Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Мойра написа:

Вече няма съмнетие накъде вървят Борисов и свитата МУ.

29.01.zatvor.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 3 часа, ivottoshev написа:

Ахааааа, значи:

когато ти изнася - ГЕРБ поставят който си посочат за изборни позиции (Манолова) - нея ГЕРБ я направил омбудсман

когато не ти изнася - ГЕРБ не посочват хора за изборни позиции (Гешев) - него прокурорите сами си го избраха (избор от един кандидат)

Хайде да уточниш: ГЕРБ назначават ли хора на позиции, които би трябвало да са изборни, или не назначават такива хора? 

Виждам и ти и твоите 8 колеги от тролската ви групичка не правите разлика между "подкрепен от..." и "назначен от..." . :hit:

преди 2 часа, ninov написа:

то вожда ти каза че са гарантирани бе миро 20 лъжец

Разбира се. Той има право да го казва, защото все още ИЗПЪЛНЯВА тази длъжност и МОЖЕ да определи изплащането им.

Много добре разбираш че няма как сулю и пулю да се изказва за БЪДЕЩО управление и какво ще разпореди то, АКО не е част от задкулисните договорки .

Фигуранта мълчеше като г'з , което именно ме наведе на мисълта че мулташкатра адвокатка знае повече от него кой ще му е премиер и кои ще са министри  и какво ще правят с пенсиите :)

затова и казах.. то от него се иска само да прочете указа...

преди 2 часа, Мойра написа:

КАто картечница си с тоя фрогнюз на Черепа  :yanim:

Мога ли да ти викам глашатайката на мутрите  ?

преди 2 часа, Hristo52 написа:

Днес си мислех, че ако в България върлите противници на режима ( бесни русофоби) и евроатлантици преди 1990 бяха толкова, колкото се оказаха след тази дата, тя щеше да стане член на НАТО и ЕС още през 80-тте...Щяхме да сме изгонили руснаците от нашите свещени европейски земи (и от бита ни) още преди 50 години...ех, какъв живот изтървахме, а?!...Бананите например, тази традиционна част от храната на българския народ през вековете, щяха да висят отвсякъде още тогава...:speak:

Имаш по реални и случили се примери в новата ни история.

Ако не бяха ни разпределили в губещия лагер с малоумни идеологии, щяхме да сме като Гърциця, Испания, Италия. Колко са пенсиите там ?

Дори от бивши соц държави имаме примери . В Словения минималната пенсия е 500 евро и нагоре, Чехия и те там някъде.

Нали знаеш какво е простичкото правило - която държава по бързо се е оттървала от идеологическите комунистически идеологии и е измела бившите комунисти , цоциалисти и са провели лстрация или по друг начин са ограничили влиянието им в управлението - то сега те са в пъти по добре от тези които не са го направили. Като нас.

Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, miro20 написа:

Разбира се. Той има право да го казва, защото все още ИЗПЪЛНЯВА тази длъжност и МОЖЕ да определи изплащането им.

и защо никой миро 20 лъжец друг освен от тролската централа няма право да казва какво е направил Борисов  и какво задкулисие бълнуваш за това че някой е казал за действията  на Борисов или признаваш че Борисов разбирай ГЕРБ е част от задкулисието

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

и защо никой миро 20 лъжец друг освен от тролската централа няма право да казва какво е направил Борисов  и какво задкулисие бълнуваш за това че някой е казал за действията  на Борисов или признаваш че Борисов разбирай ГЕРБ е част от задкулисието

Много си плосък, наистина. Сериозно ли не можеш да осмислиш кой в каква роля е и какво може да определя или да приема решения ??

Когато Фигуранта назначи генерала за премиер, мулташката стане министър, а ББ е в реална оставка , нещата ще са разменени. Тогава и аз бих се чудил ако ББ се изкаже нещо за пенсиите. Защото тогава няма той да определя това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Сериозно ли не можеш да осмислиш кой в каква роля е

Абе можем да мислим, ама ти постоянно сменяш опорките и ни се завива свят

преди 24 минути, ninov написа:

или признаваш че Борисов разбирай ГЕРБ е част от задкулисието

Как ще признае бре.

Той не е човек, а желязо. Мълчи с 200

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, miro20 написа:

Много си плосък, наистина. Сериозно ли не можеш да осмислиш кой в каква роля е и какво може да определя или да приема решения ??

Когато Фигуранта назначи генерала за премиер, мулташката стане министър, а ББ е в реална оставка , нещата ще са разменени. Тогава и аз бих се чудил ако ББ се изкаже нещо за пенсиите. Защото тогава няма той да определя това.

остър не ми отговори   нито на един от двата въпроса никой нищо не определя демек никой разбирай Дончева не определя нищо просто казва за решение на кабинета на Борисов .А кой е фигуранта  е ясно не само у нас а и в европа

цяла европа му подиграва на вожда ти и шеф Борисов

ПП щом задкулисие е да съобщаваш решение на кабинета на Борисов то НОВА, БТВ и КАНАЛ 1  са част от задкулисието защото всеки ден ни информират за решенията на правителството на Борисов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

върха на наглостта в бойковия форум

- Всеки ден пристигали нови и нови сигнали

- трол: Какво ще прави тая комисия с тия сигнали? Тя не приключва ли работа днес?

за разкрития на илчовски ни дума ни нищо, не се е случило просто. живеем в северна корея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жан Виденов отново иска да бъде премиер. Wow.

Каква изненада.

https://novini.bg/bylgariya/politika/660499

"Тъй като предстоят избори на 11 юли, а за създаването на нова партия са необходими поне 4-5 месеца по закон, ПП „Лявата алтернатива“ ще участва в предизборна коалиция с други партии, една от тях е Съюз на комунистите в България", обясни Виденов. 

"Партията ще участва с кандидати за народни представители в коалиция, която вероятно ще се нарича „За чиста и свята Република“. Но все пак това е въпрос на коалиционни преговори. Другата седмица Иван Атанасов ще публикува предизборното послание на тези 50 души, които сме инициаторите", каза още той. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

както казват троловете на бойко "Последно установи ли се престъпна дейност или само си разменят шум? "

"Някой знае ли дали тази комисия ще работи след днес? "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

искам да ви питам какво мислите по въпроса ако на следващите избори резултатите са подобни не е ли по добре да бъде съставено правителство било и то с компромиси идея ми дава това мнение

https://fakti.bg/bulgaria/577721-kancho-stoichev-vazmojno-e-itn-da-izmesti-gerb-no-tova-nishto-nama-da-dade

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ninov написа:

искам да ви питам какво мислите по въпроса ако на следващите избори резултатите са подобни не е ли по добре да бъде съставено правителство било и то с компромиси идея ми дава това мнение

https://fakti.bg/bulgaria/577721-kancho-stoichev-vazmojno-e-itn-da-izmesti-gerb-no-tova-nishto-nama-da-dade

Опорката от преди седмици, че Слави трябва да се компроментира тотално и да се договори с "комунистите"  :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

29.01.zatvor.jpg

Цитат

„Но във затвора попаднал на хора
и станал човек.“

Дали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последният мандат ли питате?

Ами цени и битови сметки летят в Космоса. А масата заплати не мръднаха. Поне така е в провинцията де.

То става ад. Одраха кожата на бедния народ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, N1K17Y написа:

Опорката от преди седмици, че Слави трябва да се компроментира тотално и да се договори с "комунистите"  :getout:

то това че опорката е факт но питам и за друго едни 3 избори ще бъдат късна есен а тогава ще трябва и актуализация на бюджета а ако няма правителство тогава няма да има кой да го предложи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, miro20 написа:

Уж си пенсионер а не знаеш какво е Сирни заговезни и какво се прави... 

Ах да.. ти беше и комунист.. от де да знаеш... :getout:

Чалгаря не иска да управлява. Нито знае, нито може, нито има екип и хора.

За твое сведение,Не съм пенсионер,Не съм комунист и никога не съм бил,знам какво е сирни заговезни,но не знам на кой се целува ръка.Та чакам да ми отговориш на този въпрос.(Всъщност знам,но ти се правиш на ударен и избягваш отговори на неудобни въпроси).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ninov написа:

то това че опорката е факт но питам и за друго едни 3 избори ще бъдат късна есен а тогава ще трябва и актуализация на бюджета а ако няма правителство тогава няма да има кой да го предложи

Белгия изкараха 500+ дни без правителство. Все ще оцелеем 4 месеца. Хубавото е, че ще могат да се направят и президентските избори в едно и активността ще е висока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помощта за отглеждане на дете от самотен родител у нас е 45 лева, което е 4 пъти по-малко, отколкото дава земеделското министерство, управлявано от ГЕРП-Деса Танева, която заедно с Иван Ангелов – Пилето е в борда екарисаж, за една негова кокошка - субсидията е 88 евро ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Белгия изкараха 500+

Белгийският бюджет не е като българския я ми кажи колко е минималната заплата в Белгия и тогава ми говори дали ние ще можем да се справим 500 дни без правителство .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adersa написа:

Белгийският бюджет не е като българския я ми кажи колко е минималната заплата в Белгия и тогава ми говори дали ние ще можем да се справим 500 дни без правителство .

Ще спрат заплатите, ако не се състави правителство ли, какво ? Българското правителство освен да краде, друго не прави, та дори сме си по-добре без :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване