Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

Като видя това 'телегентно "лице", не знам да се смея ли, да плача ли :speak:

Стъки пак цъфна, за да поиска оставката на шефа на МВР заради ”Злати и Биби”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 3 часа, Мойра написа:

Като видя това 'телегентно "лице", не знам да се смея ли, да плача ли :speak:

Стъки пак цъфна, за да поиска оставката на шефа на МВР заради ”Злати и Биби”

А като видиш лицето на новия шеф на НАП и комшия на Черепа , по ли хубаво ти става :giggle1:

А какво пише в мутренския ти фрог за шефката /от партията на Черепа/  на кабинета на Рашков, заради именно които въпроси  се закани да ги уволнява ?

Упс... нищо не пише...

Не знам смееш ли се, плачеш ли, но за такива издънки най логичното действие е моментална оставка на Рашков. :hush:

Радвам се че от такива случки лъсва тоталното ви двуличие .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:giggle1:  Хаха! Въженцето се навива, мишки и калинки са в неплатен отпуск, а троловете вече вият отчаяно!

Сменен е и шефа на СДВР

преди 3 часа, Мойра написа:

Преименувай я Всичко след кабинета " Бойко Борисов 3" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hristo52 написа:

:giggle1:  Хаха! Въженцето се навива, мишки и калинки са в неплатен отпуск, а троловете вече вият отчаяно!

Сменен е и шефа на СДВР

Преименувай я Всичко след кабинета " Бойко Борисов 3" 

Според мен най-добре би било, ако някой пусне тема "Престъпленията на кабинетите на Борисов" или нещо от този род.

Няма как да пишем за тези престъпления в темата за служебното правителство, а трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

А като видиш лицето на новия шеф на НАП и комшия на Черепа , по ли хубаво ти става

А какво пише в мутренския ти фрог за шефката /от партията на Черепа/  на кабинета на Рашков, заради именно които въпроси  се закани да ги уволнява ?

Не знам смееш ли се, плачеш ли, но за такива издънки най логичното действие е моментална оставка на Рашков.

Радвам се че от такива случки лъсва тоталното ви двуличие .

Троло20, усещаш ли как ви изчегъртват?

----------------------------------------------

Правителството сменя всички областни управители. Това обяви на брифинг говорителят на Министерския съвет Антон Кутев.

Той уточни, че в четири области местата ще бъдат заети от заместници на досегашните титуляри. В останалите областните управители ще бъдат изцяло нови назначения, каза още Кутев.

По думите му желанието на служебния премиер Стефан Янев е да се гарантира честният вот.

"Мотивите за смяната са гарантиране и търсене на възможности за честния вот и намаляване на купения и корпоративния вот. Цялото правителство работи в посока на осигуряване на честни избори", коментира говорителят на Министерския съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

Не, не е абсолютно същата позиция.

Прав си. Той не е чак толкова краен като теб да иска проверка на целия списъчен състав, докато ти искаш:

на 21.03.2021 г. в 14:52, miro20 написа:

Повече от наложително е в МО да се проведе спешна, веобхватна и задълбочена провека за лоялност и липса на конфликт на интереси на целия списъчен състав

Което, след като Радев е мухльо, прави теб още по-голям мухльо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ivottoshev написа:

Повече от наложително е в МО да се проведе спешна, веобхватна и задълбочена провека за лоялност и липса на конфликт на интереси на целия списъчен състав

Което, след като Радев е мухльо, прави теб още по-голям мухльо!

Разбира се че трябва да има проверка . Защо постоянно повтарям че и в другите държави виновните са съдени и наказани  ? Да не би там да нямат проверки по тези техните пробиви  ??

Защо постоянно повтарям за липсата на лустрация ?

Всички останали държави обаче, излязоха и с декларации и с ясна позиция кой е виновен за тези скандали .  Именно страната-агресор.

За разлика от нашия мухльо който не смее дори да произнесе думичката "Руска Федерация" , "руски" и "шпиони" :)  

Ето точно това го прави мухльо.

Още обяснения трябват ли ти ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://boulevardbulgaria.bg/articles/koy-za-kogo-glasuva-razpredelenieto-na-izbiratelite-po-vazrast-i-obrazovanie

"Има такъв народ" на Слави Трифонов се оказва първа политическа сила за гласуващите млади хора между 18 и 30 г., докато БСП е успяла да привлече едва 8 процента от тази група.

https://segabg.com/node/177722

ГЕРБ убедително печели вота в големите ромски квартали

:D

10 процента за ГЕРБ. Добре, 15 процента.

449wkdct.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, acnekt написа:

Направиха репортаж за @Без умствен капацитет

Приятно гледане. 

виждаш ли колко съм известен, затова ме подкупват трудно

преди 40 минути, acnekt написа:

https://boulevardbulgaria.bg/articles/koy-za-kogo-glasuva-razpredelenieto-na-izbiratelite-po-vazrast-i-obrazovanie

"Има такъв народ" на Слави Трифонов се оказва първа политическа сила за гласуващите млади хора между 18 и 30 г., докато БСП е успяла да привлече едва 8 процента от тази група.

https://segabg.com/node/177722

ГЕРБ убедително печели вота в големите ромски квартали

:D

10 процента за ГЕРБ. Добре, 15 процента.

449wkdct.png

и аз го гледах това, пак трябва коалиция от 3 партии - и ми се струва че пак ще се окаже някоя 3глава ламя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Разбира се че трябва да има проверка.

Да, обаче ти не говориш за проверка, както прави Радев, а говориш за "спешна, веобхватна и задълбочена провека за лоялност и липса на конфликт на интереси на целия списъчен състав".

Е после, след като от тролската централа вятърът задуха в друга посока и ти рязко обърна палачинката, само и само за да можеш да плюеш по Радев, задето искал проверка.

на 16.05.2021 г. в 17:48, miro20 написа:

Но пак повтарям - никоя държава не вини собтвените си служби за тези пробиви , както нашия неадекватник. А напротив - награждават и хвалят че са хванали такива

на 16.05.2021 г. в 17:36, miro20 написа:

Тотален мухльо !

Никоя държава в такива скандали не обвинява собствените си служби а ги награждава за успешните разкрития ! 

За твое съжаление обаче, постът ти, в който искаш всеобхватна проверка на целия личен състав, а не награди за успешните разкрития си седи:

Повече от наложително е в МО да се проведе спешна, веобхватна и задълбочена провека за лоялност и липса на конфликт на интереси на целия списъчен състав от всички структурни звена и нива на управление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ivottoshev написа:

Да, обаче ти не говориш за проверка, както прави Радев

всеки може да проверява всичко - като те проверяват, не означава че си нарушил нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, miro20 написа:

Кой пък тоя ? Ахааа..  поредния "специалист" отпреди 20-на години , а сега в гражданско движение....... :getout:

Коментар на някакъв си "посерко".

Мажоретките не говорят така !

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dedidi написа:

Коментар на някакъв си "посерко".

Мажоретките не говорят така !

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3 3 MB · 108 изтегляния

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Мойра написа:

Моля, темата да бъде закрита.

Че защо ... докато хората пишат, значи има какво да кажат, още повече че този кошмар още не си е отишъл. Не съм проверявал всички теми във форумите, но тази в Политика е най-посетената и ще е трудно изведнъж да се откажем от нея. Вече следвам и другата, за престъпленията, но то и тук малко ли се изписа през годините, така че ги знаем, но подробностите, които всеки ден излизат са направо умопобъркващи. Това е, отивам да чета за престъпленията, а надявам се скоро и за наказанията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз се надявам да си взема парите, които правителството на ГЕРБ ми открадна, спирайки ми пенсията. Мисля, че всички истински хора с увреждания трябва да си поискаме откраднатите от нас пари до последната стотинка!

Това са наши пари, откраднати от мутрата диктатор! Полагат ни се по право!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Anne написа:

А аз се надявам да си взема парите, които правителството на ГЕРБ ми открадна, спирайки ми пенсията. Мисля, че всички истински хора с увреждания трябва да си поискаме откраднатите от нас пари до последната стотинка!

според стария закон имаше хора които бяха като теб и не получаваха нищо, защото имаш крака, без значение дали може да ги ползваш, според червените ние бяхме най здравата нация и нашето здравеопазване бе най доброто, лекуваше всичко

питай някой като теб, но на повече години - ако са живи, защото тогава нямаха средства за медикаменти

питай мойра тогава отпускаха ли пари за инвитро оплождане - не това се лекуваше - резултата е видим, без деца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Anne написа:

И преди сме дискутирали този въпрос, и се сещам че ти показах че парите отпускани за хора в неравностойно положение, инвалиди и т.н. са в пъти повече от отпусканите при стнишевото време.

Но ти си искаш станишевото.

Не разбирам къде ти е логиката  ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върнете жителството. Софийското жителство. Как може такова нещо? Че и деца раждате. Дясната политическа партия ГЕРБ коментира по-долу.

https://www.dnes.bg/sofia/2021/05/19/anjela-dimcheva-ako-biah-rodena-v-svishtov-shtiah-da-si-stoia-v-svishtov.490790

Според нея причината за големия брой некласирани деца е пренаселването на София.

"Това беше грешка на Жельо Желев - да разреши без никакви критерии София да се заселва от провинцията. Кажете ми в коя държава в света и Европа общината се грижи за всички деца и ги настанява в детски градини, няма такова нещо", смята Димчева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване