Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Общините, кметствата на кого са? Вчера гледах по 7/8 ТВ, че са уволнили от община Лом служителка и то заповед от кмета, защото е симпатизант на партия ИТН.

Извинявай, но коя година живеем?

Иначе кметът е от ГЕРБ 

https://bnr.bg/vidin/post/101185788/georgi-gavrilov-e-noviat-kmet-na-obshtina-lom

Георги Гаврилов е новият кмет на община Лом

На тоя, който е спечелил местните избори. 

Значи, хем ще чегъртаме, заради самото чегъртане, ама чегъртаните не трябва да уволняват от общините наши симпатизанти. Съвсем друг въпрос е, дали е изгонена заради това, че е симпатизант на ИТН. А от друга страна, СТ изхвърли от ИТН една госпожа областен координатор, защото пи кафе с ББ, при решаването на един местен проблем. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

току-що, АСПЕКТ написа:

Тя е млада, какъв пенсионер?😀

а показа ли заповедта, да видим какво пише - защото има истерии като им се скарат що не са направели еди аакво си, а например бях свидетел как една истеряса, като и казаха, че копие на документ не се вади така

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Тя е млада, какъв пенсионер?😀И работи там повече от 2 години.

В нормалните страни след като поскъпват стоките, заплатите също се увеличават, а не са същите.

къде видя нещо за заплати, Янев каза само за цените че ще ги намали

преди 19 минути, Лудият Учен написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, васил козарев написа:

На тоя, който е спечелил местните избори. 

Значи, хем ще чегъртаме, заради самото чегъртане, ама чегъртаните не трябва да уволняват от общините наши симпатизанти. Съвсем друг въпрос е, дали е изгонена заради това, че е симпатизант на ИТН. А от друга страна, СТ изхвърли от ИТН една госпожа областен координатор, защото пи кафе с ББ, при решаването на един местен проблем. :D 

Не е вярно.

Ето как работят ГЕРБ.

Само ИТН виждам на снимката. 😀

8FE63139-658D-4C1C-9C28-459F4CA5AFBB.jpeg

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

а показа ли заповедта, да видим какво пише - защото има истерии като им се скарат що не са направели еди аакво си, а например бях свидетел как една истеряса, като и казаха, че копие на документ не се вади така

Показа всичко. И отива в съда. Ще си търси правата, това е дискриминация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Не е вярно.

Ето как работят ГЕРБ.

аз като гледам не само ГЕРБ ги няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Не е вярно.

Ето как работят ГЕРБ.

Само ИТН виждам на снимката. 😀

Ма как ще е вярно. То СТ е една девица неопетнена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма как ще е вярно. То СТ е една девица неопетнена. 

Намери се по-добър човек, който не пие кафе с врага и с мафията. Светла Стойкова.

Там е и Иво Атанасов, ако не се бъркам. Най-пропаданалият регион в България. Видин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от друга страна, СТ изхвърли от ИТН една госпожа областен координатор, защото пи кафе с ББ, при решаването на един местен проблем. :D 

Изхвърли я защото я разкри че е в политиката не толкова заради идеите на ИТН, а за да си оправи джобчето. Как иначе че обясниш фактът, че същата тази Росица Кирова прехвръкна при Боцко и от заклет деятел на ИТН стана депутат и зам.-председател на парламента от ГЕРБ?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери се по-добър човек, който не пие кафе с врага и с мафията. Светла Стойкова.

Там е и Иво Атанасов, ако не се бъркам. Най-пропаданалият регион в България. Видин.

Мхм. Ама явно приятелят на Илия Павлов и Георги и Васил Илиеви, Слави Т., е достатъчно добър, че да му браним селската чест. 

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Изхвърли я защото я разкри че е в политиката не толкова заради идеите на ИТН, а за да си оправи джобчето. Как иначе че обясниш фактът, че същата тази Росица Кирова прехвръкна при Боцко и от заклет деятел на ИТН стана депутат и зам.-председател на парламента от ГЕРБ?!?

По същия начин, по който си обяснявам симпатизант на партия, скачаща на управляващите, да работи в местната администрация, която е от същата управляваща партия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ivottoshev написа:

Тя беше в коя ли не партия. То в ГЕРБ са така, събрани всякаква п…аплач.

преди 8 минути, васил козарев написа:

Мхм. Ама явно приятелят на Илия Павлов и Георги и Васил Илиеви, Слави Т., е достатъчно добър, че да му браним селската чест. 

По същия начин, по който си обяснявам симпатизант на партия, скачаща на управляващите, да работи в местната администрация, която е от същата управляваща партия

Скачаща? Тя е просто работник. Как скачаща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажем за ИТН, ИБНИ и БСП, какви са ги събрали. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а в ИТН не са - нали така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скачаща? Тя е просто работник. Как скачаща?

Партията, на която е симпатизант е скачаща. Нека да четем внимателно и с разбиране. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, васил козарев написа:

Какво да кажем за ИТН, ИБНИ и БСП, какви са ги събрали. 

Какво за ИТН? Аз за другите не знам. Какво за ИТН?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами той също не знае много,ама нали трябва да се защитава мутрата Борисов, като напада всички останали...На всяка цена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ivottoshev написа:

Как иначе че обясниш фактът, че същата тази Росица Кирова прехвръкна при Боцко и от заклет деятел на ИТН стана депутат и зам.-председател на парламента от ГЕРБ?!?

Както си обясняваме фактът на лютата омраза на Славчо към Борисов, след като му беше пръв приятел, води го на гости в Учиндол, ходеха заедно на кино и си пиеха уискито в Банкя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Лудият Учен написа:

Ами той също не знае много,ама нали трябва да се защитава мутрата Борисов, като напада всички останали...На всяка цена...

😄

Кой не е с мен, е с ББ.  😄

Отваряш профила ми и правиш какво и що съм писал в тази тема. Включителноо за Герб.  

😄

Ама това да ръсиш от парламента лафчета като "джипко бибитков", да ревнеш за Асен Василев, че е присвоявал интелектуална собственост, а след това да издигнеш за премиер и министър на МВР плагиат, с адски нагло и безочливо поведение, е ОК. 

Доообре.  😄

преди 9 минути, absurt написа:

Както си обясняваме фактът на лютата омраза на Славчо към Борисов, след като му беше пръв приятел, води го на гости в Учиндол, ходеха заедно на кино и си пиеха уискито в Банкя. 

Росен Петров го обясни преди години. Слави и екипа му, вкарват мухата в главата на ББ, да прави партия. И когато ББ пита какво ще иска Слави, за да го подкрепи, Слави поисква да определи 50% от министрите.  

Дали е истина или не, историята мълчи. Но е факт, че до създаването на кабинета Борисов 1, Слави чрез шоуто си героизира и създаде образа на ББ. След това започна да го плюе. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, АСПЕКТ написа:

в ИТН си спомням имаше един от друга партия - бил е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gagodrago написа:

------------------------------------

Ива Митева ми става все по-симпатична, щом толкова почна да дразни мутрите.

Някъде в интернет има ли запис където мога да гледам днешното шоу?

заповядай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, АСПЕКТ написа:

приятелски огън

https://www.actualno.com/politics/toshko-jordanov-napadna-iva-miteva-ako-vi-se-pribira-pribirajte-se-news_1638750.html

кой подкрепяш

тошко 

или ива митева

кой искаш да бие

ако се сбият 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, АСПЕКТ написа:

нали искаше нещо готово, това е на този етап от 3 месеца - защо се бездейства, сам си отговори

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=169713471943428&id=100006542380422

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, васил козарев написа:

😄

Кой не е с мен, е с ББ.  😄

Отваряш профила ми и правиш какво и що съм писал в тази тема. Включителноо за Герб.  

😄

Ама това да ръсиш от парламента лафчета като "джипко бибитков", да ревнеш за Асен Василев, че е присвоявал интелектуална собственост, а след това да издигнеш за премиер и министър на МВР плагиат, с адски нагло и безочливо поведение, е ОК. 

Доообре.  😄

Росен Петров го обясни преди години. Слави и екипа му, вкарват мухата в главата на ББ, да прави партия. И когато ББ пита какво ще иска Слави, за да го подкрепи, Слави поисква да определи 50% от министрите.  

Дали е истина или не, историята мълчи. Но е факт, че до създаването на кабинета Борисов 1, Слави чрез шоуто си героизира и създаде образа на ББ. След това започна да го плюе. 

Какво героизира? След като Любо Нейков освен Костов, имитира и Борисов. След напускането на Нейков от шоуто на Слави, 2009 година Краси изиграва тази роля. Ако не бъркам.  На Борисов. Кабинет Борисов 1 е 2009 година до 2013 година.

Но не си спомням добре, но мисля че и Нейков играеш ролята на Борисов. Или само Краси през 2009 година.

От 2009 година до … постоянно скечове на Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво героизира? След като Любо Нейков освен Костов, имитира и Борисов. След напускането на Нейков от шоуто на Слави, 2009 година Краси изиграва тази роля. На Борисов. Кабинет Борисов 1 е 2009 година до 2013 година.

Ашкоусун. Слави не го представяше като супергерой, нали. Забравяме, че имаше и едно предаване на Шоуто, в което водещ бе, изненада - Бойко Методиев Борисов. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ашкоусун. Слави не го представяше като супергерой, нали. Забравяме, че имаше и едно предаване на Шоуто, в което водещ бе, изненада - Бойко Методиев Борисов. :D

Това кога беше. 2006 ли? Кмет на София. Нямаше партия.

Когато стана мъж на годината и подарък за 8 март на жените.

https://www.manoftheyear.bg/majete/?year=16

През 2006 Бойко Борисов става "Мъж на годината" за втори път. И това след като главният прокурор Борис Велчев и Станимир Стоилов, по онова време треньор на "Левски" /и двамата номинирани за "Мъж на годината/, изненадващо се отказват от участие в надпреварата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Това кога беше. 2006 ли? Кмет на София. Нямаше партия.

Ти, четеш ли хубаво какво написах. Преразказах едни думи на Росен Петров, казани в Нова Тв преди години.

https://www.zajenata.bg/росен-петров-разказа-за-слави-и-бойко-борисов-пред-диков-news16056.html

Ето го и видеото https://www.vbox7.com/play:627e687624

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване