Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 19 минути, miro20 написа:

И е изял няколко невръстни деца, нали ?

Като най големия ментор на тази мрежа  в момента е в президентството. И който каза "шпиониране в полза на Русия ? Абсурддд! " 

Значи министър на Боко влиза в схеми за ограбване на държавата и това за теб (и за Гешев) е едно нищо, обаче в СП имало компрометирани министри?

С този си пост само показваш своят същност, госпожо Душевна Прос*итутке.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3683

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 5 часа, Мойра написа:

всяко кюлче има номер - тези нямат:D как само разпространяваш явни лъжи - с цел манипулация на потребителите

преди 35 минути, ivottoshev написа:

Значи министър на Боко влиза в схеми за ограбване на държавата

и как прецени - решение на съдия или нещо подобно - може ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, absurt написа:

Толкова ниска топка е реването, как Борисов ходел без маска, че се чудя- дърти мъже, а нищо  по- стойностно не можете да измислите. До вчера ги гледахме в парламента как си дишат в суратите на закрито без маски, ама нали са ви избраниците- ни дума, ни гък и мък! 

А, тази реакция- на Аспекта, е резонна за много от българите и затова сме на този хал. Реват по форуми, на пейките пред блока или в кръчмата, или пускат сърцераздирателни заклинания във фейса, но да подадат оплакване където трябва- сакън! Защото нямало било смисъл. 

Точно на мен да ми обясняваш. Да ти обясни един случай. То са много при мен. За подаден сигнал към МВР. То къде ли не съм подавал сигнали.

Обажда ми се телефонен измамник, когато бях в България, да съм му поръчал такси. Предишният разговор ми рева 30 минути на телефона. Ни добър ден, ни здрасти.  Някакви катастрофи ми говори и то в Германия… абе трагедия.

Странното е, че знаеше доста подробности от моя личен живот. Кога съм се прибрал ми каза, къде съм, майка, баща, абе доста работи.

Този телефонен измамник.

Та след първото обаждане с реването, се обадих на МВР. Веднага след реването. 
МВР ми каза, спокойно, само повтаряйте думите да и добре. Все едно съм звъннал на психоаналитик, не на служител на МВР.

Вторият път, когато искаше такси тоя същия телефонен измамик, пак се обадих да подам сигнал на МВР.
И пак същите думи от МВР.
Аз викам на МВР дай да направим клопка, капан на тоя измамник.
Ще поръчам едно такси, дайте номер на таксито, така така. GPS…  Или вместо шофьор на такси, служител на МВР да ме откара до желаната дестинация, ще си платя, дайте да видим кой е тоя… Хването го…
Аз предлагам на МВР, как да си върши работата. 
Те ми викат - не. 
Тъй че… толкова за сигналите. 
Изводът е, че телефонните измамници играят комбина с МВР. Друго обеснение няма. И откъде ще знае моите лични данни? Сигурно ме е следял?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

се обадих на МВР. Веднага след реването. 

пак се обадих да подам сигнал на МВР.

Имаше един бъг в един от операторите, че ако измамника не затвори, ти после когото и да набереш пак той е на линията.

Та, точно така жертвата си е мислела че се обажда в МВР, а то пак  същия измамник отсреща.

Разправяха за случай когато отсреща се кълне че е МВР служител, и казва.. за да си сигурен че сме МВР, ей сега покрай вас ще мине патрулка, но няма да спираме д ане прави впечатление.

/ през това време се обаждат пак измамниците на истинското МВР за сигнал за сбиване или друго на  близък адрес/

Та.. минава патрулката, гражданина получава явно доказателство че е говорел с истинското МВР и нататък сценария е ясен :)

Та... не се обаждай , а върви на крака в РПУто.

А още по добре ако знаеш телефона на районния дето отговаря за квартала и/или си се виждал чувал с него.

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Значи министър на Боко влиза в схеми за ограбване на държавата и това за теб (и за Гешев) е

Значи че пак говориш глупости и измишльотини :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно на мен да ми обясняваш. Да ти обясни един случай. То са много при мен. За подаден сигнал към МВР. То къде ли не съм подавал сигнали.

Обажда ми се телефонен измамник, когато бях в България, да съм му поръчал такси. Предишният разговор ми рева 30 минути на телефона. Ни добър ден, ни здрасти.  Някакви катастрофи ми говори и то в Германия… абе трагедия.

Странното е, че знаеше доста подробности от моя личен живот. Кога съм се прибрал ми каза, къде съм, майка, баща, абе доста работи.

Този телефонен измамник.

Та след първото обаждане с реването, се обадих на МВР. Веднага след реването. 
МВР ми каза, спокойно, само повтаряйте думите да и добре. Все едно съм звъннал на психоаналитик, не на служител на МВР.

Вторият път, когато искаше такси тоя същия телефонен измамик, пак се обадих да подам сигнал на МВР.
Аз викам на МВР дай да направим клопка, капан на тоя измамник.
Ще поръчам едно такси, дайте номер на таксито, така така. GPS…  Или вместо шофьор на такси, служител на МВР да ме откара до желаната дестинация, ще си платя, дайте да видим кой е тоя… Хването го…
Аз предлагам на МВР, как да си върши работата. 
Те ми викат - не. 
Тъй че… толкова за сигналите. 
Изводът е, че телефонните измамници играят комбина с МВР. Друго обеснение няма. И откъде ще знае моите лични данни? Сигурно ме е следял?

от кога не си идвал в бг - и при мен бе така преди 5 и повече години - но доста ги изловиха и както казах от 5 години не са звънели такива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

от кога не си идвал в бг - и при мен бе така преди 5 и повече години - но доста ги изловиха и както казах от 5 години не са звънели такива

Чеверме оня ден казаха за една баба изгоряла с 15 хиляди и ако питаш за какво ги спестяват ще ти кажа че ги спестяват за погребението си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

Чеверме оня ден казаха за една баба изгоряла с 15 хиляди и ако питаш за какво ги спестяват ще ти кажа че ги спестяват за погребението си

нали знаеш, че винаги ще има наивници - казвам че оредяха

аз пък получавам явен фишинт от една банка вече цял месец - писах на ГДБОП и иннтерестно спряха с този фишинг, чак и аз неповярвах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, miro20 написа:

Значи че пак говориш глупости и измишльотини :) 

Тези с глупостите сме аз и.... ОЛАФ:

А бай Каскет и неговият шеф - свети Боко Непогрешимий са чисти като сълза на младенец. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ivottoshev написа:

Тези с глупостите сме аз и.... ОЛАФ:

А бай Каскет и неговият шеф - свети Боко Непогрешимий са чисти като сълза на младенец. 

то и света корни е чиста - въпреки че е горда приватизаторка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

нали знаеш, че винаги ще има наивници - казвам че оредяха

аз пък получавам явен фишинт от една банка вече цял месец - писах на ГДБОП и иннтерестно спряха с този фишинг, чак и аз неповярвах

Чеверме то на пощата с която се регистрирам в всякакви анонимни сайтове получавам фишинг съобщения от почти всички БГ банки та даже получих и от алито

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

Чеверме то на пощата с която се регистрирам в всякакви анонимни сайтове получавам фишинг съобщения от почти всички БГ банки та даже получих и от алито

аз просто ти казах че неповчрвах че спряха след сигнала - явно са писали до админа на абв да филтрита мейла с фишинга от сървара си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

аз просто ти казах че неповчрвах че спряха след сигнала - явно са писали до админа на абв да филтрита мейла с фишинга от сървара си

то може и ГДБОП да са се задействали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ninov написа:

то може и ГДБОП да са се задействали

може - виждаш ли как нещата стават ако пишеш където трябва, а не да виеш  по форумите - и преди съм го казвал, ей затова винаги ще сте опозиция, защото незнаете къде да ревете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

може - виждаш ли как нещата стават ако пишеш където трябва, а не да виеш  по форумите - и преди съм го казвал, ей затова винаги ще сте опозиция, защото незнаете къде да ревете

ти нещо си в грешка ако мислиш че са се задействали по твоя сигнал явно същия имейл са го изпратили и на някоя голяма клечка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плевню не искал да става пак президент.

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/239655-plevneliev-pred-bulgaria-on-air-otkazah-na-borisov-da-sam-kandidat-za-prezident-na-gerb

Какви скелети вадят ГЕРБ? Стоянов, Плевню. Що не пробват с Първанов? Може пък да се съгласи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/239655-plevneliev-pred-bulgaria-on-air-otkazah-na-borisov-da-sam-kandidat-za-prezident-na-gerb

Какви скелети вадят ГЕРБ? Стоянов, Плевню. Що не пробват с Първанов?

Разговора е  бил преди 2 месеца бре.

Какво вади ГЕРБ и се спекулира СЕГА  е само пушек според мен.  Пробват се реакции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Какви скелети вадят ГЕРБ? Стоянов, Плевню. Що не пробват с Първанов? Може пък да се съгласи.

Да изкарват Бойко и да се свършва... Всичко или нищо. Генерал срещу генерала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Разговора е  бил преди 2 месеца бре.

Какво вади ГЕРБ и се спекулира СЕГА  е само пушек според мен.  Пробват се реакции

ГЕРБ са бита карта. Умрял кон. Радев ще спечели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Срещу проф.....  ,  Фигуранта Зален чорап ще изглежда като куцо опулено пиле в кълчища :) 

срещу кого Радев ще изглежда като опулено пиле в кълчища а май ти на 14 ще гледаш като теле в железница

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, miro20 написа:

Срещу проф.....  ,  Фигуранта Зален чорап ще изглежда като куцо опулено пиле в кълчища :) 

Що не смееш да напишеш името?! Ясно е, че се визира Кантарджиев , щото няма много проф.... покрай Бойко. Тоя е същия чехлю като Плевнелиев. Трябва му  само команда "Кръгом марш" и ще си тръгне ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, АСПЕКТ написа:

че аз ви го казах още снощи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Кой проф....

Да излезе мачото Б.Б нали е много сигурен и уверен в себе си,че без него не стават работите.

Крадливата пасмина ГЕРБ трябва да бъде заличена веднъж завинаги от историята на България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, hristo58 написа:

Кой проф....

Да излезе мачото Б.Б нали е много сигурен и уверен в себе си,че без него не стават работите.

Крадливата пасмина ГЕРБ трябва да бъде заличена веднъж завинаги от историята на България.

мечтай си те неможаха да заличат партията която извършваше физически убийства на хора - дори още има фенове на убйците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване