Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 7 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Като видя подобни писания се чудя вие ли живеете в друго измерение или аз живея в друга България . На хората им е писнало от простащината , некадърността , бруталността ,кражбите и наглостта на Борисов . Та не се чуди . Не ви е виновен Радев за народната  "  любов "  , която се излива съм Герберската клика . Колко пъти го свалиха от власт , помниш ли  ? Тази държава не му е бащиния , лична собственост за да прави каквото му хрумне, когато му скимне и да смята ,че народа ще търпи вечно .  

Като почне някой да говори от името на народа, се чудя вярва ли си, виждайки резултатите от изборите на същия този народ? 

На първите- редовните избори, герберите бяха първа сила. На вторите, въпреки репресиите на Рашков, бяха втора сила- само с 6000 гласа по- малко от първата.

Значи, колкото и да ти е неприятно, че "народът" съвсем не го е разлюбил, Борисов, колкото ти се иска. И всъщност, не за народната любов говорим, а за това, като не е санирал нито един блок Радев, с какво друго може да се отчете, че е направил за "народа". Аз му отчетох заслугата за нагнетяването на омразата между хората, която омраза сега се лее и между недоклатените избраници, пратени в парламента, с надеждата да управляват, да са интелигентни и образовани и да ни водят напред.

преди 9 минути, M.Николов написа:

Някъде да съм написал, че той е плащал на някой за нещо?

Или, че управлява някакви партии?

Не, нали?

Така, че ако обичаш не си измисляй и не ми приписвай твои думи!

Да не говорим, че няма три нови партии.

:hush:

Светна единствено факта, че си неориентирана.

Къде твърдя, че ти си казал това, което аз питам?

А, че пак не си разбрал защо пиша за 3 нови партии, е твой проблем. Писна ми да обяснявам очеизвадни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 20 минути, miro20 написа:

Всъщност, просто си действат в синхрон. Не забелязваш ли че анти-ГЕРБ реториката и неистовата патологична омраза , е ЕДИНСТВЕНОТО  което обединява висчките тези антибъгларски проекти ?

Най-антибългарското поведение беше излагацията на Борисов пред двата турски флага при срещата му с президента на Турция-Реджеп Тайип Ердоган...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, absurt написа:

Добре, че ме светна за ситуацията на положението.

Ако не беше това изречение можеше и да ти мине маневрата, ама не би.

Споменаваш ме и се опитваш да ми приписваш чужди(в случая твои)думи и разсъждения!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гьонсуратлък е, когато Дон Борисовионе нарича други мафиоти

spacer.png

Spoiler
Богатството поражда глупост и наглост. Сикаджията, който над десет години ни управляваше, доказва категорично тези думи на Еврипид. Неговите действия и думи отдавна са болестно отклонение трябва да са обект на патолозите.

Лицето, премиер допреди няколко месеца, заявил: „Защо г-н Йорданов, който говори за ГЕРБ, че е мафиотска структура, като истински мафиот мълчи дни наред и чак вчера споделя за този колосален подкуп от половин милион за депутат?“

Ако Тошко Йорданов наистина е определил ГЕРБ като мафиотска структура, е бил прав. Дефиницията е: мащабна форма на организирана престъпност, способна да се намесва негативно (чрез корупция, изнудване, директно насилие и други незаконни начини на оказване на влияние и облагодетелстване) в развитието и нормалното функциониране на държавата и в личните дела на хората. Мафията представлява най-могъщата форма на организираната престъпност. Мафията има собствена йерархия, ритуали, система от поощрения и наказания.

Сега си представете управлението на Борисов и кажете липсва ли някой компонент?

А точно човекът с чекмеджето с милион евро и златни кюлчета да говори за „колосалния подкуп от половин милион“, е все едно д-р Менгеле да съветва СЗО и УНИЦЕФ за ваксинирането на децата!

Треторазрядният сикаджия казал още: „И аз се чудя как този блюстител на правото министър Рашков, намразих си името покрай него, не се самосезира, не прати БОП, не отиде ДАНС, Радев. И премиерът не се намесва. Той (Йорданов) казва, че е на листче пред камери за депутат, кой е тоя депутат, къде е това листче, къде се случи това?

Каквото той е сторил за името си никой не може да го стори. Колкото до споменатите служби е прав – Бойко Рашков отдавна трябваше да ги задейства за разкриване на: заявлението на бизнесмени, че са били принудени да плащат такса "спокойствие". Веднъж 240 милиона, друг път 67 милиона през ексфинансовия министър Горанов, още много десетки и стотици милиони, кюлчета злато за рожденния му ден и пр. Според запознати с тези практики, лицето, начело на ГЕРБ, си е докарало за старини и поколенията над 1,5 млрд - в евро и долари.

Милият капо ди тути капи, колко много му се иска да прехвърли мафиотлъка на други гърбове!

Еврипид наистина е прав. Колегата му Хераклит допълва: Наглостта е като пожар – унищожава всичко. Ние ли не знаем...

А в ГЕРБ като го слушат си викат: Бах мааму, нашият ги туря всичките в джоба си: и по лъжи, и по крадене, и по гьонсуратлък – голем политик!

Такива са критериите им, такова е и мерилото им.

Емил Азар

Отличен текст!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Отличен текст!

Отличен текст за раздел вицове :) 

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/posts/3184065328488182

Цитат

Съединението прави силата! Преди 136 години едни велики българи разбираха това и се превърнаха в държавници. Днес държавата ни е разделена от този, който е призван да пази нейното единство. Обединителят на нацията я потопи в омраза, несигурност и хаос. Затова сега се нуждаем от обединение. За да преодолеем политическата криза и да започнем да се борим с реалните предизвикателства на нашето време. Вярвам, че заедно ще успеем! България ще се върне сред отличниците в Европа и ще го постигнем заедно. Защото заедно сме по-силни от хаоса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ncl написа:

Обикновена предизборна агитация. При това само лъжи.

Както искаш го разбирай, за мен е реално отражене на актуалните последни събития .

Ако си пропуснал :

Бойко Борисов в Айтос:
⁉️Вчера председателят на най-голямата парламентарна група, каза, че заместник-председателят на парламента Татяна Дончева е давала оферти за купуване на депутати по половин милион лева. По мои сметки им трябват поне 30 депутати. Ако за всеки депутат дават по половин милион лева, това прави 15 милиона лева. Откъде идват тези пари?
⁉️Помните ли, че говореха за тайно гласуване на правителството с третия мандат, ако отиде при Мая Манолова? Сега всичко се навързва.
⚠️Щом дават по половин милион лева за депутат, разбирате ли какъв финансов ресурс се изсипва срещу ГЕРБ?
‼️Мен не ме е страх, аз като главен секретар съм направил много срещу организираната престъпност, знам колко врагове имам. Но искам да знам кой и колко плати да свалят охраната на главния прокурор?
⚠️Не ме интересува дали ще има преливания на кадри между партиите. ГЕРБ е яка партия и си има достатъчно подготвени кадри.
⁉️Те нарушават Конституцията, правят политически проекти под маската на служебен кабинет. Кой ще гласува бюджет, кой ще носи отговорност?!
‼️Ние сме парламентарна република, макар че вече дефакто живеем в президентска република. Марионетките на Румен Радев раздават огромния финансов ресурс от олигарсите, които главният прокурор вкара в ареста.
💢С прискърбие гледам тези неопитни хора, които ще правят актуализация на бюджета. Това е най-важният политически закон. Защото през бюджета се прави политиката на всяка една партия, която и да е тя. В момента те отново гласуват в услуга на Румен Радев. За да може за предизборната кампания да излезе и да каже, че е осигурил парите за пенсионерите. Ами всички останали капиталови разходи?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, miro20 написа:

Отличен текст за раздел вицове

преди 23 минути, miro20 написа:

Както искаш го разбирай, за мен е реално отражене на актуалните последни събития .

Ако си пропуснал :

Бойко Борисов в Айтос:
⁉️Вчера председателят на най-голямата парламентарна група, каза, че заместник-председателят на парламента Татяна Дончева е давала оферти за купуване на депутати по половин милион лева. По мои сметки им трябват поне 30 депутати. Ако за всеки депутат дават по половин милион лева, това прави 15 милиона лева. Откъде идват тези пари?
⁉️Помните ли, че говореха за тайно гласуване на правителството с третия мандат, ако отиде при Мая Манолова? Сега всичко се навързва.
⚠️Щом дават по половин милион лева за депутат, разбирате ли какъв финансов ресурс се изсипва срещу ГЕРБ?
‼️Мен не ме е страх, аз като главен секретар съм направил много срещу организираната престъпност, знам колко врагове имам. Но искам да знам кой и колко плати да свалят охраната на главния прокурор?
⚠️Не ме интересува дали ще има преливания на кадри между партиите. ГЕРБ е яка партия и си има достатъчно подготвени кадри.
⁉️Те нарушават Конституцията, правят политически проекти под маската на служебен кабинет. Кой ще гласува бюджет, кой ще носи отговорност?!
‼️Ние сме парламентарна република, макар че вече дефакто живеем в президентска република. Марионетките на Румен Радев раздават огромния финансов ресурс от олигарсите, които главният прокурор вкара в ареста.
💢С прискърбие гледам тези неопитни хора, които ще правят актуализация на бюджета. Това е най-важният политически закон. Защото през бюджета се прави политиката на всяка една партия, която и да е тя. В момента те отново гласуват в услуга на Румен Радев. За да може за предизборната кампания да излезе и да каже, че е осигурил парите за пенсионерите. Ами всички останали капиталови разходи?

сбъркал си раздела раздела за вицове не е тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Ако си пропуснал :

Бойко Борисов в Айтос:

Пък Бойко Борисов си дава своите депутати безплатно.  Депутат уж зад този депутат стоят гласовете на много хора.

Това означава ли, че и многото хора, които са дали своя глас на този депутат, са безплатни. Не струват нищо? Щом така свободно дава свои народни застъпници?

https://news.bg/politics/borisov-dava-na-bsp-20-deputati-da-upravlyavat.html

Борисов дава на БСП 20 депутати да управляват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ninov написа:
преди 3 часа, miro20 написа:

Ако си пропуснал :

Бойко Борисов в Айтос:

сбъркал си раздела раздела за вицове не е тук

ББ отново е прав. :hush:

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Пък Бойко Борисов си дава своите депутати безплатно.  Депутат уж зад този депутат стоят гласовете на много хора.

Това означава ли, че и многото хора, които са дали своя глас на този депутат, са безплатни. Не струват нищо? Щом така свободно дава свои народни застъпници?

https://news.bg/politics/borisov-dava-na-bsp-20-deputati-da-upravlyavat.html

Борисов дава на БСП 20 депутати да управляват

Не, не означава.

Абе какви смехории за сравнение правите бре :) :)  

Човека открито и безрезервно дава подкрепа за политиките и мерките на правителството, за да се върви напред и да не буксува държавата , ти ще ми сравняваш с тарифите и задкулисните пазарлъци на адвокатката на Мултигруп...  :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

Ти много неща казваш, някои дори не ги разбирам граматически и смислово... така че... :getout::toboggan:

намери някой по умен който да ти ги обяснява какво пишем в форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

ББ отново е прав. :hush:

Не, не означава.

Абе какви смехории за сравнение правите бре :) :)  

Човека открито и безрезервно дава подкрепа за политиките и мерките на правителството, за да се върви напред и да не буксува държавата , ти ще ми сравняваш с тарифите и задкулисните пазарлъци на адвокатката на Мултигруп...  :getout:

Ако приемем, че ГЕРБ е дясна партия, което не е вярно, но да кажем, че е, то тогава сформираното правителство, ще е ляво, защото ГЕРБ са само 20 срещу 100. 
Тогава, как точно те ще настояват за дясна политика, след като са само 20? И защо трябва да се сформира ляво правителство?

Може да предложи 20 депутата примерно, ако  другите партии са десни, или център, които припокриват идеите на ГЕРБ, що годе като дясна партия. 
Но лява партия, с ляво управление, защо им е да имат правителство и то подкрепено от дясна партия? Никаква логика в това направление. ДПС са също леви либерали.

Логиката, е че тогава и ГЕРБ е крайно лява партия и искат отново тройна коалиция, а уж Станишев му бил виновен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори Съединението не озапти Борисов: Обединителят на нацията я потопи в омраза, несигурност и хаос

Цитат
И днес експремиерът Бойко Борисов не изневери на себе си. Неговата безпомощност и злоба отново се фокусираха върху президента Радев: ”Обединителят на нацията я потопи в омраза, несигурност и хаос”. пише той във Фейсбук.

Ето и целият коментар на Борисов:

Съединението прави силата! Преди 136 години едни велики българи разбираха това и се превърнаха в държавници. Днес държавата ни е разделена от този, който е призван да пази нейното единство. Обединителят на нацията я потопи в омраза, несигурност и хаос. Затова сега се нуждаем от обединение. За да преодолеем политическата криза и да започнем да се борим с реалните предизвикателства на нашето време. Вярвам, че заедно ще успеем! България ще се върне сред отличниците в Европа и ще го постигнем заедно. Защото заедно сме по-силни от хаоса!

Бойко Борисов, Facebook

Коментар на прост и зъл човек!

Президентът Радев с малко думи каза всичко:

Цитат

„Единствените думи на Борисов, които имат значение, са тези, които ще произнесе пред следващия главен прокурор”. Така президентът Румен Радев коментира обвиненията, които лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправя към държавния глава през последните дни, включително и днес.

изт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Мойра написа:

Дори Съединението не озапти Борисов: Обединителят на нацията я потопи в омраза, несигурност и хаос

Президентът Радев с малко думи каза всичко:

На живо :

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/videos/538032237264332/

Отговора на Борисов .

Размаза  мухльото Зелен Чорап. :) 

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Логиката, е че тогава и ГЕРБ е крайно лява партия

Добри словоблудства, нямащи нищо общо с понятието "логика" :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Мойра написа:

по прости са само военните и полицаите

преди 28 минути, Мойра написа:

:D поредната неадекватност от фрог казват че неотразява празника, а в същото време дават и поздрава му

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравим хаоса, който донесе 9,6% растеж на БВП и вбеси дебелокожите

Spoiler
Изолираните от властта, зидарите на статуквото не спират да повтарят, че страната е хвърлена в пълен безпорядък. Вождът на дебелокожите повтаря ли повтаря: Радев и Слави докараха хаос, скандали и корупция. Казва го човекът, който съвсем скоро ще отговаря за откраднатите десетки милиарди.

Отговорът на воплите е убийствен: Брутния вътрешен продукт през периода април - юни е нараснал с цели 9,6% след спад с 1,8% през първите три месеца на настоящата година, когато все още Борисов и ГЕРБ бяха на власт. Това е най-силният икономически растеж от началото на 1998 г.

Гербаджии, как сте?

Постижението в немалка част е плод на усилията на млади хора, които бяха на протестите, а сега ръководят цели области на живота: икономическа, финансова, социална и образователна...

Статуквото е тежко ранено и грачи грозно, зловещо... Което е добра новина.

Съединението не прави силата, трябва да проумеeм това. Не можеш да съединяваш бедни и богати, можещи и неможещи, образовани и неграмотни, кадърни и работливи с идиоти и мързеливи, забравената провинция и столицата, властимащи и управлявани. Какво съединение между искащи радикална промяна и тези, които живеят заради и от корупция, постове, ограбване на държавата, рекет, насилие, прокурорски произвол и прочие гадости?! Абсурд.

Съединението е исторически акт и трябва да бъде приеман като такъв. Свършили са българите една важна работа преди време без подкрепата на Русия, но под благосклонния поглед на останалите велики сили. Риск, но и късмет. Проектирането към днешния ден е ненужно. Друго е времето, други сме ние самите.

Нужни са ни единение около идеи и съпричастност един към друг в обикновения живот. Да бъдем добри хора, да се уважаваме, но и да си отстояваме гражданските права. Такива, каквито българите са показвали, че могат да бъдат в трудни моменти. И малко хаос за сол и пипер…

Хаос! – вдигат децибелите изпадналите от властта. Музика за нашите уши. Значи, че посоката е вярна.

Смята се, че редът винаги е добър, а хаосът винаги е лош. Това е една от онези заблуди, заради които българите страдат от репресии, корупция и беззаконие през последните години. Видяхме докъде ни докара повтаряната милион пъти мантра за „стабилността в страната“ от Борисов.

Всъщност в основата на всяко творческо търсене, откритие, иновация е хаосът. Новото може да се роди само от пълно разбъркване на картите - от непреднамерено, неочаквано несъответствие с познатото. Разбира се, в условията на абсолютно разрушаване, това „ново“ няма възможност да се утвърди и да бъде полезно - следователно е необходим ред в хаоса. Но без доза хаос, напредък няма да доживеем.

А ако до края на годината, в условията на „страшния хаос“ БВП се повиши с над 10% - ще го преглътнем с удоволствие. Защо не с чаша хубаво вино…

Някои ще ги заболят злъчките. Повод да си налеем още една чаша…

И да поздравим Ницше за мисълта: Който не носи в себе си хаос, никога няма да открие звезда!

Огнян Стефанов

Как сте, гербаджийчета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Мойра написа:
Spoiler

Огнян Стефанов

Как сте, гербаджийчета?

...каза слугата на Черепа от фрогнюз :giggle1:

За растежа имаше вече цитирано и  бе ясно обяснено . Една от причините за високите постъпления е че миналата година ГЕРБ отложиха данъци и вноски и всичко с месеци напред. Затова и нямаше постъпления.

Ама това слугата на Черепа няма да ти го каже :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Мойра написа:

Зъл е, но не е прост.

Има предвид, че когато на човек на Радев му е дошъл реда да опере пешкира, Радев е отказал да го предаде и умело е използвал обстановката с протестите, за да го защити.

Борисов няма предвид, че Радев буквално разделя нацията. Борисов се оправдава, че Радев разделя елита, което той не е можал да предотврати, тъй като Радев е президент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ninov написа:

Казах ти че раздела за вицове е на друго място

Той откога го търси тоя раздел, ама не може да го намери:D Нека ни разсмива тука:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Мойра написа:

Да поздравим хаоса, който донесе 9,6% растеж на БВП и вбеси дебелокожите

Покажи скритото съдържание
Изолираните от властта, зидарите на статуквото не спират да повтарят, че страната е хвърлена в пълен безпорядък. Вождът на дебелокожите повтаря ли повтаря: Радев и Слави докараха хаос, скандали и корупция. Казва го човекът, който съвсем скоро ще отговаря за откраднатите десетки милиарди.

Отговорът на воплите е убийствен: Брутния вътрешен продукт през периода април - юни е нараснал с цели 9,6% след спад с 1,8% през първите три месеца на настоящата година, когато все още Борисов и ГЕРБ бяха на власт. Това е най-силният икономически растеж от началото на 1998 г.

Гербаджии, как сте?

Постижението в немалка част е плод на усилията на млади хора, които бяха на протестите, а сега ръководят цели области на живота: икономическа, финансова, социална и образователна...

Статуквото е тежко ранено и грачи грозно, зловещо... Което е добра новина.

Съединението не прави силата, трябва да проумеeм това. Не можеш да съединяваш бедни и богати, можещи и неможещи, образовани и неграмотни, кадърни и работливи с идиоти и мързеливи, забравената провинция и столицата, властимащи и управлявани. Какво съединение между искащи радикална промяна и тези, които живеят заради и от корупция, постове, ограбване на държавата, рекет, насилие, прокурорски произвол и прочие гадости?! Абсурд.

Съединението е исторически акт и трябва да бъде приеман като такъв. Свършили са българите една важна работа преди време без подкрепата на Русия, но под благосклонния поглед на останалите велики сили. Риск, но и късмет. Проектирането към днешния ден е ненужно. Друго е времето, други сме ние самите.

Нужни са ни единение около идеи и съпричастност един към друг в обикновения живот. Да бъдем добри хора, да се уважаваме, но и да си отстояваме гражданските права. Такива, каквито българите са показвали, че могат да бъдат в трудни моменти. И малко хаос за сол и пипер…

Хаос! – вдигат децибелите изпадналите от властта. Музика за нашите уши. Значи, че посоката е вярна.

Смята се, че редът винаги е добър, а хаосът винаги е лош. Това е една от онези заблуди, заради които българите страдат от репресии, корупция и беззаконие през последните години. Видяхме докъде ни докара повтаряната милион пъти мантра за „стабилността в страната“ от Борисов.

Всъщност в основата на всяко творческо търсене, откритие, иновация е хаосът. Новото може да се роди само от пълно разбъркване на картите - от непреднамерено, неочаквано несъответствие с познатото. Разбира се, в условията на абсолютно разрушаване, това „ново“ няма възможност да се утвърди и да бъде полезно - следователно е необходим ред в хаоса. Но без доза хаос, напредък няма да доживеем.

А ако до края на годината, в условията на „страшния хаос“ БВП се повиши с над 10% - ще го преглътнем с удоволствие. Защо не с чаша хубаво вино…

Някои ще ги заболят злъчките. Повод да си налеем още една чаша…

И да поздравим Ницше за мисълта: Който не носи в себе си хаос, никога няма да открие звезда!

Огнян Стефанов

Как сте, гербаджийчета?

9,6 % растеж и 20% вдигане на тока - върни се в 2-ри клас там се учи събиране на прости числа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

9,6 % растеж и 20% вдигане на тока - върни се в 2-ри клас там се учи събиране на прости числа

Чеверме кой е собственик на ЧЕЗ  и до коя партия е близък и повишението на тока е около 5% така че не лъжи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

Чеверме кой е собственик на ЧЕЗ  и до коя партия е близък и повишението на тока е около 5% така че не лъжи

кой лъже незнам https://bg.wikipedia.org/wiki/Марица_изток

Шок с цените на парно, ток и газ (обзор) - Труд

Цитат

В София топлинната енергия се вдига с 20 на сто и става 98,48 лева за мегаватчас. В доклада на КЕВР досега се предвиждаше поскъпването в столицата да бъде с 14 на сто. С над 20 процента се повишава цената на парното в Плевен и то ще струва 87,24 лева за мегаватчас. С близо 21 на сто е увеличението за абонатите в Бургас, като цената става 85,91 лева за мегаватчас, а за тези във Враца - с 21,3%. Най-голямо поскъпване КЕВР одобри за Велико Търново - с 23,16%, като топлото там ще струва от 1 юли 107,47 лева за мегаватчас. Най-висока цена в страната ще плащат габровци - 108,06 лева за мегаватчас, като спрямо сегашния регулаторен период тя се увеличава с близо 9%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване