Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 18 часа, miro20 написа:

Само този който не вижда смисъла и посланието в даден израз/поговорка , а се заяжда за детайли в този израз/поговорка , е този който гледа не по далеч от носа си . :hush:

Това пак библейска мъдрост ли е, или твои разсъждения 😆

Съвсем ясно ти казах,  че смисъла си е единствено за тебе, за тебе е и посланието.  

А ако искаш да не се "заяждам" за детайли,  недей да подвеждаш,  че нещо било написано еди къде си. Защото и следващия път като излъжеш,  аз пак ще напиша,  че лъжеш.  А щом разобличаването на лъжата наричаш заяждане... манталитета ти е такъв явно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

на 10.08.2021 г. в 20:40, miro20 написа:

Дали ??

Може да бъде изображение с 1 човек и текст, който гласи 'винаги, когато сме имали някакви нужди- говоря kakmo om мое име, maka u om името на българската федерация no бокс, сме ce обръщали за помощ към министерство на младежта спорта nog това ръководство me ca ce отзовавали за да можем ga представим българия на олимпийските цгри на ниво. да, със сигурност искам ga благодаря на бойко борисов u на неговия ekun! стойка кръстева, олимпийски шампион от токио'

Нещо не ти се връзва пропагандата, другарю  :giggle1:

Шах и мат :hush:

Стойка с нейния съпруг са в централата на партията, която управлява 12 години. Както едно време на БКП, благодарихме за грижите, за отношението, за построената база, условия, пари, финансиране, помощ и съпричастност.
По цялата верига всичко се затваря, с един Общински съвет, членове на ГЕРБ, семейни, лични, и така че аз съм склонен да прескоча упреците и възмущението от навеждането на Стойка в партерна стойка и да приема, че обстоятелствата са я принудили, въпреки че един олимпийски шампион винаги има право на избор, каза още Крум Савов.  

Копирано от standartnews.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Марчо Пирчов написа:

Какво стана с историята с онзи бизнесмен от Враца, с която гръмна комисията на Мая Манолова от предишния краткотраен парламент?

Обвиненията срещу Борисов бяха тежки.

Миро?

Ами питай Маямата Костинбродска :)  Май отидоха в канавката като онези измишльотини за подслушвания и какво ли още не...

Предизборна парлама която се забрави .

преди 2 часа, Michigan111 написа:

Това пак библейска мъдрост ли е, или твои разсъждения 😆

Съвсем ясно ти казах,  че смисъла си е единствено за тебе, за тебе е и посланието.  

А ако искаш да не се "заяждам" за детайли,  недей да подвеждаш,  че нещо било написано еди къде си. Защото и следващия път като излъжеш,  аз пак ще напиша,  че лъжеш.  А щом разобличаването на лъжата наричаш заяждане... манталитета ти е такъв явно. 

Ако имаш какво да кажеш за това коя партия накъде води , кой какви дела има, кой колко е комунист и дали изпълнява комунистически задачи , т.е. всичко това което го казах и обобщих  с библейската мъдрост " по делата ще ги познаете" ... то заповядай.

Ако нямаш какво да кажеш по темата в този аспект , не разбирам защо си тролиш и спамиш  с измишльотини и алабалистики .

Ах да.. искаш да си чешеш езика с глупости и за глупости. Ми добре... такова ти е нивото :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит Кабинет 4. 

Събраха се. Сега чакат Гинка от ЧЕЗ,  какички, Мата Хари, малко суджуци от Суджукгейт да го полеят с бирата..

в резиденцията на премиера, как къде? Там стават купоните, снимките.

phpj86e7d.jpg&cfs=1&ext=jpg&_nc_eui2=AeF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mediapool.bg/borisov-ananiev-i-angelov-na-prokuror-za-detskata-bolnitsa-news325193.html

Никаква изненада,поредната финансова измама в големи размери на ГЕРБ и Борисов...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, miro20 написа:

Ако имаш какво да кажеш за това коя партия накъде води , кой какви дела има, кой колко е комунист и дали изпълнява комунистически задачи , т.е. всичко това което го казах и обобщих  с библейската мъдрост " по делата ще ги познаете" ... то заповядай.

Ами аз съм го казвал многократно,  никоя партия не води на никъде. Всичко е на самотек.  Ако си мислиш, че ако се смени герб (разклонение на бкп) с бсп (самото бкп) ще има някаква промяна в ориентацията на държавата,  ако наистина го мислиш,  то или си глупав,  или си наивен. 

И ако изходим от твоята НЕбиблейска мъдрост "по делата ще ги познаем" стигаме пак до ивзода,  че всички са еднакво леви и еднакво десни, но най вече, че са еднакво послушни 😆 

И не знам кой по какви дела по различни от това ще познаваш. България си е същата кочина, със същото никакво усещане за държавност и законност, със същите никакви условия за бизнес и развитие и със все така емигриращо население. Пък ти си плямпай колко проевропейски е бойко.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Лудият Учен написа:

https://www.mediapool.bg/borisov-ananiev-i-angelov-na-prokuror-za-detskata-bolnitsa-news325193.html

Никаква изненада,поредната финансова измама в големи размери на ГЕРБ и Борисов...

под кой номер е преписката и кой ще е разглежда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес видинската кОвра съвсем с стила на БОКЛУКА от Банкя направи първото си изказване.

Познавам я лично от английската в която учехме.
Доста народ се облажихме от уменията й.

Ама като брат й стана наркодилър и порасна работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Michigan111 написа:

Ами аз съм го казвал многократно,  никоя партия не води на никъде. Всичко е на самотек.  Ако си мислиш, че ако се смени герб (разклонение на бкп) с бсп (самото бкп) ще има някаква промяна в ориентацията на държавата,  ако наистина го мислиш,  то или си глупав,  или си наивен. 

И ако изходим от твоята НЕбиблейска мъдрост "по делата ще ги познаем" стигаме пак до ивзода,  че всички са еднакво леви и еднакво десни, но най вече, че са еднакво послушни 😆 

И не знам кой по какви дела по различни от това ще познаваш. България си е същата кочина, със същото никакво усещане за държавност и законност, със същите никакви условия за бизнес и развитие и със все така емигриращо население. Пък ти си плямпай колко проевропейски е бойко.  

Не споделям твоя нихилизъм .

Пямпай си глупостите колкото искаш, те повече от глупости няма как да станат.

А относно израза "по делата ще ги познаете" , ясно си пролича че просто си  тролиш " за спорта" .  И с нищо не опровергаваш казаното от мен.

Държавите си вървят с определени политики, хората излизат на протести , сменят се управялващи , светът се движи напред и нанякъде ... само таквиа като теб си живеят в илюзията как "всичко им е ясно " , то всичко е парлама, няма смисъл.. да лягаме и да умиргаме щото някои  вече всичко са разпределили , бла бла бла...

Е не, не е така :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, miro20 написа:

Ами питай Маямата Костинбродска :)  Май отидоха в канавката като онези измишльотини за подслушвания и какво ли още не...

Напротив, тече проверка от прокуратурата.

Не си измисляй.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Комисията за полицейско насилие показа неизлъчвани записи от протестите

Айде пускайте Мирчо на смяна, че трябва сега 3 дни да обяснява как е нормално да се бият протестиращи, навсякъде го правят, а и те тия сами са си го търсели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия кадри са направо скандални... свалени на земята хора се бият, ритат и удрят с палки... големи мъже са наште милиционери. 🤬

Виждам минимум 5 ушака за директни уволнения и съд след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, criminall написа:

Тия кадри са направо скандални... свалени на земята хора се бият, ритат и удрят с палки... големи мъже са наште милиционери. 🤬

някои му викат адреналин, при видима камера те го правят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Айде пускайте Мирчо на смяна, че трябва сега 3 дни да обяснява как е нормално да се бият протестиращи, навсякъде го правят, а и те тия сами са си го търсели.

преди 2 часа, criminall написа:

алооо меките китки :)

И какво видяхте на тези "ужасни скандални" кадри ? Нищо по различно което бе известно и до сега. Просто  кадри от по близка камера.

И да, нормално е да сравняваме как е по света. Продължавам да твърдя че при подобни размирици и видими провокатори и платени  от Черепа футболни  агитки и гамени , полицията дори доста меко  действаше цяла вечер.

Навсякъде по света тези биха ги смлели от бой. Със всякакви помощни средства.

А аз пак не разбрах как примерно тоя дето бе толкова "зверски пребит с опасност за живота" ,  обиколи всички сутрешни блокове и новини в цветущо здраве, без грам синина на личицето или другаде.

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Не е само Мирчо и дамата на Москов @absurt.

Гавазите на Борисов. Потеря.

преди 4 минути, miro20 написа:

алооо меките китки :)

И какво видяхте на тези "ужасни скандални" кадри ? Нищо по различно което бе известно и до сега. Просто  кадри от по близка камера.

И да, нормално е да сравняваме как е по света. Продължавам да твърдя че при подобни размирици и видими провокатори и платени  от Черепа футболни  агитки и гамени , полицията дори доста меко  действаше цяла вечер.

Навсякъде по света тези биха ги смлели от бой. Със всякакви помощни средства.

А аз пак не разбрах как примерно тоя дето бе толкова "зверски пребит с опасност за живота" ,  обиколи всички сутрешни блокове и новини в цветущо здраве, без грам синина на личицето или другаде.

:) 

Кажи си адреса в Русе и да дойде някой така да те налага. Щом ти харесва.

Ехоооо те са вързани?!? Ехоооо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Престъпникът Борисов със своето престъпно мафиотско правителство!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, АСПЕКТ написа:

Кажи си адреса в Русе и да дойде някой така да те налага. Щом ти харесва.

Ехоооо те са вързани?!? Ехоооо?

аз пък искам даа ти кажа на летището  гутен таг, и да идем в котел да кажеш какво да се направи да не се наводнява - че ми е интерес какъв бисер ще кажеш като водиш каква е денивелацията

все едно фуния

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, miro20 написа:

какво видяхте на тези "ужасни скандални" кадри ? Нищо по различно което бе известно и до сега. Просто  кадри от по близка камера.

Спри да се излагаш бре,човек...Досега защитаваше крадци и лъжци,а сега вече защитаваш и побойници и престъпници...Обърнах се към теб с думата ”човек”, но ти си в най-добрия случай ”червей”...Ти не си жив,ти просто съществуваш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудият Учен написа:

Спри да се излагаш бре,човек...Досега защитаваше крадци и лъжци,а сега вече защитаваш и побойници и престъпници...Обърнах се към теб с думата ”човек”, но ти си в най-добрия случай ”червей”...Ти не си жив,ти просто съществуваш...

аз ако те целя с камъни - ако ме хванеш ще ме удариш ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

Тия,дето ги бяха завлекли отзад, бяха напълно безпомощни...Имаше дори и едно момиче...Журналистът Димитър Кенаров и той ли е бил хулиган,та го бяха смляли от бой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Лудият Учен написа:

Тия,дето ги бяха завлекли отзад, бяха напълно безпомощни...Имаше дори и едно момиче...Журналистът Димитър Кенаров и той ли е бил хулиган,та го бяха смляли от бой...

дай отговор, не увъртай - а преди да ги хванат какво са правели

преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Без умствен капацитет написа:

дай отговор, не увъртай - а преди да ги хванат какво са правели

Нищо не увъртам,лъжецо...Тези,които са на видеото не са направили абсолютно нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, johnmotson написа:

И ти ще излезеш извън контрол ако хвърлят по тебе огромните жълти павета! 😤 

8349fd0ac2f252ac23ddd867b9c1d7c4.jpg

Никъде в клипа не видях някой да хвърля павета.Но видях как полицията малтретира протестиращи.

Престъпление.

В едно демократично общество протестът е право.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване