Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

моля как разбра че е гласувал за ГЕРБ, аз мисля че не е гласувал

-------------------------------------

Овчи мозък, как може в герп да сте събрани само такива малоумници, бе?!

Не знаете даже как да изпратите анонимен и-мейл...

Да не са ви събирали с конкурс за простотия?

Спокойно, Радев ще ви вкара в правия път!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 11 часа, gagodrago написа:

Спипали са гербавия психопат заплашвал Ива Митева

Е то се очакваше.

Само че бъркаш че е от ГЕРБ. Толкова неграмотен и без елементарни познания за анонимност, могат да са само  от червения ви електорат :giggle1:

преди 13 часа, ivottoshev написа:

Това къде го прочете? В становището на Етичната комисия към СУ ли, в някое постановление на съд ли? Или го чу политическият секретар на Плевню, която до толкова е убедена че са откраднали интелектуалната ѝ собственост, че ... шест години нищо не е предприела? 

Тоя Илиев бил голямо леке

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/09/03/4249915_sukratenata_kniga_na_petur_iliev_se_predstavia_kato/?fbclid=IwAR3w-OrCTlmzNfajWEzCtV5YVXBK6WURIRiCju3yrRzuREg3B2fjQX6pJ1o&ref=home_mainStory

Не знам защо го защитаваш.

:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Тоя Илиев бил голямо леке

продължаваш по старият навик да убиждаш всеки , който видиш по улицата малко те съжалихме за твоят приятел дето почина от короната и пак не си взе поука .Ами ако майка ти , баща ти , леля , баба починат от короната или някоя друга болест пак ли по същият начин ще сипеш ЗЛОБА .Злобарите явно за безсмърни се имате .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Е то се очакваше.

Само че бъркаш че не е от ГЕРБ. Толкова неграмотен и без елементарни познания за анонимност, могат да са само гербаджиите и феновете на мутрата от Банкя :giggle1:

Точно така. Другото, което издава, че атентаторът е прост гербераст, е че само герп и дпс са против махането на охраната на гешефтара, на Боко тиквата, и на ПКП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не би трябвало да стане нищо

и мен са ме заплашвали с убийство и нищо не стана

предупредиха да не ме заплашва и го пуснаха

ще е някакъв двоен стандарт иначе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Мойра написа:

Борисов: оставяте ме без охрана, за да угодите на мафията

Не е нормално да мислиш, че всичко, което се решава и прави в държавата, е замислено за да навреди единствено на теб.

Тулупът докога ще събира тълпи за да си прави кампанията, в разгара на нова вълна на пандемията ? За едни приятели от ГЕРБ, които много руптаят как Радев преевава работата с ваксините питам. Те лично не могат да ми отговорят, но пък имаме няколко пропагандиста на мозъчните им пръдни, като @miro20 които могат да споделят, какво "мислят" шефовете му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гл. експерт във Фонд Земеделие е задържан с 5000 белязани лева

Цитат

Държавният служител е задържан за срок от 72 ч. с постановление на наблюдаващия прокурор, като предстои да бъде поискано от съда вземане на мярка за неотклонение "Задържане под стража". Предвиденото от закона наказание за престъплението, в което той е обвинен, е лишаване от свобода до 6 г. или глоба до 5000 лв.

Калинките на боко продължават да действат, както са свикнали.

Докога?

П.П. Не е ли твърде малка сумата, предвидена от закона за такова престъпление?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Мойра написа:

Гл. експерт във Фонд Земеделие е задържан с 5000 белязани лева

Калинките на боко продължават да действат, както са свикнали.

Докога?

П.П. Не е ли твърде малка сумата, предвидена от закона за такова престъпление?

е сега ако кажеш как разбра че е на боко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, N1K17Y написа:

Тулупът докога ще събира тълпи за да си прави кампанията, в разгара на нова вълна на пандемията ? 

Цветан Василев: Бойко Борисов е минало, а ГЕРБ са обречени на политическа изолация (ВИДЕО)

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/interview/cvetan-vasilev-bojko-borisov-e-minalo-a-ot-gerb-sa-obrecheni-na-politicheska-izolacija-video-news_1638012.html?fbclid=IwAR1HchXazEMpILfD7VqHQtICPlLVtjngaaxVpbgPc1D2LCW6KYCujf6BpFk © Actualno.com

Специален гост в "Студио Actualno" беше банкерът Цветан Василев, който включихме по Skype от Сърбия, и с когото разговаряхме за актуалната политическа обстановка в страната, законът „Магнитски“, има ли риск за банковата ни система, делото КТБ и още куп важни теми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Мойра написа:

страшна статия - без нищо от самия журналист и такива като теб му казват статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Тоя е пълен идиот!

Или пък има последователите си за идиоти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Тоя е пълен идиот!

Значи,да самохвалства някой е много глупаво и грозно,но Борисов по арогантост и наглост е световен шампион...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, M.Николов написа:

С този въпрос "Колко блока е санирал Радев" чупи тъпомера!

Аз бих перефразирала, щом това те дразни, в

"Какво е направил Радев за българите, освен да ги докара до ръба на гражданска война, яхвайки протестите с вдигнат по партизански, юмрук?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, absurt написа:

Аз бих перефразирала, щом това те дразни, в

"Какво е направил Радев за българите, освен да ги докара до ръба на гражданска война, яхвайки протестите с вдигнат по партизански, юмрук?"

Толкова е глупаво, че .. няма сми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

страшна статия - без нищо от самия журналист и такива като теб му казват статия

Страшна е - да!
Страшно е, че подобни не са диспансеризирани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

Разкара крадците и некадърниците от Герб от властта.

Малко ли е?

Радев ли го направи? Той ли плащаше? Аз пък, повярвах на Черепа че дава парите. 

Значи, Радев командва и трите нови партии, та затова не искат да излъчат правителство. Добре, че ме светна за ситуацията на положението.

KC9uW.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, absurt написа:

Като видя подобни писания се чудя вие ли живеете в друго измерение или аз живея в друга България . На хората им е писнало от простащината , некадърността , бруталността ,кражбите и наглостта на Борисов . Та не се чуди . Не ви е виновен Радев за народната  "  любов "  , която се излива съм Герберската клика . Колко пъти го свалиха от власт , помниш ли  ? Тази държава не му е бащиния , лична собственост за да прави каквото му хрумне, когато му скимне и да смята ,че народа ще търпи вечно .  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Значи, Радев командва и трите нови партии, та затова не искат да излъчат правителство. Добре, че ме светна за ситуацията на положението.

KC9uW.gif

Всъщност, просто си действат в синхрон. Не забелязваш ли че анти-ГЕРБ реториката и неистовата патологична омраза , е ЕДИНСТВЕНОТО  което обединява висчките тези антибъгларски проекти ?

Единствено опорките на Черепа, дадени преди година, и озвучени от СРС-та , са техен общ знаменател. Последователно и методично следват мутренските опорки.

В последно време, понеже ГЕРБ не са във властта, затова и "ентусиазма" и "омразата" поотслабна. Вече няма  пряк враг срещу който неистово и яростно да викат денонощно "оставка" :)

Затова и хиените се почнаха един друг да се джавкат.  Никакво държавно мислене, никакви политики - само джафкане и борба за кой по по най, кой ще обиди другите с някакви гаменски изцепки , завършващи винаги накрая ... "трябва да търсим диалог" :) :)

преди 4 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

На хората им е писнало от простащината , некадърността , бруталността ,кражбите и наглостта на Борисов .

Гледайки сегашните простаци в Парламента , мисля няма човек който да не се съгласи че по просташки, некадърен, брутален, крадлив и нагъл парламент в който вече и тарифи на депутати се размахват на листчета , не сме имали в цялата ни история.

Колкото по бързо ги изметем всичката тази сволочь и чалгарщина, толкова по бързо ще се върне и държавата и нормалността.

Разбира се с управление на партията която е за Гражданско Европейско Развитие на България.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

KC9uW.gif

Някъде да съм написал, че той е плащал на някой за нещо?

Или, че управлява някакви партии?

Не, нали?

Така, че ако обичаш не си измисляй и не ми приписвай твои думи!

Да не говорим, че няма три нови партии.

:hush:

Светна единствено факта, че си неориентирана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване