Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

щом го оттегля, значе има вече договорка за подкрепа от някоя друга партия

е да не кълва на без факти, както фрог лови

ти кълвеш на думите на Борисов което е по зле защото последния лъже по 10 пъти на ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 2 минути, Мойра написа:

Прочети какво казва Слави и ще разбереш каква е причината.

https://frognews.bg/novini/trifonov-ottegli-kandidaturata-vasilev-premier.html

от политик, очакваш да каже истината ли - БСП и ГЕРБ казаха че не му харесват хората - според мен това е отговора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха сега да види тиквонии колко е горещ председателският стол иначе преди след избори викаше ще бием пак БСП :giggle1:Сега тиквонии ще е новата госпожа лъжа в парламента .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adersa написа:

Ха сега да види тиквонии колко е горещ председателският стол иначе преди след избори викаше ще бием пак БСП :giggle1:Сега тиквонии ще е новата госпожа лъжа в парламента .

то като гледам, едно и също щеше да стане - независимо ГЕРБ или ИТН е победител

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

от политик, очакваш да каже истината ли - БСП и ГЕРБ казаха че не му харесват хората - според мен това е отговора

Слави ще преговаря с "Демократична България", "Изправи се! Мутри вън" и евентуално с БСП за подкрепа.

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Времето ще покаже дали си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Мойра написа:

Слави ще преговаря с "Демократична България", "Изправи се! Мутри вън" и евентуално с БСП за подкрепа.

нали каза - без партии от статуквото - може пък е лъгал, за пореден път, вече видяхме как се отметна от някои обещания

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

нали каза - без партии от статуквото - може пък е лъгал, за пореден път, вече видяхме как се отметна от някои обещания

Ето защо човек не бива да се зарича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Мойра написа:

Ето защо човек не бива да се зарича.

ако се е отметнал и от това - значе може и да е ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Без умствен капацитет написа:

чеверме това го обясни на колегата ти @miro20 който от понеделник насам развива сценарии на научнофантастичен филм с нотки на криминале как от ЦИК криели резултатите та да може ИТН да стане победител та президента на тях да връчи мандат за съставяне на правителство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

ако се е отметнал и от това - значе може и да е ГЕРБ

ГЕРБ беше дотук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Мойра написа:

:lol6:

Слагам пуканките :) :)  С такова шоу ще удари рейтинга до тавана колкото не е било никога нито в БТВ нито 7/8 :)  

преди 15 минути, Мойра написа:

ГЕРБ беше дотук.

За финал на шоуто виждам как Слави предлага брак на Борисов :yanim::lol6:

За да е цирка пълен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

:lol6:

За финал на шоуто виждам как Слави предлага брак на Борисов :yanim::lol6:

За да е цирка пълен

Може да видиш и друго,например единият става шоумен,а другият политик.

Изненади ни чакат.Ти да видиш цирк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

За финал на шоуто виждам как Слави предлага брак на Борисов

Има да чакаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Има да чакаш...

Сериозно казано - Аз още оня ден бях споменал че ако трябва с някой да води преговори Слави, това е с ГЕРБ.

Ако не бе заслепен от патологична някаква дребнава омраза към ББ дето му отказа оная градинка... и дето искаше процент влияние в ГЕРБ,  то биха имали много общи идеи, принципи и най вече антикомунистическа и проевропейска позиция , отколкото с която и да е друга партия , дето са в пъти по компрометирани в тези идеи и принципи.

Така че, за мен е много добър момент да се изритат абсолютно всички явно червени партии и техните метастази , плюс стари провалени компрометирани политици/чки  , разни ретроградни комунета като Рашков , Зелени чорапи премиери и презилденти и т.н.....   при....  една такава обща основа на ГЕРБ и ИТН.

Макар че ББ вече вместо подкрепа, вече дава контра, то не е късно да се направи компромис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъка, мъка. Даже не и смешно. Горките хора.

преди 25 минути, miro20 написа:

Сериозно казано - Аз още оня ден бях споменал че ако трябва с някой да води преговори Слави, това е с ГЕРБ.

Ако не бе заслепен от патологична някаква дребнава омраза към ББ дето му отказа оная градинка... и дето искаше процент влияние в ГЕРБ,  то биха имали много общи идеи, принципи и най вече антикомунистическа и проевропейска позиция , отколкото с която и да е друга партия , дето са в пъти по компрометирани в тези идеи и принципи.

Така че, за мен е много добър момент да се изритат абсолютно всички явно червени партии и техните метастази , плюс стари провалени компрометирани политици/чки  , разни ретроградни комунета като Рашков , Зелени чорапи премиери и презилденти и т.н.....   при....  една такава обща основа на ГЕРБ и ИТН.

Макар че ББ вече вместо подкрепа, вече дава контра, то не е късно да се направи компромис.

Колко пъти ще ти се повтаря. Никакъв ГЕРБ, БСП И ДПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, miro20 написа:

Сериозно казано - Аз още оня ден бях споменал че ако трябва с някой да води преговори Слави, това е ...

с Мирко.... да стане космонавт....доброволец...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, АСПЕКТ написа:

Мъка, мъка. Даже не и смешно. Горките хора.

По-горе като питах каката дали ще скъса роклята за ББ се разпеняви и взе да заплашва. Че и ме докладва и ми изтрили поста, но... останал в цитата и! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, компромиси можеше да има преди последното осиране на Славчо.

Ще ви върна на срещата му със студентите, когато на въпросите на момчето, какво мисли да прави, той отговори че чака нещо да стане и в зависимост от това, може да се кандидатира и за Светия синод. Второто, което каза- цитира Царят, който му бил  казал, че трябва да е господар на мълчанието и да говори когато му дойде времето. Ако имаше прозорлив политически наблюдател, щеше да му светне ламБата накъде завива и кой му е поел конците. И да се обърне по- голямо внимание на Божковото "притеснение", че Слави не е собственик на партията си. 

Никой от новите партии няма да се навре в шамарите-  Мята е част от Тройната коалиция.ХИ се държи здраво за площада и няма никаква изгода.

Що се отнася до ГЕРБ. Двамата главатари на партиите са близнаци, ама единият е обръгнал и гъвкав- винаги може да даде заден, като види дебелия. Славчо е дърво, което е свикнало да става неговото, щото другите зависят от него не мандатно. И се самоликвидира без дори да се усети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Joss Bomon написа:

По-горе като питах каката дали ще скъса роклята за ББ се разпеняви и взе да заплашва. Че и ме докладва и ми изтрили поста, но... останал в цитата и! :angry:

Ако не си разбрал в калдата троловете на ГЕРБ са свещени крави каквото кажат те това става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

Ако не си разбрал в калдата троловете на ГЕРБ са свещени крави каквото кажат те това става

Имам чувството, че са на смени по двойки 24/7 за да не бърнаутнат :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

Може да са свещени, ама за индийците! За нас са си просто КРАВИ!

преди 4 минути, absurt написа:

Двамата главатари на партиите са близнаци, ама единият е обръгнал и гъвкав- винаги може да даде заден, като види дебелия. Славчо е дърво, което е свикнало да става неговото, щото другите зависят от него не мандатно. И се самоликвидира без дори да се усети.

Ти пък щото много знаеш, Славчо какво дърво е!

А Тиквата е гъвкав, като .. шивашки метър!

току-що, Joss Bomon написа:

Забелязвам и на други места (раздели) подобни симптоми. Не един човек - с два профила, а обратното.

Уж потребителя един - а на моменти говори нормално, в други - направо изперква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.07.2021 г. в 0:20, ncl написа:

Според мен Слави Трифонов по-скоро приключи с политиката.

Овцете ще продължат да си го избират. Също както избираха Борисов толкова години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, baitexpo написа:

Овцете ще продължат да си го избират. Също както избираха Борисов толкова години.

решението е просто и най естественото нещо на света - виж червените одъртяха и почнаха да ритат канчетата, и вече са 3-титака ще е с всички партии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Joss Bomon написа:

От тези акаунти пишат много тролове 😉

Обърни внимание, как понякога разпознават опонентите си, а друг път - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

решението е просто и най естественото нещо на света - виж червените одъртяха и почнаха да ритат канчетата, и вече са 3-титака ще е с всички партии

???:D Разбра ли ме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване