минути, gagodrago написа:

Сега вече е късно

Логиката не ти е силната страна.

Във форум Калдата имаше анкета. Коя е първа политическа сила ?

Като мислите, трябва и да разсъждавате...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, gagodrago написа:

...изпуснаха Слави....

Не го ИЗпуснаха , а го Пуснаха ........като боен питбул на малки кученца , дето моята котка ще ги сдави....:lol6:

samie-malenkie-porodi-sobak.jpg0208070848_6_.jpg

...поне от преди 10 години е резервен проект за печелене на избори....:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, by_chechi написа:

Не го ИЗпуснаха , а го Пуснаха

Тъй де, и аз това се опитвах да кажа, ама ти се изрази по литературно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

...поне от преди 10 години е резервен проект за печелене на избори....:nono:

Не съм фен на теории и конспирации в стил "бай Шиле" , но в това има известна логика.

Дори да не е бил замислен чак токова, влиянието му няма как да се игнорира толкова години.

Нормално е някои явни и неявни хора и сили,  занимаващи се с политическо генно инженерство да са се заинтересували .

Но пък и Слави е с характер, в което спор няма и едва ли му харесва да е чужд инструмент. Нито е лесен на компромиси, а такива повече от очевидно трябва да прави.

Дали затова не се крие и има толкова неясноти в момента ? Щото едва ли му се е налагало да балансира на този фронт и в тези води .

И все пак по темата .

Той не се крие :) 

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/videos/3061389250755791

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/videos/3061362024091847

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Но пък и Слави е с характер

С характер,  марактер, не мое да стъпи на Бойко на малкия пръст.

Затуй се скри. Не веднъж съм казвал, че ако махнем Бойко, нямат кого да турят.

Е, ся опитват със Слави, ама ядец. 

От друга страна Бойко е вече политически труп.

4 април се оказа добър ден за Българската демокрация

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Реджеп Иведик написа:

Отправи ли питане в американското посолство ? А в руското ?:)

От там какво казаха ? :)

...Щото Меркел вече си мисли за старините и пенсията , и никак не й е до Бойко....с тоя поток големи грижи си има... и с Путин , и с Байдън....

...За Борис Джонсън нямам информация - както се и полага за Великобритания....От Макрон пък не зависи - има си вътрешни проблеми...

...................

Баси ! Да му изгорят на човек бушоните....! :lol6:

Ама к`во ти трябва ! Хващай се за нещо и Вярвай ! :nono:

..................

Аз залагам на Путин .....след 5 години . (колкото и да не ти е приятно) :)

До тогава - блато . Кражбите продължават !:nono: Пари за крадене има - взети на заем от нашите внуци.....:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, by_chechi написа:

Аз залагам на Путин .....след 5 години .

Какво залагаш че ще направи Путя ? ОСвен да дрънка с оръжия  друго не може. Каквото направи за 20г за страната си, толкова ще направи и за още 5.

Едно голямо нищо . Кукиш както казват руснаците :)  Е да , освен да обогати още милиардерите от приятелския му кръг. Но се съмнявам ти да си в този кръг...

Така че... залога ти е от сега изгубен :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Реджеп Иведик написа:

От друга страна Бойко е вече политически труп.

4 април се оказа добър ден за Българската демокрация

Ми тя нали цялата идея е не да търсим друг цар, а да няма цар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване