Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 41 минути, Лудият Учен написа:

:Dама това е изследване за машинното гласуване - и журналиста си е измислил другото:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5013

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7863

преди 1 час, baitexpo написа:

Търси други спонсори :speak:

Не мери другите по собствения си аршин и ограничено мислене :hush:

преди 1 час, Лудият Учен написа:

Така и не разбрате нещо толкова простичко .

Както съм повтарял много пъти и аз съм ЗА машинното гласуване. !

НО съм против ЗАБРАНАТА на всички останали видове гласувания между които и хартиеното, ПРОТИВ  съм да има единствено и само машинно гласуване.

Което ИМЕННО го НЯМА в нормалните бели държави ! И затова сме редом до Бутан, Венецуела , СА , Индия.

Така че това проучване нищо не означава.  Нормално е 99% дори да са ЗА машинно гласуване. Но не е там проблема !

Всичко това, включително и скорострелното приемане на каймата наречена "ИЗборен закон"  в празничен ден, Без широко обсъждане, през нощта, и още по скорострелно публикуване от мухльото фигурант в Държавен вестник, е всичко друго , но не и демократични процедури !

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново подвеждаш хората, не е забранено гласуването с бюлетини!:hush:

И в момента в секциите с под 300 гласоподаватели ще се гласува с тях.Също и на места, където има проблем с машинното гласуване ще се премине към гласуване с хартиени бюлетини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

И очевидно не намира :speak:

преди 8 минути, miro20 написа:

НО съм против ЗАБРАНАТА на всички останали видове гласувания между които и хартиеното, ПРОТИВ  съм да има единствено и само машинно гласуване.

Което ИМЕННО го НЯМА в нормалните бели държави ! И затова сме редом до Бутан, Венецуела , СА , Индия.

Така че това проучване нищо не означава.  Нормално е 99% дори да са ЗА машинно гласуване. Но не е там проблема !

Абе кой го интересува твоето мнение, та постоянно дращиш некви малоумщини? :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, miro20 написа:

Всичко това, включително и скорострелното приемане на каймата наречена "ИЗборен закон"  в празничен ден, Без широко обсъждане, през нощта, и още по скорострелно публикуване от мухльото фигурант в Държавен вестник, е всичко друго , но не и демократични процедури !

Ако това ти е единият и единствен критерии за нормални бели държави. Огледай се. България даже не е страна от 3 свят.

Пакистан е на светлини години от България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разследванията за купуване на гласове скочиха с 400%

Ей, дойдоха комунистите и счупиха държавата за 2 месеца, гледайте каква престъпност се появи от нищото. Той Миро ви разправя 10 години, ама вие не вярвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, АСПЕКТ написа:

Ако това ти е единият и единствен критерии за нормални бели държави. Огледай се. България даже не е страна от 3 свят.

Очевидно нямаш нищо против да сме на ниво изброените от мен, държави, и дори да сме по зле и от тях.

Странни разбирания. :getout:

преди 9 часа, M.Николов написа:

Отново подвеждаш хората, не е забранено гласуването с бюлетини!:hush:

И в момента в секциите с под 300 гласоподаватели ще се гласува с тях.Също и на места, където има проблем с машинното гласуване ще се премине към гласуване с хартиени бюлетини.

Не, ти подвеждаш хората. Отиди и гласувай с хартиена бюлетина. Да видим ще можеш ли .

Няма д аможеш. Нямаш право да избираш как да гласуваш.. И такива като теб се кефят много на ограничаването и забраната.

За положението ... "АКО " се развали машината  бих ти отговорил с лафа... "Акото мирише и цапа гащи " :hit:

преди 8 часа, N1K17Y написа:

Разследванията за купуване на гласове скочиха с 400%

Ей, дойдоха комунистите и счупиха държавата за 2 месеца, гледайте каква престъпност се появи от нищото. Той Миро ви разправя 10 години, ама вие не вярвате.

https://breaking.bg/analizi/dokato-rashkov-lovi-damadzhani-prestapnostta-se-razvihri/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Очевидно нямаш нищо против да сме на ниво изброените от мен, държави, и дори да сме по зле и от тях.

Странни разбирания. :getout:

Не, ти подвеждаш хората. Отиди и гласувай с хартиена бюлетина. Да видим ще можеш ли .

Няма д аможеш. Нямаш право да избираш как да гласуваш.. И такива като теб се кефят много на ограничаването и забраната.

За положението ... "АКО " се развали машината  бих ти отговорил с лафа... "Акото мирише и цапа гащи " :hit:

https://breaking.bg/analizi/dokato-rashkov-lovi-damadzhani-prestapnostta-se-razvihri/

Пак лъжеш Мисричооо, Мисирчо... Къде отиде и разкри, че 15 годишното момиче е убито вече ? Ама съм "изненадан" че и ти се възмущаваш, как МВР предотврати няколко обира, като колежката @absurt Един Бащица ви е правил. 

Как е настроението в ПИК/Брейкинг ? Пратихте ли стажантката да донесе още хапчета за кръвно ? За неделя се запасете, с нещо силно също, че ще превъртите играта ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, АСПЕКТ написа:

Да, ама ни слагат там - в третия свят!
Щото ... няма четвърти. А за един участник - цяла категория ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, N1K17Y написа:

Пак лъжеш Мисричооо, Мисирчо... Къде отиде и разкри, че 15 годишното момиче е убито вече ? Ама съм "изненадан" че и ти се възмущаваш, как МВР предотврати няколко обира, като колежката @absurt Един Бащица ви е правил. 

Как е настроението в ПИК/Брейкинг ? Пратихте ли стажантката да донесе още хапчета за кръвно ? За неделя се запасете, с нещо силно също, че ще превъртите играта ;) 

Ех, Аглая, Аглая, бива да клюкариш и да си измисляш, ама ти съвсем през просото го удари, откакто реши да се правиш мъж. Аз знам кой ме е правил, но знам и теб кой те направи, соросоидна душице. 

И не, Аглайке, моме продажна, на мен не ми пука какво ще стане в неделя. Ти си на зор, че ако твоите не спечелят, може да те отсвирят от хранилката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, jhoro написа:

Да, ама ни слагат там - в третия свят!
Щото ... няма четвърти. А за един участник - цяла категория ...

Не могат да ни слагат в никакви класации щото сме уникални.Например много чакат извънземните да кацнат най-после тука и да се оправим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Pifi Pedolino написа:

Не могат да ни слагат в никакви класации щото сме уникални.Например много чакат извънземните да кацнат най-после тука и да се оправим.

Да бе - ша кацнели извънземните!  Они ... дан'са луди, като тия, от Брюксел?

Дорде кацват около Факултето - @дръндюи компания ще им свият летящата чиния!

В началото са мислели - да ни „оправят“ с атомни бомби, ама след откритието - „хлебарките могат да оцелеят при ядрена война“ - се отказали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

Ех, Аглая, Аглая, бива да клюкариш и да си измисляш, ама ти съвсем през просото го удари, откакто реши да се правиш мъж. Аз знам кой ме е правил, но знам и теб кой те направи, соросоидна душице. 

И не, Аглайке, моме продажна, на мен не ми пука какво ще стане в неделя. Ти си на зор, че ако твоите не спечелят, може да те отсвирят от хранилката. 

Какво клюкаря не знам, всеки може да види как се възмущаваш, че МВР предотвратява обири

на 19.06.2021 г. в 19:50, absurt написа:

Ето това цитирам от Фейсбук- написал го е някой, не го познавам.

"В Перник опит за обир на инкасо автомобил, в Бургас цигани щурмуват кораби като сомалийски пирати, опит за обир на банка в Дупница, опит за обир на банка във Варна…

Всичко това за десетина дни и е извършено от абсолютни аматьори.
Ако Рашков беше министър на ГЕРБ вече щеше да е с подадена оставка. Не е на ГЕРБ обаче, на Черепа е и си стои на работа."

И се запитах- наистина, защо няма капка възмущение от никого? Всички ли станаха партия на Радев и съпартийци на Бойко Рашков?

Иначе на зор не съм, моите като не спечелят, продължава Рашков да ви обискира купучвачите на гласове, а министрите да ви показват кражбите за милиарди ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Какво клюкаря не знам, всеки може да види как се възмущаваш, че МВР предотвратява обири

Иначе на зор не съм, моите като не спечелят, продължава Рашков да ви обискира купучвачите на гласове, а министрите да ви показват кражбите за милиарди ;) 

Опитваш се да манипулираш, Аглая, но не ти се получава. Даваш мой пост, в който черно на бяло съм написала, че го копирам от фейсбук. Освен това, вътре никъде няма възмущение от предотвратяване на обири.

Всъщност, постът си стои и всеки може да прочете написаното. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, jhoro написа:

Дорде кацват около Факултето - @дръндюи компания ще им свият летящата чиния!

аве, ней съвсем тъй
не моем съ намаже на малкото пръстче на политиците
они шъ краднат законно летящата чиния 
а за да е законно, шси го гласуват в НС 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Опитваш се да манипулираш, Аглая, но не ти се получава. Даваш мой пост, в който черно на бяло съм написала, че го копирам от фейсбук. Освен това, вътре никъде няма възмущение от предотвратяване на обири.

Всъщност, постът си стои и всеки може да прочете написаното. 

Ауу, не били твои думи. Думи на Атлантическия съвет са нали. Чакай да викна @miro20 той е експерт по темата :)

Като казвам, че един Бащица ви е правил...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Ще дочакам ли тези предизборни политсътрудници нещо да докажат и най-после някой да бъде подведен под отговорност?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Ще дочакам ли тези предизборни политсътрудници нещо да докажат и най-после някой да бъде подведен под отговорност?  

Питай прокуратурата, аз откъде да знам ? Последно, престъпниците от Автомагистрали ги предадоха там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, дръндю написа:

аве, ней съвсем тъй

Верно една кака беше завела привържениците си на Бузлуджа да излетят с чинията там обаче отдавна я беха обрали така че си останаха тука.Иначе беше хубаво да се качат и да отлетят към дълбокия космос и да не се връщат никога вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, дръндю написа:

аве, ней съвсем тъй

Прав си! Даже няма нужда от гласуване - има си ЗДвП!

Цитат от АУАН - съставен от патрул на Пътна полиция-КАТ - на извънземни:

Цитат

... бяха установени следните нарушения - управляване на НЕРЕГИСТРИРАНО ППС (тип „летяща чиния“), без платена ТОЛ-такса, без ГТП и застраховка „ГО“, без включени дневни светлини и с превишена скорост (радара не мери до толкова). Неправоспособния водач не е поставил предпазния колан и разговаря (с Кораба-майка) без устройство „свободни ръце“. При направения тест - за алкохол и наркотици - същия реагира положително.

Ще му вземат не само „чинията“, ами и ... кръщелното свидетелство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах някакво видео, как от ЕВН и оня от австрийски политик Курц участват в кампанията на ГЕРБ.

https://www.monitor.bg/bg/a/view/i-kurc-podkrepi-borisov-i-gerb-za-vota-video-272966

Вижте, какво нахалство. Омерта няма граници. Европейските лидери  поздравляват и искат всички да продължават с далаверите с ваксините. България да продължи да бъде страна от 3 свят и да изнася из Европа работници. Евтина работна ръка. Роби.

България да бъде сметището на Европа, където да се изгарят боклуците от Италия.

И кое му е европейското в България? Заплатите ли? Качеството на труд ли? Кое? 
Пътищата ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

Верно една кака беше завела привържениците си на Бузлуджа да излетят с чинията там обаче отдавна я беха обрали така че си останаха тука.Иначе беше хубаво да се качат и да отлетят към дълбокия космос и да не се връщат никога вече.

Начи, чинията на Бузлуджа е, като ни дотегнат комунистите, да ги натоварим на нея и да броим файнал каунтдаун.

Ма сме много търпеливи, тя, докато ни дотегнат, ще се срути.

Остава пак чилийския вариант със стадиона.

преди 14 минути, АСПЕКТ написа:

Гледах някакво видео, как от ЕВН и оня от австрийски политик Курц участват в кампанията на ГЕРБ.

https://www.monitor.bg/bg/a/view/i-kurc-podkrepi-borisov-i-gerb-za-vota-video-272966

Вижте, какво нахалство. Омерта няма граници. Европейските лидери  поздравляват и искат всички да продължават с далаверите с ваксините. България да продължи да бъде страна от 3 свят и да изнася из Европа работници. Евтина работна ръка. Роби.

България да бъде сметището на Европа, където да се изгарят боклуците от Италия.

И кое му е европейското в България? Заплатите ли? Качеството на труд ли? Кое? 
Пътищата ли? 

Ся, най добре се е справил с еврогейската напаст цар Калоян. Ма понеже ся времената са други, трябва да разчитаме, докато се мазним на американците да въоръжим и своя армия. 

На америка и трябваме за три морета. Курц може да врещи като заклан петел, ма ще си остане с врещенето. Всъщност заклан петел не врещи, но се получи литературно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@miro20 Знам, че сън не те хваща, заради вотовете от Турция, но вече можеш да спиш спокоен. Баце оправи работата със Султана и сега ще гласуват Правилно.

hB5TAAN.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, N1K17Y написа:

@miro20 Знам, че сън не те хваща, заради вотовете от Турция, но вече можеш да спиш спокоен. Баце оправи работата със Султана и сега ще гласуват Правилно.

Дреме му г*за на Мирко за някакви си 5-6000 гласа в повече идващи от Турция. Той използваше това като повод да атакува увеличеният брой урни в чужбина като цяло, където антигерберасткият вот в белите държави ще е в пъти повече, и което беше истинската причина за безсънието му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване