Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 10 часа, Мойра написа:

Кога ли ще дойде деня, в който Великия Вожд на ГЕРБ ще го снимат в раиран костюм, а отпред решетка?

Този още не разбира какво се случва ... Няма как да е иначе като е обграден с анонимни алкохолици, шизофреници и шизоалкохолизирани троли, то друго не вижда, че даже се прави на духовит. Скоро няма да му е смешно и тогава ще смени тона, ще почне да ни плаши със стъки, мъки, счупена държава и всичко, което болния му малък мозък бълнува и болните му медии ни натякват. Тя не само не се счупи, ами почна и да се възстановява, въпреки че неговите трошачи не пускат кокала и гледат да дочупят това, което още не са. А парите, които намери служебното правителство и то щеше да намери и да ги даде на вярната и безумствена администрация, но нейсе, тази година ще минат без 30 %, а скоро много от тях ще бъдат принудени и да работят, но понеже не могат, ще си вземат довиждане с колектива.

преди 6 часа, Мойра написа:

И съда като прокуратурата, няма нищо читаво в горката ни държава. Колкото повече наближават изборите, толкова повече тези се доближават до безработните, да не кажа до затвора, за там ще трябва тотална смяна на правосъдната система начело с всс, главния ибрикчия (тук го наричат прокурор) и всичко надолу до назначените верни хлебарки.

Оооо, ще си отидат, колкото и да се окопават. Групировката, която ги назначи скоро ще бъде забравена (силно се надявам и забранена) и единствената им надежда е да сменят боята, и понеже това го могат, няма да им е проблем. Въпросът е, че никой няма нужда от некадърници, а че са такива го доказаха, така че "Чао" и ще ги видим при Мая, а после и при новия главен прокурор (този път истински и да се надяваме - Бойко ... също истинския)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

ихаааа от 2 дни не си давала рисунка

Много харесвам карикатурите на Христо Комарницки.

Чакам да разтълкуваш какво е искал да каже авторът с последната карикатура!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко души тук имат собствен бизнес, но ще попитам- ако имате фирма, печеливша, изрядна, която по някаква причина се налага или просто искате да продадете, ще го направите ли 

а/ за жълти стотинки

б/ ще я продадете ли на криминално проявен бедняк и далавераджия?

Няма да питам, като как един сериозен и изряден бизнесмен успява да открие това криминално проявено лице, притежаващо куп забатачени фирми, че точно на него да я шитне?

Не мога да разбера, наистина, толкова ли е важно да се поддържат "наще" на всяка цена, дори да ни правят на кръгли идиоти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Не знам колко души тук имат собствен бизнес, но ще попитам- ако имате фирма, печеливша, изрядна, която по някаква причина се налага или просто искате да продадете, ще го направите ли 

а/ за жълти стотинки

Няма да питам, като как един сериозен и изряден бизнесмен успява да открие това криминално проявено лице, притежаващо куп забатачени фирми, че точно на него да я шитне?

Не мога да разбера, наистина, толкова ли е важно да се поддържат "наще" на всяка цена, дори да ни правят на кръгли идиоти?

Спецов имаш предвид.

Не избързваш ли малко със заключенията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

а/ за жълти стотинки

Защо да продавам фирма, която ми носи печалба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са въпроси на базата на фактите. Като човек с частен бизнес, знам колко труд и лишения са нужни, затова не мога да си представя как хем ще "подариш" това, което си създал, хем ще е на някакъв специално издирен измекяр, който е доказано и винаги лесно проверимо, колко и какви фирми е придобил.

АСПЕКТ , това е въпроса! В нито едно обяснение дори не се споменава, че фирмата е била на загуба. А, дори да е било така, фактът че се продава на този криминално проявен и с множество ДДС- арски фирми, вече е показателен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Без умствен капацитет написа:

за който неможе да се изразява

... ти пък защото можеш :emoji_smiley-01:  твоето не се разбира и след третото четене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

Това са въпроси на базата на фактите. Като човек с частен бизнес, знам колко труд и лишения са нужни, затова не мога да си представя как хем ще "подариш" това, което си създал, хем ще е на някакъв специално издирен измекяр, който е доказано и винаги лесно проверимо, колко и какви фирми е придобил.

АСПЕКТ , това е въпроса! В нито едно обяснение дори не се споменава, че фирмата е била на загуба. А, дори да е било така, фактът че се продава на този криминално проявен и с множество ДДС- арски фирми, вече е показателен. 

За кой случай в момента коментираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, АСПЕКТ написа:

Ами например защото ако са те погнали данъчните с проверки, а ти си знаеш че фирмата ти е куха, без персонал, само за точене на ДДС и др измами и с вече трупани кредити ? .

А то точно така е станало при спецов де.

Нали се сещате че информацията как фирмата била продадена година по късно на "сламен човек" , се оказа лъжа ?

https://tribune.bg/bg/mrezhata/yavor-dachkov-kakvo-spetsialno-ima-v-spetsov-koyto-se-ochertava-kato-obiknoven-moshenik/

Цитат

Ревизионният акт за задълженията е изготвен само два месеца след като Спецов продава фирмата, но преди него е текла данъчна ревизия. Спецов няма как да не е знаел за ревизията, тъй като е бил уведомен за нея в качеството си на управител

Припомнят още за конфликт на интереси

https://tribune.bg/bg/mrezhata/rumen-spetsov-podpisval-otchetite-na-firmata-si-dokato-bil-glaven-inspektor-v-nap/?fbclid=IwAR3WlzSsPCS4XCPUCIjbOrOa4jj7Fm533_mtyPZo0JSZBmlRPwRzifbDYLk

ако говорим за Кирил Петков пък :

https://tribune.bg/bg/politika/kiril-petkov-prodal-druzhestvo-s-blizo-2-mln-pechalba-i-imoti-kray-sofiya-za-4500-lv-na-raka/

:)

както казва Дачков в първата статия - управляват ни обикновенни мошенници .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, absurt написа:

Ето един случай, който нашумя преди години

Бай Иван от село Балван плаща 11 млн. лв. дългове на братя Диневи

Не съм сигурна, че Спецов е продал фирмата си поради същата причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Мойра написа:

Ето един случай, който нашумя преди години

Бай Иван от село Балван плаща 11 млн. лв. дългове на братя Диневи

Не съм сигурна, че Спецов е продал фирмата си поради същата причина.

Както казах, не е от значение причината за продажбата, а защо е продадена за жълти стотинки на криминално проявен ДДС-ар с още куп такива фирми? това са факти, които никой не е отрекъл. Поне аз не съм прочела опровержение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Както казах, не е от значение причината за продажбата, а защо е продадена за жълти стотинки на криминално проявен ДДС-ар с още куп такива фирми? това са факти, които никой не е отрекъл. Поне аз не съм прочела опровержение.

Дай ги тия факти, дай и аз да ги прочета. Постоянно от ГЕРБ ровите, правите брифинги, снимате се в някакви гори, паланки, пред къща на Баба Яга, и не мога да ви настигна с простотиите. Всеки ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Дай ги тия факти, дай и аз да ги прочета. Постоянно от ГЕРБ ровите и не мога да ви настигна с простотиите.

Виж предния ми пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асен Василев притеснен от имотни сделки на ГЕРБ и ниски такси от концесии - Mediapool.bg

Чиновници от областната управа във Варна си напазарували евтини парцели в района

Министър Василев смята, че приходите от концесии са изненадващо ниски – 145 млн. лв. през 2019 г. и 137 млн. лв. през 2020 г. на фона на 44 млрд. лв. приходи в държавния бюджет. Това са всички постъпления от отдадени на концесия кариери за строителни материали, природни богатства, летища, плажове, ски писти и др., уточни Василев.

От дирекцията за концесиите в Министерски съвет обаче уточниха, че въпросът с директното увеличаване на концесионните такси е много спорен. Това е и до голяма степен неприложима мярка по вече подписаните договори, тъй като тя би подлежала на преговори. В същото време трябва да се мисли дали концесионирането или провеждането на обществени поръчки е по-добрият вариант от гледна точка на държавния интерес, коментираха юристи по време на обсъждането.

Концесионните приходи от метални полезни изкопаеми през 2020 г. са били едва 46 млн. лв., от добив на строителни материали – 21 млн. лв., от граждански летища – 21 млн. лв. и т. н.

image.png.56ddb5e2372467559f4e5b6414a18674.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Дай ги тия факти, дай и аз да ги прочета. Постоянно от ГЕРБ ровите, правите брифинги, снимате се в някакви гори, паланки, пред къща на Баба Яга, и не мога да ви настигна с простотиите. Всеки ден.

Бих те посъветвала поне себе си да уважаваш, но като не можеш, ясно че и с  другите няма как да ти се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Делът на разходите за съдебна власт в България е двойно над средното за ЕС (capital.bg)

oo_4225952.png

Аз затова говоря,че лапачите са в пъти повече от нужното. В пъти!

Цитат

От данните на МФ става ясно, че в някои сектори възнагражденията са под средните за страната (1386 лв. за 2020 г.), като едни от най-ниските са в общинската администрация. В същото време обаче през 2020 г. средната заплата в обществения сектор изпревари тази в частния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Защото аз съм във властта на местото на Горанов зад мене седи цялата  държавна машина.До сега си плащал 10%  обаче те се разпределят между много хора.За това аз като завършил виден колеж съм запознат със схемите за източване и регулиране на средства но ми се иска нещо по- голямо т. е. да ти взема бизнеса да назнача свой хора и да реализирам 100% печалба.Отивам при шефа си който не е толкова умен за да оцени какво искам , а и от доста време се е заседел и се мисли за светец и той дава зелена светлина на този мой проект.И така за тебе оставя само два варианта или всичко да ми прехвърлиш или да се чупиш от страната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По всички показатели и по всичко по което се води статистика сме най-зле ама поне пътищата ни били асфалтирани 

https://www.facebook.com/100038004230245/videos/502313914378745/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Мойра написа:

Не се толерира и неграмотността.

Хм...

преди 57 минути, KoiAzLiWe написа:

По всички показатели и по всичко по което се води статистика сме най-зле ама поне пътищата ни били асфалтирани 

Асфалта е тънък, но за сметка на това некачествен. 

преди 7 часа, nikssi написа:

Аз затова говоря,че лапачите са в пъти повече от нужното. В пъти!

Ако турят в меверето по малко лапачи, няма да има кой да спира народната любов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дълги години аз работя за партията, сега партията трябва да поработи за мене

"Език мой, враг мой!"

По-добре да си беше мълчал, отколкото да ръси глупости, защото такова дрънкане води до отлив на избиратели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Мойра написа:

Бая работи има още да му се привиждат и причуват! Няма да се учудя , ако включи и марсианците по някое време! Вероятно вече ги сънува да му шептят: "Ела, ела мъничък Бойко, чакаме те." Хубав сън. Но лошото е когато се събуди, вижда реалността! Какви ти марсианци! Бай Ставри му се усмихва под мустак! :giggle1: Много нерви хаби, и май е възприел диетата на Каракачанов! "Как да стана шкембе" без войвода обаче! За войвода се иска талант, и да имаш връзки с DE BILLA! :giggle1: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Дълги години аз работя за партията, сега партията трябва да поработи за мене

"Език мой, враг мой!"

По-добре да си беше мълчал, отколкото да ръси глупости, защото такова дрънкане води до отлив на избиратели.

хаха :) само тази реплика ли извадихте да спекулирате :)

Казана накрая на изказването с усмивка и под аплодисменти ?

Да бе чула ЦЯЛОТО изказване и как размаза всичките ви фейкомети и излагации на мутренско-червеното ви хунтаджийско правителство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ се поучи от грешките и не допусна да има отново наводнение в Котел. Да няма отново потоп.

Хората и те пак гласуват за ГЕРБ, защото видяха това.

Ето един герберджийски град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

Асфалта е тънък, но за сметка на това некачествен. 

Идея си нямаш колко си прав:

https://www.facebook.com/100038004230245/videos/502313914378745/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване