Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Тя си пада по Дани Митов.

Няма лошо, нека се обичат, го обича.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Ти се заяждаш с мен през цялото време и се опитваш да омаловажиш професията чистач.

Все едно живеем през 60-те години в БКП. Когато питаха родителите ти какво работят.

Ако не са от партията, а обикновенни работници не стават за тази професия. Мястото е за сина ми(въпреки, че не е за тази професия), защото аз(като негов баща членувам в партията).

Не, дори това не можеш да схванеш, но тичаш след всеки мой пост да ме апострофираш. Ще обясня, защото съм търпелива. Всяка професия е важна и значима, но чистач на тоалетни е за хора с много ниска камбанария и способности. Които, обикновено, не могат дори задължителното образование да завършат. Навсякъде по света, местните не биха го работили, ако са малко поне над това. Никаква политика тук няма и набъркването на соца и БКЛ е смешно. 

ПП. И по времето на соца, за чистачи на кенефи се хващаха само неграмотните от циганския етнос. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, absurt написа:

Не, дори това не можеш да схванеш, но тичаш след всеки мой пост да ме апострофираш. Ще обясня, защото съм търпелива. Всяка професия е важна и значима, но чистач на тоалетни е за хора с много ниска камбанария и способности. Които, обикновено, не могат дори задължителното образование да завършат. Навсякъде по света, местните не биха го работили, ако са малко поне над това. Никаква политика тук няма и набъркването на соца и БКЛ е смешно. 

ПП. И по времето на соца, за чистачи на кенефи се хващаха само неграмотните от циганския етнос. 

Повечето във фирмата са немци. Директорът на фирмата е също немец, секратарките също са немци, а се намирам на немска земя. Берлин.  Кандидаства се с немски език...Парите са немски. Евро. Тъй, че.

Излез и се огледай, не се намираш през 60-те в БКП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, absurt написа:

Не, дори това не можеш да схванеш, но тичаш след всеки мой пост да ме апострофираш. Ще обясня, защото съм търпелива. 

E как пък тук всички гледаме да се заяждаме, и то все с теб и Мирко? Как ни търпите - акъла не ми го побира. Толкова сте търпеливи. Браво.

преди 49 минути, absurt написа:

Всяка професия е важна и значима, но чистач на тоалетни е за хора с много ниска камбанария и способности. 

И професията на герберастки трол ли? И тя ли е значима?  Всеки да гледа да се заяжда с теб (и с Мирко), а вие от вашата "висока камбанария"  сте принудени да ни търпите и не можете да се махнете, защото иначе няма да има жълти стотинчици :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, АСПЕКТ написа:

Повечето във фирмата са немци. Директорът на фирмата е също немец, секратарките също са немци, а се намирам на немска земя. Берлин.  Кандидаства се с немски език...Парите са немски. Евро. Тъй, че.

Излез и се огледай, не се намираш през 60-те в БКП. 

Така, де, не се намирам нито в БКП, нито в 60-те. 

Разбира се, че фирмата е немска и че, ръководният състав, както и секретарките са немски. Чистачите са чужденци. Че и с образование дори, ама на толкова се оценяваш, на такава позиция се съгласяваш. И разбира се, че ще се кандидатства с немски- длъжен си да го научиш, нали все пак, не си от малцинствата, отишли да се възползват от социалната им система и спящи под мостовете.

преди 46 минути, ivottoshev написа:

E как пък тук всички гледаме да се заяждаме, и то все с теб и Мирко? Как ни търпите - акъла не ми го побира. Толкова сте търпеливи. Браво.

И професията на герберастки трол ли? И тя ли е значима?  Всеки да гледа да се заяжда с теб (и с Мирко), а вие от вашата "висока камбанария"  сте принудени да ни търпите и не можете да се махнете, защото иначе няма да има жълти стотинчици :getout:

Да, ниската топка, само по земята се търкаля- друго не може. Дръжте се един за друг, че друго не ви остава. Със заяжданиците си осмисляте неособено щастливия си живот с Аспекта. Само че, вие сте си го направили такъв и колкото да ме оплювате, че ви казвам някои истини, когато ме предизвикате, пак само вие можете да го промените. Ти, специално, с твоето кредо, "ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа"   

да обвиняваш когото и да било в платено тролство, е смешно и жалко за теб, не за обвинените. Такова преследване из темата и изливане на простотии, няма как да се сътвори от щастлив човек, участваш за забавление във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ivottoshev написа:

Ами нали точно това направи властта при случката с побоя над арестувани под колоните? Ти обаче тогава гледаше да оправдаеш по всякакъв начин побоя над арестувани протестиращи. Даже се опита да оправдаеш на действията на полицията със случки от два месеца по-късно.

Що такова двуличие? Защо си промени мнението относно "наказания според мерака и настроенията на Сульо и Пульо"?!?

Е как защо ? Тъпите протестиращи са ѝ блокирали улицата по която се прибира и трябвало да минава по някоя друга, да губи сума време. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, absurt написа:

Само че, вие сте си го направили такъв и колкото да ме оплювате, че ви казвам някои истини, когато ме предизвикате, пак само вие можете да го промените. 

И защо приписваш собствените си "качества" на другите?

Нали точно ти ме оплю защото разкрих двуличното ти поведение за това че според думите ти си против  "наказания според мерака и настроенията на Сульо и Пульо", но ако тези Сульо и Пульо са бокови полицаи, нямаш нищо против и даже ги защитаваш.   

Казах ти истината в очите, а ти от безсилие да се защитиш с аргументи, нападна личността ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

И защо приписваш собствените си "качества" на другите?

Нали точно ти ме оплю защото разкрих двуличното ти поведение за това че според думите ти си против  "наказания според мерака и настроенията на Сульо и Пульо", но ако тези Сульо и Пульо са бокови полицаи, нямаш нищо против и даже ги защитаваш.   

Казах ти истината в очите, а ти от безсилие да се защитиш с аргументи, нападна личността ми.

Ниска топка, почва да дълбае под повърхността. Собствените си мисли се опитваш да ми пробуташ като мои, но.........виж първото изречение. Аз имам достатъчно дар- слово, та когато искам да кажа нещо, го правя и само функционално неграмотните не ме разбират, а си тълкуват според.........виж първото изречение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Ниска топка, почва да дълбае под повърхността. Собствените си мисли се опитваш да ми пробуташ като мои, но.........виж първото изречение. Аз имам достатъчно дар- слово, та когато искам да кажа нещо, го правя и само функционално неграмотните не ме разбират, а си тълкуват според.........виж първото изречение. 

много богато дар слово имаш затова използваш непрекъснато писани от друг опорки а ако не намериш подходяща започваш с обидите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

много богато дар слово имаш затова използваш непрекъснато писани от друг опорки а ако не намериш подходяща започваш с обидите

И каква "писана от други, опорка" ползвам? Въобще, наясно ли си какво означава "опорка" и какво "трол"?  Непрекъснато ги размяташ и ти тези две думи, като спасителни пояси за липсата ти на дар-слово, с което да защитиш своя мисъл или твърдение. Винаги съм обосновавала мнението си, а когато е трябвало да докажа твърдението си, съм давала линкове. И то, съм се стремила да са поне от 2 официални източника. Така че, не можеш да ме засегнеш с твърденията си, но пък плътно се хващаш на хорцето до онези двамата, дето си разнообразяват животеца, притичвайки с плюнка в уста от тема в тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

Нямаш никакви аргументи да обясниш защо си против...

преди 9 часа, absurt написа:

Ами, ако властимащите решат да действат както ти предлагаш? Да приложат твоите виждания за наказания според мерака и настроенията на Сульо и Пульо? Що така те дърпа все към насилие, а не към спазване на законите?

... но когато става дума за боковите полицайчета, пребили арестуваните хора на протеста, защитаваш същото това "виждане за наказания според мерака и настроенията на Сульо и Пульо". 

На този въпрос вместо да дадеш обяснение чрез прословутото си дар слово, ти пльосна това:

преди 6 часа, absurt написа:

Заядлив си като жена в менопауза и ми писна от примитивизма ти. Продължавай да ме клеймиш, щом така се чувстваш значим.292502675_download(4).gif.c31ccd85d43dd640f764f9659bb35a89.gif

Ганювска ти работа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

И каква "писана от други, опорка" ползвам? Въобще, наясно ли си какво означава "опорка" и какво "трол"?  Непрекъснато ги размяташ и ти тези две думи, като спасителни пояси за липсата ти на дар-слово, с което да защитиш своя мисъл или твърдение. Винаги съм обосновавала мнението си, а когато е трябвало да докажа твърдението си, съм давала линкове. И то, съм се стремила да са поне от 2 официални източника. Така че, не можеш да ме засегнеш с твърденията си, но пък плътно се хващаш на хорцето до онези двамата, дето си разнообразяват животеца, притичвайки с плюнка в уста от тема в тема. 

Така си мислиш ти че ние не следим и другите форуми и не виждаме пълното съвпадение или ще кажеш че е случайно ,а за обосноваване на какво говориш че всички други партии са комунисти а ГЕРБ се бори срещу тях ли ама то ГЕРБ е внук на БКП .Да като нямаш какво да кажеш в твоя защита започваш с обидите и с какво съм те засегна че те разкрих какво работиш ли е ми то за никой тук не е тайна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

Така си мислиш ти че ние не следим и другите форуми и не виждаме пълното съвпадение или ще кажеш че е случайно ,а за обосноваване на какво говориш че всички други партии са комунисти а ГЕРБ се бори срещу тях ли ама то ГЕРБ е внук на БКП .Да като нямаш какво да кажеш в твоя защита започваш с обидите и с какво съм те засегна че те разкрих какво работиш ли е ми то за никой тук не е тайна

Хи,хи! Колко отчаян трябва да си, за да пишеш такива нелепици!? Това изречение е венеца на отчаянието ти, последната надежда шефът да те оцени, съжали и да ти изплати нещастните стотинки:

"........а за обосноваване на какво говориш че всички други партии са комунисти а ГЕРБ се бори срещу тях ли ама то ГЕРБ е внук на БКП .

Ако намериш едно мое такова твърдение- което съм ти болднала, ще ти пратя по сметката една сума да си нахраниш родата и да се почерпиш. Че, жалка работа е тази, да изпаднеш в абсолютно безумни обвинения и твърдения от безизходица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Хи,хи! Колко отчаян трябва да си, за да пишеш такива нелепици!? Това изречение е венеца на отчаянието ти, последната надежда шефът да те оцени, съжали и да ти изплати нещастните стотинки:

"........а за обосноваване на какво говориш че всички други партии са комунисти а ГЕРБ се бори срещу тях ли ама то ГЕРБ е внук на БКП .

Ако намериш едно мое такова твърдение- което съм ти болднала, ще ти пратя по сметката една сума да си нахраниш родата и да се почерпиш. Че, жалка работа е тази, да изпаднеш в абсолютно безумни обвинения и твърдения от безизходица.

Колко и да се опитвате троловете на ГЕРБ да изкарате другите тролове то от километър се личи кой е трол и от всички си разкрита като такава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, ninov написа:

Колко и да се опитвате троловете на ГЕРБ да изкарате другите тролове то от километър се личи кой е трол и от всички си разкрита като такава

Не се изнизвай като мишок! Дай мой цитат, в който съм твърдяла небивалицата, която ми приписваш. Ще се окаже, че дори във форума нямаш топки да застанеш зад думите си. 

6hz3J.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.dir.bg/dnes/ikonomika/pri-byudzhet-ot-382-mln-lv-za-patni-remonti-ot-api-vazlozhili-porachki-za-1-5-mlrd-lv

Измама в зверски големи размери на правителството на ГЕРБ и Борисов...Документирано...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудият Учен написа:

https://m.dir.bg/dnes/ikonomika/pri-byudzhet-ot-382-mln-lv-za-patni-remonti-ot-api-vazlozhili-porachki-za-1-5-mlrd-lv

Измама в зверски големи размери на правителството на ГЕРБ и Борисов...Документирано...

документирано - само че не е показан, нито един документ, за да го проверим:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

документирано - само че не е показан, нито един документ, за да го проверим:giggle1:

На теб специално не трябва да ти се предоставят каквито и да е документи,нито можеш да пишеш правилно,нито можеш да четеш правилните неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Марчо Пирчов написа:

Не продължи дълго, стига сте пресилвали нещата, моля.

Разбира се, че не продължи дълго, ала ни разката и държавата, и фамилиите за десетилетия напред - ма като си рекъл, че е нищо работа .... то тъй сте бесепетата, винаги може и още по- зле да ни докарате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

Министър Комитова дори го е показала на пресконференцията,овца заблудена....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hristo58 написа:

На теб специално не трябва да ти се предоставят каквито и да е документи,нито можеш да пишеш правилно,нито можеш да четеш правилните неща.

аз като гледам и на вас не ви ги предоставят но вярваш - аз не вярвам на онази баба с стъклената топка, която вижда като сдъвче някои листенца от онази тревичка

току-що, Лудият Учен написа:

Министър Комитова дори го е показала на пресконференцията,овца заблудена....

аз ако ти покажа снимка на уфолог който снимал извънземно от земята как се разхожда по марс - ще повярваш ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

аз ако ти покажа снимка на уфолог който снимал извънземно от земята как се разхожда по марс - ще повярваш ли

Стига си се правил на умен,овцо,щото не си...Документите са налице...Може всичко да се провери...

https://m.fakti.bg/bulgaria/605454-anton-kutev-davame-na-prokuraturata-dogovorite-podpisani-ot-borisov-koito-ne-sa-obezpecheni-finansovo

Ето как Борисов е завлякъл с 1 милиард лв. държавата,работниците по договорите и всички останали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване