Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

46 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      32
    • Парламентарна република
      14

Препоръчан отговор

преди 25 минути, Без умствен капацитет написа:

кълвач ще докладвам един пост от тази страница - според мен е обида според теб незнам

Искай си камиончето, кой ти пречи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, gagodrago написа:

Най-голямата лъжа на Миро ментата е... че не бил казал нито една лъжа.:yanim:Аплодисменти!

Вместо генериране на спам и офтопици, можеш много простичко да ме опровергаеш - ЦИТИРАЙ поне ЕДНА.

Ама не можеш . :laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

навсякъде сме  със статут не свободна независима държава, а  окупирана територия

Къде това навсякъде? Впрочем, сега като хипотетично сме с друг статут, да виждаш България като страна обладаваща самостоятелна политика, истински фактор в ЕС, където уж вотът на ниво страна във важните решения е равноправен и бихме могли да блокираме всяко решение на европейският съвет. Да сме се проявили със самостоятелно действие и във името на доброто на народа на България, да сме блокирали решение което ни ощетява? Или само чакаме шефовете да ни вдигнат ръчичките ..."съгласен" когато ни наредят да сме съгласни и "несъгласен", когато ни наредят да не сме съгласни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, miro20 написа:

Между пишело и казало ... и официален документ има голяма разлика. в случая аз ти цитирам нещо което е и гласувано в руската дума от депутатите . Цитирам :

Цитат

Решението на Путин беше одобрено веднага и от руската Дума, макар че решението изненадало депутатите

И как няма да го спрат, като нашите са го спрели преди това т.е. това е пост фактум. Ма ти си тиражирай лъжите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, karadzha написа:

И как няма да го спрат, като нашите са го спрели преди това т.е. това е пост фактум. Ма ти си тиражирай лъжите.

Е пак не позна. Брюксел си постави условията от самото начало и не ги е променял. Които условия именно защитават нашия национален интерес и НЕ ПОЗВОЛИ рашисткия монопол върху тръбата, чрез който монопол щяхме да сме безгласна буква и просто териториален придатък на Газпром , стъпил на Балканите.

И с тези условия, Путлер не се съгласи и спря проекта. Това е. Простичко и ясно .

Всичко друго са си ваши лъжи  и спекулации :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно, Путин като видя, че със слугите на американците бизнес не може да се прави и накрая с нежелание прекрати проекта, какво да направи човекът?! И според мен правилно е постъпил. По-добре бесни русофоби като бай Мирчо да не могат да се облагодетелстват за сметка на ресурси от Руската федерация и да нямат възможност да се обогатяват от транзитни такси на руски газ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте, тука мирката си е прав. Трябваше да лъготим руснаците и да ги накараме да строят до нашия бряг. После да кажем "опа спираме" и от Брюксел и Вашингтон щяха да ни погалят по главата. Ама, на, не стана. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, gagodrago написа:

Много ясно, Путин като видя, че със слугите на американците бизнес не може да се прави и накрая с нежелание прекрати проекта, какво да направи човекът?!

Ключовия проблем в казаното от теб е думата " бизнес" . тяхното не е бизнес, а монопол , диктуване на цени, неизгодни договори и изнудване.

А това не е бизнес. :)

преди 12 минути, gagodrago написа:

По-добре бесни русофоби като бай Мирчо да не могат да се облагодетелстват за сметка на ресурси от Руската федерация и да нямат възможност да се обогатяват от транзитни такси на руски газ.

"може на мен да не ми е добре, важното на вуте да му е зле" ....  Правилно ли съм разбрал чрез тази поговорка казаното ? :)

а сериозно казано .. Да приятелю :)  по добре  да се облагодетелстваме от тртанзита, защото това е  справедливия пазар. А не да седим с празни джобове, и да "възхваляваме "бога Путлер" за благодата да имаме удоволствието да му транзитираме без пари газта :laughing5:

виждам как се грижиш за чуждите интереси , а не за националните.

Такива като теб по турско време  са коленичили пред турците и са  искали да плащат на османлиите за това че те си "износват зъбите " ядейки от българска софра.

Доброволно .

И една добра новина :

Одобрението от ЕС мисля  дава ясни сигнали за управлението  на ГЕРБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

тяхното не е бизнес, а монопол , диктуване на цени, неизгодни договори и изнудване. 

Глупости на тръкалета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, nikssi написа:

Искай си камиончето, кой ти пречи?

искам и количка с синьо диотче на покрива и да мига

преди 7 минути, sliderum написа:

Глупости на тръкалета.

ти говориш глупости, просто сме малък пазар и проблемни политици , и ни заобикалят като Украйна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Такива като теб по турско време  са коленичили пред турците и са  искали да плащат на османлиите за това че те си "износват зъбите " ядейки от българска софра.

Доброволно .

И една добра новина :

Kaзва човекът, който чака одобрението на ЕС и не може сам да прецени в каква кочина живее. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

Kaзва човекът, който чака одобрението на ЕС и не може сам да прецени в каква кочина живее. 

с какво ни сравняваш че сме кочина. И да не е със страна от ЕС защото си против него - с Гана става ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е със страна от съюза в който сме, защото сме на дъното и да се метнем в Африка? Ние да не сме в някакъв африкански съюз? :D Майко, колко си тъпо! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, miro20 написа:

И една добра новина :

Законодателният доклад предвижда увеличение на сегашните 14,6 млрд. лв. до 18 млрд. лв. за периода 2021-2027г.

Тоест от евросъюза ще дадат парите, когато герп вече не са на власт. И без това по това време боката ще е прекалено дърт, затлъстял и грохнал за да управлява. А до тогава може и да му поръсят с новичок салатата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Тoни написа:

Да не е със страна от съюза в който сме, защото сме на дъното и да се метнем в Африка? Ние да не сме в някакъв африкански съюз? :D Майко, колко си тъпо! 

значи си за ЕС, така ли

преди 3 минути, gagodrago написа:

Законодателният доклад предвижда увеличение на сегашните 14,6 млрд. лв. до 18 млрд. лв. за периода 2021-2027г.

Тоест от евросъюза ще дадат парите, когато герп вече не са на власт. И без това по това време боката ще е прекалено дърт, затлъстял и грохнал за да управлява. А до тогава може и да му поръсят с новичок салатата.

да, искат да кажат новите които и да са те ако не слушат и това няма да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, gagodrago написа:

Само че, има една подробност, това е предварително одобрение, а има още процедури и след трябва да мине през гласуване в европарламента.....та още е много рано за фанфари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тoни написа:

Недей така, в кочина живеят свине. Опа, забравих, че на Мирко всичко човешко му е чуждо, та може и да е прасе (само яде и сере; чете, не разбира и пак сере тук у форума. Свинска му работа.

Капитан Петко Войвода отпадна от историята… Мирко може да е доволен – той много "харесва" Капитан Петко Войвода, а и останалите хайдути. Нали, Възрожденецо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, karadzha написа:

Недей така, в кочина живеят свине. Опа, забравих, че на Мирко всичко човешко му е чуждо, та може и да е прасе (само яде и сере; чете, не разбира и пак сере тук у форума. Свинска му работа.

Капитан Петко Войвода отпадна от историята… Мирко може да е доволен – той много "харесва" Капитан Петко Войвода, а и останалите хайдути. Нали, Възрожденецо.

Пак onovini ли ?  Много ме улеснявате когато се излагате така. Изключително много. А който се излага сам, никой друг по добре не може да го направи .

Смешници.

А да... не елошо да си направите отделен раздел за "претопляни през годините фейк новини"  Това колко пъти ще го копирате , не знам :

преди 10 часа, gagodrago написа:

Тогава АКО ви се сбъднат полюциите и върнете Жанвиден.... пардон .. управлението на БСП и ДПС, може  просто да  спрат тези пари. КАкто са го правили и което е най правилното когато вашите крадливи хора са на власт .

В случая , заслугата е, цитирам  ... :

Европейският парламент прие доклада на евродепутата от ГЕРБ Андрей Новаков

преди 10 часа, M.Николов написа:

Само че, има една подробност, това е предварително одобрение, а има още процедури и след трябва да мине през гласуване в европарламента.....та още е много рано за фанфари!

Пък "зелето ви кисело" ...  В случая е успех самото приемане . Можеше да го отхвърлят, нали ? Ако бе представено от Сер гей Стани Шеф + Сокола или Владимир зидаров  например .

Ей  това не мога да го разбера. Дори едни позитивни новини за България сте способни да оплюете само заради политическите ви извратени соц присрастия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакайте още малко да се пренареди Европарламента. Тогава ще гледаме цирк.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хареса ми и си чопнах една картинка от нейде наоколо, не знам дали има авторски права:

9f34acc4339a35de3e6caf6538a3b0fa.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Хареса ми и си чопнах една картинка от нейде наоколо, не знам дали има авторски права:

Отдавна го правят, но срамежливо криеха връзката си, пазейки честта на ГЕРБ. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кратък отчет на скандалите от последните дни:

От толкова скандали аха да се счупи клона, ама не

Цитат

Корупционните скандалите у нас започнаха да се препъват един в друг. Докато един тръгне да надига глава, друг вземе че го цапардоса. Тъкмо вторият реши да се разрасне, трети съвсем неочаквано го отвява. Близо 10 мегаскандала, кой от кой по-заплетен, се завихриха у нас по тази схема. При подобни ситуации в нормалните държави правителсвата си тръгват на десетата минута. У нас, обаче властта се бетонира.

Радвай се, народе, че въпреки всичко, положението в страната е стабилно!

:(

Джи Пи Груп продължава ударно да усвоява евросредства под ново име

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Мойра написа:

Кратък отчет на скандалите от последните дни:

От толкова скандали аха да се счупи клона, ама не

99,9% са изфабрикувани лъжи, и по този начин клон не се чупи, а става още по здвав

а счупения клон на БСП кърви

преди 5 часа, sliderum написа:

е нали СерГЕЙ се целува с Местан и то на сцената пред публика

640-420-stanishev-ne-syzhaliaval-za-celu

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

99,9% са изфабрикувани лъжи, и по този начин клон не се чупи, а става още по здвав

а счупения клон на БСП кърви

е нали СерГЕЙ се целува с Местан и то на сцената пред публика

БГ, политиците от първото до последното са яко джендер и за тях явно няма табута. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, sliderum написа:

БГ, политиците от първото до последното са яко джендер и за тях явно няма табута. 

544950.png

Karakachanov-s-g-izbbirateli.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване