Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 10 минути, gagodrago написа:

Бой-ку обявил Радев за диктатор

Борисов: Тези хора имат една единствена цел – втори мандат на диктатора Радев

Целта е служебният вътрешен министър и служебното правителство да проведат президентските избори.

bb-768x406.jpg

Най-мръсният диктатор Борисов обвинява другите,че те били такива..."Крадецът вика: Дръжте крадеца"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 52 минути, Лудият Учен написа:

Най-мръсният диктатор Борисов обвинява другите,че те били такива..."Крадецът вика: Дръжте крадеца"

явно незнаеш значението на думата

Цитат

Диктатурата (на латински: dictatura) е автократична форма на управление, при която властта е концентрирана в една личност (диктатор)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

Диктатурата (на латински: dictatura) е автократична форма на управление, при която властта е концентрирана в една личност (диктатор)

Добре де,ще го наречем "финансов диктатор".По добре ли Ти звучи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, hristo58 написа:

"финансов диктатор".

е Европа - ако слушаме вървят програмите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

Хахахахаха,овца,точно ти не ми давай акъл кое какво значи...Неграмотник такъв...Няма глагол "незная"...Има отрицателната частица "не" и отделно глагола "зная"...Не само си неграмотен ,но си и нагъл...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше диктатор, дали щеше да позволи кой откъдето му хрумне, да го нарича с каквото му падне, в публичното пространство? Откога щяха да чукат камъни всичките тук, които се чудят в какво да го обвинят и как да го нарекат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, absurt написа:

Ако беше диктатор, дали щеше да позволи кой откъдето му хрумне, да го нарича с каквото му падне, в публичното пространство? Откога щяха да чукат камъни всичките тук, които се чудят в какво да го обвинят и как да го нарекат.

България е страна от ЕС...Борисов мачкаше хората колкото можеше...Полицейското насилие и фактът,че сме на 112-то място по свобода на словото,малко ли ти се струва ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

е Европа - ако слушаме вървят програмите

Това с гугъл преводач ли го преведе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

А Радев диктатор ли е, защото Борисов го нарече така?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко приятно звучи истината - Радев, собственоръчно, уволни Борисов от политиката.
Дисциплинарно!
Тлъстият от Банкя нека си цвърчи като настъпeно мишле.

Музика за ухото е как Джолан Борисов квичи на умряло, защото от ден на ден им секват паричните потоци и стават все по-гладни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудият Учен написа:

България е страна от ЕС...Борисов мачкаше хората колкото можеше...Полицейското насилие и фактът,че сме на 112-то място по свобода на словото,малко ли ти се струва ???

Противоречиш си в този пост. Значи, хем сме в ЕС, където мачкането е забранено, хем Борисов бил мачкал, ама ЕС не е забелязал. 

От друга страна, сме на 112-то място по свобода на словото, а ако проследиш медиите, че и форумите, че и твоите писания, толкова помия трудно ще срещнеш в ЕС, защото ще те осъдят, като стой та гледай. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, absurt написа:

Противоречиш си в този пост. Значи, хем сме в ЕС, където мачкането е забранено, хем Борисов бил мачкал, ама ЕС не е забелязал. 

От друга страна, сме на 112-то място по свобода на словото, а ако проследиш медиите, че и форумите, че и твоите писания, толкова помия трудно ще срещнеш в ЕС, защото ще те осъдят, като стой та гледай. 

да като гледам фейсбук там осъден до осъден или и той е Български сайт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, absurt написа:

Нищо не си противореча...Просто фактът ,че сме в ЕС,ограничава донякъде възможността да се злоупотребява с власт...

преди 43 минути, absurt написа:

Така ли ??? Излиза,че благодарение на моите писания България  е на 112-то място по свобода та словото ??? А стига вече !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудият Учен написа:

Нищо не си противореча...Просто фактът ,че сме в ЕС,ограничава донякъде възможността да се злоупотребява с власт...

Така ли ??? Излиза,че благодарение на моите писания България  е на 112-то място по свобода та словото ??? А стига вече !!!

в тази класация се отчитат - медиите които побликуват само, положителните или само отрицателните новини за нещо - като партйните медии

ако закрият разни алфи, скат,/бств - знаете ли как ще се изкачим нагоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Организацията поставила ни на 112-то място е разбила опорките на ГЕРБ лелката, още преди да ги е прочела, ама не пречи да продължава да лъже :hush: 

Цитат

The few outspoken journalists are constantly subjected not only to smear campaigns and harassment by the state, but also to intimidation and violence. The situation of the media is very worrying because no one is interested in investigating or condemning violence against journalists. The police beat freelancer Dimiter Kenarov when arresting him in September 2020. Masked men beat investigative reporter Slavi Angelov outside his home in March 2020. Another investigative reporter, Nikolay Staykov, received death threats in June 2020 after releasing a documentary about high-level judicial corruption. Journalists are often summoned and questioned by police about their work, while politicians and oligarchs maintain relations marked by corruption and conflicts of interest in the pro-government media.

https://rsf.org/en/bulgaria

Ей, забравих че не е от герб. Съвпадение е, че пише същите лъжи, които повтаряше и трола Миро, преди няколко месеца. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, N1K17Y написа:

Организацията поставила ни на 112-то място е разбила опорките на ГЕРБ лелката, още преди да ги е прочела, ама не пречи да продължава да лъже :hush: 

https://rsf.org/en/bulgaria

Ей, забравих че не е от герб. Съвпадение е, че пише същите лъжи, които повтаряше и трола Миро, преди няколко месеца. 

Да набеждава в тролство този и онзи, Аглая Епанчина- Соросоидова, подвизавайки се тук като мъж,е смешно за публиката и жалко за Аглая. На мен нито ми пука, че като няма с какво да ме засегне, започна да изтъква възрастта ми, без дори да знае каква е, нито някога съм приемала възрастта за плюс или минус. Аглайка копира интелектуалната немощ на Славчо, който години наред си изкарваше хляба, осмивайки възрастта на Лили Иванова. Жалка мома си, Аглайке, много жалка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

Да набеждава в тролство този и онзи, Аглая Епанчина- Соросоидова, подвизавайки се тук като мъж,е смешно за публиката и жалко за Аглая. На мен нито ми пука, че като няма с какво да ме засегне, започна да изтъква възрастта ми, без дори да знае каква е, нито някога съм приемала възрастта за плюс или минус. Аглайка копира интелектуалната немощ на Славчо, който години наред си изкарваше хляба, осмивайки възрастта на Лили Иванова. Жалка мома си, Аглайке, много жалка. 

Като нямаш какво да кажеш срещу изказването на Репортери без граници, можеш просто срещу мен да си измисляш разни простотии да оборваш. Тролски неволи :)

Като искаш да си говорим на лично, лелка на 50 и няколко години ли си ? Лелка си. Подкрепяш(е) ли герб 12 години ? Подкрепяш. Еми идеално се вписваш в българския герой "герб лелка" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, ncl написа:

И как закриването на медии ще доведе до изкачване нагоре?!

партийните качват новините, само хвалещи определени лица, независимо дали са верни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

партийните качват новините, само хвалещи определени лица, независимо дали са верни

Браво !!!  Поне си призна макар и неволно ,че платените ви медии пускат неверни информации и лъжи стига да са в техен интерес  ( тоест в интерес на ГроБ ) .  ;)  :lol6: :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Като нямаш какво да кажеш срещу изказването на Репортери без граници, можеш просто срещу мен да си измисляш разни простотии да оборваш. Тролски неволи :)

absurt, като искаш да си говорим на лично, лелка на 50 и няколко години ли си ? Лелка си. Подкрепяш(е) ли герб 12 години ? Подкрепяш. Еми идеално се вписваш в българския герой "герб лелка" 

Безмозъчният капацитет и той ли е "герп-лелка"?:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Браво !!!  Поне си призна макар и неволно ,че платените ви медии пускат неверни информации и лъжи стига да са в техен интерес  ( тоест в интерес на ГроБ ) .  ;)  :lol6: :lol6:

според теб защо потребителите - миро20 и мойра - рязко им паднаха коментарите, ми липса на пари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

според теб защо потребителите - миро20 и мойра - рязко им паднаха коментарите, ми липса на пари

Ако не знаеш твоя колега @miro20 го пратиха да се излага в друг форум

преди 15 минути, gagodrago написа:

Безмозъчният капацитет и той ли е "герп-лелка"?:)

Та той е единствения който имаше достойнството да си го признае

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ninov написа:

Ако не знаеш твоя колега @miro20 го пратиха да се излага в друг форум

явно за този потребител има пари, а другия е губещия

преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Без умствен капацитет написа:

явно за този потребител има пари, а другия е губещия

Mного е печеливш миро 20 пратили са го в форум където мненията за последните 24 часа са 5 от които 2 на миро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване