Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Мойра
 Сподели

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Мойра написа:

, подозират, че заведението е опасано с руски „слушалки“

Като поразровят още малко около Горанов, ще открият неща, които едва ли някой очаква.

Около този човек не само мирише, а направо вони.

това сериозно ли го мислиш :D

преди 2 часа, ninov написа:

да само с това показа каква си герберски трол защото само ГЕРБ плюе по партиите на промяната и ги нарича чалгаджии ,мутри и мафиоти

а ти не си гледам и двамата си пеете тук цял ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, miro20 написа:

Всъщност, да, това е най важното.

Независимо от процесите които вървят , колкото и противоречиви да са, това е правилото от което  трябва да се върви напред.

Видиш ли комуне - деградация. Това е аксиомата.

Това пък в каква връзка е ?

Та нали именно това е ОПРОВЕРЖЕНИЕТО от полицията бре.

Дето ги обвиняваха че изпозлват забранени газове.

А се оказа че таквиа бяха изпозлвани ОТ протестиращите, а от полицията използва само невинния лютив спрей дето всеки може да си го купи за 5 лв

:) 

Това бе заявено ясно и от главния секретар присрещата с пРезилдента.

Сещаш ли се тази среща ?  Чакай да ти я цитирам да видиш как този достоен човек навря в кучи г'з  фигуранта на мутрите :

https://www.24chasa.bg/novini/article/8976460

Тъпльото 5 пъти копирал това и си мисли че е казал нещо :) :) :)

ш са сетиш .

Едно е алоумна пропаганда и празни приказки, друго е когато си / са/ на отговорни постове.

Тогава колкото и малоумен да си , не ти се изкривява езика да ръсиш простотии и лъжи за вируса.

и за другите неща.

Ко ?  Я пак ? кой и кога го е свалял ??? :) :)   Че и многократно ???

Прочети / изгледай/ отново видеото от срещата на главния секретар с мухльото презилдент.

Момчето го навря в кучи г'з.  Обясни и застана изцяло зад хората си .

То и затова сега е махнат де.

Повече забравете да има достойни и хора с  чест  там. Само слугинажи и мижитурки.

Посерко,

Един модератор призова да престанем с цинизмите и обидите.Това за теб не се ли отнася?

Можеш да направиш по няколко правописни грешки във всеки коментар, но не пропускаш да наречеш Президента на България с измислени от теб обидни определения.

Така че, колкото и да си тъпигьоз, ще продължаваш да си за присмех на повечето участници във форума, и аз ще те наричам както си искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

Не, защото не съм гласувала за ГЕРБ и не смятам да го направя и след месец. Хората против ГЕРБ са ми съмишленици, но не и тези, които искат да върнат на власт сестра Галева, Атанас Атанасов, Христо Иванов. И да вкарат в НС чалгарите, предвождани от онова недоразумение Тошко Африкански. 

И не, аз врагове нямам- тъпо е да приемам толкова насериозно, че и в негативен план, някакви непознати, които си изливат злобата по форумите. Опитвам се само да водя диалог, да търся осмисляне и алтернатива. 

Все някой трябва да влезе. Кажи ти какво предлагаш. Едно голямо нищо.  Или са Атанасов и Иванов или Борисов и Нинова. Това са ти изборите. Да се плюе е лесно, мога да критикувам и Господ дори, казвай реални действия и алтернативи и да дискутираме тогава. Ааа, това не можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

. Едно голямо нищо. 

нищото го правят сегашните - освен смени, реални неща направели ли са

преди 3 минути, dedidi написа:

Посерко,

Един модератор призова да престанем с цинизмите и обидите.Това за теб не се ли отнася?

Можеш да направиш по няколко правописни грешки във всеки коментар, но не пропускаш да наречеш Президента на България с измислени от теб обидни определения.

Така че, колкото и да си тъпигьоз, ще продължаваш да си за присмех на повечето участници във форума, и аз ще те наричам както си искам.

дедо - купи на 45 годишната един тиган - че да има с какво да те бие у главата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

това сериозно ли го мислиш :D

а ти не си гледам и двамата си пеете тук цял ден

вече не знам за кой път те питам чеверме на коя партия съм трол а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

вече не знам за кой път те питам чеверме на коя партия съм трол а ?

той рега ти подсказва на коя - против ГЕРБ е тази партия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

Все някой трябва да влезе. Кажи ти какво предлагаш. Едно голямо нищо.  Или са Атанасов и Иванов или Борисов и Нинова. Това са ти изборите. Да се плюе е лесно, мога да критикувам и Господ дори, казвай реални действия и алтернативи и да дискутираме тогава. Ааа, това не можеш.

Аха, това били изборите. Вие ги докарахте тези "избори". Има малки формирования, които ако бяха получили подкрепа, можеха да донесат нещо положително. Ако масово се гласуваше с "не подкрепям никого", отстоявайки желанието да се смени системата, щеше да е друг резултата.

Както и да е, различни са ни вижданията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

той рега ти подсказва на коя - против ГЕРБ е тази партия

е коя е тая партия то всички са против ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Аха, това били изборите. Вие ги докарахте тези "избори". Има малки формирования, които ако бяха получили подкрепа, можеха да донесат нещо положително. Ако масово се гласуваше с "не подкрепям никого", отстоявайки желанието да се смени системата, щеше да е друг резултата.

Както и да е, различни са ни вижданията.

Ми да получат, аз ли ги спирам :lol6:

Партията на Слави от нищото събра подкрепа. 

Да, България от години се борят за подкрепа и малко по малко я печелят. И продължават да я печелят.

Влез политиката и почни да събираш подкрепа, за който си харесала там. Който станно не споменаваш кой е. Май и ти не знаеш, ама знаеш че го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че Слави му дават първо място и това както се вижда, злобни и завистливи хора не могат да спят. Беснят. Хора като Биков и приятелката му във форума Абсурт @absurt.

Биков някакви къщи на Баба Яга показвал.

resize_%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0

1579160908_3_xm.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Партията на Слави иска НАП да провери Владислав Горанов и Севдалина Арнаудова

Да, задължително трябва да бъдат проверени, дори ми се струва странно, че проверката закъснява.

Интересни неща ще излязат наяве, сигурна съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Разбрах, че Слави му дават първо място и това както се вижда, злобни и завистливи хора не могат да спят. Беснят. Хора като Биков и приятелката му във форума Абсурт @absurt.

1579160908_3_xm.jpg

Ех, Аспекте, много елементарно разсъждаваш. Не беснея, жал ми е, че има хора с ниво на интелигентност, стигащо дотам, да изберат Славчо и сие. Не сххващаш, нали? Друго си е силно да любиш и мразиш.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Ех, Аспекте, много елементарно разсъждаваш. Не беснея, жал ми е, че има хора с ниво на интелигентност, стигащо дотам, да изберат Славчо и сие. Не сххващаш, нали? Друго си е силно да любиш и мразиш.......

Какво да изберем? Каквото спусне Борисов ли? Еднопартиен модел. Поне недей вече да коментираш, че се видя мисленето ти. Издаде се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Здраствуйте Братушки" ,ние пак ще открием Скравена,Белене и др. трудови лагери. Ще мобилизираме армия да строят блокове, ж.п. линии, пътища без пари, защото нямаме пари, и с ваша помощ ,ще изградим комунизма ,както го изградихе Вие.на АПРИЛСКИЯ ПЛЕНУМ ще покажем , че сме верни приятели. Ще се отблагодарим , като при двете световни войни с консерви, гулово масло, злато, тютун, като и ваша република и сума репатрации.Е ще ни спрат сума европейски проекти, плащания за детски градини, саниране, абе за побряване на живота,но ние сме братя искаме , да живеем ,ката в степта. Не можем да не крадем така сме свикнали, още преди 140г., Алеко Константинов го написа, е манталитет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Какво да изберем? Какво спусне Борисов ли?

Да, за това те агитира. Ако се навиеш, ще станете четирима

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Да, за това те агитира. Ако се навиеш, ще станете четирима

Никога. Как ме разсмя. Аз да избера Борисов.

😀😀😀😀😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, АСПЕКТ написа:

Какво да изберем? Каквото спусне Борисов ли? Еднопартиен модел. Поне недей вече да коментираш, че се видя мисленето ти.

Какво ти мислене, това е поръчкова агитация!

Дамата е тук, за да разколебае някои хора да гласуват за партията, за която са гласували на миналите избори, и да ги убеди, да гласуват за ГЕРБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Мойра написа:

Дамата е тук, за да разколебае някои хора да гласуват за партията, за която са гласували на миналите избори, и да гу убеди, да гласуват за ГЕРБ.

Мойра, имах един старшина ,който казваше" то да е чеп даТИ го набия аз акъл не мога да ти набия"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, АСПЕКТ написа:

Те боравели с факти. Това била фирма, която е продадена на 07.04 2026г. 

Нема такива балъци, баце. Щом знаят какво ще се случи след четири години, би трябвало за тях да е детска игра да познаят числата от тотото следващата седмица. Вместо да си живеят живота на Малдивите като тотомилионери, те се заврели в някакъв змиярник и развяват хартийки:getout: Верно нема такива балъци!:laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Мойра написа:

Дамата е тук, за да разколебае някои хора да гласуват за партията, за която са гласували на миналите избори, и да гу убеди, да гласуват за ГЕРБ.

Ние сме свикнали да живеем в землянки, да убиваме, който е против нашите възгледи, да крадем за да не работим, да обираме мандри,девизът ни е общото е ваше, вие сте наши.Така ще разцъвтим, като Швейцария,ще обеднеем ,като Кения.Не се безпокой всичко сме нагласили, само да минат изборите.  То и Слави е наша пионка, като Бареков, малко чалга и готовоооо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, balki65 написа:

"Здраствуйте Братушки" ,ние пак ще открием Скравена,Белене и др. трудови лагери. Ще мобилизираме армия да строят блокове, ж.п. линии, пътища без пари, защото нямаме пари, и с ваша помощ ,ще изградим комунизма ,както го изградихе Вие.на АПРИЛСКИЯ ПЛЕНУМ ще покажем , че сме верни приятели. Ще се отблагодарим , като при двете световни войни с консерви, гулово масло, злато, тютун, като и ваша република и сума репатрации.Е ще ни спрат сума европейски проекти, плащания за детски градини, саниране, абе за побряване на живота,но ние сме братя искаме , да живеем ,ката в степта. Не можем да не крадем така сме свикнали, още преди 140г., Алеко Константинов го написа, е манталитет.

Ха-ха-ха!

Още един "Омник"! От грамотен - по-грамотен!

Явно е от новоизлюпените професори по История на България!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Мойра написа:

Дамата е тук, за да разколебае някои хора да гласуват за партията, за която са гласували на миналите избори, и да ги убеди, да гласуват за ГЕРБ.

кой го казва - тази дет прави същото, но с противоположен знак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dedidi написа:

Ха-ха-ха!

Още един "Омник"! От грамотен - по-грамотен!

Явно е от новоизлюпените професори по История на България!

Ако не вярно може да корегираш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ivottoshev написа:

Те боравели с факти. Това била фирма, която е продадена на 07.04 2026г.

видео в туба - доказателство, а снимка в прикачи, също ли е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

На теб, защо продължава да ти пречи всеки, който има различно от твоето мнение и защо все гербери ти се привиждат?

Това е мое мнение и на още много българи, останали да живеят тук. Да, зная че по Конституция е разрешено да гласуват и тези- в чужбина. Което не го прави по- оправдаемо в морален аспект. Обясних защо. 

Да, чудесна теория, с която си подпирате самочувствието, горките изгонени!  И да, в България вие зарязахте възрастните си родители, които в най- мрачните мутренски години ви изгледаха и образоваха. С надеждата да построите тази държава, която всички искаме. Но, те не случиха на деца, готови да се напънат и да почнат да я правят от нулата. Хванахте си багажчето, оревахте орталъка, че ви били изгонили и отидохте на готови и уредени държави. И вместо да си гледате живота там, почнахте да ни размахвате подигравателно пръст, че не сме били успели, за 30 години, да ви направим уредени страни като старите демокрации, в които да се върнете на бели коне. 

Не знам кой е онзи "умен човек", който бил казал, че тук са останали освен възрастните ви родители, само отрепки и некадърници, но всички знаят кой е другият, наистина умен човек, казал другото: "Не питай какво е направила държавата за теб, а се запитай какво ти си направил за страната си".

Е, вие нищо не сте направили, а чакате ние да ви направим. Ние, правим каквото можем и колкото ни стигат силите- работим и си плащаме данъците. И помним кой-кой е бил в държавата през тези 30 години, за да не допускаме да се въртим вечно в кръг. Вие, за съжаление, искате точно това- отрепките от прехода да управляват отново и цикълът да се затвори.

И не, никого не можете да заблудите, че искате да се върнете, та затова гласувате за парадоксални формирования и личности. Видяхме ви и на протестите, колко седяхте, които въобще дойдохте. Които искат да се върнат, вече го правят. 

Не знам откъде ги измисли всички глупости но аз съм от възрастните хора останали в България . Направил съм доста за страната си а тя ми се е подиграла с мизерната пенсия. Така че свалям шапка на младежите които напуснаха . Нашата държава не ги заслужава. Заслужава само такива като вас . Честити да сте и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване